Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość z tym samym problemem
dzisiaj jak wroce z pracy to dalej zaczne szukac dob rego lekarza. troszke mnie na nowo zmobilizowala rozmowa z wami. dziękuję :) A teraz jeszcze o moim siedzeniu tu w pracy- dzieki kafeterii czas ucieka jak przez palce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide jutro do Gin z wynikami. babka dużo w życiu widziała, może pomoże:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dobrze,dobrze bo nie ma przed kim sie wygadac:(a inni nie rozumieja naszzego porblemu,taka prawda ze moze kazdnego to spotkac!!!i nie rozumiem tez tego,ze ludzie sa tacy nietolerancyjni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
dziewczyny ja swoj depilator kupilam na raty w media gdy bylo 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
dziewczyny ja swoj depilator kupilam na raty w media gdy bylo 0% :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja czasami mysle ze mnei spotkala kara;p hehe Kiedys jak mialam 12 lat to z kolezankami smialysmy sie ze starszych babek z wąsami jezdzacych w autobusach. No i mam! jestem " z tym samym problemem" co one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Moja mama ostatnio zalila sie ze jej wyrusły 3 wloski takie dlugie meidzy peirsiami i ze musi je wyrwac. Smiala sie i mowila "niedlugo bede mi rosly na cyckach nawet i bede wygladac jak malpka" Zrobilo mi sie przykro...Bo ja nawet na iersiach mam :( Ona oczywiscie tego nie wie, nie zna mojego problemu, bo nigdy by tak nie powiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Znowu ja , Olka_21 oraz "ide na tory" zdominowały kafeterie hehe :) a najweicej to chyba ja sie produkuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
LOLA: ja mam problem z wrastaniem tylko na czxesci pod pępkiem i nigdzie indziej. czasami na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Nio ja też przymierzam się do tego depilatora, bo również słyszałam o nim dobre opinie, tylko kurcze czekam na promocje, bo rozpiętość cen jest masakryczna ..właśnie jadę do sklepu :P Ale dziewczyny to jest fakt, dla kobiet które mają mocne owłosienie maszynka to gwóźdź do trumny :| Nio ja też mam problemy z wrastaniem pod pępkiem, bo tam już od dłuższego czasu wyrywam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
to prawda:(maszynka to jak gwozdz do trumny:(do z tym samym problemem,chyba sie skusze na ten depilator,4 tygodnie niegolenia nog jest chyba wazniejsze niz cena depilatora:( Nawet wyjechac pod namiot nie moge,bo jak sie ogole?:(masakra,nieraz np sobie wyobrazalam,ze gdybym zlamala noge i wsadzili mi w gips to ktos kot mi go by sciagal po 2 miesiacach to przerazilby sie chyba moim olowsieniem na nogach:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
jak to dobrze dziewczyniki,ze jestescie,ze mozecie pocieszyc,doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
w meida kuilam o 100 taniej, nie wiem moze byla promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
jeny przepraszam za te literówki. Napiszę jeszcze raz: W Media Markt kupiłam o sto złotych taniej :) Może byla akurat na niego promocja. Musisz pochodzic po sklepach się zorientować:) U mnei jest dobrze na 4 tygodnie...mam nadzieje ze u Ciebie też i się nie rozczarujesz...bo wtedy bedzie na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu idz do Media Markt albo Electro world w Gdansku i napewno kupisz taniej niz na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Dzieki wielkie,jestes super!!!!!!nie, nie bedzie nic na Ciebie!!!!wydaje mi sie,ze bylabym wstanie przemoc sie i sprobowac tym depilatorem,a jak wydam tyle kasy to juz w ogole nie bedzie wyjscia i bede golila nawet jak bedzie strasznie bolalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Pewnie że dasz rade, zaciśniesz ząbki i pomyślisz