Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

i kłamiesz na kazdym kroku, ona powiedziała, ze ja UDAJĘ Idiotkę, a naprawdę jestem niegłupia ato jest WIELKA róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i mówi, że masz już nie odwiedzać tego miejsca, a ty jej dupę liżesz...poza tym jaka idiotka na imieninach faceta wchodzi do internetowego forum, jaka debilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i napisała, że robisz z siebie idiotkę, a nie udajesz, to wielka różnica!!! i kto kłamie youiolcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie kłóćcie się już ze sobą, dlaczego yuio nie mozesz się z rogerkiem pogodzić i na odwrót, mnie jakoś się udało pomimo tego iż też na początku nawrzucał na mnie a ja na niego. Jest nas 4 osoby które tutaj piszą: Ja , Rogerek , Yuio i Aga i wszyscy możemy przecież jakoś się dogadać i dalej pytać i odpowiadać, bez podszywania się i szydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie, tylko udaję a nato trzeba beć madrym i mieć dystans do siebie, ale prymityw niezrozumie takich nioansów, a imieniny ze wzgledu na mój stan były tylko we dwoje i bez alkoholu, zresztą to nie ma znaczenia i tak raz na kilkadziesiat to smieszny zarzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś naprawdę taka głupia czy teraz niby też udajesz? ja piszę, że średniowłosa ci wrzuca, że robisz z siebie idiotkę, potem każe ci się nie odzywać, a najlepiej nie odwiedzać tego topika, a ty w nagrodę za to dupe jej liżesz. Jak trzeba mieć mało honoru i szacunku do siebie, aby pozwolić sobie na takie upodlenie od innej osoby i jeszcze jej bić za to brawo. Może i nawet byłoby mi cię żal, ale głupoty nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
No tak.. Yuio, chciałam Cię ochronić przed rogerkiem, bo doskonale wiem, do czego ten typ jest zdolny, doświadczyłam tego na sobie. Nie chcesz, Twoja sprawa. Pozwólcie , ze wyjaśnię "co poeta miał na myśli" czyli mój pechowy wpis. Dawno zorientowałam się, ze Yuio sie wygłupia, że nie jest taką "idiotką" jako udaje. Przyznam, ze mnie to wnerwiało, wprawdzie poziom tego forum usprawiedliwiał jej zachowanie, ale wczoraj nie wytrzymałam i wyraziłam sie może trochę niezręcznie. Przepraszam moja wina, ale teraz oświadczam, że uważam ją za trochę zwariowaną dziewczynę, naprawdę inteligentną, która z nudów zagolopowała się trochę. Druga spawa jest poważniejszaI Yuio, mylisz się te durne wpisy nie zaczęły się 14 lipca tylko dużo wcześniej, w zimie i były wykorzystywane przez rogerka do poróżnienia mnie z Długowłosą, więc tylko on miał w tym interes, żeby powstawały. Sugestie, że ciężarna kobieta czyha na wpisy po 23 w nocy są poprostu śmieszne, tym bardziej, że poprzednie takie bzdury pokazały się po północy, czyli też napewno to nie ona. Nikt nie mógł przypuszczać, że po 23-ej Rogerek wypisze się na topicu, żeby się tak wstrzelić, ten „ktoś musiałby monitorawac topic przez niejedną noc. Natomiast w czasie tych ostatnich durnot rogerek przecież był przy kompie, bo jest tam jego wpis. Wniosek jest tylko jeden: to on pisał te głupoty po to, żeby obciążyć nimi yuio. Po prostu nie mam słów, żeby to ocenić I masz rację yuio, cała ta sytuacja przerosła chyba Długowłosą np.. ten śnieszny kamuflaż z adresami mailowymi..chociaż ciągle uważam że to jest "dobra dusza" która rzeczywiście zupełnie się pogubiła . Dobra, obiecuję, ze następny wpis będzie już bardziej „merytoryczny i w temacie. trzymaj się yuio, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
tak przeczytałam sobie dokładnie ten ostatni wpis rogerka, on teraz robi wszystko, zeby poróżnić mnie z yuio, kurczę, on chyba naprawdę ma poważny problem z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
wiecie co? żal mi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
przepraszam, chyba rozkleiłam sie wobec ciąży yuio, ale w sumie Paulinka ma rację, czy my się musimy tak kłócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowłosa
