Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

DZIEWCZYNKI KOCHANE :) sliczne zyczenia :) ja wam zycze duuuuuuzo zdrowka samych szczesliwych chwil w gronie najblizszych duuuuuuuzo smacznego jedzonka pieeeeeeknych prezentow niech was ogarnie magia swiat a dla nas wszystkich w tym rowniez dla siebie zycze sily w walce z tymi okropnymi wlosiskami i niech nam wszystkie zgina precz :):):) co do mojego meza - to jest to koniec naszego zwiazku wiec dla mnie ten czas teraz jest przykra niespodzianka i szokiem ale tak chyba w zyciu bywa ze los cos czasem daje a potem odbiera buziaki dla was kochane :* luisa29 mam nadzieje ze problemy minely i pisz tu z nami kochana :* jeszcze raz wszystkiego naj naj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko..jak to..przeciez bylo dobrze,bylas taka z nim szczesliwa..jak to? nic nie rozumiem:( moze problemy mina,jestescie mlodym malzenstwem..ja niestety mam problemy zdrowotne i nie mowie tu o hirsie to swoja droga taki gratisik;) juz sie najadlam i zagladam do Was:) buzka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ale jak to? Przeciez bylo dobrze, bysliscie szczesliwi i w dodatko niedawno slub byl...Wszystko zaczelo sie psuc od momentu tej operacji męża? Oj nie martw sie moze to takie przejsciowe, emocje ochloną i zatesknicie za sobą... Napewno sie dogadacie... szkoda tylko ze to w swieta, tak piekny czas a wy osobno...:( Luiso mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz :) Buzka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxayaai
witam was.:) mam 19lat, w czasie wizyty u lekarza lekarz zauważył moje gęste baczki...włosów na ciele mam dużo. Podejrzewa u mnie właśnie tę chorobę... Zalecił mi diane i wizytę u ginekologa endokrynologa. Ale mam pytanie: czy po tabletkach nie będą mi wypadały moje włosy na głowie? Są bardzo gęste i uważam je za mój atut... Trochę się boję hormonów w tym wieku.. Jestem na diecie, zapuszczan włosy...pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki starszy ludzik
tak czytuję sobie te wasze opisywane problemy większe i mniejsze i jeśli komu kolwiek miałoby to w czymś pomóc powiem jedno;dla mnie klasycznego faceta od zawsze najbardziej podbały się własnie kobiety z włoskami, a raczej z ich wielką ilością:))Mógłbym śmiało powiedzieć że to mój fetysz chyba i nie potrafię tego wytłumaczyć,tak mam i już.Oglądam stronki dla dorosłych,idąc na plaży niemalże szukam tego typu kobiet ażeby choć rzucić okiem i nie uważam tego za dewiację,gdyż każdy z nas na ziemi ma swoje upodobania i to co dla jednego jest zmorą i katorgą dla drugiego może być czymś zupełnie normalnym bądź pięknym i nie jest to problem tak do końca was samych,ale innych ,bo przecież z tego się nie umiera w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Was kochane dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Pani z nieba
Dziewczyny chciałam wam napisac o sobie - mam 32 lata od dziecka wąsik i brodę - przez co wytykano mnie palcami w podstawówce, u mnie to dziedzicznie uwarunkowane, depiluje sie pęsetką, woskiem, mam męża bardzo kochanego co doskonale wie co ze mna nie tak, grunt to zawsze być sobą i nie pozwolić innym by zrobili z nas dziwaków. Ludzie na różne choróbska chorują i nie musimy się ani z tym obnosić ani tym bardziej żyć w ukryciu, a najważniejsze - nie wstydzcie się siebie bo jestescie wyjątkowe. