Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość few
To forum jest dla jakiś psycholek,boże tak czytam te wpisy,to jakaś tragedia i wymiana ciosów na necie,obrażanie się ,najlepsze są wpisy PIECZARKA 14 czy 13,jakoś tak na stronie 15 się zaczyna ,akurat tam skończyła się moja lektura,jaja ,czy to możliwe,jakaś żenada...pzdr dla normalnych fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość few
Te wpisy to jakaś prowokacja zapraszam do lektury na stronie np.na 15 to żywy przykład PIECZARKA 14 prowadzi dialog zaprzeczając sama sobie,z jednej strony chce miec długie włosy a z drugiej...zreszta sami oceńcie...i do tego mieć rodziców sadystów i z tym się szczycić na necie,nie rozumiem,ciekawe jakie będą wypowiedzi po lekturze tego dialogu,pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do few
to jest chyba zmyślone i zarówno głupie. ja bym się od razu obudziła ! przecież słychać chrzęst nożyczek... co ona, głucha ? poza tym wychodzi na to że rodzice się podniecali goląc ją i strzyżąc. Kto normalny nagrywa filmiki w których ścina się włosy o 5 cm ? Z długich włosów na króciutkie to okej, ale ona pisze że jej odrosły do ramion (czyli niewiele!) i znowu tata kręcił itd... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak skromność
aleś Ty skrommy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak skromność
tak ale u siebie widzi tylko walory ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość few
CI rodzice to jacyś sadyści albo to bajki dla podniety...napisane ot tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś widzę że topik zamiera pomału, może ktoś by coś ciekawego napisał jeszcze, bo aktualnie muszę się pochwalić mam już włosy długości 101cm i nie wiem czy dalej zapuszczać czy zostawić taką długość włosów, waham się pomiędzy długością do pupy a do kolan - około 30cm dłuższe. Jak wy myślicie , a może jakiś chłopak co uwielbia długie włosy by się wypowiedział. Czekam na propozycję ;D Pozdrówka i liczę na wasze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugowlosa, chlopakiem nie jestem, ale moim zdaniem wlosy dluzsze niz do pasa wygladaja troche dziwnie, to juz za dlugo jak na moj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Muszę ścinać włosy na krótkie ponieważ inaczej bardzo mi wypadają i mają słabą kondycję STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemSobieŁysa
Ciekawa jestem Długowłoso co myślisz o mnie :) Kiedy miałam 18 lat i długie bujne włosy. Postanowiłam jednak je ściąć. Coś mi odpaliło i ogoliłam się do łysa. Po prostu! Lubię tak baardzo. Nie musze myć włosów , nie są tłuste (bo ich nie ma :D ) jest git. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to możesz robić ze swoimi włosami co tylko chcesz, ważne abyś była pewna tego co robisz, a oczywiście jak ulał to pasuje przysłowie jak se pościelesz tak się wyśpisz ;D Ja tam wolę znosić ten trud pielęgnacji włosów, a one odpłacają mi tym, że są piękne i przykuwają uwagę wszystkich wokół ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dlugie wlosy, tak do lopatek i z jednej strony mnie korci zeby je zapuscic do pasa a z drugiej zeby sie tak obciac na bardzoo krociutko tak maszynka bo z tego co pamietam to wspaniale uczucie. Juz dwa razy obcielam dlugie wlosy. Raz po komunii to wlasnie z takich dlugich do pasa na takie do brody i potem zapuscilam i jakos jak mialam 20 lat scielam sie na zapalke. I to bylo naprawde fajne. :-) Ten dotyk maszynki na karku...i spadajace powoli wlosy...achh dobra nie bede sie tak rozpisywac. Po prostu mam dylemat: zapuszczac czy ta maszynka najlepiej tak na 1cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mth
