Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

malenkaaaaaaaaa...To może być normalne, gdyż w ciągu pierwszych 3 miesięcy mogą się dziać różne rzeczy, ponieważ w naszym organiźmie zachodzą zmiany spowodowane tabsami...Tak więc Twój okreś się zmienił:)I pewnie nadal już będziesz go miała krótszego niż kiedyś, a barwę zapewne zmieni na \"normalną\"...Tableki już działają, więc podczas pierwszego okresu z tabletkami mogą dziać się jakieś dziwne rzeczy:) Plemniki NA BANK nie przeszły na Ciebie przez spodnie!!!Skąd w ogóle ten pomysł!? Ja nie pamiętam pierwszego okres, ale całkiem możliwe, że był inny niż poprzedni...Pozdro! jaja mama...Ale po co jej test, jeśli ona się nie kochała nawet!?!?!?!?!?!?!? sleepingpill...Może, bo to dopiero 2 tydzień...Ale lepiej idź do lekarza i zapytaj czy masz je zmienić... A mdłości są bardzo często w 3 pierwszych miechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLEEPINGPILL
mam nadzieje co by te mdłosci byly tylko od tabletek...eh spadam zobaczyc wyniki ustnej maturki z polaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
nie wiem co robic jak wiecie jestem za granica nie ma szans zeby poleciec teraz do kraju choc na 2 dni jakby ktoras cos takiego miala to piszcie troche sie denerwuje malenkaaaa ja tez 1 okres mialam inny ale to normalne nawet do 3 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
aaaaa nie nie zamotalas rozumiem Cie:)) a powiedzcie mi po ilu tabletkach idzie zauwazyc czy wsyztsko ok??? bo ja mam przyjechac na wizyte pod koniec pierwszego opakowania narazie wzielam druga i nawet humorek mi sie polepszyl bo jescze przedwczoraj to maglam rzucac wsyztskim co popadnie taka bylam rozdrazniona:PP ahha jeszce cos takiego ..no bo biore juz te tabletki i wiecie nic sie nie czuje a jednak to chroni mam taka jeszcze malutka niepewnosc..tez tak mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja mam ja do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
sleepingpill a ile juz bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
brałam rok ale miałam przerwe i teraz znow biore 2 opakowanie skonczyłam i czekam z upragnieniem na okres który nie zamierza jakos przyjsc a powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. mam pytanie . skonczylam 2 opakowanie tabletek w sobote . okres powinien wystapic wczoraj a ja nadal nie mam i wogole nie czuje bolo brzucha ani nic a zawsze tak mialam ... nie wiem boje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. mam pytanie . skonczylam 2 opakowanie tabletek w sobote . okres powinien wystapic wczoraj a ja nadal nie mam i wogole nie czuje bolo brzucha ani nic a zawsze tak mialam ... nie wiem boje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo nie zapomnialam , regularnie bralam wieczorkiem ale obawiam sie bo tydzien temu pozwolilam by mój luby konczyl we mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ONA+
Spokojnie!Organizm musi sie przyzwyczaic jak juz mowilam.A teraz ja mam pytanie do Ciebie:po co bierzesz tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Cleo ... czyli mam czekac teraz grzecznie na okres :) żeby tylko się pojawił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLEEPINGPILL...Pewnie są od tabletek:)Napisz jak wyniki:) Ara...Tak naprawdę to są na to 3 miesiące...Ale jeśli o mnie chodzi to czułam już po kilku dniach, że jest okej, że są dla mnie odpowiednie:) Myślę, że wiele z nas ma jakąś tam niepewność w sobie...Zawsze pozostaje ten prawie 1 %... Ja biorę tabsy rok i miesiąc:) myszka20...Myślę, że jeszcze się nie przystosował Twój organizm do regularnego okresu...Masz jeszcze miesiąc niby...Jak się okres nie pojawi do końca 7-dniowej przerwy to wtedy idź do lekarza... Info do wszystkich:)...Moja koleżanka wpadła przy Cilestach:o...I mówi niby, że przestrzegała zasad...więc ja nie wiem, chyba była tą jedną na 100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo organizm przyzwyczaja sie do hormonow ok 3 miesiące i w tym czasie moga wystepowac rozne plamienia oraz krwawienie w przerwie moze płatac rozne figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja mam straszne bole głowy jak by mi cos w srodku uciskało...wiem ze to dopiero 2 miesiac brania ale mnie to niepokoi wypisał mi kolejne ale mysle zeby isc jutro do niego i moze zmienic tabletki...:( za bardzo sie mecze:( sa jakies tabletki tak do 20 zł? pomozcie mi kochane...eh w tym miesiacu moj chlopak 2 razy konczyl we mnie 5 dni po okresie...mysle ze chyba nie mam czego az tak sie bac...tak to nie konczy we mnie...powinnam do srody dostac okres