Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Oj tak staro wyglądam???Hahhahaha A mi każdy daje zawsze parę lat miej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wyjdzie na to, że jestem najmłodsza:P Nie wiem też ile Leti ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tu nie chodzi o wygląd, zresztą fotki, które dostałam na telefon są mało wyraźne i trudno określić wiek. Chodzi mi o formę wypowiedzi, po nich również można okreslić człowieka są dojrzałe i tyle. Mam nadzieję, że nie odebrałaś mnie negatywnie. To komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to jestem jednak najmłodsza:P Ale zawsze myślałam, że większość z forumowiczek jest w moim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam do domku. Dziś chcemy odwiedzić księdza, bo ostatnio powiedziano nam, że mamy przyjść dopiero w maju a co się okazało moja kolezanka u tego samego ksiedza ma juz termin zarezerwowany:(a slub ma na koniec sierpnia więc komu tu wierzyć??Chcemy juz dokladnie uzgodnic termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byliśmy wczoraj u księdza i dokłdnie wszystko zapisał.Śmiał się, że możemy już zaproszenia wypisywać:) Cieszę się, że wszystko mamy już ustalone no i wczoraj bardzo się stresowałam tą wizytą ale poszło szybko i sprawnie:)A dzisiaj jak ładnie słoneczko świeci, tylko żeby jeszcze cieplej było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Ale słoneczko u mnie swieci !!! Wlasnie pije sobie kawke:) I zaraz lece pod prysznic :) Bylam wczoraj u kamerzystki, widziałam film, bardzo mi sie podobał:) Nie bylo kiczowatych animacji :D Zaczynal sie jak prawdziwy film :) ładnie zmontowany - a zakonczenie cudne :D JA CHCE JUZ SLUB !!!! A to tyle czasu jeszcze :( Ale mój zapal ostudza mysl, ze mam prace napisac i obronic przed slubem :(:(:( A jeszcze nic nie zaczelam :(:(:( Ale nie piszmy o pracach szkole bo to smutny temat ! Domenko - ja tez sie boje co z ksiedzem !!! Bo jak moj K. Byl u niego to powiedzial, że nie ma jeszcze jakiejs ksiegi na 2006 czy zeszytu ... Moj PM nie ma czasu teraz, pewnie w grudniu dopiero do niego pojedzie i jak sie okazae ze innych zapisywal to sie wsciekne !!! ale juz z zalatwionych rzeczy mam : suknie :) kamerzyste karczme zespol :) umówiony makijaż :) fotografa ( niestety umowa na slowo, ale moj PM twierdzi ze nas nie wykiwa, bo to znajomy fotograf) moze jutro zaczniemy nauki u Franciszkanów ( nie chce mi sie strasznie) do zalatwienia zostaly: nauki poradnia lekcje tanca obraczki zaproszenia kosciol buty fryzjer dodatki do suknie garnitur i dodatki dla mojego PM no chyba tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znowu mnie długo nie było, ale za to miałam co czytać dzisiaj od rana :-) Świeczko pocieszę Cię - to ja jestem najstarsza, juz parę miesięcy temu skończyłam 28 lat. Na szczęście uda mi się wyjść za mąż przed 30 (mam nadzieję...) i nie spełnią się przepowiednie moich licznych upierdliwych cioć, że zostane starą panną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sobuie dzisiaj uzmyslowilam ? ze czas jednak szybko leci :):):):) Domenka zobacz kiedy powstal twój topik :) Pierwszy wpis był 5 lipca a wiec jutro miną 4 miesiace :) Jestem w szoku bo wydaje sie ze to bylo wczoraj :) Jeszcze 2 rzy tyle i stane na slubnym kobiercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o moj wiek to mam 23 lata ... i powiem szczerze ze to nie fair - jak bylam mala chcialam byc dorosla, ale teraz czas za szybko zapiernicza :P W dniu slubu bede miec dokladnie 24 lata i 2 dni ... Domenka - nie wiem czy Leti nie jest mlodsza od Ciebie ? Albo w twoim wieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć daglezjo i newt. Newt rzeczywiście długo cię nie było ale fajnie, że wpadłaś może wymienisz się z nami zdjęciami??Mój adres:anka_domena@interia.pl i podaj swój nr komórki to ci przesle mm-sem.Daglezjo to i tak dużo już załatwiłaś:) Nam też kiedyś mówi, że nie ma kalendarza a sie potem okazalo, że inne osoby sa juz zapisane.też wczoraj patrzyłam kiedy powstał ten topik. Rzeczywiście trochę minęło czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak newt - ja tez poprosze o zdjecia :) daglezja82@tlen.pl oczywiscie w zamian wysle swoje :) lece pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia będą jutro, bo musze za mini poszperać po domowym komputerze :-) Mój adres : plazek1@wp.pl i telefon: 609193642. Czekam na wasze fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dołączę się do prośby o zdjecia :) 1lorelei@wp.pl newt, cieszę się że wróciłaś jesteśmuy niemal równolatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty tez Świeczko masz wrażenie, że to jakaś pomyłka z tym Twoim wiekiem? Ja patrze ze zgroza w kalendarz, bo nie chce mi się wierzyć, że juz mam yle lat! Dalej się czuje, jakbym była studentką i miała na wszystko mnóstwo czasu. Dalej chce mi sie imprezować, biegac po górach i zaplatać warkoczyki od czasu do czasu. Ale to chyba lepiej niż siąść w kącie, włączyć w telewizji wenezuelską telenowelę i zacząć dziergać skarpety na zimę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj newt coś ty. Często ludzie szybko biorą ślub i tego żałują. Przykładem może być moja kuzynka. Wzięła ślub w wieku 20 lat i po 5 latach rozwód przez zdradę męża:(.W wieku 30 lat wyszła ponownie za mąż i jest szczęśliwą żoną i mamusią:)Ale to zależy pewnie indywidualnie od człowieka:)Dla mnie starość to powyżej 50 lat:)Chociaż w takim wieku też ludzie się pobierają. Newt prześlę ci moje fotki zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje newt mój Mordek tak czasem patrzy i mówi - moja mała dziewczynka - i mówi, że budze w nim ojcowskie uczucia czasem - i to prawda ja czasem zastanawiam się gdzie ten czas uciekł - i też plotę warkoczyki skacze na skakance jak mam ochotę i noszę słodkiego Kłapouchego przy eleganckiej torebce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem młodsza od was ale jak sobie pomyślę o tych czasach gdy miałam 17lat to żal mi , że ten czas tak szybko ucieka:) I nie miało się tylu problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko dostałam MMSka, ale mój telefon się upiera, że cośtam ma nieskonfigurowane i nie chce odczytać. Jak dojdę do domu, to może moja połówka cos wymyśli. A może mogłabyś przesłać fotki mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie newt nie mogę, bo jeszcze mi informatyk tu nie wgrał tego programu do zdjęć.Sama nie mogę bo nie znam jego haseł.:( Może nie masz ustawionego telefonu na odbiór mm-sów.A wysyłać możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy moge wysłać, jakoś nigdy nie próbowałam. Wykorzystuję telefon głównie do gadania i SMSków. Jestem ciemna masa jeśli chodzi o resztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×