Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

No w cuda nie wierzyłam nigdy, ale gorzej od kiedy wiem co i jak czuję się pewniejsza. A no i mam kilku zaufanych lekarzy, co też jest ważne. Dzięki za wsparcie :* ❤️🌼. Wracam oglądać Dextera, a właśnie. Któraś z was ogląda ten serial? Na tvn we wtorek będzie trzeci odcinek. Ja właśnie mam na kompie pierwszą serię i nie mogę oderwać oczu. Lubię takie kryminalno-psychologiczne gierki. Jednak to nie dla tych, co nie lubią krwi, bo to w końcu serial o seryjnym mordercy, który pracuje w policji jako spec od krwi :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeel
Przepraszam, ale nie mam siły czytać całego tematu. Czym usuwacie włoski wokół sutków? Ja cały czas pęsetą, ale już mam brzydkie blizny i czerwone kropki, a ostatnio tak mi wrósł włos, że myślałam, że się popłaczę :( Golić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeel - ja usuwam tylko pęseta, a golic nie radze bo bedą grubsze i mocniejsze. Ehh tak mi smutno dzis,nie przez wlosy,ale wczoraj odbylam poważna rozmowe z kims kogo kocham i juz wiem,ze nic z tego nie bedzie.. Straciłam nadzieje na cokolwiek, a miałam chociaż to :( Już wolałam zyć w nieświadomości niz teraz myśleć o tym ,ze naprawdę muszę się odkochać i zrobic wszystko by zapomniec...Tylko ze ja nie chce zapomniec.On dziala na mnie jak tabletka na ból ,kazda rozmowa z nim koi moje serduszko i nie chce zrywac z nim kontaktu ale Bycie jego przyjaciółką słabo mi wychodzi niestety :( Powiedzial ze to ze bede ciągle rozpamiętywać to co bylo to mi w niczym nie pomoże i muszę sobie sama z tym poradzić, bo on nic nie może zrobić bo mi sie tylko pogorszy ,no i ma racje ! I to jest najgorsze :( Ehhh co za poj***ane życie mam :( Tylko ze chyba taki kubeł zimnej wody mi był potrzebny,żebym nie zyla już złudzeniami ,ze znowu będziemy razem .Teraz muszę wziąć sie w garść i postarać sie powalczyć o moje studia i normalne życie ...ehh jak mi ciężko :( Przepraszam ze zaśmiecam topic moimi problemami uczuciowymi bo to nie na temat w sumie no ale co mam zrobić.. :( Teraz koniec z uczuciami, bede zimna ryba i koniec.Musze przestać byc taka wrażliwa bo to okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Majka - rozumiem Cię i wirtualnie przytulam :) Ja mam przed sobą taką rozmowe i nie wiem czego się spodziewać :( Ale trzeba to zrobić i dlatego uważam że postąpiłaś słusznie. Wiem, ze czujesz się zraniona i cierpisz ale to pokazało, że nie był to mężczyzna dla Ciebie. Skoro nie poradził sobie z tym to czy sprawdził by się w innych ciężkich syt. życiowych. To również oznacza że nie mogłabyś liczyć na zrozumienie i wsparcie z jego strony w sprawie tak ważnej dla Ciebie.... Jeśli to dla mężczyzny "problem" w takim razie nigdy nie czułabym się w jego towarzystwie swobodnie i kobieco. Ja też się tego strasznie boję, że go utracę ale ja nie potrafiłabym się z tym maskować na dłuższą metę. To mnie wykańcza psychicznie i fizycznie. Dlatego jeśli nie mogłabym liczyć na jego pomoc - sama się wycofam bo nie chcę dodatkowych cierpień. Trzymaj się Majka. Jeszcze kogoś spotkasz (spotkamy?) kogoś kto pokocha nas takie jakie jesteśmy :) Główka do góry. Będzie dobrze! Musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif, zawsze jestes taka zlosliwa ? :)mam 30 lat NIE, bo to jest w sumie olej... w sumie skuteczny i w sumie skora jest po nim miekka. Jest jak oliwka, nie czuje sie komfortowo majac go na ciele, i dlatego NIE. Co do mojego hirsutyzmu... ja nie wiem dlaczego sie tak upierasz, ze go nie mialam i nie mam. Wlosy mialam i przy dekolcie i pojedyncze na plecach. Moje cialo obejrzal endokrynolog(normalne), wiec TAK, na pewno cierpie na HIRSUTYZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razy dwa - dziękuję Ci bardzo :) To nie jest dla niego problem, po prostu stara sie żebym nie cierpiała z jego powodu teraz,dlatego np. ostatnio sie nie odzywał do mnie bo myślał ze to mi dobrze zrobi :( Spędziłam z nim najlepszy czas swojego życia i potrafił zawsze mnie zrozumieć w każdej sytuacji . Nawet jak sie kłóciliśmy to nawet to lubiliśmy,zresztą nadal lubimy sie sprzeczać heh .Przy nim czulam sie wspaniale i swobodnie,jak z nikim innym. Dobrze wie ze teraz nadal bardzo go kocham i mimo tego nie odwrócił się ode mnie. Wiem,ze mimo wszystko zostaniemy dalej przyjaciółmi tak jak było chociaż mi ciężko. Duzo facetów w takiej sytuacji powiedziałoby "Daj mi święty spokój i zapomnij " ale on mi tego nigdy nie powie bo wiem,ze chce utrzymać kontakt mimo wszystko.. No ale nic nie poradzę na to ze nie chce mieć dziewczyny,ale to już inna historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
pytam bo kiedys napisalas ze 27 i juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
pojedyncze na plecach hmmm to chyba przesadzasz!!!! :) ja nie mam pojedynczych ale całe plecy ale włoski sa jasne w miare wiec ich tak nie widac! nie wiem czuje ze nie jest tak źle z Tobą !!! no i dziwie sie ze skoro olej dawał takie super efekty to nie chcesz go stosowac na nogach, rece przezyłas to co tam nogi??? czasem czuje ze nabijasz tu dziewczyny w butelke z tym olejem, w tym mnie i prosze nie odbieraj tego jako atak, ja chce solidnej informacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
