Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Hu hu hu, a jak dzisiaj Izabela? :) Ja spotkalam dzis na ulicy parke z mojej szkoly rodzenia, oprocz coreczki 2 -latki mieli jeszcze malutkiego dzidziusia w gondoli... Ech, ale sie ludzie mnoza (ze tak to brzydko ujme), tez bym chciala... Moje obie bratowki rodza lada dzien, i pare kolezanek... A ja tylko cicho zazdroszcze, bo sama na razie niestety nie moge sobie pozwolic :/ Ale nie o tym chcialam..! Od jakiegos czasu Kacper przytula sie do mnie mowiac: \"moooja zoona!\". Na co ja daje mu buziaka i mowie ze nie jestem jego zona tylko mama. A on\" a dla Taty- zona!\" To ja: tak, synku, wlasnie! A po chwili on znow przychodzi i mowi: kuku moja zono! I sie glupio smieje... :) Macie tak? :) A poza tym jestesmy po urlopie, Mlody sie rewelacyjnie odnalazl na wyjezdzie, siedzial w wodzie po pachy calymi dniami, w ogole sie nie bal ani nie marzl specjalnie, co mnie strasznie cieszy bo ja jestem wodnolubne stworzenie. Tylko mezus sie z nami troche meczyl, ale coz, w zeszlym roku bylismy z nim w gorach... :) U nas jeszcze i pieluchy i cycek, a wszystko to moje lenistwo (pierwsze) i miekkie serce (drugie). Chyba troche zbyt naiwnie czekam ze mu samo odejdzie... ;) Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to byl strzal w dziesiatke z dzidzia. okresu nadal brak a w srode ide do G. nie robie testu bo MAti jest z negatywnego:P Pieluchy-u nas zdarza sie sikac na nocnik ale tylko jak mati biega nago, bo jak ma chocby majtki to nie chce mu sie sciagac:(ech,...ale robimy powoli jakies postepy, bo kiedys nie chcial nawet usiasc na nocnik:) na urlop-w gory i moze gdzies jeszcze pojedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia:)juz sie ciesze, bo tak to tylko remont i remont, dobrze ze chociaz sie pogoda poprawila dzisiaj:) pozdroofki,odezwe sie w srode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj my byliśmy we Władysławowie na 3 dni , a tak praca , no cóż , czekamy na postawienie domku na działce a za tym idą pieniążki więc z dłuższego urlopu nici , Młody booooossssski , gada jak na jęty ,uwielbia wodę i by siedział w niej całe dnie , przypominają mi się czasy mego dzieciństwa jak ja siedziałam całe dnie w wodzie :D od września idzie na angielski dla dzieci,w dzień nie robi w pieluchy , ale na noc mu zakładam bo czasami mu się siuśnie w pieluszkę. ja Młodego nie posyłam do przedszkola , prawdo podobnie pójdzie już do zerówki , i tak ma być od 5-go roku życia , a jak on pójdzie do zerówki to ja mam nadzieję ze zdecyduję się na drugie , teraz jakoś nie mogę wręcz jak widzę u koleżanki małe dziecko i równolatkę młodego to aż mnie paraliżuję , jak chyba wygodna się stałam i to bardzoooooo . Słoneczko gratulację maleństwa , jak Alusia, a i kiedy rozwiązanie ? kilka fotek wklejam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d263c0da7e73746.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b26a4207f5a46ac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3681e5e49393cc64.