Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
i bardzo dobrze brylantyna mowisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
kurcze no musimy sie pogodzic z tym ze juz tak z nami jest.wiem ze jak sie patrzy na laseczki gladziutkie bez zadnego wloska to krew czlowieka zalewa ale trudno.najwazniejsze to co w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ane3ka92
Idę na tory: zgadza się. u dwóch endokrynologów byłam. wszystkie badania były bezcelowe. z moimi hormonami itd. jest wszystko idealnie. sama nawet sprawdzałam wartości w oparciu o te tabelki medyczne. jedynie miałam za mało segmentowanego czegoś. w tym roku również zamierzam sobie zrobić te badania, ale wpierw pójdę do ginekologa, a tamtej endo pokażę owoce jej diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny zaniedbałam picie wierzbownicy, miałam przerwę około 2 tygodnie, kiedy normalnie nie miałam czasu jej zaparzyć i pić i jestem pewna że włoski szybciej u mnie odrastają.Ale z drugiej strony zauważyłam powiększenie biustu, kiedy nie piłam i delikatnie bolały mnie piersi.Fakt jestem przed miesiączką, ale pijąc wierzbo nie miałam bolesności i powiększenia biustu.W każdym razie wracam do picia bo wolę mieć troszkę mniejszy biust ale żeby włoski wolniej odrastały.Po za tym okropnie mi zimno.Najchętniej grzałabym w domu, jeszcze nigdy nie odczuwałam takiego chłodu w lecie. Co prawda lato kiepskie ale i moje krążenie chyba też strasznie kiepskie.Smaruję w miarę systematycznie skórę żelem JG i na razie nie widzę efektów.Większe widzę właśnie po wierzbownicy.Kiedy wreszcie wrócą upały? Mnie naprawdę tylko wtedy nie zimno.Jak ja bym chciała, żeby chociaż było mi zawsze gorąco.I żebyśmy nie miały tych problemów z włoskami.Ale niestety życie niesie to co niesie i trzeba przyjąć to co nam daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
dziewczynki mam pytanie nie wiem ale nie zrozumialam czegos.czy ten zel jg z myricelina jest juz gotowy do uzycia bo czytalam gdzies ze trzeba robic jakies 2%roztwory i zgłupialam chyba tępa jestem.bardzo przosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ten żel jest już gotowy do używania, ale na opakowaniu jego zastosowanie to działanie przeciw cellulitis.Ale on własnie zawiera telocapil w większym stężeniu.Chociaż nie zauważyłam u siebie wolniejszego odrastania włosków, na co cały czas mam nadzieję to poprawia on jędrność skóry i ogólna kondycje skóry tak że już z samego tego faktu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
dziękuje Loris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze loris mama tak samo zimno mi a jeszcze wszyscy sie dziwują ze w swetrach siedze , i skarpety zakłdam jak ide spać. Nie cierpie jak mam gęsią skórke czuje jak mi włoski sie przez skóre przebijają ..okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka ja też zakładam skarpety na noc, z czego mój mąż się śmieje.Ale stopy bardzo mi marzną.A jeśli po kąpieli nie idę zaraz spać bo np. siedzę jeszcze na komputerze to jestem czasem tak zmarznięta, że nie mogę zasnąć.Często oglądając telewizję owijam sie kocem by nie zmarznąć.Wydaje mi sie, że to raczej nienormalne. Mój mąż już się przyzwyczaił ale gdy widzę go w podkoszulku i krótkich spodenkach to jeszcze bardziej mi zimno.Dlatego mimo naszego problemu uwielbiam upały.Myślę, że odpowiadało by mi życie w tropikalnych krajach ale niestety w Polsce mamy taki a nie inny klimat.Choć jakoś nie zgadzam się z opiniami, że klimat się u nas ociepla. Może gdzieś się ociepla ale u nas chyba schładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo...
