Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
wiem ze okolo 4-5 miesiaca ale mi sie jak zwykle wkreca... mimo ze krawienia zawsze dostaje... coz chyba faktycznie przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna.....Normalne...Skończyłaś tamte, po czasie zaczęłaś znowu, czyli ta sama śpiewka co często na początku...Wcześniej nie miałaś skutków, teraz Twój organizm zareagował inaczej...Właśnie tak się dzieje jak się robi przerwy ogólnie...Są zupełnie niepotrzebna, tylko mieszają w organiźmie... Figaa...No właśnie dokładnie...Ale tak teraz myślę, że może chodzi o to, że do każdej pasują inne tabsy, każda reaguje inaczej i może jeśli jakaś kobieta ma nadżerkę, czy na przykład coś tam innego, to może musi robić przerwy, wiecie o co mi chodzi...Albo może to zależy od tableteczek... Ja też zawsze miałam bolesne, a teraz tylko jeden dzień jeśli już w ogóle i nie tak bardzo mnie boli jak kiedyś... sleepingpill...Heh:) anulka156...No właśnie...Często zwala się winę na tabsy lub ciążę:P No mnie się też wydaje, że to zależy od tabletek... liom...Ale to jeśli powyżej 3 mieszków, to jeśli teraz dostaniesz okres 3 dni wcześniej to wybierz się do lekarza... ANIA222...Tabletki w żadnym razie nie powodują wzrostu piersi tylko zatrzymują wodę w organiźmie...Przestaniesz brać biust Ci spadnie...I nie ma tak, że któraś Ci napisze, że po tych \"rosną\" to te sobie będziesz brała...Po pierwsze każda reaguje inaczej, a po drugie to lekarz decduje po badaniach jakie tabsy powinnaś brać... dropsia_...A nie możesz iść do innego!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA222...No właśnie sama napisałaś, że spadł po odstawieniu...Taka to jest bzdura, że szok, że od tabsów rosną...Jak czytam jak dziewczyny piszą, że im rosną piersi od tabsów, to się śmieję w głos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...Z tymi tabsami to mogę jeszcze bardziej wyjaśnić o co mi chodzi z tym porównaniem:)...Teraz sobie czytałam ulotkę Microgynon 21 i tam jest napisane, żeby unikać picia alkoholu, a u mnie nie ma nic na temat alko:P, a biorę Cilest, więc tu po prostu chodzi o to, że............Reasumując kwintesencję:P............Trzeba czytać ulotki:P:P:PHehe...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa
Witam. Nie wiem czy w dobrym temacie zadaje pytanie, jesli nie to bardzo przepraszam za zaśmiecanie i dziękuję serdecznie za odpowiedź. Chciałabym przesunąć okres. Biorę tabletki trójfazowe (Milvane). Wyczytałam, że można nie robiąc przerwy 7-dniowej rozpocząć następne opakowanie (bądź tylko kilka, kilkanaście tabletek następnego opakowania) i dopiero potem zrobić przerwę. Ale czy tak robi się też z trójfazowymi tabletkami???????? Wtedy bierze się całe opakowanie? czy te kilka kilkanaście pierwszych czy te z trzeciego ostatniego koloru tylko??? Please pomóżcie bo to już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo rany julek LASKI chcace powiekszyc biust-----> ZROBCIE SOBIE OPERACJE PLASTYCZNA! jeju juz nie moge tego czytac, niektore to nie wiedza nawet co i jak jesli chodzi o tabletki ale uslyszaly gdzies ze cycki rosna i tabletki tez chca. No wysiadam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa 🖐️ no ja juz sie normalnie zagotowalam czytajac kolejna wypowiedz o wplywie tabletek na bust. Normalnie rece opadaja co sie dzieje z tym narodem, albo..... mam lepszy pomysl WYPCHAJCIE SOBIE STANIKI SKARPETKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowa
dzięki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...Mnie to się nieraz wydaje, że od tabów niektóre kobiecinki głupieją...Zastanawiają się nie nad tym co trzeba...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsia_