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego meza-tak bylo pieknie tylko moj maz ma jedna ooooogromna wade-jest bardzo zazdrosny i podejrzliwy i nie potrafi nad tym zapanowac , godziny rozmow zapewnien z mojej strony proba zmiany z jego strony i nic , wiem ze on mnie kocha ale moze za bardzo?bo nie potrafi uwierzyc w to ze ja naprawde go kocham nie knuje nic za jego plecami jestem uczciwa i chce go na zawsze, on sie od zawsze boi ze ja go zostawie ze nie kocham go tak samo jak on mnie itd itd to tak w skrocie , poprostu bez naprawde jakiejkolwiek przyczyny boi sie ze go zostawie a ja juz nie mam sily walczyc z tymi podejrzeniami, tak juz ma,co robic, nie umie nad tym zapanowac, a mnie to przeroslo. dziewczynki zaczela juz ktoras z was kuracje nagietkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy ludzik i pani z nieba dziekujemy za wasze wypowiedzi takie slowa chyba kazda z nas podnosza na duchu :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, oj Emilko, uważaj, bo takich zazdrośników łatwo doprowadzić do szaleństwa i sprawa się pogorszy, może stać się niebezpieczny.. Z takimi to trzeba jak z dziećmi, ale w końcu zrozumie, że może Ci zaufać i skończyć z podejrzeniami.. Jeżeli chodzi o nagietka... Kupiłam tę nalewkę, ale to to jest do użytku wyłącznie zewnętrznego... A ja myślałam, że trzeba to pić.. Mam się tym nacierać??? :-) Co do domowego ipl.. Różyczko, zaczyna się od najniższych poziomów naświetlania oczywiście.. Nie można się poparzyć.. Skoro nie parzy mnie najniższy poziom u kosmetyczki? :-) Ja widzę rewelacyjne rezultaty, ale ta kosmetyczka jest niedokładna i zostawia mi łaty owłosione :-) chyba zaznaczę je sobie długopisem i będzie musiała mi tam poświecić :-) co do wypowiedzi tego pana.. :-) ja wiem, że panowie są tacy, to tylko my jesteśmy przewrażliwione :-) no ale twarz musi być gładka i już! :-) Aha, Emilko, kupiłam sobie Affinitone! Rewelacja! Mam już telocapil i balsam babydream i Nivea w granatowej butelce wersja dla bardzo suchej skóry! Jak znajdę trochę czasu to sobie zrobię mieszankę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1992ja
ja równiez mamy z tym problem, od podstawowki mam problem z nadmiernym owlosieniem, na nogach: dlugie czarne wlosy jak u chlopaka, na rekach i brzuchu to samo;c wszystkie moje 12letnie kolezanki mialy tych wlosow bardzo niewiele i jasne a ja od tak mlodego wieku musialam sie zmagac juz z zyletka i kremamy depilacyjnymi. Najwiekszy byl wstyd kiedy chodzilam na basen jako 12latka i nie kapalam sie po zajeciach ze wszystkimi bo balam sie ze ktos zobaczy, bieglam do przebieralni i zaslanialam sie w kacie (brzuch i wlosy lonowe u 12 latki niczym u 40 letniej kobiety po 5 tygodniach bez depilacji). Ta choroba jest straszna i wiem co czujecie, ja mam wszedzie dlugie i grube wlosy, okropne krzaczaste brwi ktore jako nastolatka golilam na 0 bo tak ich sie wstydzilam i zakrywalam czolo gruba grzywka po same oczy, nienawidzilam siebie. Musialam nauczyc sie z tym zyc, najgorsze jest to ze wlosy rosna mi nawet w nosie i wychodza na zwenatrz, musze stac przed lustrem z zyletka i depilowac sobie wlosy w nosie;/ Moze ludzie mysla ze problem z owlosieniem to nic takiego wystarczy zyletka lub depilacja laserowa ale tak nie jest, ta choroba zniszczyla mnie psychicznie. Zle wspominam dziecinstwo, zawsze bylam sama. Chce uzbierac kase na laser chociaz ponad polowie osob on nie pomaga ale liczne na to ze mi pomoze i poczuje sie kobieco.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy ludzik
zazdrość ......utrata kogoś bliskiego jest bardzo bolesna,ale nie dojdzie nigdy do niej jeśli zapanujemy nad emocjami,któe są często sprawcą fatalnych postaw i zachowań.Z dobrego domu nikt nie odchodzi,tak samo ani od męża ani od kobiety,tylko po co robić sobie pod górkę???zazrość może równie dobrze zabić każde choć największe uczucie,także proponuję więcej wstrzemięźliwości,chyba że sam ktoś jest nie w porządku i ażeby te poczucie winy przenieść na kogoś innego(Żona,partnerka)szuka kozła ofiarnego.Ale być tak oczywiście nie musi to jesdynie hipoteza jakaś.Ale rozmowa,szczera i spokojna powinna przynieść porządany efekt;kochanie jesteś jedynym niepowtarzalnum moim mężczytzną na dobre i złe chwile tego życia i nigdy nie zrobiłabym niczego co