Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość calier
on wydaje opinie czy mozna sie leczyc hormonalnie czy nie, czy jest ryzyko skrzepow, zawalu i udaru od hormonów. Większość lekarzy daje w ciemno i się nie przejmuje. Loris a jak długo brałas diane po ciąży? ja myślę ze to tabletki cie tak urządziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
z reszta nie wiadomo...moze masz loris racje, moze trzeba sie pogodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
Dzięki Loris :-) Wzajemnie, przyjemnych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud...
Hej dziewczyny! Mam średno zaawansowany h i biore tabletki od 2 miesięcy( (Yasmin i Spirono). i jestem naprawde zadowolona, trądzik na placach, dekolcie i twarzy zanika, włosy mi się mniej przetłuszczają,kiedyś myłam codziennie rano a wieczorem miałam już tłuste :/, teraz wystarczy co 2, na inne włosy jeszcze nie działa ale zauważyłam że jak wyrwałam czarne włosy na brodzie tak 1,5 tygodnia temy to jeszcze mi nie odrosły. Wiem że to wszystkim nie pomoże bo to są slabe leki ale może tym dziewczynok które maja początkowe objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nowych postów przybyło a ja siedze własnie którąs godzine i wyskubuje igła włosy z nóg, są takie mega twarde ze aż bolą, zaś krew sie leje ale daje rade u was też sa takie mega twarde czy to tylo ja tak siedze. A propo mnie tez dołują rozebrane panienki czasem az mi sie to nie chce wierzyc ze nie maja włsów na ciele ze niemają tych włosów na ciele jak ogladam laski w strojach kompielowych to czuje stres dziwna jestem eh.. ale wiece co dziewczeta wydaje mi sie ze potrafimy za to wiecej zaakceptować wad u innych ludzi przynajmniej ja to tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka myślę, że na pewno Jesteśmy bardziej wrażliwe na krzywdę, cierpienie i niedoskonałości drugiego człowieka.Nie ma w nas tez tej beztroski, którąś kiedyś przecież miałyśmy.Włoski są jak kamień, który ciąży na sercu, duszy i skórze.A co do wrastających włosków, mnie owszem trochę wrastają na nogach, ale one nie są u mnie już tak mocne jak np.dwa lata temu.Nie wiem, czy to zasługa depilatora czy czegoś innego ale pamiętam, że kiedyś wrastały bardzo.Teraz najbardziej wrastają w okolicach bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Czesc Dziewczyny. Wpisuje sie na liste jako kolejna. Moje cale nogi sa pokryte grubym, czarnym owlosieniem (po wewnetrznej stronie ud i lydek owlosienie jest jasniejsze i delikatniesze). Mam owlosione posladki, dolna czesc plecow, podbrzusze, obszar wokol sutkow,a takze ten pomiedzy piersiami. Cala twarz mam pokryta jasnym owlosieniem, w obszarach wasa i brody mam czarne wlosy. Moje srednioowocne sposoby walki: - bralam Diane 35 przez 3lata. W efekcie wlosy odrastaly wolniej, skutkiem ubocznym byly stany obnizonego samopoczucia. Po odstawieniu, mam wrazenie,ze wlosow przybylo; - jadlam pistacje (100g zawiera 200mg betasitosteroli, ktore maja dzialanie antyandrogenne) przez okres 6 miesiecy, co poprawilo mi cere i zredukowalo tradzik; - pije zielona herbate; - wlosy depiluje pasta cukrowa, co sprawia,ze sa one delikatniejsze,ale niestety wrastaja; - raz dziennie wcieram mleczko z telocapilem (wg przepisu z mazidel), ale robie to od okolo miesiaca, wiec mysle,ze jeszcze za wczesnie jesli chodzi o efekty. Chociaz mam wrazenie,ze wlosy na podbrzuszu zrobily sie delikatniejsze i na bank rosna wolniej; - stosowalam przez okolo 2 miesiace domowy hair inhibitor na bazie soji (przepis na www.laboratoriumurody.pl) na twarzy,ale nie zauwazylam znaczacych efektow; - 2 lata temu mialam serie 4 zabiegow laserowych laserem Lightsheer na twarzy - zredukowalo mi to znaczaco owlosienie na brodzie i pod nosem, bo tam mialam czarne. Laser bialych wlosow na policzkach w ogole nie chwycil. Niestety po 2 latach wszystko wrocilo do normy, ale wykonalam kolejne 3 zabiegi i juz jest troche lepiej. Teraz za zabieg na was i brode place 120 zl, wiec jest juz o wiele taniej. Nie redukuje mi to owlosienia do zera, ale jest to najefektywniejsza depilacja sposrod wszystkich jakie stosowalam. Dodam,ze nie przyjmnuje zadnych hormonow wewnetrznie. Zamierzam wyprobowac wierzbownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Dodam jeszcze,ze piec lat temu mialam badania w klinice endykronologii, w zwiazku z nieregularnymi miesiaczkami, ktore wykazaly,ze mam podwyzszony testosteron i na to wlasnie przepisano mi wtedy diane. Stosowalam tez krokosz przez okolo 3 miechy, ale efekty niestety mnie nie oszolomily - owlosienie robilo sie tylko delikatniejsze. Jesli chodzi o twarz, to usuwam caly mech raz w tygodniu, a codziennie wyrywam pojedyncze wlosy (ktorych jest o wiele mniej po laserze) z brody i wasa penseta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
