Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Olka_21
do z tym samym problemem;)kochana na pewno rozjasni Ci solarium wloski,poza tym zawsze ssa mniej widoczne jak jestes opalona;)ale moja niejedna juz kolezanka bez takich problemow jak my chodzila tylko po ty by rozjasnic sobie wloski na przyklad na rekach:).A po jakim czasie odrastaja CI wloski na nogach po uzyciu depilatora????ja tak bardzo chcialabym moc go uzywac:(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Nie wiem...minely chyba 4 tygodnie, albo moze nawet i wiecej, i odrosly tylko zadkie pojedyncze.....w ogole nie kujace:D Ale ścieżka pod pępkiem odrasta szybciej... Natomiast plecki w ogole nie odrastaja a robilam je tak dawno ze hoho :) Najgorzej reke, musze je golic :( Zeby zrobic je depilatorem to musialabym je troche zapuscic ale to strasznie wyglada wiec ciagle gole. Depialtor na rece zastosuje zima kiedy rece bede mogla schowac pod dlugim rekawem i spokojnie zapuscic wloski na rekach:) No i twarz....z brodki wloski musze wyrywac codziennie :( Naszczescie nie mamwyraznego wasika:) Chyba sprobuje z tym solarium, ale z kolei nie chce wygladac jak kurczak z rożna....mam kupic sobie jakies spraye do opolania w solarium? cio radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
o kurde to niezle z tymi nogami,ja musze golic nogi codziennie:(bo robie to maszynka,kurde ale na poczatku wszytskich boli golenie depilatorem????hhhmmm niezle,niezle az jestem w szoku,a okolice bikini???bo mi rosna wloski nawet za majtkami:( co do solarki,to na pewno nie bedziesz wyglada jak kurczak z rozna;)jesli masz jasna karnacje to na poczatku nie bedzie widac rezultatu,ale wiesz wloski rozjasnisz tylko poprzez slonce albo solarke,no chyba ze rozsjasniacze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu: Też ejstem zszokowana że jest aż tak dobrze. :) Wszystkich boli, a tych co maja tyle wloskow co my i takie mocne boli ejszcze bardziej niż kobiety ktore maja 3 na krzyż. Ale ja daje radę. Boli niby, ale ja nie czuję bólu jesli chce nie czuć. Poprostu potrafie sobie wmowic ze nic nie boli i depilowac dalej. :)) Może i jestem masochistka ;p ale gdy depilowalam te pojedyncze wkloski ktore odrosly to czulam wielka przyjemnosc:) i zadowolenie: w koncu moje nogi wygladaja jako tako i nie musze is\ch codziennie rano iw eiczorem golic by nie kuły jak kaktusy :) I wierze ze skoiro teraz sa takie dobre rezulataty a to dopiero pcozatek depilacji sprztem elektro to pozniej bedzie ejszcze lepiej. Moja mama depilatorem robi nogi juz od 4 lat i ma zadkie (co rpawda jak nie depiluje tyo dorastaja jej dlugie) i miekkie, cienkie. :) Na sciezce bolu w ogole nie ma. A co do bikini to. odrasta mi tylko tuz przy majteckzach, nizej ejszcze nic nie widac. a wczesniej mialam tam niezly busz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
PRzepraszam za byki, ale ejstem w pracy i troche sie spieszylam z tym postem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
na stopkach tez mialam troszke wloskow, ale już je wykosilam tez 4 tygodni temu, i jak anrazie nie spieszy im sie na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale mnie pocieszylas!!!!jejku ja dla takich wynikow moge sie poswiecic:)tylko musze kupic nowy depilator.Wczesniej dziewczyny pisaly,ze najlepsze sa brauna,to prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Nie weim czy sa najlepsze, bo nie mam porownania gdyz mam tylko jeden. 5 lat temu gdzies mialam philipsa uzylam go tylko raz do nogi (jednej bo 2 nie wytrzymalam) wtedy nie mialam ejszcze hirsutyzmui wloskow bylo mniej. ale ten depilator byl do kitu (wiadomo byl starszej generacji, nie mial nic masujacego, mniej penset i w ogole do d*** :P ) a teraz mam Brauna tego nowego!!! i ejst fanstastyczny! :) czuje ze stal mi sie bliski jak szczoteczka do zebow, mimo ze nie uzywam go czesto;p Ale troche poprawil mi samopoczucie:) Cieszę się ze cie pocieszylam, mam nadzieje ze jeszcze raz sprobujesz uzyc depialtora.....zycze pwoodzenia w pokonaniu bolu, na moje naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzieki wielkie,najpierw musze kaske uzbierac, mozesz mi podac pelna nazwe swojego depiatora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: ja jestem z okolic Sieradza....a leczee sie u pani dr w łodzi.....byc moze juz w lipcu zaczne brac pierwszy raz w zyciu hormony...boje sie jak moj organizm zareaguje,ale wiem ze musze sprobowac....oby bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Silk epil exe Brauna (seledynowo-biały) z lampką ktora