Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość blisss
a ktoras z Was Dziewczyny uzywala tego wybielacza sally hansen ale do ciala nie do samej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja jest ok ale włosy po jakims czasie ciemnieja nie wiem czy mi tylko albo dorastaja mzoe jakies kiedys wydepilowane nie mam pojecia;/ kupiłam dzis zwykły rozjasniacz za 8zł zoabczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Do Soni_81: Uważam że jeśli tylko masz możliwość przeprowadzenia wszystkich badań w szpitalu to nie powinnas rezygnować ani się krępować tylko lapać ta szanse:) Ja np jeszcze nie mam takiej mozliwosci a bardzxo bym chciala dostac takie skierowanie na bezplatne badania w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Hej dziewczyny :) A propos jeszcze tego depilatora.. Wczoraj byłam w media expert, ceny mnie poraziły..naprawdę lepiej pochodzić i poszukac propomocji zanim się coś kupi :) Ten depilator 5285 (niebieski) widziałam najtaniej za 279 (promocja). Ja myślałam o tym zielonym, bo jest tańszy. Nio i jaka jest różnica? Czytałam o nich dużo, ale jak poszłam do sklepu to nie pokrywało się to z moją wiedzą :) Do z tym samym problemem: Ty masz ten niebieski? Miałaś w komplecie do niego trymer? Tak sobie pomyślałam że ten trymer to fajna sprawa :) Szczególnie dla brzuszka :) A propo rozjaśniacza.. Powiedzcie jak to jest? Naprawdę włoski po nim ciemnieją. Ja przestałam go używać, bo chyba wolę od czasu do czasu pokatować się woskiem. Ale stosuje go dla mojej 12-letniej bratanicy która ma widoczny wąsik (ona w odróżnieniu ode mnie ma ciemną karnację i ciemne włosy, to już chyba taka uroda...) Nio ale nie chcę, by musiała przez to zacząć depilację, bo szkoda się męczyć już w tak młodym wieku. Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Beatitas: Ja mam seledynowo- bialy Brauna :) hmm....nie wiem co to ejst trymer.....ale mozliwe ze mam to w zestawie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Beatitas:ja tez czekam na promocje,ale dziwie sie ze ten depilator jest az taki drogi na allegro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja też sie wlasnie dziwie;p Znalazlam rachynek za moj;p kosztowal dokladnie 239 zł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mialas szczescie;)szczesciara:)hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
możliwe....miektore brauna sa nawet za 500 ( te takie wydluzane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
powaznie?nawet nie wiedzialam,za taka cene,to nie powinno sie bolu czuc,hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymać kciuki dzisiaj Gin coś doradzi z sprawie mojego testosteroniku:) jest nadzieja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
pewnie,ze bedziemy trzymac kciuki!!wszystkie!!!!daj znac po.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
hihi ale seledynowo-biały to ten 5185 albo 5180? tak?? Nio to on jest właśnie w takiej cenie. A trymer, to taki mniejszy w kształcie podobnym do długopisa do przycinania,przydaje się do bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
acha to moj nie ma trymera w takim razie. Ja mam exe silk epil seledyniowo-bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Lola : zaciskamy kciuki. powodzonka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Lola : zaciskamy kciuki. powodzonka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
na ale to raczej normalne ze wlosy po rozjasniaczu ciemniaja pozniej bo to w koncu tak jak farbowanie wlosow na glowie:) no a z tym 'dorastaniem' wloskow to prawda? i jesczze jedno: jest jakas roznica miedzy rozjasniaczem sally hansen a jakimis tanszymi? bo cenowo jest bardzo duza roznica i nie wiem czy to wynika z tego ze sally hansen jest az tak duzo lepszy.. z gory dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
pewnie nie ma ale jak przetestuje zwykły to powiem:D poki co jestem zadowolona z tego hair no more naprawde wierze że zadziała super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
ooook to czekam na szybkie wiesci:) ale ten hair no more jest juz w ogole strasznie drogi i z tego co widze to mozna go zamowic na allegro a ja tak naprawde to mam 2-3 dni na rozjasninie tych wloskow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczku a czemu Ty nie mozesz iść na takie badania?mnie Pani dr powiedziała,że powinnam sie w 4 dniach zmieścić..boję się o te strajki bo tak psychicznie sie nastawiam,że ide za tydz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nie stac mnie na to bo nie moge wziac wolnego w pracy;/ mge je wiec zrobic prywtanie bo poza tym wielu lekrzy juz mowi ze ja nie mam wcale problemu.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy
Witam Dziewczyny :) Mam podobne problemy jak Wy i zawitalam tu aby sie poradzic. Rozjasnialam wąsik woda utleniona, jest jasny z daleka prawie niewidoczny, jednak z bliska go widac. Nigdy nie uzywalalm wosku na wasik i chcialam sie Was spytac, czy po wosku wloski odrastaja ciensze, czy raczej to je wzmacnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek ale przeciez L4 dostajesz na pobyt w szpitalu...to jest Twoje zdrowie i lepiej się przekonać czy masz z tym problem czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
Kochana nie przysługuje mi narazie bo za krótko akurat pracuje wiec sie jakos przemeczę pójde do gin-endykrynol i zobacze co powie jesli zaleci badania to ok jakos to sprobuje załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
do suzy: ja kilka lat temu wyrwalam i po tym dlugi okres jest spokoj a wloski wyrastaja najpierw ciensze ale po jakims czasie i tak robia sie takie same, wiec zabieg tak czy siak trzeba powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahxx
Witam. Dzisiaj po raz pierwszy zauważyłam to forum. Piszę pierwszy raz do Was. Mam od 10 lat problem z nadmiernym owłosieniem. Włoski rosną mi dokładnie wszędzie. Nogi, rece - jeszcze jakoś radzę sobie maszynką. Ale twarz, brzuch, nie wspominając o piersiach, a nawet meszek na plecach mam. Jestem tym załamana. Mój mąż o niczym nie wie, golę się na okrągło. Ukrywam to za wszelką cenę. Ale juz powoli opadam z sił. Leczyłam się androcurem i diane-35. Pomogło troszkę, ale na krótko. Nie wiem, jak wytępić te włoski. Nawet, kiedy poziom hormonów jest w normie, one nie przestaja rosnac. :( Czy depilatorem mogę wyrywać włosy nawet na biuscie? Jestem w stanie wszystko przeżyć... Proszę, poradźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Czesc,pewnie ze wszytskie tutaj postaramy Ci jakos doradzic,musisz czesciej nas tu odwiedzac,ja co prawda tez jestem tu od niedawna i bardzo pomogly mi odiwedziny tego forum.Mam taki sam problem jak Ty,wloski na calym ciele,doslownie calym,co prawda gole maszynka tylko rece i nogi(cale)nie ruszalam plecow,brzucha i ramiom:(wiem,ze dziewczyny z tego forum golily sobie depilatorem brzuszek,niektore wyrywaly wloski na piersiach...nie wiem co Ci poradzic z tym...sama tego nie ruszam,bo sie boje.Ale kolezanka z tego forum pisala np.ze golila depilatorem plecy i jest spoko na dlugi czas:)a wloski na nogach odrstaja np. po 4 tyg.jest wiec nadzieja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ps. czyli bylas u endo i nic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×