Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość aliszia
hej chciałam się do was też dołączyć- od wczoraj cambridge - 2 cykl - pierwszy był kwiecien/maj schudłam 7,5 kg :) teraz chcę dalej zrzucać dlatego zdecydowałam się na cambridge :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany liberał
http://www.pjkm.pl trzeba skasować w pasku zadań to co pojawi się po adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc!! Przytylo mi sie 2kg i postanowilam, ze czas je zrzucic przed zima :-) Wlasnie szukam jakiejs bezbolesnej i przyjemnej dietki, postaram sie pozbyc takze tych 2kg, ktorych juz mi sie pozbywac nie chcialo. Piszcie co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cambridgowa
Hej dziewczyny, jesli ktoras jest zainteresowana to mam do sprzedania puszke zupy i 30 torebek koktajlu. Szczegoly i cene podam mailem.Zainteresowanym podaje swojego maila rutusia@wp.pl gg 1080940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eatka
Witajcie wszyskie odchudzające się dziewczyny, bardzo Was podziwiam i od 2 dni sledzę Wasze zmagania. Brawo!!! Cały czas się zastanawiałam do diety DC i chyba mnie przekonałyście.... Umówiłam się z konsultantką na sobotę i prawdopodobnie od niedzieli lub poniedziałku dołączę do Was. Kiedyś odchudzałam sie dietą Herbalife i schudłam dość ładnie, niestety ....odpuściłam sobie...i nie udało się. Bardzo cieszę się, ze jest takie forum, super jest kiedy można się wzajemnie wspierać.. Pozdrawiam, trzymam kciuki za Was i ....mam nadzieję, ze mnie też się uda...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooleka26
bardzo chcialabym zaczac - dziewczyny - czy jestescie naprawde zadowolone - czy to dziala? Jakie sa zasady i moze ktos zna konsultanta z okolic Tychów? Na co zwrócic szczegolna uwage. Do grudnia musze zrzucic 15 kg -czy to mozliwe - pozdrowienia i prosze o pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
cześć kobietki zajrzałam na chwilkę wstyd się przyznać, ale na zimę znów nabrałam trochę ciałka :( tak mi z tym źle! muszę coś z tym zrobić zastanawiam się na głos, czy nie przejść znowu pełnego cyklu DC? nie chciałabym dopuścić do takiego stanu jak zeszłej zimy! ważyłam prawie stówkę! teraz ważę prawie 80! bardzo się cieszę, że przytyłam tylko troszkę w porównaniu z tym, co zrzuciłam, ale mimo wszystko jest teraz ostatni dzwonek. żeby znowu się pozbierać.... może DC to dobry pomysł ? Nowy rok przywitałabym może 69 kg? Madlen, Cecylio, co u WAS?! pozdrawiam Daniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam Danielo, wątek został opuszczony, ale widzę, że jesteś chętna, aby powrócić. Ja przyznam ze wstydem, ze równiez trochę przytyłam, jednak alarm już był, co więcej już się odchudzam ze zbędnych kilogramów, ale nie z DC, tylko dietą kopenhaską (normalne jedzienie zamiast proszków w dodatku CHUDNĘ!). Najgorsze jest to, że pomimo diety (kolejnej) mam świadomośc, ze schudnę, a potem przytyję. Nie umiem długofalowo utrzymać wagi NIESTETY. Mam jednak świadomość tego i się kontroluję. Na najbliższe tygodnie mam plan zmiany nawyków żywieniowych - to chyba jakies wyjście z mojej sytuacji. Nie będę się tu rozpisywać, bo to nie ten wątek dyskusji ;-) DANIELO, jeśli chcesz to przedstawię Ci mój plan działań - może też Ci sie spodoba ;) Proszę podaj adres e-mail, albo napisz do mnie na gko@autograf.pl. Tymczasem pozdrawiam Gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela
Witaj Gabrielo!!!! Zaraz do Ciebie napiszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny fajnie ze sie odezwalyscie.Ja tez troche przytylam tzn.4kg.Dopoki sie odchzdzam jest dobrze ale jak zaczynam stopniowo jesc to automatycznie przybywa na wadze.Kupilam sobie 14 zupek i od wczoraj zastepuje nimi kolacje ,sniadania albo wcale niejem albo jakis twrozek odtluszczony oczywiscie a na obiad piers z kurczaka i bardzo duzo warzyw oczywiscie wszystko przygotowane na parze.Zobacze czy cos to da. pozdrawiam was serdecznie i dajcie znac co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Witaj Cecylio :) Masz rację, lepiej od razu zareagować na niewielki wzrost wagi, niż przeczekać ten moment i znowu mieć