Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Z tym samym problemem
yka: Proszę zrób taką rozpiske jak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
*jak mówi "ide na tory" :) (sorry ucieło mojego posta w połowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do yka: Ten strój jest świetny aby zakamuflować ścieżke :) naprawdę.Ale rzeczywiscie cena nie jest niska. Ale poszukaj jeszcze innych, może znajdziesz jakiś tańszy. Ja widzialam takie łączone stroje w triumfie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka27
Witam kobiety! W Stanach odkryto wlasciwosci Miety Kedzierzawej - picie 3 szklanek dziennie hamuje wzrost wlosa hirustycystycznego. Ktos o tym slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
słyszałysmy w aptece jednak jest tylko mieta zielona ja postanowiłam ją pić od jutra i zobaczymy bo juz naprawde nie moge;/ zakupiłam tez hair no more zoabczymy czy cos pomoże poluje tez na nowy depilator może coś doradzicie ten zielony braun jest naprawde taki dobry??? zbieram na depilacje lasrrowa poki co czy zostaja po niej strupy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Martusiaczek21: A cóż to za specyfik to "hair no more"? Jak zaczniesz pić miętę to napsiz czy skutkuje :) Ja mam ten depilator brauna zielony i jestem zadowolona. Jeśli udasz się do media markt to tam nawet można sobie na zapleczu przetestować go czy Ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
a co z ta miętą kędzierzawa? pomaga to cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nie wiem czy pomaga watpię w to..ale cóz spróbować warto jednak jedynie miętę zieloną sprzedaja w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do z tym samym problemem: hmm...moze masz racje z tym,ze podczas plodnych bardziej rosna....chociaz mi to codziennie bardzorosna...np broda na nastepny dzien juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
marusiaczek: czym sie rozni mieta zielona od zwyklej miety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ja pije zwykla expresowa i nie widze efektow..a pije ktorys miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nie mam pojecia pani z apteki powiedziała ze to jedyna mieta ktora nadaje sie do picia i ktora sprzedaja nie na wszystkie kobiety to podobno dziala zapewne to taki pic na wode ale cóz nie zaszkodzi sprobowac a odnosnie depilatora nie zostawia wam krostek ??? po wyedpilowaniu nóg a co z wrostami???bardzo boli bo niby ma te rolki masujace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wloski sie wrasstaja.....ale wiesz,mnie nigdy nie udalo sie wydepilowac nog..po paru chwilach odkladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
dlatego nie wiem czy mi sie opłaca kupować ten depilator skoro nie wytrzymam zeby wydepilowac nogi da rade to rpzeżyć??? bo jak ostatnio pachy probowałam to mi sie krwiak jakis zrobił nie wiem czemu ;/ pozatym nie wiem co zrobic zeby nie wrastały moze jakis silny peeling kupie z kwasami i bede raz na tydzien stosowała na łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capivit
Witam ;) Mam 16 blat i kłopoty z włoskami na całym ciele. są wszedzie. Pupa, piersi , brzuch... Szalenie krępujące. Nie chodze na basen, bo się wstydzę. Próbowałam usuwac je depilatorem,ale potem są czerwone krostki. Nie wiem co gorsze ;( Byłam u endokrynologa ale powiedzial,ze jestem za mloda, zeby robic mi badania . To prawda? Naprawde to juz mnei powoli wykańcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no jak za młoda... nie martw sie wszystkie mamy ten sam problem ja nie wytrzymuje juz poprostu wysiadam wydaje mi sie ze mam coraz wiecej włosow wszedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Capivit
tak mi powiedzial. co parwda bylam nie z wloskami,ale z tradzikiem... ale to byl starszy facet, na kase chorych. Najgorsze jest to ,ze po tym moja mam nie chce mnie juz ciagac do endokrynologa. najgorsze sa chyba te na plecach. tego naprawde nie idzie usunac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nie usuwaj pleców rozjasnij jedynie idz prywatnie uzbieraj kase wogóle nie spodziewaj sie niczego miłego bo wiekszosc z nas spotkała sie z olaniem problemow przez lekarza nie cierpie tego kraju zapewne gdybym mieszkała w anglii czy niemczech byłoby inaczej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: No mi tez na brodce odrastaja po jednym dniu. z tym że pdoczas dni plodnych chyba odrasta ich wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
