Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość z tym samym problemem
i jak "hair no more" sie spisuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tez jestem ciekawa jak dziala i na jak dlugo stracza ten krem,bo cena jego jest zabojcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
z tym samym problemem: nie mam wloskow na twarzy, tylko mam duze na rekach i na plecach na dole , no i brzuch ale brzuch to dlatego ze kiedys zaczelam golic pozniej wyrywac i teraz mam problem. a w miejsach bikini mam czarne i mocne wlosy i tu jest tez duzy problem bo przez to mam zapalenie mieszkow wlosowych:/ ale kupilam sobie masc i smaruje i jest chyba lepiej:D tylko takie male blizny zostaly ale jak sie opalam to nie widac ich tak bardzo. chyba musze kupic kostium z takimi bardziej spodenkami niz majtkami. o ile na odwaze sie wyjsc na plaze;] ale chyba u mnie na razie problem polega na tym ze moj chlopak nie widzial moich mankamentow (ukrywam sie jak moge) ale wiem ze nie bedzie to jemu przeszkadzalo bo kocha mnie. kiedys bylam bardzo dlugo z chlopakiem i nie raz moiwl ze jacys moi durni koledzy przy nim zwracali na to uwage a dla niego jestem najpieknijeza na swiecie i nie zwraca na to uwagi.. oby moj obecny facet tez tak do tego podszedl.. bedzie mi na pewno lzej i bedzie o jedna oosbe mniej przed ktora bede sie wstydzila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem:i jak poszukiwania endo????ja tez szukam,boje sie,ze powiedza mi,ze przesadzam albo cos w tym stylu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
trzymaj tak dalej dziewczyno:)najwazniejsze chyba,ze nie masz na buzce....a jak nogi????ja rece sobie gole,nogi tez,brzuch i plecy zostawilam bo sie boje,ze odrosna jeszcze gorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
poza tym chlopacy przywiazuja do tego mniejsza wage niz my same.Ja ciagle sie pytam mojego chlopaka czy przeszkadza mu moj kaktus na nogach...a on smieje sie i mowi,ze nie.Na pewno Twoj chlopak Ciebie kocha i akceptuje taka jaka jestes!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Wlasnie Bliss, Olka ma racje, to cudownie ze nie masz na twarzy! naprawde, docen to.... :D ja doceniam ze nie mam na nosie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
na nogach tez rosna. ale nei jakos tak starsznie strasznei tylko wrastaja sie po depilatorze:/ i wiadomo ze to nie wymaga dluzszego czasu zeby odrosly i zeby bylo je widac bo sa czarne. ja tez sie boje plecy ruszac bo ja pomysle ze mialabym sie meczyc tak jak z brzuchem to wole juz to co mam. pamietam ze n apoczatku bylam zadowolona z efketu na brzuchu i faktycznie na dlugo mialam spokoj ale teraz jest tak samo jak z nogami wiec wole naprawde to zostawic. pisalam wczesniej ze kupie sobie jakis wybielacz ale ten sally hansen jest drogi a jelsi nie ma roznicy pomiedzy nim a jakims tanszym to szkoda wydwac kasy.. a wiecie moze czy farba do wlosow na glowie nie dziala w ten sam sposob? co prawda kiedys mama (jest blondynka) nalozyla mi swoja farbe na plecy i faktycznie byly jasniejsze ale efekt jak po sloncu czyli w swietle sie blyszczaly a w pomieszczeniu nie bylo widac specjlanej roznicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu, napisałam na dwoch forach aby ktos polecil mi dobrego endo ale nikt narazie nie odpisał. w necie szukam ale malo jest pozycji. jedna kobieta ktora akzala mi przyjsc juz badaniami i 3 facetow:/ czy w tym toruniu jest tak malo endo? :( troche sie zalamuje....też sie boje ze mnei zbagatelizuje badz, nie da skierowania na badania i bede musiala za wszystko palcic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
doceniam:) ale ja mam takie male wloski na nosie ale takie normalne tylko ze czarne no ale na szczescie tak malo widoczne ze w sumie gdybys nie przypomniala to bym sama nei pamietala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