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87883d919bc84ef3.html Serdecznie pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ślicznie dziękuję :D a jak Ty się czujesz , zrobiłaś test , dawaj informację oraz zdjęcia Matiego . pozdrawiam i spadam do roboty , do zobaczenia później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki hejjjjj Izabela i jak wizyta u G , masz fasolkę pod sercem ? u nas po staremu jak zwykle , ale wiecie ta pogoda ostatnio mnie wykańcza , coś brak mi dopalaczy jakaś ociężała się stałam , nie to że mi się przytyło ale jakaś niemoc , i bawić z młodym mi się nie chcę ach jakaś starość HIHIHIHI a tu o drugim trzeba by pomyśleć , ale tylko pomyśleć :P zresztą jak młodego się pytamy czy chciał by dzidziusia to z naciskiem odpowiada że NIE NIE NIE , wie skubaniec że by mu się u cięło :D spadam dziewczynki do roboty , to narazinek papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam fasolke:) ale na usg musze poczekac do 8-22.9 bo lekarz ma urlop;) moj mati mowi ze chce brata ize bedzie z nim rysowal i da mu kredki. ale chce tez duze, czerwone auto zeby jezdzic za wozkiem;) pozdroofki-boli mnie strasznie glowa i mi troszku niedobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGROMNE GRATULACJE IZABELA HURA 🌻 ❤️ 🌻 Trzymaj się cieplutko , dbaj o siebie , do zobaczenia , papappaa spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa na kiedy masz termin , to będzie jeszcze kwiecień czy już maj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Manika gdzie Ty ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak Majusia ? u nas jak zawsze , chociaż pogoda w długi weekend nie dopisał :( ale w piątek byliśmy w m ichałkowie , na lotnisku to młody sobie pooglądał samoloty, uwielbia to , fascynują go podniebne ptaki , może lotnikiem zostanie , zobaczymy co przyszłość przyniesie , serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no! Brawo dziewczynki, gratuluję dwóch nowych bąbolków! U nas jakoś leci, budowa w toku, dzieci piękne, zdrowe i co najważniejsze - bardzo się kochają.Ola jak widzi Bartka to piszczy a on ją całuje. No to która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U nas wszystko ok z Paula. Zdrowa, rośnie, gada, pieluchy na noc zakadamy profilaktycznie, chociaż najczęsciej suchą rano ściagamy. Dom udało sie jako tao do mieszkania wykończyć i mieszkamy od połowy maja. Jest super, po cłym życiu spędzonym w bloku wiem co traciłam. Owszem jakieś 20 minut dłużej do pracy jadę ale coś za coś. Przestrzeń, spiew ptaków i swierszczy i widok Co do rodzeństwa dla Pauli to tak jak nie planowałam, przy tym zostajemy, nawet bym nie miała odwagi po problemach zdrowotnych które mam. Czerwiec spędziłam w szpitalu, miałam 3 operacje na otwartej klatce na płuco, po ty jak dostałąm odme samoistną. Odma ta ma to do siebie że lubi wracać. Niby po operacji rzadko, ale na drugie płuco gwarancji nie mam. Takze moze kiedys zaadoptuję, jak gadałam z mężem. Paula miała iść do przedszkola od września. Ale po konsultacji z babką która byla przedszkolanką odradziła mi. Mówi ze za delikatna, za grzeczna. Pewnie by sie zycia nauczyła, ale ja nie chce jej tak uczyć brutalnego świata. Naprawde jak spotykam się z koleżankami i ich dziećmi to to moje takie spokojne, od urodzenia cichutkie i grzeczniutkie. Na placu zabaw chce przejść, mówi przepraszam a nikt na nią uwagi nie zwraca. A pchać sie nie umie i od razu wycofuje się, rezygnuje z zabawy, ewentualnie do mnie przyjdzie się poskarzyc. Czy wasze dzieci to też takie pierdołki, czy sobie radzą. Ja jej mówię, nie zawsze mama bedzie, odpowiedz tak i tak, ze ta zabawka Twoje, ze byłaś tu pierwsza, a ona mi przytakuje i dalej cichutka myszka. Gratuluję nowych maluszków pod sercem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...u mnie wrecz przeciwnie z mateuszem. zwykle wszystko jest