mogłoby wprawić Ciebie w smutek bądź zazdrość,jesteś i będzisz tylko TY.To był przykład oczywiście. Co do włosków waszych kochanych...no właśnie nie bądzcie aż tak miłe przewrażliwione,gdyż świat nie kręci się jedynie wokół tego zapewniam,jest po tysiąc razy więcej problemów na tym świecie aniżeli te parę włosków więcej:)Pozdrawiam świątecznie i podkreślam,że ten problem bardziej dotyczy tych patrzących którym to przeszkadza o ile przeszkadza w czym kolwiek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance on jest bardzo spokojnym czlowiekiem ta zazdrosc przejawia sie smutkiem i pytaniami ktorymi mnie zlosci z nas dwojga to ja jestem furiatka :D hmmm kochamy sie na zaboj to pewne co robic nie potrafie od niego odejsc bo naprawde sie kochamy moze mi ta zlosc przejdzie i zaczne przymykac na to oko bo zycie bez niego nie ma dla mnie sensu co tu duzo gadac kocham go i juz. affinitone jest rewelacyjny :)tez sobie kupie nagietka w herbatce do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko odnosnie nagietka-kupie sobie go dzis w saszetkach ile razy dziennie pic 2 razy? bo nie pamietam na ktorej stronie o nim bylo pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) Constance Nagietek pijemy! hehe ;) Emilko, ta dziewczyna pisala, ze endo kazala jej tak to brac: napar z nagietka 3 razy dziennie oraz raz dziennie na czczo nalewki z nagietka 50 kropli na pol szklanki wody :) Hmm no to jak wy to ja tez heh :D pojde i kupie ten nagietek. Zaczne brac wierzbownice bo tak lezy i mnie kusi, a do badan nie bede czekac, trudno... Constance to masz juz ten domowy IPL? :) Emilko spokojnie, pogadacie, podenerwujecie sie i bedzie dobrze :) W kocnc jakies sprzeczki sie zdarzaja a przeciez sie bardzo kochacie! :) Starszy pan wiem ze jest wiele takich facetow, ale ciezko nieraz jest z tym zyc...ale dzieki wielkie, milo jest wiedziec o tym :) Buziaczki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy ludź....
wiem też że są stronki dla dorosłych na których jest całe mnóstwo tego typu kobiet i pewnie życia nie starczyłoby na obejrzenie tych fotek co świadczy o tym,że natura jednych tak obdarzyła cudownie obdarzyłą i człowiek nie powinien w sumie ingerować w plan boski,który tak a nie inaczej stworzył kogoś.Co mają powiedzieć nadmiernie otyłe osoby,na wózkach,zbyt niiskie czy wychudzone??jest tyle nieszczęść że te Wasze jest akurat najmniej i szkodliwe i rażąće-jedynie w waszym mniemaniu to coś poważnego i gotowe jestście wydać nie wiem jaką ilośc pieniędzy ażeby poprawić swoją niedoskonałość co mnie się wydaje walką z wiatrakami,gdyż póki co jesteście młode a włoski siłą rzeczy i tak odrastają i w późniejszym okresie między40-50 r.mogą dopiero zaszaleć w organiźmie co dodatkowo wzmocni je i fakt że w tym okresie życia w organiźmie powstaje burza hormonów.Także moja sugestia,jak są niech sobie są co najwyżej przykrócić a z czasem mieszki włosowe i tak zaczną naturalnie obumierać i tym samym nie rzucać się komuś w oczy,bo to przedewszystkim o to chodzi.A nic chyba bardziej dziwnego dla mnie jak wygolona dorosła kobieta to jest dopiero nienaturalne i doprawdy nie wiem na cóż wam tyle tych wszystkich zabiegów???jak ktoś ma was pokochać to właśnie takimi jakie jesteście w naturze, a nie poprzerabiane niczym lalki z supermaketów.Także nie nadawajcie aż tak wielkiej rangi temu co jeszcze parę lat temu było czymś zupełnie naturalnym,jedynie wytwór przemysłu kosmetycznego tak a nie inaczej wpłynął na to ,że kobiety z włoskami są gorsze co w moim odczuciu jest totalnym absurdem ,gdyż są o niebo lepsze, a mając więcej testosteronu tym samym większy naturalny powab i może warto o tym pomyśleć:)Pozdrawiam globalnie miłe istoty ażeby bardziej wierzyły w siebie i miały sobie za nic to co inni powiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja tez...
