Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Witam Magda masz piękna córeczkę i ślicznie razem wyglądacie Izabela a jak Mati pochwal się zdjęciami i pisz jak się czujesz , a kiedy idziesz do G Renacia przepięknie wyglądałaś w tej sukience Co do postępów , młody gada jak najęty a co to , a to , a tamto , i czeka za odpowiedzią jak jej nie udzie to tak truję , że dla świętego spokoju muszę się tym zainteresować , co do histerii to mam ją na co dzień o byle co , to że klocek jet innego koloru albo sie przewrócił , lub samochodzik pojechał to tyłu a miał do przodu , to są niebotyczne problemy młodego , i krzyczy zanosi się , czasami to nie wiem jak mu pomóc by trochę stonował wrzask . ale jest suuuper , niesamowicie zajmujący , każda wolna chwila jest tylko jego , a byliśmy na angliku na pokazowej lekcji , ale nie zachwyciła mnie , liczyłam za te pieniądze na coś więcej niż siedzenie na podłodze na poduszkach i powtarzanie po kolei wyrazu np car i wszystkie dzieci mówią car itp , liczyłam na naukę z zabawą aby je zaciekawić a nie kazać siedzieć , młody i tak nie wysiedzi 0,5h , muszę coś wyszukać tańszego i bardziej nastawionego na naukę przez zabawę . a dziś go zmierzę ważyć to go ważyłam wczoraj to stanęło na 15,800 a co do wzrostu to nie wiem . nie wiem jak jest u WAs, ale ja to mam największy problem z M , bo on już uważa że młody jest tak już duży dojrzały , że próbuję mi wymierzać kary nie adekwatne do wieku , czy przewinienia , i ciągle mamy spięcia , wiem jako matka podchodzę mniej rygorystycznie do poczynań , czy histerii młodego , ale nie mogę młodego zamknąć w pokoju na cały wieczór bez tv , czy zabawy za to że wpadł w histerię , . jak jest u Was a może ja jestem jakaś nadopiekuńcza , już sama nie wiem ale chyba bym się sama zaryczała pod tym pokojem jak bym to miała zrobić , to jakie ja kary zrobię jak on będzie miał lat naście , jak teraz takie wymierzę . pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. zdjecia mozecie obejrzec na naszej-klasie. milo mi, izabela chojnacka jestem:) jak mati ma jaies histerie albo zachowuje sie nie tak jak ja chcialabymto go...zostawiam i ewentualnie kaze posiedziec zeby ,czasem \"przeprosil\" lub\"zrozumial\":/ nie wiem czy on cos z tego rozumie aledzisiaj mnie przeprosil jak ugryzl i moglam sie potem z nim bawic. czasem np. jak nie chce jesc tylko sie bawic, a byl juz uprzedzony wczesniej o tym ze bedziemy jesc to konfiskuje zabawke do czasu spelniania zadania. nie karam go za to, ze sie wqrza jak mu sie np. klocki zwala. ale mnie to irytuje i wqrza czasem baaardzo:) no ale sama tez nei wiem co najlepiej byloby zrobic:/ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wiecie co sie okazalo na usg?ze nei jestem w ciazy tylko mam hiperprolaktynemie:/zaburzenia hormonalne nie pozwola mi na dzidzie przez co najmniej 0,5nastepnego roku:( i jeszcze ta pogoda. dobrze, ze odpukac sie nei przeziebiamy na razie:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co, to brzmi jak kiepski zart..! Przykro mi, na pewno sie bardzo cieszylas. No ale dzidzia pewnie bedzie, nawet za te pol roku, to nie jest az tak dlugo. U mnie raczej juz nie bedzie, a tez bym chciala. Trudno. No chyba ze Pan Bog postanowi mi zrobic niespodzianke.. :) U nas ok, Mlody jeszcze w pieluchach, co pewnie jest czesciowo moja wina bo nie mam cierpliwosci wysadzac go na nocnik i czytac mu za kazdym razem calej zawartosci polki z ksiazkami, a tak to niestety wyglada. Po calej sesji nocnik i tak pusty. Wiec najczesciej odpuszczam. Gada Mlody non stop, kloci sie, przekomarza, ma to po ojcu, czasem bywa meczace ale wole to niz milczka :) Jest z niego niezly rozrabiaka, uparty i ma swoje zdanie ale potrafi przeprosic, pocalowac, przytulic.. Kar dotad nie stosowalam, ale wlasnie zaczynam- metoda super niani, za przewinienie np stanie w kacie 2,5 min (tyle ile ma lat). Ogladam namietnie supernianie, jestem pod wrazeniem, skuteczna babka, polecam! :) I pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Dziewczynki Izabela współczuję , ale z tymi zaburzeniami to może nie tak u M kuzynki też wyszły 2 kreski a nie była w ciąży a później jak obwieściła całej rodzinie że jest w ciąży to poszła do lekarza ten