jego, ale skutkuje metoda zamiany. jak dasz kasi wiaderko to ona da ci lopatke, itd. jak ma dobry humor to podzieli sie sam ale zwykle niebardzo...wczoraj bylam z matim na angielskim, ale wytrzymal chyba z 5-10min a potem uciekl;) wolal plac zabaw:) nie umei usiedziec w miejscu i sie na czyms skupic chyba ze robi cos raczkami, bawi sie czyms. a tam trzeba bylo raczej sluchac i ew spiewac, tupac itp.:)ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Czy wasze dzieci sa piskliwe, glosne, i czasami rycza o byle co?moj mati moze krzyczec nawet na klocki, bo u sie zburzyly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co taka cisza, czyżby koniec? Co do pisków to jak pisałam wcześniej trafiło mi się dziecko spokojne, zadnych pisków,oznak złości, za to gadulstwo pierwszej wody i ciągle jaki? czemu? Marudzenie tylko jak śpiąca,ale wtedy łatwo ją połozyć spać we własnym łóżku. Fajne już takie duże dzieci, wszystko zjadają, powiedzą o co chodzi, co boli, pieluchę zakładam tylko do spania i tak zwykle sucha rano. A tak niedawno miała kilka miesięcy i bałam się czy zrozumię jej potrzeby, pomogę jak będzie boleć. Myślałam też ze z czasem sie dziecko \"znudzi\", nie bedzie już takie ciekawe jak na początku, nie będzie się tak dynamicznie zmieniać, a tymczasem uwielbiam ją z każdym dniem chyba mocniej jeśli to możliwe, jest też coraz fajniejsza, śmieszniejsza, zadziwia nowymi umiejętnościami, trafnością wypowiedzi. Ciekawe kiedy przestanę tak się nią zachwycać? Ale wywody, dobra nie zanudzam, jak sie uda to dorzucę aktualną fotkę Pyzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękujemy renacia, komplementy miło słyszeć. Coś to nasze forum chyba umiera. A miełyśmy pisać o osiemnastkach naszych pociech. I tak długo pisałyśy, bo dzieciaczki mają po 2,5 roku, czyli od początku ciąży to już ponad 3 lata (przynajmniej część z nas) pisze. Coraz mniej dzieje sie u naszych dzieci, coraz mniej się zmieniają. Ze zmian, to u nas sukces jeśli chodzi o pieluchy, ale o tym już pisałam, tyle że chcę podjąć próbę pozbycia się pieluch całkowicie, nawet na noc. Całkowita porażka z ssaniem palca. Nie zaśnie bez miętolenia pieluszki tetrowej i ssania prawego kciuka. Kiedyś była tabelka z wzrostem, wagą naszych dzieci. Moja córka skończyła 4 września 2,5 roku. Kto chce niech się dopisuje. Imie Wiek Waga Wzrost PAULA 2,5 ROKU 12,5 KG 93 cm Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjeżdża się, może teraz Imie Wiek Waga Wzrost PAULA 2,5 ROKU 12,5 KG 93 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą nową tabelką. Jutro sie dopiszę bo muszę Maje zmierzyc. Tylko po ciuchach widze ze jest juz ogromna. A wazy ponad juz 17... ale juz jej nie waze tak czesto... mojego słonika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIĘ WIEK WAGA WZROST NICK MAMY PAULA 2,5 ROKU 12,5 KG 93 CM magda78 Mati 2,5r 12,3kg 94cm izabela833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo-u nas niewiele. wrocilam z wesela wykonczona ale o dziwo w jakims sensie wypoczeta:P znajdziecie mnie na naszej-klasie jako izabela chojnacka jesli macie ochote. moze ktoras z was tez sie ujawni?:P a tak-bola mnie piersi i czasem mi niedobrze. w czwartek ide do g to sie odezwe:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ WIEK WAGA WZROST NICK MAMY PAULA 2,5 R. 12,5 KG 93CM magda78 Mati 2,5r 12,3kg 94cm izabela833 Maja 2,5r 17,kg 94cm renacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×