Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stiga

czy znacie dobry lubrykant ...????

Polecane posty

Gość nitka358
Na rynku jest sporo lubrykantów, ale nie wiem czy jest sens jakikolwiek polecać, po prostu trzeba wypróbować i przekonać się samemu, zwłaszcza że każdy organizm może zupełnie inaczej reagować. Może ranking w czymś pomoże: vide: http://www.lubrykanty-seks.pl/ Jedno na pewno - w przypadku suchości pochwy lubrykanty są niezastąpione i wręcz niezbędne w profilaktyce kandydozy (tu zalety i wady poszczególnych rodzajów lubrykantów - http://drozdzyca.edu.pl/2010/10/28/profilaktyka-drozdzycy-pochwy-lubrykanty/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowy
Ja od 20 lat stosuję zwykłą płynną parafinę ( wtamtych czsach nie było nic innego) . Nie powodowała nigdy żadnych skutków ubocznych. Zaciekawiło mnie co nowego pojawiło się od tego czasu. Dlatetgo zajrzałam na to forum. Ale trudno mi będzie zdecydować się na zmianę (tyle sprzecznych opinii!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantana
słyszałam, że zwykła oliwka, taka dla dzieci, może słuzyć jako lubrykant. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepNontabu
Witam. Oficjalnie polecam Państwu bardzo wydajne produkty niemieckiej firmy Pjur. Dostępne są w naszym sklepie www.nontabu.pl Aby otrzymać szybko wszystkie produkty polecam 'szukaj' i wpisanie 'Pjur'. Pjur to producent wysokiej jakości lubrykantów, które gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort. Wyroby tej firmy były nagradzane przez niemieckie magazyny konsumenckie. Wszystkie są bezbarwne, bezsmakowe, bezzapachowe i bezpieczne dla prezerwatyw. W ofercie znajdują się preparaty do stymulacji zewnętrznej dla kobiet i mężczyzn, jak i do stosunków waginalnych oraz analnych. Znajdziecie Państwo także serię MED-środki specjalne do regeneracji skóry, dla skóry wrażliwej czy pomagające przy suchości pochwy. W razie pytań służymy pomocą. Jesteśmy jedynym w Polsce bezpośrednim importerem produktów marki Pjur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
wiesz co całkiem niezłe Lubrykanty mają w tym sklepie secret place. Smakowe są fajnym dodatkiem do różnego rodzaju łóżkowych zabaw. Moim ulubionym jest ten o smaku malinowo - grejpfrutowym -> http://bit.ly/qIVuwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytając to co piszesz
Oliwki to raczej nie polecam, może wywołać podraznienie i nie jest bezpieczna dla prezerwatyw , może ją uszkodzić a skutki mogą być, no chyba wiadomo jakie >>>>>>>>>>>>>> mnie poraziło :( Oliwka dla dzieci hipoalergiczna może uczulić ? Jak oliwka dla dzieci może uszkodzić prezerwatywę ? Dziewczyno chyba nie wiesz co piszesz, odpuśc sobie te durne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No rzeczywiście :)
oliwka dla dzieci może uszkodzić prezerwatywę :-D :-D :-D Tak to jest jak ktoś mowi, nie wiedząc o czym Pomysl dziecinko zanim następną taką informację z siebie wydalisz Myslenie wbrew pozorom nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xus
popieram Kornelius latwo kogos krytykowas a samemu byc ignorantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xus
Czy jest jakiis jeden ktory mozna stosowac : - z prezerwatywami - analnie - z silikonowymi zabawkami (wibrtator silikonowy) czy trzeba kupic kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie stosuje lubrykantów bo kiedyś miałam uczelnie po jednym znanym na rynku, ale muszę stosować jakieś żele bo mam problem z nawilżeniem, znalazłam sobie ostatnio w aptece Provag żel farmaceutka mi go poleciła, oprócz tego że dobrze nawilża to dodatkowo chroni przed infekcjami bo zawiera w swoim składzie kwas mlekowy, polecam bo wiem że seks bez nawilżenia potrafi być bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re:XUS
Do Xus. Do prezerwatyw i zabawek silikonowych stosuje się lubrykanty na bazie wody np. taki http://www.nontabu.pl/index.php/dla-niej/apteka/lubrykanty/pjurr-woman-aqua-gel-lubrykant-na-bazie-wody.html. Dlatego, że te na bazie silikonu mogą rozpuścić lateks w prezerwatywie, osłabiając ją. Natomiast zabawki silikonowe mogą się trwale poplamić. Chyba, że silikon i lubrykant są wysokiej jakości. Wówczas po użyciu lubrykantu nawet na bazie silikonu nic się nie stanie. Piszę to z własnego, prywatnego doświadczenia opartego na markowych produktach z naszego sklepu. Za inne nie gwarantuje. Takie zabawki znajdziesz u nas www.nontabu.pl Natomiast do seksu analnego oczywiście można używać każdego lubrykantu. Jednak najlepsze efekty dadzą lubrykanty dedykowane do tego typu seksu, które oprócz dostarczenia poślizgu dodatkowo rozluźnią i znieczulą mięsień zwieracza. Wówczas seks analny jest bardziej komfortowy. Jednym z takich produktów jest u nas np.http://www.nontabu.pl/index.php/dla-niej/apteka/lubrykanty/pjurr-analyse-me-lubrykant.html W razie pytań napisz przez kontakt w naszym sklepie, chętnie doradzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patronela