dziewczyny uważajcie z tą wierzbownicą bo ona hamuję aromataze, którą jest odpowiedzialna za produkcję estrogenów, więc jak macie niski poziom estrogenów to nie polecam - ja sobie zaszkodziłam. pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) Emilko czyli herbatke kupujesz? :) Tak szukam w patekach i nie am nigdzie kropel, żeby to stosowac tak jak tej dziewczynie endo kazała. Znalazłam tylko herbatki i inne preparaty z nagietkiem i tak patrze,że działanie jego nie ma nic wspolnego z naszym problemem, ale i tak sporobuje. :) a ktore? : http://aptekagemini.pl/ziola-fix-nagietek-1g-x-30-torebek.html http://www.doz.pl/apteka/p4590-Tinctura_Calendulae_nalewka_100_ml_nagietek Buzka;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) Ta nalewka co pokazłas Emilko nie jest dla dzieci i w ogole stosowac zew? Wsmarowywac to w siebie? To jakies dziwne. A jak wew. to jest inna proporcja, boze zagmatwane to jakos, bo wszedzie pisza inaczej. Ja chyba pozostane przy herbatce, jak nie pomoze na to co trzeba, to pomoze na okres. ;) Constance :) Co ty mi tu za urzadzenie pokazujesz! Bedzie mnie teraz przesladowało! Eh czemu to musi byc takie drogie... A kupujesz to sobie? :) Buzka ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chodzi tu o zawartosc alkoholu? Na stronie nalewki podanej przez Emilke jest napisane " Ze względu na zawartość alkoholu ok. 23% nie wskazane dla dzieci do użytku wewnętrznego". Natomiast na doz.pl jest mowa o "ekstrahent etanol 70% (v/v)". Nie wiem czy chodzi tu (glownie w tej pierwszej nalewce) o moc czy o proporcje alkoholu w nalewce - " zawartość alkoholu ok. 23%".. Prosimy o pomoc jakiegos chemika jesli nas czyta :-) Poli, mam zamiar to kupic, ale na razie to sobie marze... :-) to mi bardzo pomaga.. :-) tak jak nadzieja! I to nie tylko w walce z owlosieniem, ale w ogole! Moj typ tak ma! :-D Gwarantuje, ze pomaga! Odnalazlam forum, gdzie pisza, ze ipl nie usuwa na stale wlosow. No ale zabiegi z grouponu tez mi nie pomoga na stale. No chyba ze bym miala jakas przyjaciolke lub krewna w salonie kosmetycznym, ktora by zadbala o rzetelne wykonanie depilacji! A tu kazdy patrzy by zaoszczedzic na lampie! Wiec potraktuje taki domowy ipl jako swego rodzaju depilowanie woskiem - nietrwale, ale starcza na dlugo i nie rani ani nie powoduje wrostow jak elektryczny depilator. Definitywnie chyba tylko elektroliza zniszczylaby mieszki wlosowe! No ale jak tu robic bikini?! :-D Toz to pani kosmetyczka musialaby sie zamienic prawie w ginekologa! :-D 1700 zl to nie koniec swiata.. Jakos sie wykombinuje.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, też czytałam, że IPL nie pomaga. Jakoś dwa lata temu miałam mocne parcie na depilację laserową, przeczytałam mnóstwo opinii w internecie i podobno najlepszy jest laser Light Sheer lub Laser Alexandrytowy. Osobiście mam zamiar się skusić na depilację którymś z tych laserów, ale zacznę o tym myśleć za kilka mies., jak w końcu rozpocznę leczenie. Moja endo. mówiła, że mi poleci jakiś salon kosmetyczny, gdzie profesjonalnie wykonują depilacje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko, no wlasnie tak czytam na roznych forach i pisza tam, ze IPL a Light Sheer to nie to samo.. A czym sie rozni? Moze to co mi robia w gabinecie to jest wlasnie light sheer? Nie wiem.. Wiem tylko ze najwyrazniej nie robi tego miejsce przy miejscu, bo mam kepki kudelkow nietkniete! Zaznaczyc te dlugopisem? :-) Bo ostatnio babka mi powiedziala, zeby tego nie robic. Ale teraz wiem, ze bedzie inna kosmetyczka, wiec moze wezme te miejsca w koleczko? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, IPL to depilacja wiązkami światła- jest po prostu za słaba. Light Sheer to podobno najlepszy laser, depilacja odbywa się za pomocą lasera (a nie promieni świetlnych). Te lasery różnią się przede wszystkim skutecznością i ceną (IPL kosztuje często 99 zł za strefę i dużo gabinetów, które oferują tę depilacje; Light Sheer jest dużo droższy, zazwyczaj kilkaset złotych za jeden zabieg). No i co się wiąże ze skutecznością, zabiegów Light Sheerem zazwyczaj wykonuje się 5-6, natomiast IPL'em można wykonać kilkanaście, a włoski i tak niebawem odrosną.Dziwne, że nie przykłada lasera miejsce w miejsce, bo przecież tak właśnie powinno być. Jakaś dziwna ta kosmetyczka, niedokładna... Ja bym zaznaczyła te miejsca długopisem. Właśnie czytałam na innych forach i tam użytkowniczki pisały,że kosmetyczka dzieliła sobie miejsca depilacji długopisem na kwadraty, żeby nie pominąć żadnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Super wiadomość! Dzięki Różyczko! :-) Więc jednak można z długopisem! Świetnie! No właśnie, jest niedokładna ta baba! Wiesz, ja to niewiele widzę, bo leżę i raz mi dała okularki a drugi raz powiedziała, bym sobie ręką oczy zasłoniła. Ale widzę jak odrastają kępki włosów! No ale boję się, że teraz jak jej zaznaczę miejsca, to się ona ograniczy tylko do tego i nie przejedzie mi tam gdzie nie zaznaczę.. Z kolei czytałam odwrotną opinię, że typowy laser jest gorszy od IPL. Bądź tu mądry i pisz wiersze!! No ale ciekawa jestem, czy po takim prawdziwym laserze rzeczywiście nigdy już nie odrosną... To chyba niemożliwe.. Aha, i nie interesuje mnie 90% sukcesu za taką sumę, tylko 100! Myślisz, że to możliwe? Ojojoj... Chyba jednak poprzestanę na projektach zakupu IPL firmy Rio ten do którego link wkleiłam wczoraj.. Aha, niedługo ukręcę telocapil.. :-) Tyle że zrobię sobie 50 ml na początek.. Ile to oni kropli kazali na 100ml? chyba 25.. czyli jakieś 13 kropli na 50 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam... zalecają 25 kropli na 50 ml.. :-) zgadza się Emilko i Polindo? Poli, widzisz już jakieś efekty? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) A jednka Constance nie kupujesz? Wcale sie nie dziwie, skoro takie sa opinie. Szkoda kase wydac na cos co nie daje 100% gwarancji, ale nigdy tez nie bylo, ze srodki do depilacji i urzadzenia daja... Constance telocapil to 27 kropli na 50ml, tak Emilka wyczytala na forum, bo nigdy przeciez rowno 50ml nie dasz wiec krople beda sie wachac. Zalecaja 25 kropli ale jak nam ufasz to 27 tez moze byc, bo nam nic nie jest ;) Hmm efekty sa widoczne, bo w niektorych miejscach na nogach mam poprostu gole placki hehe :D Wiec super, bo bioxet nie uzywam jak narazie, bo nie mam kasy a telocapil jednak na dluzej starcza. :) Ja mysle, ze co do zaznaczania dlugopisem to dobry pomysl i mozesz powiedziec kosmetyczce, zeby dokadnie zrobila i nie pominela tych miejsc, zeby potem nie bylo tak jak piszesz, ze gdzie indziej zrobi to na odpierdziel. Buziaczki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×