Dziewczyny jedzcie potrawy i dodatki do potraw które rozgrzewają, np. zamiast cytryny do herbaty dodawajcie plasterek imbiru. Dużo majeranku do obiadu :) Unikajcie owoców które studzą (zwłaszcza cytrusy takie są ) Na zimne stopy podobno pomagają wełniane koniecznie CZERWONE skarpety (nie dlaczego - być może to tylko przesąd) I na przemienne moczenie nóg w zimnej i gorącej wodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też często marznę i uwielbiam upały, bo zimne nogi przy oglądaniu TV, siedzeniu przed kompem czy ogólne dreszcze to już dla mnie codzienność. mówicie, że to przez co? bo nie mogę się doczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, żel JG nie ma nic wspólnego z odczuwaniem zimna.Problemy z odczuwaniem zimna mam od dawna a żelu używam dopiero od około 3 tygodni.Chodzi o to, że może to zimno wiąże się jakoś z problemami z włoskami.Choć może tak nie jest, ponieważ niektóre z nas nie maja problemów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wczoraj w teleexpresie podawano, że za trzy lata na nasze rynki ma wejść bardziej skuteczny lek na raka prostaty, który potrafi znacznie zmniejszyć guza. Jest to zatem pomyślna wiadomość dla nas hirsutek, gdyż leki które bierzemy oparte są na podobnym działaniu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne jest tylko to, że pewnie przyjdą tu takie kobietki, które ten pomysł też skrytykują, bo chciałyby się wyleczyć nie biorąc nic. TAK SIĘ NIE DA!!! Taka nasza natura i podobnie jak są choroby, to i to jest choroba, którą jak raka czy cukrzycę należy leczyć!!!! TAKIE JEST MOJE ZDANIE. MOŻE KTOŚ SPOŻYTKUJE MOJEGO NEWSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I CZY TO WYNIK PCOS, NADNERCZY CZY NADWRAŻLIWOŚCI (IDIOPATYCZNY) TO NIE JEST TO NORMALNE!!!! TO WYNATURZENIE! Przypuśćmy, że kobieta łysieje a jej hormony są w porządku. Mieszki są po prostu nadwrażliwe. Czy zatem lekarz powinien ją olać i podpiac to pod urodę???? NIE! POWINIEN SIĘ NIĄ PRZEJĄĆ I WYLECZYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym tu zacydowac jakiegos kolege z forum - jesli ktos tego nie czytał to prosze sobie poczytac - niesamowita wypowieć - pozdrawiam !! Drogie dziewczęta i młode kobiety! Jestem facetem, uważam, że silne owłosienie u miłej dorodnej brunetki jest miłe, nawet jak ma bardzo duży zasięg i jest bardzo widoczne. Lubię to i nie podoba mi się lansowana od lat moda na depilację kobiecych ciał. Mam zgagę, jak widzę porżnięte, pokryte bliznami, szramami, zaczerwienione od uczuleń, pozacinane, po prostu zgniłe, nogi, ręce, brzuchy, pachy, czy też inne części kobiecych ciał. Ohydnie wyglądają też wyskubane brwi, kobieta bez naturalnych brwi wygląda jak chora na trąd. To budzi moją odrazę. A w telewizji i na ulicy mam tego paskudztwa na co dzień. Akceptacja naturalnego, nawet bardzo silnego owłosienia, przez dziewczynę wymaga teraz po prostu odwagi z jej strony, ale: jak mówi Biblia - \"Niewiastę dzielną któż znajdzie, Jej wartość przewyższa perły...\". Też w Biblii w Księdze Ezechiela (Ez 16,6-8) jest napisane o dojrzewaniu młodych kobiet: \"Piersi twoje nabrały kształtu I WłOSY TWOJE STAłY SIę OBFITSZE\". i nie chodzi tutaj o wzrost owłosienia łonowego i pod pachami, ale tych kłaczków na nogach, na rękach, meszka nad górną wargą, sugestia, że te włosy już były, tylko wzrosły. W tamtej kulturze, jak ktoś nosił owłosienie na ciele (i mężczyzna, i kobieta), oznaczało, że był wolnym człowiekiem. Wygolone ciała mieli jedynie niewolnicy przed sprzedaniem ich w niewolę. Płynąca