do zrzucenia 20 kilosów!!! Z tymi kolacjami w postaci zupek, to super pomysł! Napewno będziesz miała efekty. Ja jestem już 6 dzień na DC. Znoszę ją super. Zrzuciłam już 3,2 kg. Mam zamiar przejść pełny cykl. Po mieszanej mam zamiar przejść na dietę niełączenia. To pozwoli mi bardziej się kontrolować i mam nadzieję, że uchroni mnie przed ponownym przytyciem :o Pomysł z dietą niełączenia, czy inaczej dietą rozdzielną podsunęła mi Gabriela. Uważam że jest rewelacyjny, bo najbardziej tuczą potrawy pomieszane, np. mięso w panierce i z ziemniakami, albo ciasta (cukier +tłuszcz + masło), kanapki, owoce bezpośrednio po posiłku..... Cecylio - życzę powodzenia w dietce. ;) Pisz co u Ciebie. Gabrielo, coś mi się w mojej skrzynce popsuło i nie mogłam Ci odpisać, ale dzięki za ciekawostki :) Miłych snów pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Danielo! To milo ze sie odezwalas ciesze sie ze utrzymujecie miedzy soba kontakt mam na mysli ciebie i Gabriele.Jak zajrzalam tu przed dwoma dniami i zobaczylam ze sie wpisalyscie to az mnie naszla ochota na odchudzanie.Fajnie bylo razem przechodzic przez te dni jednak to bardzo pomaga takie dzielenie sie porazkami i sukcesami,wiele razy chcialam przerwac DC ale wtedy wchodzilam na forum i zawsze byl ktos kto pocieszyl i zapobiegl porazce. Zycze wam powodzenia i trzymam kciuki za te co sie odchudzaja i za te co juz po.... Dajcie znac od czasu do czasu jak wam idzie,moze macie jakies fajne pomysly to podzielcie sie jak w koncu schudnac i nie przytyc... pa..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc dziewczyny!!! Ale milo Was widziec, myslalam, ze temat juz calkiem umarl!!! Ja ostatecznie schudlam w czerwcu do 64, po czym przytylam do 68 przez nastepnych kilka miesiecy. Mam do zgubienia 4kg ale brak mi sil, caly czas obiecuje sobie, ze wezme sie za siebie po swietach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witam!!!! :) Jestem 9 dzień na DC. Schudłam narazie niewiele, bo 4 kg. Ale mam nadzieję że w czasie tych pięciu tygodni zrzucę 10 kg. Na mieszanej będę dodatkowo mogła ćwiczyć. Mam w domku rowerek, więc będzie mi łatwiej niż wiosną, kiedy po prostu machałam rękami i nogami (aerobic w moim wydaniu) przy muzyce i tylko wtedy, gdy byłam sama w domu. Cieszę się, że zajrzałyście tu. Madlen- 4 kg to tak niewiele.... och, jak ja bym chciała mieć tylko tyle do zrzucenia!!!! ;) Poradzisz sobie. Cecylio - pewnie, że łatwiej jest razem się odchudzać, ale myślę, że najważniejsze jest to, żeby się wewnętrznie przełamać i odpowiednio psychicznie przygotować się do odchudzania. Gabrielo - dzięki za maile. Moja skrzynka w dalszym ciągu utyka. :o Pozdrawiam gorąco. Piszcie. pa.. pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Stasowałam DC gdy jeszcze nie było w ofercie batoników i innych bajerów. Teraz chcę zastosować ponownie. Dlatego mam pytanie do dziewczyn aktualnie na DC: Jaka jest teraz cena jednej torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie!!! Kaprys-torebki kosztuja miedzy 6-7zl.zalezy u kogo. Daniela.Madlen super ze jestescie i ze caly czas dazycie do celu. Chetnie bym tez jeszcze raz przeszla caly cykl ale najgorsze jest po DC.Pierwszy tydzien staram sie nie jesc roznych tuczacych dan,ale jak juz raz sprobuje cos zakazanego to potem drugi i trzeci no i kilogramy wracaja dlatego nie wiem czy jest sens. Pozdrawiam was serdecznie,piszcie co u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc!!! Ja bardzo dlugo nie jadlam nic zakazanego, wrecz dorobilam sie jakis psychicznych zahamowan jesli chodzi o jedzenie wiekszosci potraw. Tak bylo do wyjazdu na urlop... mialam troche batonow, pierwszy tydzien trzymalam sie dzielnie a pozniej ...ech...szkoda gadac, zaczelam jesc z towarzystwem. Efekt =3.5tyg i 2.5kg do przodu. Koniec pazdziernika, kolejny urlop, tym razem w dzikim biegu, odzywialam sie slodyczami i 1.5kg wiecej.... W sumie musze zrzucic 4, bo juz mi mocno ciasno w ubraniach a z rozmiaru 38 nie zrezygnuje!!!! Trzymajcie za mnie kciuki, naprawde licze, ze po swetach sie za siebie w koncu zabiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Hej Kaprys - ja