aaa napisalam, ze moj gin jest na urlopie...i on jest taki, że czasami nie ma go jak powinien być..:| a nie chcę zostać na lodzie bo we wtorek musze wziąść tabletkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dropsia_...No właśnie, więc zadałam pytanie, czy nie możesz iść do innego!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
to woda zatrzymywana w organizmie robie taki efekt a juz ktos mysli ze od tego cycki rosną... eh laski niewiecie gdzie mozna sie dowiedziec o skutkach ubocznych narkozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Powiedz mi jeszcze na co ta narkoza...To znaczy, jakby to napisać...Jaka dawka, że tak to ujmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no mialam operacje korekcje nosa... 3 godz bylam pod narkoza i chcialam sie dowiedziec jakie moga byc jej skutki a nigdzie na necie tego znalesc nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Jak moja babunia (jak jeszcze żyła:( ) miała narkoze przy operacji na woreczek, to wiem, że wymiotowała, a o innych skutkach nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no ja wiem jeszcze ze wlosy wypadac moga i dzis slyszalam ze mozna przytyc alo schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej ulotce M21 jest napisane, że należy poinformować lekarza o przyjmowaniu tabletek anty przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Laski mam pytanko. Tydzień temu wziełam ostatnią tabletke z pierwszego opakowania więc teraz musze zrobić 7 - dniową przerwe ... Czyli kolejne opakowanie zaczynam w środe ? Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to było tydzien temu w nd to bierzesz w poniedzialek. 7dni przerwy ósmego dnia bierzesz pigułke, ja to zawsze pamiętam tak że kończe w czwartek to w piątek biore nastepne opakowanie,tzn w nastepny piątek.kończy się w niedziele bierze się w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
No właśnie o to mi chodziło ... Bo we wtorek skończyłam opakowanie czyli w środe zaczynam nowe :] Anulka156 - Dzieqje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
I jeszcze jedno pytanko: Jeżeli nie biore narazie tabletek bo mam 7 - dniową przerwe a mialam "lekką" biegunke to też musze sie pilnować i uważać ? Czy tylko jak biore tabletki ? I czy jeśli przez te 7 dni, w których nie biore tabletek jestem też zabezpieczona (chodzi mi o to czy tak samo czy mniej) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki chronia nas tak samo w czasie ich brania jak i w czasie przerwy 7mio dniowej. co do biegunki to powiem Ci szczerze że nie wiem na stówe ale jeśli wystąpiła pare dni po odstawieniu tabsow to oki. trzeba się pilnowac tak ok do 4h od połknięcia bo tyle wchłania się pigułka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Aha no bo jeśli bierze się tabletki to trzeba uważać ale nie wiedzialam właśnie jak to jest w przerwie ... Jeszcze raz dzieqje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka🖐️ Ewusek...Kolejne opakowanie zawsze zaczyna się 8 dnia i to zawsze jest ten sam dzień, w którym wzięłaś pierwszą tabletkę w życiu...Jeśli to była środa, to tak:) Pisała wyżej o biegunce...Przeczytaj sobie, to jest z mojej ulotki... Zawsze jesteś tak samo zabezpieczona...Kiedyś już to pisałam, że co to by była za filozofia brać tabsy, ltóre działałyby tylko w te dni poza przerwą:oZ resztą to jest napisane w ulotce! anulka156...Słońce nie wiem czy o to Ci chodziło, ale chyba się pomyliłaś w wypowiedzi, otóż napisałaś:\"co do biegunki to powiem Ci szczerze że nie wiem na stówe ale jeśli wystąpiła pare dni po odstawieniu tabsow to oki. trzeba się pilnowac tak ok do 4h od połknięcia bo tyle wchłania się pigułka\"...i chodzi mi o to, że \"po odstawieniu tabsów\" napisałaś, a później \"trzeba się pilnowac tak ok do 4h od połknięcia\", a przecież przy odstawieniu to się tabsów nie zażywa...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×