Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Kiciolina
Cześć Dziewczyny. dzisiaj zaczęłam dietę. Wykupiłam na dwa tygodnie. Trzymajcie kciuki, ja za was trzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona37
No hej, gratuluję decyzji, ja jestem na diecie dziś 11ty dzień i rezultat 5kg mniej i w centymetrach po 5 cm brzuch i biodra, oby tak dalej, będę się meldować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effika
cześć dziewczyny,ja dzisiaj zaczęłam przygodę z DC,wykupiłam na 1 tydzień mam nadzieję że wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w klubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2103
Ja swoją dietę rozpoczęłam od 20.02.2017 (od poniedziałku), wcześniej w weekend pozwoliłam sobie na całonocną imprezę poprzedzona pysznymi przekąskami i pizzą, kolenego dnia dobry obiad w restauracji (nie przygotowywałam się do diety, jedynie w ten sposób, że pojadłam to co lubie :) mam 180 cm wzrostu, start z 69 kg (waga ok), ponad 33 % tłuszczu (ponad normę) i mała ilość wody w organizmie (45 %). Po 2,5 dnia poszłam na kontrolę i spadłam 1,5 kg, a tłuszcz spadł o 4 % do 29%. Woda wzrosła o 5 %. Idę dalej :) dziś mój 5 dzień stosowania diety - widzę po sobie, że jest coraz lepiej i wcale nie jest tak ciężko jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dzieczyny! Potrzebuje pomocy. Wykupilam w Usa,gdzie aktualnie mieszkam diete cambridge. W instrukcjach ktore dostalam nie pisze jak przejsc po tej 2 tygodniowej diecie na samych shake'ach na kolejny etap diety. Czy moglby mi ktos pomoc,co mozna wprowadzic i jesc po 2 tygodniach na samych napojach? Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,zaczęłam trzeci tydzień na wadze -4 kg mało mysłałam ,ze będzie więcej:( no cóż.I tak się zastanawiam nad wyjściem ,może któraś z was mi pomoże :) Jak wyjść aby dalej chudnac nie tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaB
Ja jestem 11 dzien na diecie i minus -3kg a nie podjadam do stracenia mam jeszcze 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona37
Hej mi od 16stycznia udało się zgubić 10.5 kg. Centymetry pas minus 10 udo minus 7 biodra minus 10. Do celu mam jeszcze 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona37
Hej na fB tej grupy nie znalazłam. Proszę o link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc zagląda tutaj ktos jeszcze? Ja wlasnie zaczęłam ta dietę 5 dzień za mna, chciałabym dowiedzieć sie jak to u was wyglada i wspierać się na wzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam ta diete :) !!! W ciagu 3 miesiecy schudlam 18kg... Jezeli przestrzegasz zasad tej diety to utrata wagi jest gwarantowana !!! Bez efektu jojo :) !!! Podukty sa smaczne i tanie ...Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmargaretka1
Dokładnie zgadzam się z tym co powyżej! Tak jak w sumie z każdą dietą czyli jeśli nie oszukujesz samej siebie i nie podjadasz to efekty będą murowane! Dla mnie przewagą są już gotowe posiłki bo to właśnie ich przygotowanie sprawiało, że jak nie miałam czasu to sięgałam po batona….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa40
hej. Dziś zaczełam pierwszy dzien. Mam sporo do zrzucenia przy wzroscie 175 ,30 kg. Chyba jestem jedyna tu ktora ma tyleee do zrzucenia, bardzo prosze o wsparcie.. czy jeszcze tu czasem ktos zagląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia3442
Jestem drugi tydzień na diecie i kilogramy można powiedzieć lecą jak szalone!! Wcześniej wszystko stało w miejscu, a teraz wiem co kiedy mam zjeść, pilnuję się żeby nie podjadać i efekty są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciut za duza
Dzis pierwsze wazenie. 4,5 kg mniej. Jestem zadowolona. Jak tak dalej pojdzie to moze na urlopie nie bede juz sie wstydzic na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulaula66
jak tam kochane wasze najnowsze rezultaty? u mnie był lekki zastój, ale teraz jest już coraz lepiej. włączyłam jeszcze więcej ruchu i chudnę jak marzenie :) ta dieta bardzo mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_karola
U mnie dwa miesiące i prawie 8 kilo na minusie!! Dieta Cambridge to nie dieta cud, ale przy odrobinie wysiłku i silnej woli można wszystko! Obym zdążyła do lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettalenka
Bardzo ciekawa a jednocześnie skuteczna dieta. Odrobina samozaparcia i można cieszyć się wymarzoną sylwetką. Z posiłków najbardziej przypasowały mi napoje czekoladowe i batoniki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaa28
Daje rezultaty, jak najbardziej. Jestem właśnie na tej diecie, a zdecydowałam się na nią po tym, jak moja siostra schudła dzięki niej jakieś 12 kg. Od dwóch miesięcy chudnę regularnie, posiłki cambridge mi nawet smakują i mam swoich ulubieńców. Myślę, że jak ktoś naprawdę chce zmienić swoją sylwetkę to przetrwa i tę dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochani, widzę, że posty są z 2003,2004 roku. Czy ktoś wtedy z piszących dalej poleca tą dietę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kochani, widzę, że posty są z 2003,2004 roku. Czy ktoś wtedy z piszących dalej poleca tą dietę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Znam kilka osób które miały naprawdę spektakularne spadki wagi (nawet 40 kg), ale z biegiem czasu żadna z nich efektu nie utrzymała. Konsultantki które widziałam też jakoś wszystkie mają nadwagę, niektóre sporą. Ja osobiście bardzo lubię zrobić sobie tydzień tej diety jak wskoczy mi kilka kg np przez zimę  - wtedy przez tydzień wracam na niej do normy (zrzucam 3-4 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×