a tu nic...wczesniej jak przez rok bralam tabletki to był zawsze normalnie i w tym samym czasie wiec mysle ze moze do srody sie pojawi chociaz nawet mnie jajniki nie bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamty miesiacu dostalam normalnie okres w niedziele po skonczeniu opakowania w sobote , teraz tez tak powinno byc i nico ... mimo wszystko martwie sie ... jak do srody nie dostane okresu ide do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka20...No bo pisałaś, że jesteś przy 2 opakowaniu, a przez 3 mieszki mogą się dziać różne rzeczy...Więc masz jeszcze miesiąc;) Nikt Ci nie powiedział tak jak napisałaś, że \"teraz też tak powinno być\", bo wcale nie musi...Masz na dostanie okresu 7 dni przerwy i w każdy z tych dni może się on pojawić, niekoniecznie zawsze tak samo...Tym bardziej, że jesteś dopiero w 2 miesiącu przjmowania tabsów!!! sleepingpill...Dobrze myślisz...Powinnaś iść do niego i powiedzieć, że się męczysz z tymi bólami:) Ja biorę Cilest i płacę za nie w jedynej aptece 15 zeta, a przeważnie w innych aptekach są po 22-23! Pewnie, że nie masz się czym martwić...Myślę, że jak się nie pojawi to się martw, a teraz myśl pozytywnie, bo zwariujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
a sadzisz ze te cilest sa lepsze? czy nie maja mniejszej skutecznosci...ja z moim chłopakiem i tak nei chcemy ryzykowac z konczeniem w srofku i nam to nie przeszkadza bo mamy wiele innych fantazji z tym zwiazanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no i w sumie az tak sie nie boje ale wiesz,,,norma to juz jest dla mnie...kurcze jak dobrze jest z kims tak popisac i poradzic sie az normalnie czuje sie podniesiona na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
czesc ja nie mam tyle szczescia zeby ktos mnie uspokoil co do moich uplawow ale troche was nie rozumiem skoro bierzecie regularnie to dlaczego nie korzystac z tego w pelni tez mam znajoma ktora twierdzi ze wpadla i regularnie brala tylko zapomina dodac ze tak popila ze miala zatrucie alkoholowe i 3 dni wymioty oczywiscie nie zabezpieczyla sie dodatkowo jesli w przerwie nie macie okresu on przyjdzie przeciez bierzecioe hormony a nie etopiryne powodzenia i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
byłam u lekarza i stwierdzil ze przy moich jajnikach to juz prawie zadne tabletki nie sa dla mnie ale ze kiedys bralam stediril i bylo dobrze to dal mi je znow spowrotem...ciekawe...mam nadzieje ze mimo ceny to nie sa gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Nie wiem które są lepsze(tym bardziej, że nie wiem jakie Ty bierzesz:) )...Nie ma tabsów z mniejszą czy większą skutecznością, każde chronią nas tak samo...Jeśli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi, to co do gumki, mnie nie przeszkadza, jak trzeba to trzeba i ją zakładamy;)Ja nigdy jej nie czuję, bo jestem wtedy w innym świecie;):D:D:D koścista...No właśnie co do tej mojej koleżanki co wpadła to dlatego napisałam NIBY, bo mnie się wydaje, że nie przyznała się do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Nie ma tak, że są gorsze tabletki, bo są tańsze, tym się nie możesz kierować...Nie wiem czemu ceny tabletek są tak zróżnicowane, ale na bank nie dlatego, że jedne sąlepsze a inne gorsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Hmmm ostatni zastanawialam sie nad tym o jakich porach brac tabletki..np pierwsza wzielam okolo 8.30 a teraz w tygodniu kolo 8 biore..kumpela pwoeidziala zeby sobie ustalic jedna godzine bo jak bede brac tak jak teraz wzielam te 3 to mogha sie pojawic plamienia..czyli rozumiem ze mam sobie od nastepnej tabletki ustalic normalna godzine brania np o 7 przed szkola i tak zawsze nie??kilka minut przed czy po nie robi chyba zbyt wielkiej roznicy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
To fajnie czyli moge zaczac od jutra czyli czwartej tabletki juz normalnie caly zcas o 7 nie?? a z chlopakiem bede sie kochac dopiero po pierwszej paczce takze...:P a gdy omine jakas tabletke to dla pewnosci lepiej z gumka nie?? bo tak jak bierze sie regularnie to chyba nic sie nie dzieje co?? wtedygumka nie ejst potzrebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Kilka minut w tą czy w tą nie robi, ale nie należy przesadzać moim zdaniem z różnicą na przykład pół godzinną, czyli raz brać o 8 innym razem o 8:30 a jeszcze innym o 9!!!Ja przynajmniej bym tak nie robiła... No jak ominiesz choćby jedną tabsę to powinnaś się zabezpieczać dodatkowo...Z każdą jedną pominiętą tabletką skuteczność maleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×