więc propaganda depilacyjna, która przyszła z zachodu, a tam trafiła od nazistów, zrobiła Wam, zdrowym dziewczynom (i nie tylko), pastę w mózgach, że jesteście chore i brzydkie, chociaż całe pokolenia kobiet przed wami akceptowały owłosienie jako coś zupełnie normalnego i naturalnego i nikt się tym nie przejmował, a niektórzy faceci lubili i lubią dziewczyny z silnie owłosionymi nogami z udami włącznie, czy też z mocno zarośniętymi rękami, z meszkiem nad górną wargą lub z gęstymi, mocno zrośniętymi brwiami, także z owłosionymi pośladkami, biodrami, czy też z bardzo obfitym owłosieniem łonowym, sięgającym na uda i na brzuch. Jak kobieta jest ładna ogólnie, to i to jest ładne. Aby was pocieszyć, że jesteście zupelnie normalne, podam dane, że jeśli chodzi o Polki, to aż 70% dziewcząt powinno mieć owłosione łydki, a 20% cale nogi (i łydki i uda), podczas gdy np. u Wietnamek zaledwie co 20-sta dziewczyna ma owłosione nogi. To, że niejedna dziewczyna jest bardziej owłosiona niż jej chłopak wynika to z tego, że Polacy są rasowymi mieszańcami, ale wystarczy by owłosiona pannica przyjrzała się swojemu bratu, czy też kuzynowi, od razu by stwierdziła, że z Jej ciałem jest wszystko o.k. Generalnie mieszkanki (i mieszkańcy) Europy Wschodniej są bardziej owłosieni od mieszkańców Europy Zachodniej, a jak się jedzie patrząc od Warszawy w kierunku Ukrainy, to ludzie są coraz bardziej owłosieni. A np. na Kaukazie, na Bliskim Wschodzie, w Azji środkowej, w Iranie, Indiach, częściowo w Mongolii, w północnej części Chin, w Rosji, w Arabii, w Etiopii, w rejonie Morza śródziemnego, na Półwyspie Iberyjskim, w Afryce Północnej, w Ameryce łacińskiej, w Japonii (szczególnie w północnej części kraju), a nawet wśród Indian i Eskimosów - można spotkać kobiety o silnym owłosieniu ciała, zwłaszcza o masywnej budowie ciała i szerokich biodrach (czyli cechach, które faceci lubią najbardziej). Silne owłosienie ciała u kobiet zdarza się też na obszarach, gdzie ludzie mieszkają w pobliżu wulkanów, jak np. w południowych Włoszech i na wyspach Oceanu Spokojnego (np. Hawajki są często silnie owłosione). Np. Rzymianie uważali, że kobiety z Pompejów są piękne, antropolodzy postanowili to sprawdzić, myśląc, że Pompejanki były chude jak anorektyczki, tymczasem w rzeczywistości były kobietami o obfitych kształtach i silnym owłosieniu w bardzo dużych ilościach. Drogie dziewczęta, zamiast biadolić, czy też niszczyć wasze naturalne urocze włoski na ciałach, poczytajcie sobie książkę Jana Czekanowskiego pt. \"Człowiek w czasie i przestrzeni\" o rasach ludzkich i wtedy polubicie siebie, może też być coś o owłosieniu u Erensteina i Murraya w książce pt. \"Krzywa dzwonowa\", chociaż podejrzewam, że tam jest raczej o typach inteligencji ludzi różnych ras. Propaganda walcząca z kobiecym owłosieniem w Polsce zaczęła się co najmniej dobrych kilkanaście lat temu. Reklamy i prasa pisały, że kobiety z owłosionymi nogami są nieeleganckie, pytam jaki jest w tym brak elegancji, kiedy ładna dziewczyna z owłosionymi nogami i rękami wykąpie się i ładnie się ubierze, oraz pójdzie np. na zajęcia na studiach, czy też na spacer, na imprezę, a nawet do kościoła (tam i tak mało kto co zobaczy, bo w kościołach są obostrzenia w stosunku do strojów - spódnica co najmniej do kolan, bluzka nieco powyżej łokci, można wtedy zobaczyć tylko te esy floresy na nogach, czy owłosienie na rękach). Na plaży latem - to co innego... trzeba tylko przełamać lęk, jak się go przełamie, to czasami powala to wszystkie te, które się depilują. Np. parę lat temu jechałem w autobusie zimą z parą nastolatków - ona brunetka kaukaskiego typu urody z czarnymi oczami, a on powiedzmy typowy Polak - Słowianin. Rozmawiali. W pewnej chwili on się jej zapytał (ona była w spodniach): \"KOCHANIE, JAKIE TY MASZ WłAśCIWIE NOGI?