hej !!! teraz moja historia, 2 lata temu zauwazylam włosy na brzuchu, piersiach i mech na twarzy. Dosłownie w przeciagu 3 miesiecy, cera sie tez strasznie pogorszyła, poszlam spanikowana do ginekologa bo nie wiedziałam co jest grane!!! To była moja 1 wizyta u ginekologa, miałam wtedy 21 lat. Dała mi diane a ja głupia wziełam, myslałam ze to lek, który po odstawieniu wszystko ureguluje! Nic mylnego, po 4 miesiacach twarz znowu zarosła jeszcze bardziej bo razem z szyja czołem nosem, a cialo całe zarosło, łacznie z karkiem całymi rekami, całymi plecami, pupa, brzuchem, całe piersi. Jestem oszpecona!!!! Dlaczego nikt za to nie odpowie, nikt mi nie powiedział ze to sie pogorszy, wolalabym wtedy nic nie wziac do buzi i pogodzic sie juz z takim stanem. Byłam młoda i zbadano tylko mi dwa hormony o dziwo w normie. Niedawno sie cała przebadalam i wyszła tylko nadwrazliwosc...A tradzik jest i włosy tez wypadaja. Co mam teraz robic? Tego nic nie usunie. Kobiety na laserze patrzyły na mnie jak na jakiegos potwora. Teraz jestem małpa z depresja od 8 miesiecy i brakiem perspektyw na miłosc, rodzine i normalne zycie. DZiewczyny nie bierzcie tych tabletek, to jeszcze pogorszy!!!!!!!!! Naprawde!!!! Czy jest lek który wszytsko usunie, bo tylko na taki jestem w stanie sie zgodzic. Teraz juz nic nie biore i nie wezme. Pewnie po ciazy bede jeszcze wiekszym potworem a po menopauzie pokaza mnie w cyrku. NIE MAM CHŁOPAKA! MOJE ZYCIE TO JEDEN WIELKI BÓL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Tak samo, jak Ty ide na tory w wieku dojrzewania stosowalam drastyczne diety, ktore pewnie dolozyly swoje 3 grosze do rozwalenia gospodarki hormonalnej. Odkad zaczelam odzywiac sie normalnie okres wystepuje w miare regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Juppie masz racje diane robi tylko jeden wielki sajgon w organizmie. A lekarze powini odpowiadac za swoj brak doszkolenia i bezmyslne przepisywanie tego typu szkodliwych lekow. Mimo wszystko mysle,ze my tez mozemy zyc normalnie. Ja ogolnie jestem uwazana za atrakcyjna babke, chodze na imprezy, spotykam sie z ludzmi, co roku jezdze nad morze i opalam sie w stroju dwuczesciowym. Przez pierwsze 2 dni wygladam masakrycznie z podraznieniami i kropkami, ale pozniej sloneczko i slona woda wszystko leczy i wyglada to coraz lepiej. Kazdy zasluguje na milosc! A jesli jutro sie okaze,ze za miesiac mam umrzec? Co pomysle wtedy o moim zyciu? Odmawialam sobie wszystkiego, co przyjete,bo mialam za duzo klakow na ciele? Mimo wszystko jestem zdrowa, hirsutyzm nauczyl mnie wiekszego zrozumienia i wrazliwosci na ludzka krzywde, testosteron sprawia,ze moje libido jest zawsze wysokie, a poza tym jestem dzieki niemu konkretna i zdecydowana, dogaduje sie z facetami. Sa tez zalety dziewczynki!;) Staram sie tego tzrymac,zeby nie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
z tym sie nie wygra... ja juz nic do buzi nie wezme, tylko sie pogarsza, nie moge tylko zniesc widoku rak, plecow, barków, boze to moja wina bo wziełam to diane... czym usuwasz ten mech? ja chyba zaczne woskiem raz w tygodniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
mialo byc: odmawialam sobie wszystkiego, co przyjemne (nie przyjete)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
u mnie strój odpada, jestem cała we włosach. bóg mnie pokarał bo chciałam poprawic swoja nature!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