Coś w tym jest, że kiedy sidzi się na fotelu u fryzjera i szalone nożyczki latają koło głowy, pojawia się odribina podniecenia. Miałam włosy różnej długości, od takich za pośladki do ok 5 cm. Obecnie sięgają pasa i nie mam zamiaru nic zmieniać (może nadać odrobinę kształtu). Należę jednak do osób, które mają fetysz włosów... u facetów. Zawsze uwielbiałam długowłosych mężczyzn. Najlepiej jeszcze z taką małą bródką. Aj! Mój chłopak swego czasu miał włosy nawet do pasa. Uwielbiałam, kiedy podczas pocałunków jego jedwabne loki opadały mi na twarz, albo kiedy rozpuszczał je w łóżku. Tak ze dwa tygodnie temu pozwoliłam mu je ściąć. Jesteśmy razem od kilku lat, a ja nigdy wcześniej nie widziałam go z krótkimi włosami i strasznie się bałam, że nie będzie mi się już tak podobał. Doskonale wie, że jestem starsznie zakręcona na punkcie włosów, więc abym nie doznała szoku, siedziałam za nim u fryzjera. Jakie było moje przerażenie, kiedy ten piękny kucyk, długi na ok 30 cm został w ręku fryzjerki (dostałam go na pamiątkę i trzymam teraz w pudełeczku w szufladzie). I ku mojemu zaskoczeniu zmiana ta wyszła na dobre. Uwielbiam teraz bawić się lekko podgolonymi przy uszach włosami albo tymi trochę dłuższymi z przodu. Wiem jedno, nie potrafiłabym być z łysym facetem. Jeśli mój wyłysiałby z wiekiem, to do łóżka chyba by musiał zakładać perukę. Fetysz to w końcu fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meruru
Miałam włosy do pasa i ścięłam je tak do okolic klatki piersiowej. W sumie zrobiłam to pod wpływem koleżanek które miały właśnie tej długości włosy i strasznie mi się to podobało. Myślałam, że tak będzie mi bardziej do twarzy. Dodatkowo, gdy było upalnie włosy niemiłosiernie grzały w plecy. Dochodzi do tego czasochłonna pielęgnacja. Gdy wychodziłam w zimę na basen zawsze ja zostawałam ostatnia w szatni bo musiałam wysuszyć włosy. Inaczej od razu bym złapała przeziębienie. Poza tym moje włosy są strasznie gęste, a przy tym ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mth
Zapomniałam jeszcze dodać, że kilka dni temu moje długie włosy najpawdopodbniej uratowały mi życie. Byłam na basenie i wpadłam w poślizg. Bardzo mocno uderzyłam głową o posdzkę. Na szczęscie pod czepkiem znajdował się warkocz, dodatkowo jeszcze spięty w coś na wzrór koka, co zamortyzowało upadek. Biorąc pod uwagę, z jaką siłą łupnęłam, to miałam ogromne szczęście, bo zamiast złamanej podstawy czaszki czy czegoś w tym stylu mam tylko lekke wstrząśnienie mózgu. I co do tego dziwaczmego upięica, żeby nie było nieścisłości, na co dzień mam rozpuszczone włosy (a ponoć wyglądają pięknie i nie są bezkształtnym sianem) lub upięte w elegancki kok albo fantazyjnie zaplecione. Swoją drogą nie cierpię jak dziewczyny mają bezładnego czopa na środku głowy, z którego wstają kosmyki i uważają to za elegancką fryzurę. Tak można wyglądać JEDYNIE podczas kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam z***biste wlosy do pasa i w życiu ich nie obetne na krocej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elyn
Kiedyś miałem taki kaprys na zmiany. Z takich włosów za pas stwierdziłam, że chcę mieć do ramion. Fryzjer ciął, a mi się to uczucie tak podobało, że ostatecznie wyszłam z krótkimi włosami. Niestety, po kilku dniach stwierdziłam, że nie wyglądam najlepiej. Od kilku dni zastanawiam się jednak nad jakąś zmianą, ale chyba ze względu na środowisko i faceta, któryy z pewnością kochałby mnie łysą jak kolano, ale wiem że woli dłuższe włosy, będą troche bardziej zachowawcze. Marzy mi się fryzura w stylu Marilyn Monroe albo ogólnie do ramion i duuużo fal. A co do powodów zauważyłam, że wiele kobiet ścina włosy pod wpływem przeżyć albo ogólnej kondycji psychicznej. Dla przykładu moja matka po rozwodzie zapuściła włosy (bo ścięła je tuż po ślubie i tak przez ok 10 lat), lecz były bardzo mocno cieniowane na całej długiści, schudła 20kg i przefarbowała się z brązu na blond. Wyglądała strasznie. Tak ze dwa lata temu też miała problemu i za każdym razem, kiedy czuła się źle, szła do fryzjera. Krótkie włosy postarzały ją, dlatego namówiłam ją, by zapuszczała. Teraz