\", ona mu na głos od razu odpowiedziała z odwagą w głosie, tak, że pół autobusu słyszało: \"Są WłOCHATE!\". On odpowiedział: \"ALE NUMER!\" - i wtedy para zaczęła się całować. Starsi ludzie potraktowali to jako jedną z romantycznych scen z MZK, ja się uśmiechałem do tej pary, najbardziej dziwnie reagowały młode dziewczyny, jedne spuszczały oczy w kierunku podłogi autobusu, inne gapiły się w sufit. Wiedziałem co się stało - odwaga tej owłosionej brunetki ich tak zszokowała, ci, którzy ulegli propagandzie i gdyby tylko mogli w normalnych warunkach za pomocą złośliwych plotek, utopili by w łyżce wody dziewczynę, gdyby wiedzieli o jej owłosieniu, sami poczuli się speszeni. Czasem odwaga powala tych, co podążają z prądem (z trądem...). Kiedyś (a było to w czasach, gdy na plażach latem można było po nogach poznać, która jest blondynką, która jest ruda, a która jest szatynką lub brunetką) nawet w wyborach Miss Polonia można było spotkać owłosione dziewczyny. ładnych parę lat temu do wyborów Miss Polonia kandydowała córka pewnego znanego polskiego polarnika i Eskimoski, dorodna dziewczyna, dobrze zbudowana, proporcjonalna, z szerokimi biodrami, masywnymi udami i łydkami, mocnymi rękami, naturalnie bardzo czerwonymi ustami, wystającymi kośćmi policzkowymi, piękną oliwkowo-żółtawą skórą, wyższa o głowę od kontrkandydatek. Miała czarne oczy z długimi rzęsami, grube gęste zrośnięte brwi, po bokach twarzy (tak jak u azjatyckich, czy też wschodnich kobiet włosy aż do kantów szczęki), długie kruczoczarne włosy na głowie, bardzo gęste i mocne, wyrazisty meszek nad górną wargą. Wcale nie goliła się pod pachami, miała też silnie owłosione ręce i nogi (z udami włącznie), a także bikini i brzuszek nawet powyżej pępka. Telewizja pokazywała to na całą Polskę, o niej mówili, że to dobra dziewczyna, fizycznie silna i że ojciec zabierał ją na wyprawy w północne kraje, ona jedynie trochę się źle czuła w zamkniętych pomieszczeniach. Owłosienia się w ogóle nie wstydziła. Inne kandydatki to były przeważnie jasne blondynki, część z nich goliła nogi maszynkami, a część nie (ta propaganda wówczas się dopiero zaczynała). Miała duże szanse zostać Miss Polonią, jednak zawziął się na nią szef jury, puszczał głupie żarty na temat jej nóg, etc. zaszczuł ją. I tak dobrze skończyła, bo została 3-cią Wicemiss. Ale ten drań tak namieszał, żeby nie została Misską (bo by wtedy Polki uznały, że propagowana w tv i w prasie depilacja to cyrk i nie ma się co przejmować owłosieniem). Poczytajcie sobie Kazimierza Moczarskiego \"Rozmowy z katem\", tam jest mowa o tym, że depilowali się niemieccy naziści i ich kobiety, to też wam pomoże. Obejrzyjcie najnowszą produkcję o Aleksandrze Wielkim z 2006 roku i przyjrzyjcie się scenie nocy poślubnej Aleksandra z Roksaną. Aktorka, która ją gra, ma silnie owłosione nogi. Jest tam taki motyw, że on zrzuca z niej suknię, potem ona łapie sierp i przykłada mu do gardła (nie chciała go zabić, a tylko nie podobały jej się homoseksualne zwyczaje Greków), potem on ją rozbroił, przyłożył miecz do jej piersi i powiedział jej: ty nie boisz się niczego, jesteś wspaniałą kobietą, rzucił miecz na podłogę i wtedy dopiero poszli do łóżka - widać owłosienie nóg aktorki. W chińskim fimie Sai Fu o