stwierdził że moze za wcześnie i i kazał jej przyjść za jakiś czas już nie zdążyła bo dostała krwawienie myślała że poroniła , okazało się że nie była w ogóle w ciąży , organizm tak zadziałał , ale za miesiąc podziałali z M bardziej skutecznie i zaszła w ciąże , może u Ciebie podobnie , może warto do innego lekarza skonsultować czy to na pewno zaburzenia hormonalne , zresztą każde można w krótkim czasie zniwelować lekami to nie wiem po co cały rok czekać bo połowa następnego to prawie 12 m-c , licząc od września tego roku . Agutka czemu u Ciebie nie będzie , ze względów zdrowotnych ? przepraszam za ciekawość , ja to na tą chwile to nie chcę ale w przyszłym roku w połowie odrzucę tabsy odtruję się i do dzieła , chociaż qurczę boję się , bardziej niż przy pierwszym , człowiek wie co go czeka a rozleniwił się , ale u mnie z racji wieku to bije już dzwon Zygmunta a nie dyndają dzwoneczki . Młody cudowny przecudowny , taki kochany słodziutki , przytula się całuję , mówi że jestem piękna , takie faceta to na rękach nosić i to robię :P pięknie zdania tworzy a dziś idziemy na angielski , zobaczymy jak będzie . Serdecznie pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Nam kiedys nie wypalil angielski. bylam na pokazowekj lekcji ale po 10min. wyszlismy zeby kobiecie nie rozwalic reszty zajec:/ mam uczyc hiszpanskiego dzieciaki, zobaczymy jak bedzie. Jutro znowu do gina po hormony. niestety to na pewno hiperprolatynemia i tospora:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Izabela pozdrowienia i uściski ,aa nie mogę Cię odszukać na NK i wpisuje Chojnacka i jest Izabela ale kończyła rehabilitację a mnie się wydaję że Ty coś innego , ale może jestem w błędzie ,. Co do angielskiego to młody wchodzi i sam zostaję na lekcji ale po jakiś 15 minutach zaczyna chodzić po klasie i zaczepiać dzieci grać w kręgle, nawoływać do zabawy i jeżeli się nie uspokoi to chyba go zabierzemy bo jak powiedziałaś rozwala grupę i starsze dzieci nie mogą się przez niego skupić i brak efektów edukacyjnych , i chyba zastrajkują inni rodzice którzy wymagają nauki języka a nie dobrej zabawy po angielsku :P nami i tak chodziło o dobrą zabawę , kurczę ale mam problem bo u nas nie ma przedprzedszkola jak w Poznaniu gdzie rodzice wraz dziećmi idą i za szybą patrzą jak ich pociech bawią się z innymi dziećmi na takie coś bym go posłała , bo ta pani powiedziała od angielskiego że żywe sreberko daję w kość , młody jest żywotny i zajęździ każdego , serdecznie pozdrawiam papapapappapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. od piatku biore leki i na razie nei zle sie czuje. ale od jutra zwiekszam dawke wiec sie pewnei zacznie:)siedzimy w domciu i ...sprzatamy. mielismy nie remontowacpokoju matiego ale zalalo mu sciane nie wiadomo skad wiec nie mamy wybory:/ dlugo to jeszcze potrwa zanim dojdziemy do konca. ale juz 2pokoje mamy ok, teraz w nich mieszkamy:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny u nas po staremu , młody rozrabiaka nie z tej ziemi , nie spożyta energia , :D wczoraj byliśmy na działeczce , w końcu nam postawili domek drewniany , jedynie ubikację zrobić i będzie gites , młody wczoraj po południu spał tylko 35 minut , myślałam że jak cały dzień biegał to padnie najpóźniej o 21-szej a on jak co dzień o 23-ej , podziwiam siły . Manika pozdrowionka , napisz coś więcej :D Izabela , z tekstu wynika , że Ty już się na tą chorobę leczyłaś i wiesz jak to przebiega , Serdecznie pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie leczylam sie na to:/ chyba ze nei wiem co pisalam i cos pokrecilam w tekscie. iza mozesz mnie zacytowac bo nei mam czasu wracac?pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. po kilku ladnych dniach znowu nastala licha pogoda:( dostalam okres po 2 tyg brania bromergonuwiec iide do przodu zplanowaniem ciazy, hcoc okres niczego nie przesadza:P mati gada i gada i nagadac sie nie moze, skacze, biegsa,krzyczy i zapomniec o sobie nie da:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Izabela ja też nie będę poszukiwać Twojej wypowiedzi , to nie ważne może ja pokręciłam , powiedz jak się czujesz i na kiedy planujesz następne dziecię tak mniej więcej , ja planuję zajść w 2009 ale tak we wrześniu