Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

sleepingpill...No właśnie, więc głowa do góry...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
oby tak byloooo....on zwykle nie konczy we mnie ale teraz sie zdarzylo jeden raz a pol godz pozniej drugi raz tak to wolimy nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
nio wlasnie.. a ja mam takie pytanko.. bo niby czasem sie zdarzaja te niechciane dla nas sytuacje, ze jednak mimo brania tabsow pojawia sie ciaza.... a to ze niby skad mamy wiedziec czy to ciaza... skoro bierzemy tabsy?? nie wystepuje wtedy miesiaczka, czy jak...?? wiecie, bo ja biore tabletki od 4 mc i jeszcze nie wiem wszystkiego...:D aa nio i chcialabym wiedziec... tak z czystej ciekawosci...:) jezeli biore tabletki o 20 a dzis wzielam np o 20.30 to za wielkiej roznicy nie robi prawda?? ..:/ nie zdarzylo mi sie wziac pozniej tabletki niz po 3 godz a mimo i tak czasem sie stresuje... :( ale ja tez panikara po czesci jestem.. wiec wybaczcie:) i mam nadzieje ze ktos mi odpowie na moje pytanka:) pozdrawiam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
to tak jak ja panikaaraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
solidnykopniak... ja odnosnie Twojego pytania...:) jezeli ja zaczelabym brac tabsy po 3 mc lub dluzszej przerwie to raczej zaczelabym jednak od 1 dnia okresu a nie tak jak lekarz mowil.. hehe tak na przekor:p ale jezeli juz by taka sytuacja sie zdarzyla, to pojdejrzewam ze ja bym sie zabezbieczala.... mimo ze tabsy niby dzialaja juz od 1 tabletki:) zrobilabym tak dla swietego spokoju:D hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macoszka20...No to trzeba przestrzegać zasad i uważać ze wszystkim(wymioty, itp)...Po to się chodzi do gina co jakiś czas, żeby kontrolować...Jak nie masz okresu dłuższy czas to możesz przecież coś zacząć podejrzewać... NIe ma różnicy, nie martw się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
MNIE TO TROCHE NIE POKOI CZESTA ZGAGA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
nio ja wiem o tych wymiotach itp ale ja nie mialam zadnych takich dolegliwosci a ostatni antybiotyk bralam zanim zaczelam brac tabletki, wiec o to sie nie martwie..:) na poczatku stostowania tabletek max zle sie czulam i w sumie po 2 opakowaniach zmienilam na cilest( czy cos takiego:p) nio i teraz jest poprostu idealnie... ani glowka nie boli, ani w brzuszku nic sie nie dzieje.. a mialam jakies mdlosci... ale pozniej wyczytlama ze to moga byc normalne objawy w mierwszych miesiacach stosowania lekow hormonalnych:) tylko ze ja to mam tak z czasem roznie... wezme albo 20 min pozniej albo 3 tylko.. zalezy, nio ale trzymam sie jednak tej jednej:) ale skoro to nie robi wielkiej roznicy to jest oki:D dziekuje za odpowiedz aaaaaaa zawsze to troszke spokojniej:) pozdrawiam i milego wieczorka zycze papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
macoszka20 zdziwila mnie Twoja odpowiedz ;| wzielabys pierwszego dnia okresu a nie tak jak lekarz mowi?!:O a poza tym tabletek nie mozna brac od tak na przekor lekarzom od tego dnia co Tobie wygodniej... jezeli mowi ze 5 to zapewne wie ze tak bedzie najlepiej i bierze sie od 5 a nie od 1 ;/ normalnie az sie tyci zdenerwowalam Twoja wypowiedzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
biore teraz tablety cyprest drugi miesiac...wczesniej bralam rok tabletki... no teraz ani 1 tabletka nie pomyliła mi sie jak na razie ni nic...wszystko jest lus... 5 dnia po okresie moj facet konczyl we mnie...czy sa jakies obawy by moglo cos byc nie tak?> do konca opakowania mam 2 tabletki jeszcze...ale nie pokoją mnie mocne bóle jajników ktore mialam w tym miesiacu i klucie pod piersia...on zwykle nie konczy we mnie ale teraz sie zdarzylo jeden raz a pol godz pozniej drugi raz tak to wolimy nie ryzykowac....boje sie tez tego bo w tamtym miesiacu na poczatku nie wzielam 4 tabletki bo mialam operacje a pozniej ok 9 tabletki facet we mnie skonczyl...dostalam te niby plamienie ale przeciez mozna je dostawac a wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Ja już Ci napisałam co uważam, jakie mam zdanie na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola 19761
Dziewczyny czy wy też tak macie ,ze boli was glowa przy poirweszej tabletce z każdego kolejnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam pytanie
