Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zespół HAZARD Warszawa

Zapraszamy przyszłe Młode Pary

Polecane posty

Gość zespół HAZARD Warszawa

Witamy wszystkich i zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół HAZARD Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola W-wa
Czy macie wolny termin 26.XII.o5 ? Jęsli tak prosze o odp. i jakie sa koszta. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prucha
to bardzo smieszne,nie dziwi was ,ze wszystkie wpisy gosci na waszej stronie wychwalja wasz pod niebiosa..?dla mnie to wielka sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prucha
aha..wpisow jest tam z 600 a nawet wiecej,jednak na stronie wyswietla sie kilkanaście-z czego wszystkie bardzo pochlebne(nierozumiem czemu was do eurowizji nie zapraszaja),a nawet bym powiedziała,ze przesłodzone ponad miarę.dodałam swoj wpis(prowokacja dziennkiarska: w ktorym skrytykowałam zespół-oczywiście moj tekst sie nie pojawił.Widocznie zespol ma cenzorów..tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis się pojawił,sprawdz - sygnowany jako MARZENA.U nas nie ma moderatora.Gwoli ścisłości,wpisuja się ci,którzy albo chcą /słuchali utorów na stronie.albo byli na imprezie,gdzie gralismy.Nikogo nie przymuszamy do wpisów.Za Twój też dziekujemy.Chcesz posłuchac na żywo - zapraszamy na najbliższe wesele.Acha,nie mamy aspiracji do eurowizji,nie ma takiej potrzeby.No i gdzie widziałaś te 600 wpisów ? Może Ci sie pomyliło z licznikiem wejść na stronę... Sprawy rzekomego dziennikarstwa nie komentuję.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarek.
Wpis faktycznie jest,niepochlebny.Słuchałem dwóch nagrań,wg.mnie nie jest tak zle z ty wokalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł B.
Ile bierzecie za wesele z poprawinami? termin 26.12.2005 Radom pawelb@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz gaz gaz
Gracie taki utwór ? Kto to spiewa czy gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camel
Pozdrawiam - Krzyś Małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof majewski
Tak sie składa,ze byłem na weselu gdzie grali,ale zeby nie posadzono mnie o reklamę/zła czy dobrą/ proponuję wejść na ich stronę i posłuchać.Względnie napisac do mnie,mam płyte video i audio.Przegram,pożyczę etc.Mnie sie podobali.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze grają
kto mówił,że zle? Bączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście zespołem, którym zachwyciłam się na długo przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyjściu za mąż. Obawiamy się jednak, że nie będzie nas na Was stać. Gracie i spiewacie naprawdę super. Może odważę się do Was zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mybey
najwazniejsze, że wokaliska Waszego zespołu nie wygląda jak Lalka Barbie. Urody mi nie brakuje, ale to ja mam być gwiazdą wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalal
ile bierzecie za granie??bo sie nie doczytalam, podajcie jakis dobry spis piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romusia
Nie wiem dlaczego ktoś tam się czepia i pisze niepochlebne opinie tylko tak o dla przyjemnośc.Posłuchałam piosenek z tej strony , wokalistka jest super , ma piękną dykcję, słychać wyraźnie każde słowo , które śpiewa . Panowie też w porządku,instrumentalnie bardzo dobrze dopracowane , nie spotkałam się z tak dobrym zespołem na żadnym weselu. Ta piosenka z grease - bardzo fajnie zrobiona (może tylko pan powionien śpiewać z większym powerem , bo o tym mniej więcej mówi tekst :) Ale całość - bardzo mi się podoba , adres strony zachowam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadą jest,że na forum nie rzucamy cenami,wygląda to nieelegancko.Zawsze mozna zadzwonić - telefon 24h - natomiast spis utworow...hm.Owszem takowy istnieje/ok.7500/utworów których zebrało się w tych kilkunastu latach pracy.Mały przykład:pary zmieniaja utwory rozpoczynające wesela na np.\"Street of Philadelphia\"B.Springsteena i tez to zrobiliśmy.W zasadzie każda para to indywidualne zyczenia co do repertuaru,oprawy wizualnej/swiatła i maszyna do dymów/ale także przebiegu oczepin,prowadzenia wesela/bo to jest najważniejsze !/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu juz ktoś pytal
ile bierzecie za wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megia
czy to jest cena za jeden dzien czy za dwa?I jesli wesele ma byc okolo 100 km od Wawy to jak z dojazdem??Jak to wyglada kosztowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×