do Martusiaczek: Mi depilator nie zostawia krostek natomiast małe czerwone kropeczki po wyrwaniu włosa z cebulką które wszystkie znikają na nastepny dzien. Na wrastajace wloski a nogach tez już znalazlam sposob. stosuje pilling gruboziarnisty złuszczajacy taki aloesowy :) ale jest jeden misnus jego stoosowania, zmywa on opalenizne:( A co do bolu, to mnie nie boli....bo jestem zdeterminowana. jesli bardzo ci zalezy zeby usunac te wloski to wytrzymasz ten bol. w koncu depilator jest dla ludzi., te rolki masujące troche pomagaja, bez nich boli o wiele mocniej. Ja depiluje cale nogi wraz z bikini i idzie mi to łatwo. :) Pach nie depiluj :( to isntne samobojstwo. tez probowalam ...ale nie warto, zbyt duza meczarnia. Paszki lpeij ogolić w koncu to mala powierzchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Capivit: Zalamalas mnie....jak endokrynolog potraktuje mnie tak samo to poracha...też niedługo ide na kase chorych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
wydaje mi sie ze moj hirsutyzm jest spowodowany zbyt wysokim poziomem testosteronu! Jestem tego prawie pewna....Zobaczymy co pokaza badania.... Dziewczyny czy jesli pojde do endo. nie prywatnie, lecz na kase chorych to czy może sie zdarzyć ze on zbagatelizuje moj problem i nie da mi skierowania na badania poziomu hormonow? Czy radzicie mi isc do endo. prywatnie? Prosze, napiszcie czy wy bylyscie prywatnie czy na kase chorych i jak to wygladalo... Nie chce czekac w kolejce na kase chorych jesli zbagatelizuja hirsutyzm....jesli mialoby tak byc to wole już teraz zaczac zbierac kase na prywatną wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ten strój.. megaaa jest ! http://www.allegro.pl/item207526341_new_luxury_kostium_kapielowy_38_wysylka_0zl.html ale skoro w triumfie widziałaś, to moze znajde cos dla siebie.. a co do endokrynologa - nie sugerujcie sie drogie dziewczyny wypowiedziami na forum bo to naprawde zalezy od lekarza. ja bylam w Olsztynie, skierowanie dostalam od mojej milej pani doktor (rodzinny) a pani endokrynolog rowniez okazala sie dosc mila i taka nieobojetna, z tym ze po badaniach wyszło ze wszystko jest ok, nawet ginekolog nie przepisywala mi zadnych tablet, nie miala takiego zamiaru. podobno to genetycznie uwarunkowane. ale jesli traficie na lekarza który jednym slowem was zleje - powiedzcie mu szczerze i bez krepacji - panie doktorze gdyby to nie byl dla mnie ogromny problem to nie wybralabym sie tu z wizyta wiec prosze o potraktowanie mnie powaznie, przyszlam tu po pomoc wiec prosze mi jej udzielic.. [mozna jeszcze dodac : a nie pieerdooolisz mi pan jakies farmazony ;)] nie dajcie sie, jak sie ludziom nie postawimy to nas zmiazdza ^^ po to tam siedza zeby wykonywac swoja prace ! ALE NAJWAZNIEJSZE JEST ISC DO LEKARZA Z NIEOGOLONYMI WŁOSAMI ! bo inaczej moze naprawde pomyslec ze nie macie problemu tylko jakies głupie kobiece wymysły. a jak zobaczy, to nie ma opcji - musi uwierzyc. powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
yka ja tez jestem z Olsztyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze byłam na kase chorych. fakt, trzeba było długo czekac na wizytę. zastanawiam się czy nie zrobić badań raz jeszcze.. a po skierownie wybierzcie się do lekarza - kobiety,która na pewno lepiej zrozumie wasz problem niz facet. najlepiej zeby to byla jakas miła młoda babka. u mnie w osrodku zdrowia jak nie ma mojej rodzinnej to ide do jakiego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze byłam na kase chorych. fakt, trzeba było długo czekac na wizytę. zastanawiam się czy nie zrobić badań raz jeszcze.. a po skierownie wybierzcie się do lekarza - kobiety,która na pewno lepiej zrozumie wasz problem niz facet. najlepiej zeby to byla jakas miła młoda babka. u mnie w osrodku zdrowia jak nie ma mojej rodzinnej to ide do jakiego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. ja byłam w szpitalu wojewódzkim z tym.. i dodam ze nie miałam jeszcze 18 lat i to była pani doktor dla dzieci i nastolatek.. wiec moze dlatego miałam to szczescie i moja sprawa nie została zbagatelizowana. chociaz w sumie jakbym poszła z mamuską i by mnie zlali to zrobiłaby im tam taki hardkor, ze łoooh. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
heh ja nie wiem co mam w sumie robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
hmm..ja tez trafilam na swietna lekarke,ktora dala mi skeirowanie do szpitala i tam w 4 dni zrobili mi wszelakie badania....powiedzilaa ze badanai sa baardzo drogie prywatnie,no a w szpit nie placilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×