dla odmiany obgryza paznokcie, ale tipsy żelowe są doskonałym remedium, a z długimi włosami wygląda młodo i zdrowo. Moja przyjaciółka ścięła włosy po tym, jak rozstała się z chłopakiem. Znajoma ścięła, jak zmieniła środowiski, powiedzmy, że toksyczne na bardziej normalne. Koleżank córa sama podcinała sobie włosy (lat wtedy 7), gdy czuła się źle - rodzice mieli wtedy trudny okres. Inna znajoma zaś chciała zmian. A że łatwiej jest ściąć włosy, niż zrobić sobie lifting czy się odchudzić. Jednak to ostatnie moim zdaniem dało by jej dużo więcej. A już z pewnością dla jej zdrowia. Często kobiety tłumaczą się względami praktycznymi, ale przez sam fakt bycia kobietą są praktyczne raczej w organizacji a nie wyglądzie. Bo aby się podobać - sobie czy innym zrobimy wszystko - od włosów, po gorsety, operacje plastycze etc. Ale kobieta uwielbia szokować oraz musi jakoś odreagować cięzkie przeżycia. Sory, że aż tak się rozpisałam, ale chciałam pomóc uroczemu, choć nieci dziwnemu Haircutterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem-kobieta
dlugie wlosy sa seksowne . i nawet gdyby mi przeszkadzaly i tak bym ich nie scieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się waham proszę o radę. Mam blond włosy do pasa i nie wiem czy je obciąć ? 2 lata temu obciełam je do ramion. teraz bardzo długo czekałam aż mi odrosną. mam dylemat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak akceptaci to do tego kogo sie jest. i proba zmiany siebie na 'lepsze' by inny cie akceptowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Fix
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych jeszcze tematem: „100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy“. Pare dni temu przypadkowo trafilem na trop tej dyskusji i wymiany pogladow. Zainteresowal mnie z kilku powodow ktore podam pozniej. Po przeczytaniu prawie wszystkich komentarzy mam wrazenie ze tytulowy temat nie jest tu juz od dawna tematem podstawowym. Ciekawi mnie miedzy innymi, stopien szczerosi niektorych wypowiedzi i opisow. Nie chcial bym nikomu psuc zabawy ale mysle ze wiekszosc uczestnikow dyskusji nie wie do konca na jakim sliskim terenie sie porusza ale czuje lekki strach przed ujawnieniem swoich wlasnych ciagotek, slabosci, seksualnych fantazji itp. Chciala/chcial bym - a boje sie.? Inna grupa „zainteresowanych“, wyglasza glownie kratyczne uwagi na temat innych, ich zboczen, problemow i chorob psychicznych. C***otrafia nawet niezle komus, kto wydaje im sie inny ( nie pasujacy do „sredniej krajowej“) dogodzic, uzywajac wulgarnych zwrotow i obelg. Powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy nazwano w sumie tylko kilka nieciekawych. Kazdy by na to wpadl bez tej dyskusji. Kiedy usiadlem pare minut temu do komputera, postanowilem w miare moich mozliwosci troche ozywic tutejsza atmosfere a moze nawet wprowadzic troche kreatywnego zamieszania. Moze mi sie uda i podyskutujemy naprawde ?!?!? Jesli ktos jeszcze ma ochote – podsune tu kilka tematow ktore dotychczas spychaliscie na drugi plan lub udawali ze was nie interesuja. co oznacza dla was fakt ze jestem fetyszysta a moim fetyszem sa kobiece wlosy i wszystko co sie z nimi wiaze jest moja pasja i podnieca mnie niezmiennie od czasu jak mialem 7-8 lat - do dzis ? czy wiecie dlaczego muzulmankom ich mezczyzni i religia zabrania publicznie pokazywac swoje czesto przesliczne wlosy ? Czy oni cos podejzewaja ??? do panow w daskusji. Mozecie zaakceptowac ze fetyszyzm jest „wada“ psychiczna ktorej nie mozna wyleczyc bo ma scisly zwiazek z instynktownymi zachowaniami, ktore ksztaltuja sie przewaznie u chlopcow w wieku dzieciecym. Wlosy zas - i ich wyglad - a przez to wyglad kobiety ktora je nosi sa i byly sa dla wiekszosci mezczyzn mocnym bodzcem seksualnym choc nie tylko. Wiekszosc interesuje sie jednak dorodnymi damskimi piersiami lub pu***i czy innymi elementami kobiecego