Czyngis Chanie aktorka, która gra Bortaj - żonę bohatera ma wyrazisty wąsik nad górną wargą i ładne czarne brwi, też jest owłosiona... Oberzyjcie w sobotę 26 lipca 2008 roku, na TVP 1 o 22:05 do 0:40 wojenny film pt. \"Działa Nawarony\" - przywódczyni greckiego ruchu oporu ma tam meszek nad górną wargą, a pod koniec filmu jest powiedziane, że wyszła za mąż za jednego z partyzantów - i na końcu widać, że jej wąsik stał się dużo bardziej wyrazisty. W argentyńskiej telenoweli z Natalią Oreiro w roli głównej pt. \"Zbuntowany Anioł\" jest postać Glorii - ciemnoskórej dorodnej Metyski, z grubymi zrośniętymi brwiami i bardzo mocno owłosionymi rękami, z charakteru sympatycznej przylepy, wołali na nią La Negrita. Parę lat temu - Eurowizja 2005 - piosenkarka z Estonii - masywna piersiasta blondynka z okrągłą buzią, miała po prostu ręce blond, co widać było w telewizji - cały świat to widział - odważna kobietka. W polskiej TV kilka lat temu pokazywali kubański zespół rozrywkowy - wokalistka dorodna Murzynka o bardzo szerokich biodrach (szkoda, że w długich spodniach!) i mocno zbudowanych silnie owłosionych rękach, z bardzo gęstymi zrośniętymi brwiami, meszkiem nad górną wargą też się nie wstydziła owłosienia w telewizji. Wietnamska mistrzyni w podnoszeniu ciężarów z 2005 roku miała bardzo silnie owłosione nogi - pokazano to w telewizji na cały świat - bardzo odważna kobietka. Przeczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka22 próbowałam wejść na ten adres, który podałaś, ale niestety się nie da.Wiesz, wydaje mi się, że to nie chodzi o to by krytykować jakis lek tylko wiele kobiet po prostu nie wierzy w wyleczenie tych włosków. Jest wiele chorób na świecie, które nie są wyleczalne.Osobiście uważam, że gdyby była gwarancja pozbycia się włosków zaryzykowałabym , ale tak naprawdę nikt nam chyba nigdy nie da tej gwarancji.A chodzi o to by np. nie wylecząc jednego nie stracić zdrowia w innym kierunku.Ja zawsze będę mieć nadzieję, że wymyślą kiedyś lek na naszą dolegliwość, ale cały czas myślę też o tym by nie nas po prosu nie oszukano, by nie dano fałszywej nadziei.W kwestii leków za dużo jest oszustwa na świecie.Koncerny płacą odpowiednim osobom za to by ich lek był najlepszy i miał najlepszą opinię, a tym czasem jest nic nie wart. Artykuł ciekawy, aczkolwiek nie zmienił mojego myslenia na temat włosków.Może włoski są w większości przypadków czymś naturalnym ale to nie znaczy ze kobiety polubią ich nadmiar.A co do włosków pod pachami to osobiście uważam za niedopuszczalne by kobietki ich nie goliły w tym miejscu i innych też.Mogę powiedziec tylko tyle, że mimo tej przypadłości, my kobietki z nadmiarem włosków jesteśmy przeczulone na punkcie swojego wyglądu, wkładamy dużo wysiłku by ładnie wyglądać, dbamy o siebie i zapewne wyglądamy w wielu przypadkach lepiej niż niejedna kobieta bez tego problemu. Czyż nie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
Czesc dziewczyny! Mam 24 lata, mam stwierdzony hirsutyzm 3 stopnia, byłam w szpitalu na wszystkich badaniach, mam do tego trądzik i coraz mniej włosów na glowie. Cierpie na ta przypadłosc od 2 lat i nikt nie chce mi pomóc. Wszystkie wyniki hormonów w normie, nie mam pcos, stwierdzono u mnie nadwrażliwość na androgeny. Moj endo-ginekolog uwaza ze taka moja uroda i jest to problem natury estetycznej. Ale ja 2 lata temu tego nie mialam i to co roku postępuje. Teraz twarz zarasta meszkiem, wąsiki też mam, widze meszek na brodzie i szyi. Całe plecy i kark, pupa brzuch i piersi, rece cale. Jestem brunetką ale nie mam burzy włosów na głowie. Wcześniej lekarz zapisal mi diane 35 ale po 3 miesiacach moj nowy lekarz kazał odstawic i kazal sie przebadac u hematologa czy moge stosowac srodki hormonalne, bo w mojej rodzinie byly zawały. On nie widzi problemu i gada o tym jak o grypie!!! Tu chodzi o moja przyszlosc. Nie mam chłopka. Wstydze sie siebie kazdego dnia. Ja juz nie umiem z tym życ. Patrze sie na kobiety tak jak ty 'ide na tory'. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
