Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość M tv
aaaaa... ale co u ciebie róznie? Bo mi chodzi o to że w ogóle we krwi roi się od bakterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecosc...No to jak weźmiesz wcześniej niż w 1 dzień okresu to musisz się dodatkowo zabezpieczać... M tv...Róźnie z tą gumką...Raz się kochamy z gumką w czasie okresu a raz bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
aaaaaaaaaa..... i nic się nie dzieje? Ani tobie ani twojemu partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv...Wiesz, w sumie w czasie okresu kochamy się częściej z gumką niż bez...Mój facet nic nie mówi, nie narzeka, więc myślę, że luzik, a jeśli o mnie chodzi to też nic:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... a mi własnie bardziej chodzi tutaj o działanie tej tabletki jezeli chodzi o sex. bo okres i tak mi jest jak narazie niepotrzebny hehehe. Chodzi mi wlasnie o to ilu procentowe mam bezpieczenstwo podczas sexu gdy wezme ta tabletke nie tak jak trzeba czyli nie w 1 dzien okresu? Tak wlasnie myslalam ze bd musiala dodatkowo zabezpieczyc sie prezerwatywa tylko ile czasu mam dodatkowo ja stosowac? tydzien? 2tygodnie? eh... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna Porada/
hej dziewczyny... pisze do was bo nie wiem do kogo sie zwrócić.o tym forum dowiedziałam sie od koleżanki. potrzebuje porady:/ powiem tak: nie chodzi mi o tabletki co prawda bo nie biore ale chcialam zapytac czy jeżali mam okres regularnie czasem moze z jedno lub dwu dniowym opóżnieniem to czy jest możliwość że moge być w ciąży mimo iz mam ciagle okres?chodzi o to ze jakoś jestem niespokojna ze nawet jesli mam okres to moge być w ciazy:/ slyszalam ze takie przypadki sie zdarzaja i troche sie boje...co wy sadzicie?? pomóżcie:(czekam na jakies opinie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ Kobiecosc...Ja wiem, że jak się bierze tabsę nie w 1 dzień to w 5 dzień i wtedy się zabezpieczasz 7 dni...Ale jeśli Ty weźmiesz tą tabletkę, to znaczy zaczniesz opakowanie tak w ciemno, to powiem Ci szczerze, przyznaję się bez bicia, że nie wiem ile musisz się zabezpieczać...Myślę, że może przez całe pierwsze opakowanie...Najlepiej to zapytaj lekarza!A tu się jeszcze jakaś wypowie kobitka, to zobaczymy co napisze:) potrzebna Porada/...Jak to masz ciągle okres, bo nie kumam!?Aha, chyba dobrze skumałam teraz:P Chdzi Ci o to, że jak się kochasz to tylko w okres!? Ja też słyszałam, że w czasie okresu można zajść w ciążę i powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynie chodzi o to, czy w czasie ciąży może występować okres. Otóż zdarzają się przypadki kiedy on występuje nawet przez pierwsze trzy miesiące. A kiedy miałoby dojść do zapłodnienia? Były to dni płodne? Jakieś zabezpiecznie było? Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebna Porada/...Dziwne to jest dla mnie bo spójrz...Od dawien dawna kochanie w dni niepłodne, czyli właśnie w okres było uważne za jedną z metod anty...Kobiety, które nie zażywają tabsów lub innych takiego typu \"specyfików\" kochały się w czasie między: 3 dni przed, podczas trwania okresu i w 3 dni po(jakoś tak około) i tak przez jakiś czas i nie wiem czy to te zachodziły w ciążę... A jeśli mogę zapytać, to czy Wy zabezpieczaliście się gumką!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka...No patrz, ale ze mnie ciemna masa:P Mnie to również dziwi, jak płód może przeżyć przy takiej brudnej krwi, przy tylu zarazkach i bakteriach:oNie ukrywam, że trochę mi ciężko w to uwierzyć, że jak kobieta jest w ciąży to dostaje okres, no ale jak ktoś tam tak miał kiedyś to ja już nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dzis wlasnie zadzwonie do gin i pojde jesce w tym tygodniu. wsumie wezme te tabletki ale poczekam jeszcze troche moze ten okres sie pokaze. wole miec 100% albo przynajmniej 99% pewnosc niz wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 kobiecośc ja też nie wiem na sto % ale chyba cale opakowanie powinno się zabezpieczać dodatkowo......ale to jest tylko moje zdanie okres można mieć nawet jeśli jest sie w ciąży.......już tu pisałam o mojej teściowej ;) ona tak miała. i to się zdarza czasami. trudno w to bylo uwierzyć nawet jej lekarzowi,no ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to był szok dla wzystkich bo ona poszla, miesiączki miala jak w zegarku a tu hasło lekarza, pani jest w 6miesiącu ciąży :O:O:O wszystko bylo ok, brzucha nie bylowidac bo ona taka bardziej przy kości była,nie miała żadnych mdłości,kompletnie nic......... tylko dym z papierosów ją drażnił......to był jedyny efekt ciąży ;) teraz ma zdrową córe :) i to było pae lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Ale ona wpadła w sensie, że zabezpieczała się czymś!?Wiesz może!?Czy jak to było!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka miala jeden okres a byla jyz wciazy i drygi sie nie pojawial. A inna kolezanka miala do przez trzy miesiace okres (17 lat miala) a teraz ma synka 8 miesiecznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro rano ide a wiec potem dam znac co i jak sama jestesm ciekawa :D a tak wogole to chyba zacznie mi sie okres dzis lub jutro bo takie juz mam \'przeczucie\' wiec moze wyjdzie na to ze jednak zastosuje te taletki zgodnie z tym jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