lub październiku , mnie się marzy odwiedzić brata a to kosztuję a i w ciąży dość nie wygodna ta podróż z racji ilości godzin w samolocie , w 2009 roku to chyba mój jedyny termin ta tę podróż później z dwójką jest gorzej podróżować a tak brata nie widziałam z 5 lat bratówki nie poznałam , była by okazja , młody już duży problemu w samolocie by nie było , tylko ta forsa , zacznę w totolotka grać :D Młody cuuuudowny , na angielski gnie jak na skrzydłach i jak spytamy się jak było śuuuper było a i sam zostaję w klasie z dzieciakami , gada jak na jęty i tylko zamęcza pytaniami a cio to, a too a i jak nie zwraca sie na niego uwagi to coraz głośniej gada żeby tylko przekszyczeć , ma też etap wymuszania płaczem zabawek , oczywiście reklamy w TV pomagają w wyborze ty najdroższych , jak ogląda mini mini , to mówi \" mama to chcie i to i to \" a i dorobiliśmy się dwóch chomików , to była zabawna historia , nawet nie wiem kiedy ale po paru dniach zorientowałam się że nie ma chomika zyg zaka w klatce więc akcja szukajmy chomika, ale go nie znaleźliśmy , stwierdziłam że zdechł , pewnie wszedł gdzieś i umarł lub wyszedł na dwór w każdym razie nie było go tydzień po tygodniu mężczyźni pojechali sobie do sklepu i kupili nowego no cóż młody się uparł pojawił się nowy zyg zak malenki , kilka dni później jestem kuchni i coś mi zaszeleściło w szufladzie gdzie przechowuję reklamówki więc zaglądam a tam mi wychodzi zyg zak duzi , i tak w domu mam psa rybki i dwa chomiki tylko kota mi brakuję i będzie jak z piosenki a ja w domu mam chomika kota rybki oraz psa :) sedrdecznie pozdrawiam iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe iza, zabawna historia z tym chomikiem:) MAti to tez dziecko reklamy,niestety chcce np. misie episie(nie docieraja argumenty ze to dla kobietek)no i autka hot whells jakie popadna oraz ostatnio crash and goczy cosik takiego (ale te tata mu obiecal):) , sporo bajek oglaada, a ja czasem mysle ze za duzo:/ ale taki grzeczny wtedy:Pze... czuje sie nienajgorzej. okres mi wrocil wiec jestem blizej niz dalej dzidzi,niestety nie moge planowac tak jak ty, Iza miesiaca narodzin drugiej dzidzi:(ale mam nadzieje ze sie kiedykolwiek pojawi:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co do planów to plany są ale realizacja to może trochę potrwać , u mnie to wchodzi w grę wiek i o młodego staraliśmy się prawie rok , to i o drugie może będzie też oscylować koło roku a może złoty strzał zobaczymy . młody cuuudowny ostatnio wczoraj mnie zaskoczył sam wziął nocniczek zrobił siusiu i przyniósł zawartość do ubikacji, lub jak był z nianią to sam poszedł do ubikacji otworzył sedes wyjął interes i zrobił siusiu spłukał , a jak ona zapytała co zrobiłeś to odpowiedział siusiu a teraz aaaa i poszedł na drzemkę popołudniową jest cuuudowny . kończę bo idę do domu papapap pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z nocnikiem tez sie musze pochwalic ze mati od kilku dni chodzi suchy i sam wola siusisu a czesem zawartosc wylewa sam do kibelka. kupka z kolei zwykle w kibelku laduje(mam tez podkladke na sedes). jakie zabawy lubia wasze dzieci?mi brakuje troche pomyslow na tworcza zabawe, np. zbieranie grzybow, udawanie szleszczacych drzew. chodzi mi o takie przedszkolne zabawy:) mati najchetniej wlasciwie minimini oglada, ale przeciez nie moze cay czas:/ czasem bawimy sie kolejka z klackowczy klockami, ukladamy puzle, scigamy sie autami czy czytamy(ew ogladamy ksiazeczki), rysujemy. robicie cos jeszcze,cosfajnego?:) pozdrawiamy-i moze sie odezwiecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, u nas czas szybciutko mnie do pszodu, na wszystko brakuje czasu. Wiki zaczela przygode z przedszkolem. poczatek byl ciezki ale szybko zaakceptowala ten stan rzeczy, dzielnie budujemy domek i liczymy cichutko ze w przyszlym roku juz sie przeprowadzimy. Cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444444444
gggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, my tańczymy... Maja to uwielbia! i to do każdej muzyki. Chopin, Ravel, Strauss, Strachy na lachy, Hey, Bregovic, fasolki.... ;) Przekrój jak dla mnie niepojety! Fajnie sobie zmienia rytm i układ choreograficzny także chwilami pękam ze smiechu! No i obowiązkowo spódniczka zeby mozna było wymachiwac. Z innych zabaw to malowanie farbkami i puszczanie baniek mydlanych. Przyznam ze tez mi brakuje pomysłów. O, zabawa w dom jeszcze czasami, nakrywam dwa krzesła kocem i pod spodem jest dom, albo zabawa w chowanego, DObrze wiem gdzie sie schowała ale szukam jej po całym domu... mnie jest troche cięzej znaleźc i czasami sie troche zniechęca ;) Wszystko starcza oczywiscie na chwilę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj U nas podobnie puzzle, klocki , autka -ściganie oraz kraksy samochodowe , zabawa w chowanego szczególnie w sypialni pod kołdrami , malowanie , ale najbardziej lubi przyklejać naklejki , kupuję mu czasopismo mam 2 latka lub 3 latka taka seria , w nim jest moc naklejek przy tym czasopiśmie siedzimy aż nie skończymy , cudownie mu wychodzi układanie puzzli , i tańczymy szczególnie jak leci taniec z gwiazdami lub ycd , co do malowania to ostatnio otrzymałam taki olbrzymi brystol coś w rodzaju kartonu i wzięłam farby młody malował sobie ręce i stopy i chodził po nim , cudowne dzieło wyszło podpisałam datą i do kufra z pamiątkami . Młody jest szybki ojjjj szybki , ostatnio byliśmy w poznaniu w ikei , dał po palić pomijam kładzenie się na łóżkach , gonitwę wśród ludzi i inne ceregielę ale też wpada w histerię bo czekoladka się złamała na pół i ryczy z dobre pół godziny lub jemy obiad w restauracji a młody na cały głos mama brzydka jest ta dziewczynka a ta dziewczynka w odległości pól metra siedzi z całą rodziną , zbieranie frytek z spod stołu itp. My na prawdę tłumaczymy mu nakładamy kary np brak jazdy na karuzeli , czy nie kupimy nowego autka ale to na tą chwilę nie pomaga. A przymiarki ciuchów też dostarczają nam wrażeń , np przy kupnie kombinezonu młody nam w spodniach i na boso uciekał przez sklep przez bramki które piszczały a M biegł za nim do drugiego sklepu gdzie młody schował się na wystawie , z tego się śmialiśmy ale nie zawsze jest tak zabawnie , a jak u Was też Wasze maluchy dostarczają wrażeń . Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, na pocieszenie... mamy z Mają identycznie. Wyjazd do sklepu to ciągła pogoń za nią. Ja byłam z kolei na kawe z przyjaciókami w st.browarze. Oczywiscie nie pogadałam bo Maja zjadła lody i zaczeła latac i zwiedzac, zaplecze, wyjadac innym dzieciom lody z talerza bo takich nie miała. DOdatkowo w holu była wystawa porcelany rosentala (co za pomysł !!!) wiec adrenalina rosła... Byłam bez męża więc sobie pobiegałam. I tak jak mówisz... rozpacz że zapomniałysmy balonika i równie wielkie dramaty...ze chciała kawe zbożową a nie herbate ;) Jazda bez trzymanki. Ale jest bombowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie i male dramaty, skad jato znam:/ rozpacz bo klocki sie zwalily. wczoraj najadlam sie wstydu bo sasiadka dala mateuszowi czesc i mowi:Czesc daj pani czesc, dasz mi?-Nie jestem pani jestem mateuszek.-oo a gdzie idziesz z mamunia?-to nie mamunia tylko mamusia:/ i drze sie w nieboglosy:(wstyd ze hej. czasem przy kasie awantury:( jutro zostanie z moja kolezanka, zobaczymy co bedzie i ile wytrzymaja. mam skierowanie na badanie moczu ale nie wiem czy moge z wyparzonego nocnika no. przelac. nie wiecie?no jak nie to sprobuje lapania w wannie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w temacie zabaw... Od czasu do czasu właczm Mai gre w komputerze (on line) Dress my baby. MOżna wybrac dziewczynke lub chłopczyka który płacze i trzeba go ubrac w zaleznosci od zadania na piknik na plaży albo na narcarskie szalństwo. Taka ubieranka dla maluchów. Naprawde miło jak dzidzia na ekranie przestaje płakac i zaczyna sie chichrac (jakkolwiek sie to pisze... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te to kiedys znalazlam, tylko ze dzidzie ja ubieralam bo mati i jego znajomosc kompa:)hmmm,czasaem umie wybrac sobie i kliknac w peppe na youtube:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, maja z komputera to zna przycisk właczania i wyłacznia, ja ubieram, a maja wybiera które ubranka, kolor pieluszki, jaka czapka itd... A SWinka Peppa z neta ....podstawa. ;) Jak po święcie? Piekna pogoda była, co? Udało się \"wszystkich swietych\" w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×