Jak staracie się o dziecko to warto spróbować Conceive Plus - lubrykant przyjazny plemnikom dla par planujących ciążę. "Czy wiecie że zwykłe lubrykanty dostępne na rynku mogą tworzyć barierę dla plemników uniemożliwiając zapłodnienie? Conceive Plus to przyjazny dla spermy lubrykant opracowany przez ekspertów, zaprojektowany tak, aby wspomóc zajście w ciążę w sposób naturalny." http://www.conceive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
My bardzo lubimy z serii pjur med. Są na bazie wody, dzięki temu łatwo się wymywa :) Jestem alergiczką, wiec mi najbardziej odpowiada wersja natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel Nuru
Żel Nuru to najlepszy lubrykant, doskonale imitujący naturalne nawilżenie kobiety. Zupełnie inny niż pozostałe lubrykanty - kto raz spróbuje będzie chciał używać go zawsze, zwłaszcza, że nadaje się także do mega przyjemnych łóżkowych zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela225
Ja znam dobry lubrykant, kupiłam ostatnio już drugą buteleczkę bo pierwsza szybko się skończyła. Ale nie zamierzam jej wyrzucać ponieważ wygląda rewelacyjnie, może służyć jako ozdoba w łazience ;-) Dokładnie to chodzi mi o ten lubrykant http://swiat-doznan.pl/p/1340698/14804492/lelo-lubrykant-osobisty-150ml-na-bazie-wody-lubrykanty.html Jak ktoś często używa to polecam wziąć od razu dwie buteleczki to nie trzeba będzie czekać gdy skończy się pierwsza. Ogólnie to ja się już od niego uzależniłam i strasznie lubię go używać czy to sama czy z partnerem ;-) Do tego ładnie pachnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem staramy się o dziecko. Bardzo dobrym lubrykantem jest żel conceive plus - ułatwia zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie niestety uczulają wszelkie lubrykanty i jedyny, który mogę stosowac to provag żel, nie zawiera żadnych substancji uczulających typu konserwanty czy perfumy. Poza tym sprawdza na podrażnienia po seksie, bo nawilża i działa kojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam lubrykanty pjur med, a dla starających się o dziecko żele conceive plus albo pre-seed - ułatwiają zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się provag żel, który oprócz tego że nawilża to również chroni przed infekcjami, ponieważ zawiera kwas mlekowy. Można go również stosować po basenie czy też po goleniu aby złagodzić podrażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żele pomagały u mnie tylko na chwilę. Tak naprawdę dopiero po siedmiodniowej kuracji hydrovagiem w końcu pozbyłam się problemu z nawilżeniem. Globulki są niewielkie, dlatego łatwo się je zakłada, świetnie nawilżają. Odkąd ich używam nie mam otarć podczas stosunku, nie mam również problemu z pęknięciami śluzówki. Jeżeli zdecydujesz się na te globulki, to po tygodniowej kuracji stosuj je dwa/trzy razy w tygodniu w celu podtrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie większośc lubrykantów uczula więc nie dość, że nie pomagają to dodatkowo szkodzą. No i własnie przy takim uczuleniu natknęłam się na provag żel, który miał złagodzic objawy alergii, zmniejszyc śwąd itd i okazało się, że działa tez nawilżająco. Teraz stosuje go zarówno jako ochronę intymną oraz jako lubrykant, nie zawiera żadnych substancji alergizujących więc polecam wrażliwcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym wolała używać provag żelu jako lubrykantu, a nie durexu czy czegoś innego, przynajmniej nie uczula, dobrze nawilża, przy tabletkach antykoncepcyjnych brak wystarczającego nawilżenie zdarza się czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosował rózne lubrykanty, jedne pomagały, inne uczulały, jeszcze inne dodawały pikanterii ale ile można się tym paćkać? Niestety u mnie seks nie był w ogóle możliwy bez mazidła i już mnie to zaczeło wkurzać. Lekarka poleciła mi globulki Hydrovag, mówiła, że to jakaś nowość i kobiety są z nich zadowolone. Po tygodniu stosowania okazało się, że faktycznie to działa, poza tym nie jestem już tak poocierana, infekcji dzieki temu też mam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te globulki są skuteczne, stosowałam je po ciąży w okresie karmienia piersią kiedy suchość pochwy była dość uciążliwa. Teraz na co dzień w zupełności wystarcza mi provag żel, który nie tylko nawilża ale również hamuje rozwój grzybów i bakterii. Smaruje się nim codziennie po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×