rany, obiecałam merytoryczny wpis, wiec chociaż cholernie mi sie nie chce to się wypiszę. Nie wiem, skąd się wzięło przekonanie, że upiększają się tylko ludzie brzydcy, bo pięknym we wszystkim ładnie. Aż dziw, ze najpiękniejsze kobiety świata nie noszą non stop worów pokutnych i łysych głów, bo przecież i tak byłyby piękne! Podobnych bzdur chyba w życiu nie czytałam! To przecież ludzie piękni są często narcystyczni, zakochani w swoim wyglądzie i bardzo o siebie dbają. I co chodzi z tym ukrywaniem się za długimi włosami, przecież długie to nie znaczy zakrywające twarz. Prawda jest taka, że piękna, dobrze dobrana fryzura i ubiór dodają urody osobie zarówno ładnej jak i brzydkiej. I nie ma kobiety tak pięknej, która nie chciałaby się jeszcze upiększyć i wyeksponować swoją urodę. A jak zafunduje sobie zapałkę, to będzie wyglądała brzydziej, mniej atrakcyjnie. Lubię Francję, kraj, zabytki i kulturę: piosenkę i film i .wszystko co francski (to miało być frywolne). oczywiscie ile razy jestem w Paryżu, to jak ćpun na głodzie odwiedzam grób Morrisona. Wg mnie najprzystojniejszy aktor wszechczasów to Francuz, Alain Delon, bardzo popularny w latach 60-ych ubiegłago wieku. Ale widziałam kiedyś film, w którym miał on wąsy. I wyglądał znacznie gorzej. Więc wcale nie jest prawda, że jak ktoś piękny to już wszystko jedno jak jest „wystylizowany. Wiąże się to z drugą prezentowana tu opinią, z którą się też nie zgadzam. Otóż całkiem rozsądny facet, Szym twierdzi, że jego żona po 12 latach (wielki szacun!) dalej budzi jego zachwyt i ..wszystko mu jedno jak wygląda. Rozumiem, że na jego uwielbienie wpływa całokształt osobowości żony i to rzeczywiście jest najważniejsze, ale na Boga wygląd i fascynacja fizyczna też są ważne! A na pewno w jednym jest jej ładniej, a w drugim brzydziej, czyżby Szym tego nie widział? Ja osobiście bardzo lubię słyszeć od męża uwagi, że w czymś mi jest ślicznie, albo wręcz sugestie, że powinnam sobie to czy tamto kupić, bo będzie mi w tym świetnie. Oczywiście, każdy może mieć inne zdanie, ale tu się z Szymem zupełnie nie zgadzam. pa, aga. ps. i nie uznaję grubej kreski, sprawa tych durnych wpisów mus być rozwiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany aga ty jesteś chba swięta, zeby tak darowac długowłoosej i rogerkowi i wyszukała sobie tego twojego Delona, to rzeczywiscie powinno byc zabronione zeby byc aż takim przetsojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co niby Aga ma mi darować? Ja nic złego tutaj nie piszę. Rogerek niestety musi pisać takie bzdury na temat ładnych kobiet bo on ma juz taki gust, i nic na to nie poradzimy, on musi na żywo zobaczyć to o czym pisze, musi poznać naprawdę ładną dziewczynę która mu sie spodoba i będzie długowłosą, po czym po kilku miesiącach znajomości ogoli sie na zapałkę i ciekawe czy wtedy powtórzy on swoje zdanie ;D Nie muszę oczywiście potwierdzać ale Aga masz rację że ładna kobieta może być ładniejsza i brzydsza w zależności od tego jak będzie wyglądała, ubiór, włosy itd. Tylko że rogerek podaje przykłady ładnych krótkowłosych które piękniejsze i bardziej kobiece byłyby jako długowłose , a za to także podaje przykład długowłosych ktore są brzydkie, ale one są długowłose miedzy innymi po to by czuć się bardziej kobieco i atrakcyjnie bo ktoś jeszcze by je za facetów wziął jakby były obcięte na zapałkę. Pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że średniowłosa chciała się postarać, tylko szkoda, że pisze o kimś, kto ma inny gust, że wypisuje bzdury, chcąc być obiektywny trzeba uszanować zdanie innych, niestety średniowłosa ma manie wyższości, wypisuje gdzie nie jeździ jakie to ubrania nie nosi. Ja powiem tak, ktoś kto rzeczywiście zwiedził pół Świata nie musi o tym mówić. Średniowłosa w jakimi językami sie posługujesz? A teraz też normalnie, średniowłosa nie patrz na innych a góry (niektórzy pozwalają na to, ja nigdy) akceptuj zdanie innych, dyskutuj o tym, ale nie nazywaj tego bzdurami, szanuj innych, to może i inni będą Cię szanować. Długowłosa_17 Hallie Berry wg mnie jest 100 rzy piękniejsza w Bondzie, aniżeli w Gothice, choć tam również niczego sobie. Twoim zdaniem jest odwrotnie zapewne, i co? Takie mamy gusta. Zresztą z Gothiki jest piękna piosenka, choć wolę ten zespół w mocniejszym wydaniu :) O yuio...nie wiem co napisać wtargnęła tu pisała, ja nie bardzo chciałem odpowiadać, bo niestety nie było to zbyt spójne