Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ingaCh

wystrój sypialni-jakie strony www polecacie?

Polecane posty

Gość ingaCh

Czy możecie mi polecić jakies strony www z przykaldami wystroju sypialni, pokoju dziennego. Jestem na etapie urżądania mieszkania. Jesli mozecie mi polecic strony z gotowymi aranżacjami bedę wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaCh
nikt mi nie doradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurek1
Ja mogę Ci cos poradzić jak masz konkretne pytania, troche się interesują mieszkaniem w sensie praktycznym, zwracam uwagi na kolory i ich oddziaływanie na człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mogę skorzystać z pomocy? Chciałabym wiedzieć w jakich kolorach urządzić małą łazienkę, żeby wydawała się większa alejednocześnie ciepła. Myślałam o piaskowym lub groszkowym ale już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaCh
Kangurek1 -dziekuję za odpowiedź. Jakie kolory polecasz w sypialni? Od razu dodam, że żadne zielenie nie wchodzą w grę :) myslałam o lekkim wrzosie... jesli interesujesz sie mieszkaniem w sensie praktycznym to moze odpowiesz mi na pytanie odnosnie położenia łózka. Sypialnie mam po stronu wschodniej i teraz ja upieram sie przy tym by łózku postawić tak by głowa była- wchodząc do pokoju po lewej stronie, z kolei partner upiera sie by ózku było po prawej stronie. Dla mnie to jakis dziwny uklad.... Pewnie nie bardzo zrozumiale to opisałam ale bardzo sie spiesze i chiałam szybko wszystko przekazac :) Karolina W - ja tez mam mała łazienke i mam duże kafle w kolorze ecru do tego decor wzorek w kolorze kawy z mlekiem. Optycznie powieksza i pieknie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem sie odezwe i doradze
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaCh
no szkoda ze nikt nie doradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingaCH
zosienka- dziekuję :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurek1
Na wstępie zaznaczę, że z wykształcenia nie jestem nic od wnętrz, to jest moje zainteresowanie związane z wykańczaniem swojego domu. Karolina łazienka - żeby ja "powiększyć" proponuję lustra, szczególnie duże np wklejone w płytki, do ego świetliste kolory (nie wiem jaki kształt i czy łazienka ma naturalne światło) tzn jasne, ciepłe. Ja nie odpisuję od razu bo nie mam stale dostepu do internetu Wrzos, fiolet - szczególnie fiolet jest kolorem chłodnym, musisz lubic taki kolor żeby tak pomalowac sypialnię, jesli sypialnia dla 2 osób ta druga osoba tez musi go akceptować. Kolor ten jest dosyć "indywidualny". Wrzos - taki kolor mąż chciał u siebie w pokoju wyszedł super (sami dorabialismy kolory z białej i pigmentów), wrzos jest bardziej ciepły niz fiolet, nie może byc zbyt ciemny do sypialni, zależy jakie jeszcze zasłony i coś tam jeszcze. Radzę pomalować jaśniej a zasłony ciemniejsze, wtedy rzeczywiście zasłonią wtedy kiedy trzeba. Położenie łóżka (mój mąż uważa że moja mieszanka wiedzy fng shui i coś tam jeszcze to bzdura ale w końcu jego pomysły + moje dedukcje wychodzi na to samo) W miarę możliwości łózko powinno być "głową" na północ albo na zachód, nie powinno byc ustawione tak że nogi są na wprost drzwi, najlepiej jeśli leżący widzi wchodzącego drzwiami bez konieczności jakiegoś przekręcania się. Wg mnie Ty masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurek1
Temat wygasł czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez urzadzam
hehehe polecam do sypialni :D www.karmasheetra.pl zreszta do salonu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaaasdf
Ja polecam do wnętrz, a zwlaszcza do sypialni meble i łóżka FreshBamboo. Zamówiłam sobie łóżko i naprawde jest super: http://www.freshbamboo.pl Wystrój wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferudolf
a ja polecam www.dobrzemieszkaj.pl znajdziesz tam na pewno interesujący Cie wystrój sypialni....wnętrza podzielone są na kategorie więc nie bedzie z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aranżacje wnętrz
a ja proponuje odwiedzić stronę z ozdobami gipsowymi www.sztukateria.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria08
ja mam sypialnie w stylu klasycznym a wszystkie meble są drewniane, łóżko zamawiałam przez internet w sklepie http://www.seart.pl/lozka-c-4.html - mają bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Wertys
Hej, nie wiem czy moja odpowiedź będzie pomocna - możesz odwiedzić stronę http://www.fotele.com/ ale mają raczej wąski asortyment, nie mniej kolega zamawiał do siebie do firmy i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kolekcja Alabama z Agaty i u mnie się sprawdziła. Prezentuje się świetnie i ma mega wygodne łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×