jak kazda dziewczyna chce sie pozbyc tego świństwa a Twoje intencje nie wydaja mi sie szczere......... ludzie wydaja gruba kase na te specyfiki a ty sie pewnie w duszy nabijasz.....przykre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
no nic mam nadzieje ze to ze ludziom dajesz jakas informacje jest przez ciebie przemyslane!!! i masz na celu nasze dobro! paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
Majka a mi się wydaje ze ten chłopak wróci do Ciebie jak dorosnie by zrozumiec w pelni Twoja przypadłosc, zobaczysz, a teraz moim zdaniem nie naciskaj na niego!!!!!!!!! bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Hmmm.... Nie można zmusić kogoś do kochania... Nie wnikam dlaczego nie chce mieć dziewczyny ale być może będzie kiedyś chciał... I to właśnie Ciebie :) Daj mu czas, nic na siłę. Skoro tak świetnie się rozumiecie, wspieracie i lubicie swoje towarzystwo to być może właśnie jesteście sobie przeznaczeni. Tylko on jeszcze o tym nie wie albo boi się zaangażowania ... Kiedy się "przebudzi ", dopuści do głosu uczucie doceni jak wspaniałą kobietę ma przy swoim boku :) Bądź cierpliwa. I przede wszystkim miej swoje życie i pasje. A to co ma się zdarzyć - na pewno przyjdzie. :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
choroba jak choroba nalezy ja wyleczyc i znam nawet sposob ale to i tak nic nie da bo sie nie posłuchajcie . nadmierne owlaosienie jest łatwo usunac i skutecznie zadne salery i depilacje podwyższony poziom androgenów (męskich hormonów). tez mozna unormowac i zadna chemia to odpada mataka natura to jedna wielka apteka coz zal mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dperessif, olej jest najtansza rzecza z tych specyfikow... i uwierz, ze moje intencje sa szczere.Nigdy nie pisalam formie "zrob to" itd.jak np. Ty. Pisalam, ze cos mi pomoglo... tymbardziej, ze u siebie widzialam efekty. Na pewno sie nie nabijam. I nie pisz takich postow, bo rzeczywiscie robi sie tutaj smietnik Twoich i moich "bolow" do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
do znafca83 Czyżbyś była wynalazcą jakiegoś cudu? Wiele dziewczyn szuka ratunku wszędzie gdzie to możliwe nawet w medycynie naturalnej. Niestety nic na tą chorobę nie wynaleziono bo przyczyn jest cała masa! A uniwersalnego leku nie ma. Podziel się z nami tym co wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
razy dwa Kobieto? zadnych cudów nie ma Einstein powiedział "Wszystko co genialne, jest proste" zadne znowu jakies oleje owszem slonecznikowy jest najzdrowszy ma najwiecej slkladnikow odzywczych ale naturalny nie rafinowany. tylko naturalnymi sposobami mozna wyleczyc praktycznie kazda choroba nabyta jest do wyleczenia. hormonny niedoczynność tarczycy rozne sa objawy zalezy kto ma wyleczyc i juz. ale powtarzam chemia masciami cud nie wyleczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dperessif
znafca jestes jakis chorym facetem dla którego ten problem to pewnie zabawa!!! zastanów sie co tu wypisujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
do smazenia oliwka z oliwek najzdrowsza a slonecznikowy ma najwiecej mineralow i witamin . Zwalce moze chodzi o ssanie oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Zwala nic sie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
A ja czekam na receptę na moje włosy mądralo!!! Hormony mam w porządku, jajniki, tarczycę też więc skąd ja to mam? Nigdy nie brałam żadnych anty tabsów. Ja się chcę pozbyć tylko włosów!!! Czekam więc na naturalny lek z apteki matki natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
znafca83 Nie obrażaj ludzi tylko podziel się wiedzą! Ot i wszystko! Wiedzę i znajomość tematu pozwól ocenić innym. Jak na razie nie napisałeś nic konkretnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
A tak na marginesie to hirsutyzm sam w sobie nie jest chorobą. To jest tylko skutek uboczny jakichś dolegliwości. I to właśnie większość z nas szuka skutecznej "broni" na pozbycie się włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
razy dwa jesli u Kobiet wystepuje nadmierne owlosienie np. na twarzy np. wasiki to ma zaburzenia hormonalne zla prace. owszem mozna usunac naturalnie najlepszy okres to wrzesien czyli ostatni dzwonek bo jak zakwitnie to lipa trzeba znow czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
ale moze sie zle skonczyc nie tylko nadmiernym owlosieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znafca83, "Moda na zdrowie"- tytul gazety. Jesli Ty sie znasz, to zapewne specjalisci z tej gazety sie myla.Podkreslam slowo : "do smazenia". Mowiac na marginesie, to olej z krokosza spelnia sie niezle w salatkach :|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Ja nie mam wąsika. Mam nadmierne owłosienie na nogach i brzuchu. Co mam zrobić z tą lipą? :) Pić? W jakich proporcjach? Czy smarować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
:D Lipa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×