moim zdaniem. Podała maila, ktoś coś napisał pod tym nickem i nastąpiła nienawiść, która chyba jest do tej pory, szkoda tylko dziecka, bo jak ciąża zagrożona, a ona się denerwuje, to różnie może być. Może lepiej, aby rzeczywiście opuściła to miejsce i odnalazła swój spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrzę tak dokładnie na kobiety w filmach bo oglądam się za mężczyznami jako kobieta ;D , więc nie wiem czy jest dla mnie ładniejsza w tamtym filmie ;) Ja szanuje Twoje zdanie, bo wiesz przecież każdy ma własne zdanie i zdarza się że ładne kobiety ścinają swoje długie i piękne włosy do pupy na zapałkę bo tego chcą i to jest ich wola, świat bez różnorodności byłby beznadziejny, gdyby każda kobieta musiała być długowłosa a facet ogolony ;). Nie byłoby z kim dyskutować na temat dlaczego woli to a nie co innego i wszyscy byliby przewidywalni ;D. Myśle że także podzielę się z Tobą moimi opiniami jeszcze tak jak Shavingman podzielił się opiniami swoimi z Haircutterem ;) Pozdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą mój chłopak zastanawiał się nad tym jak zmienia się ciężar włosów ze względu na ich długość ;D oraz coś z naciągnięciem włosa ;p i zapytał się mnie ciekawe co by było gdybym twój włos powiększył milion razy, i obliczył że miałby średnicę 7m i długość 1000km ;DD i byłby dłuższy niż szerokość Polski ;). Po prostu mnie rozwala takimi tekstami ;D, rogerek czemu nic nie piszesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrycie rzeczywiście godne nobla A jak Długowłosa sie chwaliła, ze jest ładna i że ma nejwiększe powodzenie to ci rogerek nie przeszkadzało A adam? ten to ma dopiero przerosniete ego - moje klientki sa zawsze zadowolone", rzygac sie chce, a tak za nim tęsknisz. Też nie lubie, jak aga sie mądrzy i nawet jej to pisałam, ale jezeli ona pisze, ze cos jest bzdura to uzasadnia rozsadnie, a ty jak nazywałeś ja idiotką, to nie potrafiłeś powiedziec, dlaczego ja wyzywasz. I jeszcze jak mówisz, ze długie włosy maja tylko brzydkie dziewczyny, a ona ma długie to pewnie, ze sie zagotowała. I nie mów, ze nie kłamiesz, a jak pisałeś, ze aga jest sprzataczką, to co, to może prawda była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo! szukałam tych starych fałszywek, aga mówiła, że były w zimie i znalazłam coś takiego: 17:16 [zgłoś do usunięcia] średniowołosaaa a rogerek wazeliniarz zniza sie i gówniarze w doope wlazi bez wazeliny, chcialbys dlugowowlosa w odbyt zapiac co? a wczoraj rogerek napisał do mnie "a ty w nagrodę za to d**e jej liżesz" na 110% pisała to jedna ręka, takiego chamstwa, wyrazu d..pa to nawet tutaj nie ma w innych nickach. Ten zimowy wpis ma nick średniowłosaaa, a więc to rogerek sie pod nią podszył. Macie więc odpowiedź kto tu się podszywa i kto kłamie, co ty na to długowłosa? Ale on cie znowu zaszantażuje i ty na czarne powiesz białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, żen ie jest sprzątaczką? przecież i sprzątaczka może mieć obycie. Yuio nawet nie wiesz co wypisujesz udowadniasz swoją "inteligencje" niby średniowłosa nie pisała, że ja jestem idiotą? a to było bardzo łagodne wobec mnie. Zadaj sobie trud przeczytania paru stron, to od razu będzie widać argumentację. To właśnie ja argumentuję. Poza tym kłamczucho nie twierdzę, że wszystkie długowłode są nie najpiękniejszej urody. Kilka postów temu nawet można to znaleźć. Yuiolcu...czytanie nie boli, widza kształtuje, uwierz mi chcę twojego dobra idź w końcu do szkoły...:P Długowłosa_ 17 wiem, że jesteś powściągliwa, ale nie uważasz je yuio to tatalny bezmózg?. Oby dziecko odziedziczyło geny po starym, bo będzie biedne...oj biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 próbuje tu nas pogodzić i wprowadzić normalną rozmowę i jej się dostało, ja to już " z urzędu "dostaję :) średniowłosa, pwnie nie odpowiesz, ale nie sądzisz, że ktoś tu jadem nas zalewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Witajcie, Chciałem tutaj coś napisać gdyż przez to że szukałem informacji na temat dokładnej gęstości włosa znalazłem inną ciekawą rzecz, mianowicie wypowiedzi internautek z bloga Adama zapisane na moim komputerze jako dziwne i podejrzane. Moja Paulinka