Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanitka

CYCLONAMINE- na za dlugi okres- brac????????Pilne!!!

Polecane posty

Gość uno_dos_tres
poczekaj jeszcze miesiąc, dwa, może się unormuje , ja czekałam 5 a teraz mam takie jak przed założeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uno dres
oki dzieki poczekam! łykam cyclo 3 dzien i faktycznie jest lepiej, zrobilam to bez wiedzy gina moze nie rozsadnie ale balam sie brac tabletek anty, ktore mi zapisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uno des nie dres ) wybacz
pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unmo_dos_tres
koleżanka po farmacji mówiła mi, że jeszcze lepiej działa gdy zaczyna sie łykać dwa dni przed okresem, tylko wiadomo miesiączki musza być wtedy jak w zegarku, ale robie według zaleceń lekarza i wystarczy;) hahah niektórzy piszą unodo_stres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno des :)
ja bym chciala wyregulowac ten okres , ale czy w ten sposob jak bede go "hamowac" bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Lenkaa-
Mialam plamienie i dwie koszmarnie krwawe miesiaczki. Przy drugiej wyladowalam u gina i dal mi dozylnie cyklonamine - nie zadzialalo W OGOLE. Tak wiec jest to chyba indywidualna sprawa .Teraz sprobuje Exacyl, moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiankamloda
a moze CYCLE FORTE 3? co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
witam ,ja biore juz od 3 dni cyclonamine , na dlugi okres . Ale nie dziala , nie zatrzymuje mi a przeciwnie , sprawia ze jest go wiecej i intensywny . Dostalam lek od gina . nie dziala na mnie . pojde do swojej lekarki , internistki to mi da inny lek i pewnie zadziala . a tamten nie dziala lek na zatrzymanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od pół roku założoną spiralę, od tamtego czasu mam 10 dniowe miesiączki i dość obfite. Poszłam do gina z innego powodu...od pół roku miesiączki mi wypadają na tydzień kiedy mąż przyjeżdża :) i chciałam opóźnić krwawienie. dzisiaj dostałam plamienie i zaczęłam brać Cyclonamine i zobaczymy. mam nadzieje,że przestane krwawić i w końcu poszalejemy z mężulkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik612
dziewczyny ja dostałam w piatek cyclonamine na za długi okres (14 dni) i bardzo obfity ale jak na razie to tak średnio mi pomaga po jakim czasie on zaczyna działać prosze pomóżcie bo juz sama niewiem co robic endokrynolog dała mi tez skierowanie na łyżeczkowanie w razie jakby nie pomogły te tabletki ale boję się tego łyżeczkowania... :( podkreslam jeszcze ze mam cukrzzyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś różnica jeżeli będę brała cyclonamine podczas okresu czy lepiej po nim ?? Chyba że to nie ma różnicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi gin przepisała ten lek na zbyt dlugie okresy (8-10 dni) choc bywało 6-12 dni czasem. Biore 3 x dziennie po 2 tabl.do póki sie nie zatrzyma okres i extial (?) jakos tak tez 3x po 1 tabl. Wczoraj wzielam 1 raz i sie po ok 1h zatrzymalo ale dzis masakra! Od nowa wkladka starczyla ale nadal leci lekko... (Biore by za tydz. móc zrobic badania bez okresu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

A dlaczego w uletce tego leku jest tez ze jest na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Jeżeli chodzi o odchudzanie to nie ma lepszego sposobu by z nią wygrać, jak zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Hej widzę że można tu porozmawiać mam problem miesiączka u mnie za zwyczaj trfala 7 dni lecz coś się zmieniło trfa po miesiąc czasu dostałam cyklonamine i biorę już 3 miesiąc przy każdej miesiące ktura się służy czy można i czy się nie uzależnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej dziewczyny, mam pytanie opóźnia mi się okres mimo tego, że zawsze miałam regularne. Trzy tygodnie temu miałam zapalenie pecherza z krwawienie i lekarz zapisał mi cyklonamine, czy mialyscie tak, że ten lek opóźnił wam okres? Nigdy nie miałam obfitych miesiączkę i teraz się martwię, że mi się to o sunie będę mieć nieregularne cykle. Ktoś coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×