Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotograf darek

NATURALNE ZDJĘCIA - na których młodzi wyglądaja pięknie

Polecane posty

Gość fotograf darek

Zapraszam do obejrzenia zdjęc na stronie . Jesli spodobaja sie - bedzie mi miło Was sfotografować. Wyznaje zasade,ze kazdy powinien miec piekne zdjecia. Warto więc trafic w profesjonale ręce. Polecam takze wizażystkę,z która pracuje przy sesjach www.darekstawski.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka
Jestem w szoku ! Przepiekne zdjecia. Ostatnio zapanowała moda na jakies dziwaczne zdjecia w piwnicach czy w rekawicach bokserskich albo na dworcu...a tu niby proste w swoim klimacie a takie piekne. Napisze do pana jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka1980
Rzeczywiście te zdjęcia zachwycają juz je kiedyś widziałam. Wszedzie Pana pełno... he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf darek
Martynka - trzeba pokazac ludziom swoje prace. Wybiora - nie wybiora ale przynajmniej maja wybór. Warto obejrzec rózne zdjęcia,zeby podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudowne
może zechcesz odpowiedzieć na forum ile kosztuje taka przyjemnośc zrobienia sesji powiedzmy własnie weselnej???? zdjęcia piękne !!! zachwycałam sie niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf darek
Ceny sa rózne w zależności od tego co ktos sobie zyczy.Sesja plenerowa lub studyjna kosztuje 800zł - tak wiec nie jest to cena bardzo wysoka.Wykonuje podczas takiej sesji ponad 100 ujec,z czego do wyboru jest 25 w kolorze oraz w sepii. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadziles z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc
kiepskie zdjęcia i na pewno nie za taką cenę....fakt sa inne bo naturalne, zamysł bardzo trafiony i z pewnością można by było uzyskac doskonały efekt za który można by było wziąć taką forsę gdyby tylko były profesjonalnie wykonane....amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudowne
zdjęcia rewelacyjne cena co prawda w mojej okolicy jest znacznie mniejsza ale zdjecia sa swietne jakościowo nie wiem co wam się nie podoba! A jeszcze jakbym mogła prosić o cenę sesji prywatnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry
Ale te zdjęcia to w niczym nie są lepsze od tysięcy innych. Powiedziałabym nawet, że są beznadziejne. i weź sie koles reklamuj tam gdzie za to zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewita
Mamy tutaj typowo polskie zachowania: jak jest cos dobrze zrobione i profesjonalne - to od razu znajda sie tacy ,którzy skrytykuja. Dla mnie i moich koleżanek z pracy zdjęcia sa EXTRA !!!! Wszyscy sa tacy piekni na tych fotkach. Gratuluje i nie przejmuj sie tymi maruderami. Robisz świetna robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
amatorzy wypowiadają się na temat amatorów....potem wychodzi z tego pseudo profesjonalizm. zdjęcia są zwykle, na pewno nie profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
niestety, na zdjeciach wygląda się z reguły albo pięknie, albo naturalnie. i pięknie i naturalnie to mistrzostwo, którego tu niestety brak... sztuczne pozy, zdjęcia mocno przekolorowane - mówię oczywiscie o zdjęciach ślubnych, innych nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanka
wyszlam za maz w sobote... zdjecia mamy studyjne.. warszawa... cena: 499 za 10 zdjec.. wybranych z ponad 200 ujec.. mielismy problem.. wzielismy 17 . za kazde kolejne 25 zeta.. . a zdjecia tez super mamy.. ;].. takze Twoja cena nie jest az tak wygorowana.. jesli chodzi o studyjne.. (wychodzi za sztuke ponad 30 zeta) ale i tylko 100 ujec ..co i tak jest duzo.. jednak roznie to bywa.. ja mam sklonnosc do mrugania na flesz.. tak dla porownania.. jesli chodzi o ceny..a zdjecia Darka... uwazam za fajowe.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coprawda amatorka ale
o to chyba chodzi. Ty masz być profesjonalistą , a mi amatorce ma sie to co robisz podobać. A ja no niestety nie "padłam" z wrażenia. Oglądałam zdjęcia ślubne zaznaczam, bo porównałam je z moją sesją. Zadnej rewelacji w pozycjach, i wogóle nie dbasz o tło, wiem że wtedy para jest ważna, ale to co wokół też ... nawet w plenerze nie zachwyciłes mnie tłem. Bez wyrazu zupełnie .... zadnego klimatu ... NIC. Uważam moja sesje za fajniejszą. Cena w sumie ok. W tych granicach tez zapłaciłam. Ale powodzenia życze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy można się ogłaszać
i to o tym samym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Panie Darku,piekne sa pana zdjecia. Tymi głupimi docinkami niech sie pan nie przejmuje. To pewnie jakis sfrustrowany fotograf,ktory nie ma klientow pisze te kąsliwe docinki. Zal mu d...ściska,ze pana zdjecia sie podobają ludziom. Pozdrawiam serdecznie. p.s. to ja pisałam do pana w sobote w sprawie zdjec.Dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autora-zdjecia sa naprawde w porzadku. Fotografia to jest zajecie typowo artystyczne wiec kazdemu bedzie podobalo sie co innego..... ....poprostu to jest sztuka, ktora nie wszyscy rozmumieja albo poprostu sztuka nie jest dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia84
zdjecia bardzo ladne - niestety nie jestes z mojego rejonu :( a cena uwazam ze nie jest wygorowana bo tez place tyle za plener pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewita
Piekne sa te zdjecia.Juz kiedys widziałam je w jakiejs reklamie na forum ślubnym.Gratuluje talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana26
Takie same wszystkie zdjecia sa, strasznie presłodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również podobają sie zdjęcia z tej strony. Wcale nie sa przesłodzone.Pomysłowe,naturale, nawet niekonwencjonalne. Jednoczesnie ludzie wyglądają na nich na szczęśliwych i zakochanych. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie gustuję
w zdjęciach ślubnych... najchętniej bym z nich zrezygnowała. Nie ma jak filmik!!! Wszystkie zdjęcia ślubne są takie same. Jestem w stanie zrozumieć zwykłe pozy, ale takie wymyślnę jak na sianie, z butelkami, koszem kwiatów. Litości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym Wy się zachwycacie
??? a może sam autor topiku się reklamuje podszywając pod innych??? Dobry fotograf nie potrzebuje reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
skoro to taki dobry fotograf,to powinien miec zaklepane terminy na 2 lata do przodu i nawet nie powinien miec czasu,zeby spamowac wszystkie fora slubne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza z innej bajki
eeeee moje roil amator-hobbysta robi duzo zdjeć ale nie jest "profesjonalistą" i moje sa przecudne z klimatem a te tu sa OK, ale bez zachwytu takie wystudiowane, przecwiczone, nie ma w nich indywidualizmu, pokazanych charakterow osob takie zdjeciatka ladne, tyle ze mnie nie zachwycają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Naturalne zdjęcia są bardzo ważne. Takie przerysowane nie są dobrą pamiątką ze ślubu. Bardzo ładne i naturalne zdjęcia robi Pan Rafał http://rgfotograf.pl Robił zdjęcia na ślubie mojej cioci i byli bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOW! Odkopany temat sprzed 11 lat. Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje selfie sa 10 x lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×