opowiadała mi także nawet już wiele razy także o dziwnych wpisach pojawiających sie na forum a teraz je przeczytałem więc stwierdziłem że i tamte fragmenty historii są do tego podobne, tzn np jak wypowiedzi typu mam 3cm włosy i jestem brzydka pojawiające się po wpisie mówiącym że 3 cm włosy nie są ładne i kobiece oraz wypowiedzi na blogu Adama o tym że nie chcę być świtezianką długowłosą lub strzyżenie długich włosów na krótko jest boskie niczym orgazm itp. może zacytuję fragmenty niektóre by można sobie uświadomić jak bardzo to jest podobne 1."Towarzyszący całemu strzyżeniu chrzęst nożyczek odcinających moje piękne długie pukle włosów brzmiał niczym hipnotyzująca i podniecająca mnie melodia." 2."Całe to strzyżenie było boskie niczym orgazm i tylko żal pomyśleć że włosy rosną tak długo bo tak mi się to spodobało że chciała bym przeżywać te uczucia choćby codziennie." 3."Uff, ależ to były wrażenia!! To jest chyba lepsze od ***u !! Adrenalina podskoczyła mi jeszcze bardziej gdy zobaczyłam efekt końcowy gdy fryzjer zdjął ze mnie pelerynę." 4 Adam zawsze powtarzał że długie włosy są do pasa, a nie za bardzo tolerował włosy do pasa i kolan."Od zawsze miałam długie włosy. Mówiąc długie mam na myśli włosy za pas. Z każdym rokiem były dłuższe i dłuższe i gdy byłam w szkole średniej miałam włosy do kolan. Mama pozwalała mi tylko na podcinanie końców pilnując by fryzjer nie ściął czasami za dużo centymetrów. Nienawidziłam tych długich i niewygodnych włosów mimo że były piękne, gęste i lśniące. Podobały się bardzo wielu osobom wywołując sensację bo mało kto nosił takie długie włosy, ale ja naprawdę marzyłam o innej fryzurce. Nie wiem czy to dlatego że mama zabraniała mi ściąć włosy, czy z powodu ciekawości jak to jest nie mieć włosów do kolan, czy też ze zwykłej przekory i młodzieńczego buntu marzyłam tylko o tym by pozbyć się swoich długich znienawidzonych włosów". fragment po obcięciu na "krótką chłopczyce" dotyczący ścięcia tej długowłosej do kolan na właśnie taką fryzurę :"Wśród znajomych i przyjaciół wywołałam sensację i szybko doczekałam się kilku naśladowczyń." 5."Od dwóch lat noszę zupełnie krótkie włosy i jest cudownie. Nie zamierzam wracać do długich bo w nowej fryzurce czuję się fantastycznie i wyglądam bardzo kobieco, a i u facetów mam o wiele większe powodzenie niż kiedy męczyłam się niczym świtezianka z włosami do kolan." We fragmencie nr 5 pojawia sie słowo świtezianka. To jak w filmie seksmisja po naturalizacji ta wypowiedź w TV co było, jestem teraz kobieta i czuje się cudownie. heh. Liczę że ktoś to skomentuje.Poza tym roger możesz wskazać gdzie Twoim zdanie Paulinka obrywa bo ja tego nie widzę tutaj. Może za jakiś czas znów do was zajrzę jak coś znajdę, bo wczoraj Paulinka mnie poprosiła bym się włączył do rozmowy więc może będę to miejsce odwiedzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwała cię idiotą po tym jak ty ja nazwałes tak wielokrotnie, nic dziwnego, ze jej nerwy pusciły, Nawat jesli jest sprzataczka nie masz najmniejszych podstaw, zeby tak twierdzić... zemia sie pali pod nogami, prawda? bo ten wpis zimowa to nie ja, bo mnie tu wredy nie było, wiec albo aga, albo długowłosa, albo TY bo nie adam bojego tu teraz nie ma, a wpisy nadal są. A te wpisy o brzydkich długowłosytch wielokrotne były pod jej adresem, naprawde sadzisz, ze tego nie zrozumiała? spotkaj sie w końcu z rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i długowłosa weżcie sobie z rogrkiem uzgodnijcie mainowo jakieś nowe konto, bo na to co jest natopicu to on cibedzie wysyłał swiństwa i mówił, ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że średniowłosa założyła konto z hasłem i to ona a te ... ja też nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej to była próba. Sytuacja chyba wymknęła się spod kontroli, yuio otwarła puszkę pandory (w przeciwieństwie do bransoletek, jest ona fatalna) obawiam się, że będę musiała się określić, ale dajcie mi chwilkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuia
ja cie nie rozumiem aga, walczyłaś z tym człowiekiem pól roku daję ci dowody jego oszustw na tacy on zebrze teraz twojej litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×