nie da sie tego ukryc! nie da! w słoncu wudac wszystko, z kazdego punktu w skorze wyrasta 1 cm włos, nie umiem z tym zyc, ale chyba musze sie pogodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Wszystko usuwam pasta cukrowa raz w tygodniu z twarzy, a pojedyncze wlosy z brody i wasa pensteta codziennie. Nie da sie z tym wygrac, ale da sie zredukowac. Pasta cukrowa naprawde oslabia wlosy. W sumie do pollydki juz prawie ich tam nie mam. Telocapil tez pewnie swoje robi. Ja tez jestem cala we wlosach, ale od czego jest depilacja. Nie bede rezygnowac z przyjemnej kapieli w morzu tylko dlatego,ze mam ich za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juppie chyba zadna z nas nie umie sie do konca z tym pogodzić zwłasza ze mamy te włosy nie od zawsze, ja w zasadzie mam juz za sobą taki powazny kryzys zwiazany z włosami choc nie raz jeszcze płacze zwłaszcza jak gdzes sie spiesze a nie mam w co sie ubrać jesli sie zapuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Ja robie paste cukrowa na oko, na poczatku trzymalam sie scisle roznych przepisow z netu, ale nic mi nie wychodzilo. Daje powiedzmy filizanke cukru, 1 cytryne, 2 lyzki miodu i gotuje to na gazie, potem sprawdzam czy da sie uformowac kulke. Jak jest za twarda, to dodaje cytryny i spowrotem na pare sekund na gaz. jak jest za rzadka, to gotuje dluzej. Sprobuj! Wczesniej uzywalam depilatora, wosku na cieplo, zimno, kremu do depilacji, maszynki, ale pasta jest najlepsza - najmniej boli i efekt depilacji jest dluzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Juppie ale ja naprawde tez tak mam. Leze super wydepilowana na plazy, a tu widze jakiego bezczelnego klaka, ktorego nie zauwazylam, albo moj caly brzuch w jasnych (czyt. rozjasnianych rozjasniaczem) wlosach. Tylko, ze kazdemu sie w zyciu nalezy cos przyjemnego, a kapiel w morzu i opalanie , w ogole kontakt z natura naleza do takich rzeczy. Z reszta kazdy ma jakies swoje bolaczki, to za grub(a)y, to cellulit, albo blizny, piegi, itp., itd. Ale czy to znaczy,ze Ci ludzie nie moga isc np. na plaze,zeby milo spedzic czas? Czy popatrzylabys na nich zle? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
byłam normalna dziewczyna, dlaczego ja???? meszki maja stare baby, nie widze na około nikogo z tym probleme, a moja mam zero wlosów na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Ale przeciez wciaz jestes normalna! Tak sobie mysle,ze gdyby nie bylo tego zmasowanego kultu ciala, to chyba szybciej bylybysmy to w stanie zaakceptowac. Ostatnio czytalam wypowiedz 16-letniego chlopaka, ktory sie zalil,ze ma za duzo wlosow na udach i pytal czym moze to usunac. To chyba jest nienormalne, bynajmniej dla mnie. Faceci sie depiluja na klatach, nogach, okolicach intymnych. O co chodzi? Moja mama tez nie ma wlosow, poza paroma cieniasami na lydkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juppie moja mama nie ma włosów nawet na nogach i dlatego nie rozmawiam z nia o tym problemie z resztą z nikim nie rozmawiam oprócz mojego brata któy nie raz widziała mnie z depilatorem w akcji i dziwił sie za jade nim po nogach jak maszynką nawet nie czuje tego bólu a moja matka no cóż ona potrafi mi tylko prawic morały ze gdybym nie zaczynała golic miała bym meszek nic by nie było...i po co siedze całymi godzinami i sie depiluje; jak usłyszła ze klate i brzuch tez depiluje to zrobiła wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
nikt mnie nie rozumie, mama uwaza ze przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
jestem zdrowa, czasem mysle ze czuła bym sie mniej winna gdybym miala hormony nie w porzadku, nie wiem nadnercza, pco!!! a wy dziewczyny macie chłopaków i jak sie zabezpieczacie?? bo ja juz tabletek nie wezme!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do facetów mam na prawde kilka ładnych przyjaciółek głakich którym zawsze zazdrościłam urody i kobiecości ale kazda nich jest samotna choć powinno być na odwrót i taki potwór jak ja powien sie schować przed ludzmi. zawsze z poczatku podchodziłam nie ufnie do facetów zwłaszcza ze mój pierwszy facet rzucił mnie chyba własnie przez brodę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo po jakimś czasie wyraził skruche i chciał wrócić ale jako silna baba z wąsem musiałam go pogonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
ahhhh ja pewnie bede sama całe zycie.....nawet bez tego problemu byłam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
Ewuska a czy ty sie leczysz lub kiedys leczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
ja zaluje kazdego dnia wziecia diany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juppie
co z tego ze cera była ladna, włosy tez jak potem wypadły z głowy :( tradzik wrócił dwa razy taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×