dziewczyny, doradźcie. Wyszło mi tak, że nie zrobiłam 7-dniowej przerwy w braniu tabletek, od razu zaczęłam następne opakowanie. Wszystko było OK ale po ok. 1,5 tyg. zaczął mi się normalny okres - mimo że biorę tabletki. Czy to normalne? I co w tej sytuacji, czy mogę brać tabletki dalej czy zrobić przerwę? (chciałam skończyć już to opakowanie)?? Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam pytanie...Jakbyś przeczytała ulotkę to byś wiedziała, że to normalne!!!Masz brać normalnie tabletki dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo aaaa 👄 tak jak mowi aaaaa to jest bardzo normalne że dostałaś teraz oresu, tż tak mialam, musisz je brać do konca opakowania.....\' aha i taka mala wskazowka dla tych ktore nie robiły przerwy.....ja własnie dostałam okresu pod koniec opakowania...i miałam go aż do zakończenia 7dmio dniowej przerw a przy następmej 7dmio dniowej przerwie mi się spóźnił okresik,także żebyście za miesiąc nie panikowaly ;) że wam się spóźnia to też normalne......organizm się usi na nowo \"uregulować\" czy jakoś tak solidnykopniak,co do Twojego pytania, chyba też bym się zapytala learza czy mam się dodatkową zabezpieczać......bo nie wiem.....nie mam zielonego pojęcia,aczkolwiek wydaje mi się że zabezpieczać chyba się trzeba......ale t o tylko \"podsłuchane\" jest od innych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie się okaże że zabezpieczać sie nie trzeba,albo tylko na początku :P:P co do macoszki to fakt, lekarz mówi tak a ona tak......a potem płacz i lament i ptania CO SIE DZIEJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
to teraz ja odpowiem na swoje pytania, bo zadalam je tylko dlatego zeby was "sprawdzic" Jezeli zaczynasz opakowanie po przerwie od piatego dnia okresu trzeba sie zabezpieczac! Bo to jest 5 dzien okresu, byc moze u niektorych dziewczyn ostatni... i od tego dnia moze zaczac sie jajeczkowanie. Jezeli z pierwsza tabletka zdarzysz i wchłonie sie, to jajeczkowanie nie wystapi, bedzie wstrzymane, jesli jednak tabletka "nie zdarzy zadzialac" to jajeczkowanie wystapi i mimo tego ze pigulki dzialaja od pierwszej, to to dotyczy tylko sytuacji kiedy zaczynasz je brac od pierwszego dnia okresu! tak wiec przez pierwszy miesiac trzeba zabezpieczac sie dodatkowo! przy takiej sytuacji oczywiscie :) nie jestem do konca pewna czy wszystko jasno napisalam... i z gory przepraszam za bledy... :) Pozdrawiam dziewuszki! :*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...A jak...;) solidnykopniak...:)Jasno napisałaś...Ja skapowałam, bo myślę podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasno i wyraziście to napisałaś :)tak myślałam że trzeba się zabezpieczać,ale teraz mam to pięknie wytlumaczone dlaczego :) aaaa no właśnie a jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz kazal od piatego dnia okresu brac tabletki i bralam :) i na poczatku sie zabezpieczalam chociaz on mowil,ze nie musze (niby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde... wlasnie przeczytalam wypowiedz solidnegokopniaka z poprzedniej strony ze tabletke bierze sie 7 dnia przerwy... o kurde a ja robie 7 dni przerwy... i dopiero tak jakby osmego biore... zle robie? ale z tego co wyczytalam chyba dobrze:) i mam jeszcze pytanie do cleo... kupilam te tabletki co ty therm line, myslalam,ze skoro Ty mozesz to i ja bede mogla... ale juz po kupieniu przecztyalam na ulotce moich tabletek anty(rigevidon) *nie zalecane skojarzenie lekow: -leki przeciwdrgawkowe(...)gryzeofulwina,ryfabutyna,ryfampicyna.Leki pobudzajace aktywnosc enzymow watrobowych przyspieszaja metabolizm substancji czynnych doustnych lekow anty w okresie ich podawania i przez pewien czas po zakonczeiu ich stosowania.zalecca sie stosowanie innych metod antykoncepcji, zwłaszcza metod chemicznych. a leki odchudzajace chyba pobudzaja metaboizm zeby szybciej pracowal nie? czy zle przeczytalam i nie chodzi tutaj o srodki ktore wspomagaja odchudzanie... prosze pomoznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha dobrze robisz, 7dni przerwy, 8dnia bierzesz pigułke......gdzie Ty to u solidnegokopniaka wyczytalaś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do reszty Twoich pytan to nie mam pojęcia bo nie biore żadnych leków itp........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"solidnykopniak tak zawsze bierze sie tabletke 7 dnia. Mimo ze krwawienie z odstawienia sie jeszcze nie skonczylo pozdrawiam \" tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki bo szukałam tego....nie no to musiało jej się pomylic coś....bo ja też robie 7dni przerwy a 8 biore i tak się powinno robić zawsze, napewno jej się pomyliło ... bo to kobita doświadczona jest :) więc maly błąd się wkradł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to dobrze bo juz sie przestraszylam... kurde tylko jestem ciekawa co z tymi drugimi tabletkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie wiem niestety.....musisz poczekać aż reszta dziewczyn się wypowie,bo ja nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×