Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość bergamotka21
dobra spoko. jakoś sobie z tym poradzę.muszę zrobić sobie testy hormonalne. ale myślę że to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
martusiaczek, napisz o tym "hair no more" wiecej noo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
tak z grubsza bo znowu do pracy wlosy delikatne odrastaja ciensze i słabsze o wiele jesli jednoczesnie uzywa sie opózniacza ktory ejst w zestawie jestem bardzo zadowolona i dzis ide kupic depilator brauna zielony mam andzieje ze mi sie uda wywalczyc normalnosc jak macie jakies pytania to piszcie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
acha...jak odrastaja to nie kupuje;p myslalam ze to jakis cud kosmetologii;d A skoro sie pojawiaja to...bede uzywac depilatora- podobne efekty. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia kraków, napisz u jakiego lekarza się leczysz, czy jesteś zadaowolona. Poszukuje lekarza z okolic krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no niestety narazie raz używałam i dop sie teraz włochy pojawiaja wiec jestem zadowolona bo sa niewidoczne praiwe przy kuracji kilku miesiecznej napewno bedzie dobry efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Rara lecze się u dr. Juszczyka, i jestem bardzo zadowolona, poleciła mi go znajoma ktora też miała straszne problemy hormonalne a do tego nie mogła zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
a na jaki czas starcza taka tubka? i jak dawno robilas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mysia kraków:bardzo Ci dziękje! a możesz podać jakieś namiary na dr juszzyka? adres, telefon. Będebardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Rara Jak wejdziesz na strone Ujastku to tam masz link na jego strone i sa tam wszystkie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne, znowu mam nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja95
Sorrki za zwloke w odpisywaniu ;p WODA UTLENIONA 12 % Odnosnie pytan. Zawarta jest w rozjasniaczu do pasemek. Jest super w uzyciu bo jest w kremie a nie w plynie. Dleczego lepsza? Poniewaz woda w plynie np z apteki ma 3% nie daje szybko efektow i ciezko sie jej uzywa. Krem-woda naklada sie na pare minut. Delikatnie szczypie ale stosuje go takze na opalona twarz. Na pare minut skora nabiera jasniejszego odcienia dlatego zabieg ten najlepiej robic przed prysznicem 30 min. Po wyjsciu z kapieli nic nie widac a wloski faktycznie sa jasniejsze. Najlepiej stosowac dosc czesto z proszkiem rozjasniajacym bo dziala NATYCHMIAST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja95
PANI DR I WYNIKI BADAN Moja pani dr to Jolanta Łęcka. Jest bardzo lajtowa, kobieta po 30, da sie z nia pogadac i atmosfera jest super, umie tlumaczyc. dala mi standard czyli skierowanie na usg i badanie hormonow (za darmo). Jak zrobic by leczyc sie na koszt NFZ? Idziesz do lek. rodzinnego. Mowisz na co jestes chora i ze potrzebne jest ci skierowanie natychmiastowe do ENDOKRYNOLOGA_GINEKOLOGA. Wazne by sie mocno upierac :D! Jak taz zrobilam i wybralam sie do wlasnorecznie wybranej pani dr. Adres Warszawa-targowek osrodek diagnostyczno-konsultacyjny 03-550 Warszawa ul. Remiszewska 14 022 679 0147 UWAGA! Koniecznie trzeba miec zaswiadczenie o aktualnych wplatach ubezpieczenia np. z pracy rodzicow. Ksiazeczke zdrowia. Usg jamy brzusznej lub cokolwiek jesli mialyscie robione bardzo sie przyda. Jesli nie to dostaniecie skierowanie. Wybralam ta pania po opiniach z paru forum. Choc podobno prawdziwa specjalistka jest gosciowa NIKLEWICZ SZCZESNA tez z Wawy. Niestety nie mozna sie do Niej dodzwonic jak probowalam w marcu bo jest na urlopie nie okreslonym. zalezalo mi zeby trafic do niej ale z obecej pani Dr. tez jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja95
Depilatory :D Super sprawa. Nawet na bikini to jest lepsze od golarek. Ja kupilam browna rozowego za 100 zl z rolkami masujacymi. Tez sporo nasiedzialam sie w temacie zanim cokolwiek wybralam. I powiem wam ze za jakis czas przyzwyczailam sie do niego i bol ustapil. A te cale nasadki masujace mpoim skromnym zdaniem moga sobie w du.. wsadzic te wielkie zakichane korporacje. To pic na wode a nie ulga.Paczatki zawsze sa trudne. Ale trzeba tez pamietac o pilingu szorstka rekawica najlepiej wtedy wloski nie wrastaja. Na ranki najlepsza jest witaminka A i kremy. Acha i jeszcze jedno w naszym przypadku gladkie nogi na 4 tygodnie z depilatorem to raczej nie mozliwe. U mnie odrastaja po 3 dniach te ktore sa nie wyrwane a sciete. Wydepilowane odrastaja moze tydzien lub troszke wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja95