Ten artykuł jest pocieszający Krzychu ale te kobiety maja owłosienie w tych miejscach gdzie normalnie, ja tez mialam meszek nad górna warga jako brunetka, ale jak zaczyna sie nim pokrywac całe cialo i cała twarz to wybacz!!! Płacze kazdego dnia i modlę się o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
Jak mozna miec taka nadwrażliwość a nadnercza i jajniki ok. Choć mój lekarz twierdzi ze jezeli jest zaburzenie to juz predzej na poziomie jajników. Tarczyca tez jest w porządku i cukier. Boże nie umiem z tym żyć!!! Czy któreś kobiety to leczą? Czy im to pomaga? Ja chce to po prostu zatrzymać. Nie wierze juz w naturalne specyfiki, piłam zioła, stosowałam kremy, chodziłam na lasery.........palma sabałowa, sterko, soyfem, wierzbownica, wiesiolek. To ostatnie pomaga na miesiaczki, mam je w miare regularne, co jeszcze bardziej mnie dołuje bo przyczyny nie ma a objawy sa. U mnie w rodzinie nie ma kobiet z tym problemem. Siadła mi psychika i moja rodzina to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
Nie spotykam sie ze znajomymi, nie chodze na zabawy. Boję się, że będę obiektem żartów. Jestem młoda i juz mam zniszczone całe życie. Plany o ambitnej pracy, podrózach, rodzinie .............łzy ciekną mi po policzkach.............NIKT MNIE NIE POKOCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calier na pewno znajdzie się ten, który Cię pokocha.Wydaje mi sie, że mordujesz sie z tym włoskami stosunkowo krótko, dlatego tak Ci jeszcze bardzo ciężko a potrzeba dużo czasu na to by zrozumieć, że z tym się nie wygra.Nie wygra ale nie znaczy to że życie sie kończy dla Ciebie, ono będzie sie toczyc dalej i musisz zrozumiec, ze tez od Ciebie będzie zależeć, jak ono będzie wyglądało.Czy będziesz cały czas płakała, chodziła smutna, myślała o smierci itp.Własnie takie myśli musisz odganiać od siebie.Musisz nauczyć sie cieszyć.Walcz z włoskami i myśl tylko o tym co w Tobie dobre i piękne .Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka22 przeczytałam artykuł.Szczególnie ucieszyły mnie słowa, że ów abirateron blokuje produkcję męskich hormonów w całym ciele.Tylko czy w ogóle któs zastanowi sie nad stosowaniem takiego leku u kobiet i czy mogłyby byc po nim jakieś skutki uboczne? Czy kiedykolwiek będą odpowiedzi te pytania? Obawiam się, że nie szybko. Ale pozostaje nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkla l
hej powiedzcie mi czy jesli mam jakiesj 6 wloskow na brodzie ktore mi wyrastaja takie twardsze,wyrywam je peseta i tylko one mnie iepokoja,to juz hirutyzm? czy mozna miec pare wloskow na brodzie i to wcale nie musi byc hirutyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,czytam was juz od dawna,ale jakos nie mialam sily sie wypowiedziec. Dzisiaj kupilam krem VANIQA w niemczech bez recepty, zamowilam wczoraj ,a dzisiej odebralam,a teraz sie modle zeby dzialal. Nie wiem jak to jest z tym laserem w koncu?-pomaga czy nie. No i ile tak srednio kosztuje bede wdzieczna za wszelkie informacje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×