hehehe:D a to heca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a gdzie te wlosy nie rosna?chyba tylko na stopach i dloniach od wewnatrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja na stopach mam :( ale nie od spodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no ja tez mam,a od spodu nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
bo naprawde tylko w tych miesjach nie moga rosnac:) keidys czytalam taki artykul:) cieszmy sie z tego chociaz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
wczoraj bylam pierwszy raz w solarium;d milo bylo....ale nic sie nie opalałam...pewnie wzielam za krotką sesje bo tylko 6 min :) Dzisiaj ide na 8 :) moze sie cos opale...jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja po pirwszym razie tez zawsze wychodze blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
spokojnie , opalisz sie jeszcze,cierpliwosci!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja to bym chciala wszystko natychmiast, chyba jestem w gorącej wodzie kąpana;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tabletka Diane 35 i żyję heh straszą na forum, że ho ho:) dziewczynki uśmiechnąć się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Jesli poszlas na slabe lampy na 6 min to nic dziwnego:) ja ostatnio poszlam na 10 min na calkiem mocne lampy i widac efekty:) tylko troszke pupa piecze bo mialam mniejsze majtki niz zwykle i niekotre fragmenty skory pierwszy raz sie opalaly i sa czerwone od dwoch dni:) ale jutro sobie jesczze skocze na pare minutek na mocne lampy bo pogoda jest beznaidzjena a w koncu jest lato i trzeba wygladac inaczej niz przez caly rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
a jak sie opalasz w solarium to zakladasz te okularki? Ja sie opalałam bez bielizny.... Nie wiem czy byly slabe te lamy nie znam sie...ale to nie bylo tanie lozko, wiec nie powinny. moze poprsotu 6 min to za krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Nie zakladam okularkow tylko po prostu caly czas mam zamkniete oczy. zreszta prawie zawsze zasypiam:) ja kiedys opalalam sie bez bielizny ale raz poszlam na mocniejsza lampe i miejsca do kotrych nawet slonce nie docieralo, spalily sie. a ja bardzo latwo sie opalam nawet na najwiekszym sloncu wiec stwerdzilam ze lepiej zakladac majtki. tylko zawsze takie jak najmniejsze zeby nie bylo sladow jak kostium zakladam. Lepiej mow zawsze na jakie lampy chceesz isc. i najlepiej do salonu gdzie sa nowe lampy bo zazwyczaj cena jest ta sama a efekt jak niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaanielka24
Czesc dziewczyny! Mysle, ze ja tez pasuje do tego grona. Poczytalam Wasze wypowiedzi. Wiele nastraja niesamowicie pozytywnie, daje nadzieje, wywoluje usmiech. Po pierwsze dlatego, ze nie czuje sie osamotniona ze swoim problemem, po drugie dlatego, ze dajecie swiadectwo na to, ze mozna byc z tym problemem szczesliwym. Mimo wszechobecnego kultu gladkiej peikenej skory, mozna znalesc milosc szczescie i akceptacje. Mi sie jeszcze nie udalo. Pracuje nad soba od dluzszego juz czasu i walcze...z wlochami...z akceptacja samej siebie..o szczescie. O sobie. Tak Was czytam, mam od czesci z Was duzo mniejszy problem, ale duzo wiekszy niz moje kolezanki , mama , ciotki ... Wlosy. Jestem jasna blondynka, wiec plusem jest to, ze nie sa one kruczoczarne. Od dluzszego juz czasu depiluje nogi, linie bikini, pod pepkiem , posladki , rece no i oczywiscie pachy. Golenie odrzucilam juz dawno, bo juz po 3 h byly odrosty. Kiedys jak bylam mlodsza depilowalam tylko nogi od kolan. te na udach byly obrzydliwe, dlugie jasno brazowe. U mojej mamy prawie wogole tam nie rosna, wiec to nie geny. Ginekolog badal mi poziom testosteronu i hormonow tarczycy. Wszystko bylo w normie, wiec to nie przyczyna. Na twarzy mam pojedyncze ciemne wloski na brodzie (wyrywam peseta) i wasik (tez wyrywam peseta) to samo z nadmiernymi brwiami. Natura oszczedzial mi baczkow (chociaz to). Widze ze duzo rozparwailyscie ostatnio o depilatorach. Tylko