Afronis jest na pryszcze ropne itd.. kosztuje chyba 4 zl. troszke piecze 2 minutki i czuc taki chlod. Dobry do tlustej cery. Ale chyba benzacne jest lepszy jesli chodzi o szybkosc dzialania. Afronis uzywam cos jak tonik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, wyszlam wlasnie dzis ze szpitalka..milo zaskoczona opiekom i w ogole;)ale co do badan to niestety nie mam wszystkich wynikow..ale tez pewnie PCO jest:/choc gin nie potwierdzil tego w 100%to endo sie upiera przy tym,,ale nie dowiedzialam sie nic wiecej co z dalszym leczeniem...poza tab antykoncepcyjnymi...czyli zadna nowosc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
sonia: fajnie,ze juz jestes z nami:) widzisz i nie bylo tam tak zle:) ja w sobote jade do pani dr po wyniki,ale juz przez tel.poinformowala mnie,ze bede brac antykoncepcyjne,bo ponoc sa delikatniejsze od typowych hormonow...bedziemy sobie zdawac relacje co i jak.....jutro poraz pierwszy wybieram sie na wosk buzi.....teraz jestem taka zapuszczona..kosmetyczka sie przerazi:))) i co? wydepilowalas sie cala do szpitala? jak na to lekarze? a tak w ogole to gdzzie ty masz wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc dziewczynki! hhhmmm do ide na tory:wieszz co chcialam sie Ciebie poradzic,nie wiesz przypadkiem czy wszystkie tabletki antykoncepcyjne powoduja zmniejszenie owlosienia?bo ja od dawna biore tabletki,ale w innym celu:)i nie zauwazylam,zeby w jakis sposob mi pomagaly:(zastanaiwam sie nad ich zmiana np.jasmin ale najpierw musze sobie zrobic badania hormonow:( to z tym samym problemem,moze Ty mi cos tez doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
MArtusiaczek21:po jakim czasie od uzycia hair no more odrosly wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mialo byc po jakim czasie,a wyszla buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu kochana: nie doradzę Ci wiesz... nie mam doświadczenia w tym...o lekach nic nie wiem. Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Baja: Prosze napisz jak długo czekalas na wizyte u tej Pani doktor? Bo ja juz mam skierowanie do endo od rodzinnego ( skierowanie z woli pacjenta- bo lekarka uwazala ze nie ma problemu, nawet sie nie przyjzala mi gdzie mam wlosy:/) i chcialabym isc do dobrego lekarza!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: myszko..przykro mi..nie wiem nic o lekach antykoncepcyjnych...bede brala je poraz pierwszy...w sobote dostane recepte,wiec napisze Ci oczywiscie ich nazwe...ale Ty koniecznie musisz sie przebadac..nie ma na co czekac:) tak bym chciala,zeby te tablety mi choc troszke pomogly..ja nie wymagam duzo..moge mize meszk wszedzie naprawde..byleby usunac te dluzsze czarne..wiesz...jutro jade do kosmetyczki na buzie i brzuch..pierwszy raz...bedzie bolalo,ale choc chwile bede czuc sie piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ide na tory: ile ksoztuje takie suuwanie woskiem! tez chce sie czuc piękna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
i tak dziekuje dziewczynki za odpowiedz,niom musze isc, musze.U mnie jest ten problem,ze skonczylam studia,przebywam w innym miejscu niz moje miejsce zamieszkania,musze sie tu gdzies w Gdansku zapisac do przychodni albo pojsc prywatnie> do ide na tory:)trzymam kciuki jutro bedziesz gladziutka:p.A jak Twoje posladki???mam nadzieje,ze dalej gladkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no wlasnie ile????:)tez jestem ciekawa,bo moze warto sobie pozwolic na taki luksus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA i Z TYM SAMYM PROBLEMEM: dziewczynki..plecki i posladki jakis czas byly gladziutkie i plecki nadal mam gladkie,bo gdy wyrosly mi juz takie male kol zrobila mi depilatorem...krzyczalam z bolu ale bylo warto...no a niestety pupcia jest juz we wloskach...mialam straszny gaszcz,wiec teraz i tak sie ciesze bo jest mniej i przerzedzone....chcialabym,by tak zostalo..ale pewnie wyrosnie znow gaszcz_jestem pesymistka:( wtedy zaplacilam 10 zl...:) bylam w szoku..bo to swietny salon..i nie wiem czy tam jeste tak tanio czy pani sie nade mna zlitowala widzac moje owlosienie,bo powiedziala nawet ze nastepnym razem proponuje calosc..wiec wlasnie dzis jade na twarz i brzuch.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ide na tory: jenny:D też masz na pleckach gładko:D ja też, bo robiłam depilatorem i normalnie szok- nie odrastaja tam;d hehe. plecki- jakie to cudowne miejsce na moim ciele:) Nie możesz być pesymistką- nawet jak odrosną, to po kolejnym zabiegu depilacją woskiem może ich być mniej...prawda?:) i za kazdym razem, stopniowo mniej;) 10 zł to naprawdę mało!! Powodzenia przy brzuszku i twarzy! Jak wrocisz to napisz, jakie efekty:D Kurcze zazdroszcze Ci! Będziesz śliczna, taka gładziutka:) Napisz co i jak:) PZDR :) i napisz ile zaplacilas za twarzyczke i brzusio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
dziewczyny wejdzcie na str 39 i pzeczytajcie wypowiedź "chłopaka"===>> żal!!!! o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
zalosny ten facet,boze.....przykro sie robi na serduszku.Co za myslenie!!!!!!!!!!ten facet widaac nie ma wiekszych problemow,ciekawe czy on jest taki gladziutki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×