podswietla jasne małe włoski. Z dwiemy koncowkami: normalną i koncowką startową (dla osob poczatkujących) Koncowka ta ma mniej pęset i mniej wloskow zbiera, ale podobno mniej tez boli. Chociaz ja jej nie uzywawalam, odrazu przeszlam na koncowke ktora ma najweiksza liczbe peset. Są też dwie nakladki: jedna masująca(super) (druga pdonosząca przylegajace do skory wloski (nie uzywam) oraz rekawice z zelem chlodzącym ktora sie trzyma w zamrazalniku. Cena wszystkiego: ok 230 o ile dobrze pamietam w Media Markt. Zadowolenie: u mnie stu procentowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ola: ja mam ten sam problem...biore depilatro do reki i po chwili odkladam zla,bo nie daje rady:/ eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Nie radze sobie z wloskami na twaRZY :( TERAZ SIEDZE W PRACY I CIAGLE DOTYKAM SWOJA BRODE KTORA KUJE :( MAM DOSC. :( u MNIE W MIESCIECHBYA NIE MA DOBREGO ENDO, NAWET PRYWATNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Justyna ale widzisz jakie rezultaty sa u z tym samym problemem??/wiem,ze latwo mowic,ale moze warto pocierpiec???:)dzieki wielkie z tym samym problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a skad jestes z tym samym problemem(jesli mozna zapytac)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem....kolezanko czy to ladnie tak w pracy buszowac po kafaterii??:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ja mam 2 stare depilatory..sprzed 4 lat brauna i philipsa......kurcze....podkusily mnie te efekty z tym samym problemem,a obecnie mnie nie stac na nowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu ejstem z Torunia. Gdybym byla z Gdanska to nawet bym Ci pozyczyla moją ksoiarke abys rpzetyestowala na sobie :) już bym nie była taka wiśnia ;p A tak swoja droga to ostatnio bylam w Gdansku u brata bo on tam na polibudzie studiuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Do "Ide na tory": hehehe ciiiiiiiii :) ja cięzko pracuje przy komputerze:P A tak na powaznie to w biurze nic sie nie dzieje więc sobie siedze na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Chcicalabym trafic do szpitala na 3 dni tak jak niekotre z was i by zrobili mi te wszystkie badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
o fajnie i jak podoba Ci sie Gdansk?ja jestem co prawda z Kolobrzegu,ale tu studiowalam,a w tym roku skonczylam i zostaje z moim chlopakiem tu na dobre:)kurcze musi byc jakis dobry endo w Toruniu????!!!!!moze poszukaj na oficlanej stronie miasta na jakims forum???ja sama jeszcze nie wiem do jakiego pojde tu w Gdansku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
do ide na tory: Te depilatory sprzed 4 lat na moje sa o wiele gorsze. Ja swoj stary już wywalilam do smieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w stanie wydepilować sobie wszystko... ale cóż z tego jak wyrosną, wrosną.... paskudna sprawa ehhh.... tydzień ładna skóra, a potem miesiąc koszmaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do ide na tory, kochana gdyby nie bylo z tym samym problemem to z kim bys pisala?????;)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Gdansk jest sliczny. Kolobrzeg z reszta też w sezonie mi sie bardzo podobal :) Nie wiem Olu czy jest w ogole. narazie rpzestalam szukac, troche czuje sie zrezygnowana...jak do jednego zadzwonie to mwoi ze wizyta 250 zl, do drugiego to mam zrobic takie i takie i takie badania i dopiero przyjsc:/ a to mnie chyba z 500 zl wyniesie:/ Jak juz znajde kolejny kontaskt to jest to facet( nie pojde do mezczyzny bo sie krepuje) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Lolu: To tak jak ja, moge wydepilować wszystko. Z tym że ja narazie nie mam problemu z wrastami, moze to dzieki pillingowi(nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ola: z Toba oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: nie krepuj sie faceta..no co Ty...przelam sie....naprawde,,,to przeciez lekarz ktory sie tym zajmuje....glowka do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
jeny, naprawde jestem tutaj tak duzo.... :) moze to juz obsesja? Nie...dobrze sie tu czuje: jest z kim pogadać...milo jest. mozna sie wygadac jak najlepszym przyjaciolką, dobrze ze jest to forum(pisze to juz kolejny raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
hehehe,dzieki ide na tory;) mnie w sumie tez za bardzo nie stac na nowy depilator,ale moze cos sie tam zaoszczedzi:)swoja droga ja tez nie poszlabym do faceta-endo,spialam sobie adresy samych babek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×