ciala. Mysle ze jak ja jestem fetyszysta wlosow - to oni sa fetyszystami biustow albo p**ci. Tylko ze oni sa wiekszoscia i ja nie mam glosu. Mam sie tego wstydzic? I dlaczego? panie nie sa w tej grze bez „winy“ . Wystarczy rozejzec sie w kolo jak szybko sa gotowe spedzic 2 godziny na „torturach“ u fryzjera zeby sprostac wymogom mody i zaszokowac otoczenie, przyciagnac uwage meza czy przyjaciela swoim wygladem. Ja jestem prawdziwym fryzjerem i rejestruje czesto jakim magnesem dla wielu pan jest mycie glowy przez mojego przystojnego kolege. Lubia go. niekiedy klientki (nie wszystkie) dostaja rumiencow kiedy pewne partie wlosow scina sie im maszynka, bo jest szybciej - nie mowiac juz o delikatnym poprawieniu konturow brzytwa,. Taka moda, i wiele fryzurek tak sie strzyze. Problem w tym ze kobieca szyja, uszy a szczegolnie kark jest strefa szczegolnie erotogenna. To powoduje lekkie podniecenie czy sie chce czy nie. Odruch bezwarunkowy. czasem sam jestem podekscytowany mimika czy zachowaniem klientki ale zachowuje sie dyskretnie. Kontakt jest w tym zawodzie bardzo bliski trzeba sie z tym oswoic. W sieci mozna znalezc filmiki gdzie paniom po ostrzyzeniu maszynka goli sie glowe na zero. Nie robilem tego nigdy ale wiem ze to sie masowo oglada i nawet sprzedaje. Czy ktos zna jakies zwierze poza czlowiekiem, ktore serfuje w internecie Czy ja nie jestem kompletnym Fetyszysta bo nie oferuje tego klientkom ani nie ogladam - poza kiedys dwoma z ciekawosci jak ten "Geschäft" funkcjonuje. Tu amatorzy robia pieniadze na ludzkich slabosciach. Nie bojcie sie krytyki ze strony ludzi ktorzy sami sie boja ujawnic tajemnice swojej osobowosci. Bodzce seksualne sa bardzo silne i czlowiek potrzebuje lat by je okielznac ale nawet wtedy nie do konca nad nimi panuje. Jesli ktos chce wymienic poglady to prosze napisac. Dam Maila. Mieszkam od 23 lat poza Polska, co wyklucza w zasadzie kontakty osobiste ale mozna pisac, podyskutowac i sie blizej poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Witam. Z tego co czytam to jak najbardziej masz rację :) Chciałem coś napisać ale nie za bardzo wiem jak to ująć. Jeśli chodzi o te delikatne strefy to mam wrażenie że to jest spowodowane niedostępnością tego miejsca i jego zakryciem przed wpływem właśnie takich czynników o jakich piszesz. Mogę nawet powiedzieć, że kiedyś wykonałem na sobie takie 3 testy czy miejsce osłonięte przed wpływem różnych czynników będzie wrażliwsze i rzeczywiście skóra w miejscach zasłoniętych stała się wrażliwsza po ich odsłonięciu lecz na okres do 7 dni :). Pozdrawiam, kiedyś byłem młody to takie testy z własnej ciekawości wykonywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisiunia
Ja miałam do pasa ale na koloniach bym sobie nie poradziła i musiałam ściąć do ramion.MAMA MI KAZAŁA :( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozoleq
Ja obcięłam zupełnie nie z mojej woli. Poprosiłam fryzierkę o 3 cm, a ona mi 7. Potem poszłam do innych fryzierów, a oni obcięli mi nie równo. Tak oto z włosów za tyłek stały się włosy do ramion. Ale teraz rosną, nawet szybko (2cm na miesiąc), bardzo się cieszę, bo zosało jeszcze 51 cm do celu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_23
Ja zrobiłam sobie postanowienie że w nowym roku 2014 obetnę włosy na całkiem krótko, teraz mam do płowy pleców. Od dawna chodzi mi po głowie nowa fryzura, ale jak dotąd zabrakło mi odwagi żeby wejść do fryzjera, choć już w zeszłym roku dużo nie brakowało. Muszę się zmobilizować i w tym roku wreszcie posadzić pupę na fryzjerskim fotelu, tylko że jeszcze nie wiem jak się obciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam właśnie w Polsce takiej firmy/człowieka, który prowadzi takie filmowane/fotografowane radykalne obcięcia i jest w stanie zapłacić mi za to więcej niż standardowa cena za sprzedaż włosów w skupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×