że pozniej będziesz mieć ladne nogi, a jutro nie bedziesz musiala ich golić...potem pomyslisz ile kasy wydalas na depilator i ze tylko za pierwszym razem tak boli i....wydepilujesz je:) zobaczysz:) Ja wlasnie wrocilam z fitnesu (bylo super, ale to poprawia mi humor) i zabieram sie za szukanie endo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu przepraszam za niedyskretne pytanko ale czy masz te włosy na buźce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a ja wlasnie ogladam ogloszenia o pracy:(i pisze listy motywacyjne i cv:( wloski mam,ale sa jasniutkie,ale juz widac.Nie chce ich ruszac,no i wasik tez jest,gole go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
naprawde pocieszylas mnie z tym depilatorem:)az mi sie cieplutko na serduszku zrobilo,szkoda tylko ze nie przed wakacjami,bo juz mialabym spokoj i utrzymana opalenizne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
noo, anprawde dla mnie ten depilato to taka wygoda, czekam tylko kiedyu bede mogla nim robic rozniez rączki :) Acha, golisz....bo wlasnie chcialam sie ciebie spytac czy usuwasz z twarzyczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
Ola a ja sobie wyobrażam jak nie daj Boże ktos by mnie potrącił lezę w szpitalu mój ukochany tzryma mnie za ręke a na niej giga włosy albo na twarzy ble;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
beatis to prawda:) zapomniec a zycie ejst piekniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
kilka dni temu sie depilowałam najpoznije 4 ale mam odrosty małe pewnie to takie od depilatora bo wczesniej depilatorem przejechałam a co do rozstepów mam sporo;/ i mam ciemna akrnacje widac bardziej mam andzieje że zadziała mustela tez dobra podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Czesc, ja mam ten sam problem i strasznie sie tego wstydze! jak bylam mala moja mama zrobila mi badania wszelkiego rodzaju i lekarz stwerdzil ze to owlosienie wynika tylko i wylacznie z mojej urody (jestem brunetka z raczej jasna karnacja, ale moj tato ma kruczoczarne wlosy, ciemna karnacje i ciemne owlosienie) wiec zaden lekarz mi nie pomoze... bardzo wstydze sie wlosow na plecach! a oprocz tego wiadomo ze w okolicach bikini wloski sa grubsze i przez to ze wyrywalam je depilatorem nabawilam sie zapalenia mieszkow wlosowych! mam wspanialego chlopaka i co prawda jestesmy krotko razem a ja kryje sie z moim problemem tak bardzo ze jeszcze nic nei zauwazyl ,moze tez dlatego ze przebywa za granica i widizmy sie raz w miesiacu na tydzien, ale jak wroci to przeciez w koncu nadejdzie ten moment , zaczna sie jakies baseny itd! a ja sie tak stresuje tym! on ciagle powtarza ze mam piekne cialko i kiedy chce mnie dotknac po brzuchu albo plecach to ja sie automatycznie odsuwam.. strasznie sie tego wstydze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
kocham was dziewczynki:) he he....jestescie jak siostry;) w koncu musimy sie wspierac...wiecie co..ja wierze,ze damy rade..zniszczymy hirsutyzm!!!!!!!!! zaczniemy sie leczyc i moze sie uda...trzeba wierzyc...choc wiem,ze bywa ciezko z ta wiara...mi moj Adas powiedzial,ze ja to chcialabym cudow i wszystko miec od razu a [rzeciez na wszystko potrzeba czasu..i tak sobie musimy tlumaczyc...spijcie dobrze...do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
:) może niedługo cos wymysla co zadziała raz na zawsze i bedzie superrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ide na tory :dziękuję Ci bardzo:)troszkę mnie to pocieszyło....mimo,że nie bywam tu ostatnio za często to chyba tylko dzięki Wam sie zdecyduje na pójście do tego szpitala...choć bardzo się boję no i trochę krępuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja neistety nie moge sobie pozwolic na szpital ciagle rpaca z czegos msuze miec na to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×