kobiecość jak bierze się w inny dzień niż 1, to zabezpieczona jesteś dopiero po miesiącu, ja pytałam mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miesiacu :( co za szmira :/ jutro rano skocze do lekarza i zobacze co i jak. poki co moge jeszcze poczekac na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Pewni epowie ci to co mi, czyli że przez pierwszy miesiąc będziesz musiała sie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
okres w czasie ciazy mozna miec nawet cale 9 miesiecy... roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
wiecie co dziewczyny... czasem az zal mi dupe sciska ze tak powiem, jak czytam wasze pytanie itd. O niektore rzeczy.. szczegolnie te podstawowe powinnysmy pytac lekarza.. W ogole jezeli mamy jakis problem to lepiej zapytac lekarza niz kurde zadawac w kolko te same pytania na forum, a jezeli masz jakis problem to sobie przelec po stronach tego forum a odpowiedz na swoje pytanie napewno znajdziesz bo juz napewno padlo tutaj... A PRZEDE WSZYSTKIM!!!!!! CZYTAJ CIE ULOTKI!! bo normalnie rece opadaja... a i jeszcze jedno, kto powiedzial ze w czasie okresu nie mozna zajsc w ciaze? pewnie ze mozna i mozna zajsc w ciaze nawet w wyliczone dni plodne! chociaz... zadko sie to zdarza ale zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna Porada/
no właśnie o to mi chodzi arianka:) chyba jedyna mnie zrozumialas:) aaaaa...tak zabezpieczamy sie gumka ale wiesz nigdy nie mozna byc niczego pewnym:/ chce tylko znac wasze opinie czy spotkalyscie sie moze z takimi przypadkami czesto ze kobieta mimo ze jest w ciazy to ma okres. dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
Dziewczyny jak chcecie wiedzieć kiedy można zajść w ciąże to weźcie do ręki podręcznik z liceum z biologią rozszerzoną i przeczytajcie o całym cyklu. Przecież każda z was miała to na lekcjach! Przeczytajcie o hormonach: folikulotropowym i luteinizującym i o ciałku żółtym- i niech skończą się głupie pytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🌻 Figaa, solidnykopniak...I to nie jest niebezpieczne dla płodu!?To jest dla mnie okropnie:o anulka156...To w takim razie w śluzie pyły plemniory... Kobiecosc...No i tak byłoby najlepiej:) M tv...Podobno jak się bierze w 5 dzień okresu to się trzeba zabezpieczać tylko tydzień...Ale nie wiem, może Ty masz rację...Mnie to nie dotyczy, więc ja o tym nie czytam...:P W każdym podręczniku z biologi jest napisane o dniach niepłodnych i płodnych...W płodnych się zachodzi, w niepłodne nie...Tak jest według podręcznika...A widzisz, że tu dziewczyny podają żywe przykłady z doświadczenia!Wiec po cholerę mi podręcznik, który mówi zupełnie inaczej!?Zły przykład podałaś z deka...A poza tym ja nie mam podręcznika z biologii z liceum, bo chodziłam do ekonomika, a wtedy jeszcze nie było biologi w tej szkole:P solidnykopniak...Ja napisałam, że to dla mnie dziwne... potrzebna Porada/...Ja się osobiście nie spotkałam...Ale jeśli używacie gumki i jak narazie do tej pory Wam nie pękła to czy się martwisz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
przecież masz internet- to to samo co podręcznik. A takie "przypadki" zdażaja się bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv...Wiem, wiem, czytam na necie dużo na ten temat i dlatego mnie to dziwi, że dziewczyny zachodzą w ciążę w okres lub, że mają okres będąc w ciąży, bo według podręcznika to nie jest za bardzo...W podręcznikach jest napisane z deka inaczej...Dni płodne to dni płodne, niepłodne to niepłodne...I też jestem zdania, że jak już się coś takiego zdarzy \"dziwnego\" (ciąża w czasie okresu), to jest to bardzo rzadko...To tak jak wpadka przy tabsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
Dziewczyny! zazywała któraś YASMINELLE? mozecie mi potwierdzic, zę te tabletki są jednofazowe i ze każda ma taki sam składnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
i czy jestem od pierwszego dnia brania zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×