kupiłam zupki po 5,50 ( www.komfortmed.poznan.pl ) Cecylio - skoro tak reagujesz na DC, to spróbuj zastosować dietę mieszaną, np. dwumiesięczną. Jedz same zdrowe posiłki, żadnych słodyczy, a na kolację zupkę cambridge. Nie przekraczaj w sumie 1000 kcal. Schudniesz, tylko wolniej i nie będziesz takim szokiem reagować na normalne jedzonko :) Madlen - uważam, że te 4 kg, to całe nic. 2 kg przybiera się normalnie po skończonej DC, a te dwa dodatkowe rozpracujesz "przy okazji". Potrafisz przecież panować nad sobą ;) A tak poza tym chyba nie musisz wchodzić na DC dla 4 kg, bo nie zapominaj, że ona obniża przemianę materii i to baaaaardzo! Później potrzeba paru tygodni, żeby się ustabilizowała. No i nie odkładaj decyzji na "po świętach", tylko już teraz coś ogranicz, np. słodycze, czy kolacje po 19.00 Może się okazać, że przez te 3 tyg do świąt zgubisz 3 kg. Fajnie by było, no nie? Gabrielo - napisz co u Ciebie. Przez weekend będę odcięta od internetu. Więc się odezwę jeszcze jutro i dopiero w pn jak będę w pracy. Jestem w dalszym ciągu na DC. To już 12 dzień. Czuję się dobrze. Nie wiem ile schudłam, bo na wagę wejdę dopiero w pn, żeby było ciekawiej. Ostatnio jak się ważyłam było -4,1 kg. Zobaczymy jak będzie dalej? Pozdrawiam gorąco papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
witajcie Kobietki :) Zostało mi jeszcze 6 dni diety ścisłej. Przez te dwa tygodnie schudłam 5,2 kg. Czy to dużo? Ciekawa jestem jakim wynikiem zakończę te 5 tygodni z DC? Chciałabym być już na mieszanej. :( Do diety dołączyłabym rowerek i ćwiczonka i poszłoby szybciej. A i coś innego niż zupka mogłabym zjeść na obiadek..... ....rozmarzyłam się.... Co u Was? Jak zimowe nastroje? Pozdrawiam gorąco Gabrielę, Madlen i Cecylię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc chudzinki!! Co u was slychac dziewczyny,jak wasze diety? Danielo ile zrzucilas na DC? Madlen,Gabriela jak wam idzie? U mnie narazie tylko ograniczenia ale ostatnio mam ochote na slodkie i nie moge sie oprzec.Tez mysle zeby jeszcze raz przejs caly cykl DC to moja ostatnia szansa bo od 20 stycznia wprowadza sie do mnie moj chlopak i glupio mi bedzie przy nim jesc zupki i koktajle. Zdaje sobie sprawe ze nie zgubie tyle kiloskow co za pierwszym razem ale moze chociaz te 7 kg by mi ubylo Pozdrawiam was serdecznie i piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati123
Witam serdecznie, stosowałam DC prawie półtorej roku temu i do chwili obecnej nie mam efektu jo-jo, w trakcie jej stosowania zrzuciłam 10 kg, a następnie jeszcze 2kg, ale warunkiem takich rezultatów jest ścisłe przestrzeganie wszelkich zaleceń konsultantki. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati123
Witam serdecznie, stosowałam DC prawie półtorej roku temu i do chwili obecnej nie mam efektu jo-jo, w trakcie jej stosowania zrzuciłam 10 kg, a następnie jeszcze 2kg, ale warunkiem takich rezultatów jest ścisłe przestrzeganie wszelkich zaleceń konsultantki. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam wątek...dawno juz zapomniany,bo....własnie zaczynam DC.Kto ze mną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Witam dziewczyny Nie było mnie tu chyba z pół roku. No i wpadłam zobaczyć co nowego.Ostatnio próbowałam robić 3 cykl DC, ale wytrzymałam tylko tydzień.Koszmarnie się czułam i postanowiłam przerwać. Będę wpadać tu częściej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co próbowałaś zrobić??? trzy cykle DC pod rząd??? nie zrozumiałam... Ja poprzednio stosowalam DC równo rok temu...na razie drugi dzień ale bez zupkowstrętów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
anca pierwszy cykl był w styczniu 2005, drugi chyba w maju.Ten trzeci cykl robiłam teraz w styczniu.Nie dałabym rady robić trzech cykli pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!! Jak milo znowu was tu widziec.Ja tez znowu weszlam na DC bo znowu sobie ostatnio pofolgowalam.Dzisiaj 8-my dzien jak narazie bez takich rezultatow jak poprzednim razem.Kupilam zupek na 14 dni scislej i 14 mieszanej zobaczymy jakie beda rezultaty. Ciesze sie ze sie odezwalyscie i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×