on mi daje jakos przetrwac. Tylko leczy mi jeden problem, powodujac drugi. Golarke odrzucilam pare lat temu, bo wloski odrastaly juz po 3-4 h. Z depilatorem po 3 dniach, wiec jest zysk i to spory. Bol mnie nie przeraza, raczej to cos ie potem dzieje. Wrastanie, koszmarne, ranki blizny......nie wiem co robic..od lat testuje na sobie rozne metody i nic. Teraz jest nowy Veet dla wrastajacych wloskow. Planuje kupici testowac. Moze w przyszlosci uda mi sie isc na laser..teraz niestety poza moim zasiegiem. Wrasatenie pwooduje, zemchec te wloski uwolnic, usuwam je igla, peseta..czesto tworze ranki ktore sie zakarzaja..wiec moja skora to istne pobjowisko.. Czuje sie ztym koszmarnie... taka ciagla syzyfowa wlaka z tym o czym duzo dziewczyn nawet nie pomysli. Jestem z Wami dziewczyny. Razem silniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
malaanielka24: witaj:) wiesz,kazda z nas sie tak meczy..jedne mniej inne wiecej..porazka....ja tez juz czasem nie mam sily....czasem sobie mowie,ze nie bee\de wiecej narzekac ale nie potrafie bo to wszystko mnie dobija..zwlaszcze ze nie ma na to skuteznego sposobu..eh....przed chwilka obok brodawki nabawilam sie rany,,,wrecz dziurki..mialam ogromnego ropnego syfa..wycisnelam go a pod nim byly 2 wrosniete wlosy,wiec chcilam je usunac..i mam dziurke,,,boje sie,ze dostane jakies zakazenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to strzelilam sobie po 2 mies kolejny laser....broda troche piecze,ale nie jest zle;)to tak przed tym szpitalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaanielka4
no..ja za chwile znowu robie klasyczna walke z wlosami przy pomocy depilatora.....zawsze mi to pochlania tyle czasu..a juz jest pozno...ech najwyzej na jutro czesc zostawie. Tak, ropny syf a pod nim wrosniete wlosy...skad ja to znam :( Mi najtrudniej sie powstrzymac przed wyciskaniem, potem je zakazam i tak mam cale nogi w ropnych syfach i bliznach :/ O dziwo..niewiedziec czemu..w innyc miejscach ciala mi tak nie wrastaja. Na rekach np po kilka i spokoj. Czy ktoras z Was probowala tego Veet przeciw wrastaniu? 25 zl koszuje, czyli niemalo, ale moze dziala. Do dyskusji o depilatorze. Ja mam taki najtanszy z mozliwych i jest ok. Jednak ja jestem malo wrazliwa na tego typu bol. wczesniej mialam taki najtanszy Brauna, ale sie zepsul po uplywie gwarancji i kaleczyl czasem skore. Teraz z tego Philips jestem zadowolona. Placilam za niego jakies 70 zl i tak duzo, ale przy czestosci z jaka go uzywam nic innego taniej by nie wyszlo. najgorsze z tego wszystkiego jest to, ze jak mam skore gladka, po depilacji to jest ok. Jak wlochy zaczynaja odrastac to drastycznie spada moje poczucie wlasnej wartosci. pamietam tez taki strasznie dolujacy moment gdy jakies dzieciak spytal mnie dlaczego mam brode :/ ja mam niby sam meszk, w niektorych miejscach dosc dlugi, ale tylko kilka wlosow takich ciemnych....te ciemne i najdluzsze staram sie wyrywac na bierzaco, ale kurcze, przeciez nie bede sie golic, bo z meszka zrobi mi sie broda .... Uff wiecie co..jest mi troche lzej jak tak moge o tym napisac. Ciesze sie ze znalazlam to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Ja mam takie ranki ropniaki i blizny w miejsach bikini;/ i najgorsze jest to ze zaczelam ostatnoo smarowac jakas specjalna mascia i pomoglo a ja mimo wszystko skubalam sei penseta wyciskalam i ciagle problem wraca;/ ja z veetu uzywalam tylko plastrow woskowcych do wrazliwych miejsc i mocno sie zawiodlam bo nie wyrywaly doklandnie a cala sie tylko pokleilam i pol domu:) ciesze sie ze jest Tobie lzej:D doskonale to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja się cieszę, że nie jestem sama i zawsze mogę wpaść na to forum i się załadować się optymizmem. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
NALYA: przetlumacz ten angielski tekscik..pewnie jest fajny...a nie chce mi sie siedziec ze slownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×