Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania i Tomek

FOTOGRAF CZY KTOS GO ZNA?

Polecane posty

Gość miłoooo
mam juz zdjęci awyszły bardzo ładnie.Polecam Pana Marchewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanko
Miłoooo mm pytanko, gdzie mieliście przez pana marchewkę robione zdjęcia plenerowe? W zeszłym tygodniu widziałam w pracy zdjęcia plenerowe jego autorstwa robione na tle zachodzącego słońca, po prostu miodzio. Pierwszy raz spotkałam się z tego typu fotografią. Podobno proponował też zdjęcia nocne. Jeszcze kilka pytanek: Ile czasu przed ślubem zamawiałaś fotografa? Czy robi też zdjęcia z kościoła? Czy poza zdjęciami daję płytkę CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milooo
DO MAŁE PYTANKO....JA GO ZAMÓWIŁAM 3 MCE PRZED SLUBEM,nIE BIERZE ZALICZEK.rOBI ZDJECIA W KOSCIELE.MIELISMY TEZ ZDJECIA NOCNE ,JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI.WYSZŁY ROMANTYCZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milooo
Zdjęcia mieliśmy w ogrodzie botanicznym,w tym przed łazienkami fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu I Tomku..nie pogniewajcie sie ale te zdjecia sa do bani...moim zdaniem sa wykonane na łapu capu, zeby bylo, ale to jest wasza decyzja ale to beda rowniez wasze pamiatkowe zdjecia wiec mozejeszcze raz przejrzyjcie galerie tego fotografa i sie zastanowice czy chcielibyscie byc na tych zdjeciach bo ja nie!!!jezeli tak to gratulacje i zycze udanego fotografowania i milego ogladania zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milooo
Mona jakbys zobaczyła moje zdjecia to bys zdębiała z wrażenia.Zdjęcia w dużej mierze zależą od tego jak sie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanko
Milooo świetnie powiedziałaś, że zdjęcia zależą od tego jak się wygląda. Mona co to znaczy na ,,łapu capu” po czym to widać. Milooo czy miałaś może robione zdjęcia na ,,łapu capu” bo z tego co widziałam na stronie zdjęcia są bardzo przemyślane i robione w miejscach pasujących do nastroju dnia ślubu, hum naprawdę Mona ciebie nie rozumiem. Mona a może i ty jesteś zwolenniczką zdjęć na śmietniskach i gruzowiskach albo zrujnowanej fabryce. W takich miejscach każda młoda para ślicznie wygląda, bo odcina się od otaczającej ją szarej i brudnej rzeczywistości. Ale ja to rozumiem, na wszystko jest moda z tym ze moda szybko przemija. Zdjęcia na stronie fotografa może są i przesłodzone, ale która z młodych par nie chce tego dnia mieć też przesłodzonego? Tyle otacza nas gorzkich dni i chwil, że choć ten dzień ślubu i te zdjęcia całe szczęście, że są takie słodkie. Powiem ci Mona prosto z mostu, że to, co piszesz to PROWOKACJA i wcale mi się twoje teksty też nie muszą podobać. Osoba, która nie umie uszanować gustu innych nie ma też szacunku do samej siebie, przemyśl to, co napisałam. Nie znam tego fotografa, ale wiele o nim słyszałam i to słyszałam same pochlebne o nim zdania. Myślę takich ludzi robiących zdjęcia jak on jest sporo a mniej takich oszołomów jak ty. Mona wcale nie muszą podobać ci się zdjęcia innych, ale nikogo nie obrażaj. Czujesz się odważna innych obsmarowywać bo siedzisz schowana za monitorem komputera, ciekawe jaka jesteś na co dzień ? ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ODWIEDZANIA FORUM „Gimbla” POŚWIĘCONEGO TEMATYCE ŚLUBNEJ www.gimbla.pl z tym że i na gimbli jest sporo oszołomów. Buziaczki i papatki gimblowiczanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Tomku pan Marek Marchewka będzie nam robił zdjęcia na ślubie w tą sobotę w Legionowie i znajomym w Nowym Dworze Mazowieckim. W niedzielę i poniedziałek będą plenery. Fotografa poleciła nam koleżanka, która dwa lata temu miała przez niego robione zdjęcia. Tamte bardzo się nam podobały a jak będzie u nas to napiszę. Tak śmiesznie się złożyło, że tego samego fotografa polecił nam znajomy ksiądz i kilka dziewczyn piszących w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam forum Gimblę, choć to forum z powodu kilkunastu osób robi się coraz mniej ciekawe, ale jeśli ktoś logicznie umie myśleć i czasami czyta pomiędzy wierszami to znajdzie na nim wiele ciekawych informacji. Pana Marchewkę można też spotkać na forum pod nickiem Marek40 gdzie w sposób logiczny i fachowy stara się tłumaczyć pewne zagadnienia związane z fotografią ślubną. Ostatnio jednak przestał się pojawiać a szkoda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobserwator
O: Ania i Tomek (ladnydzien@interia.pl) Uwaga! Ten wpis dokonywany przez: Ania i Tomek (ladnydzien@interia.pl) pochodzi od firmy fotograficznej i to właśnie tej, którą sam reklamuje!!! Oprócz tego udziela się na wszelkich forach i innych właśnie obrażając i promując siebie! To skandaliczne ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Przepraszam a co jest złego w tym, że ktoś promuje się w Internecie lub bierze udział w forach dyskusyjnych poświęconych tematyce ślubnej. Znam pana Marka z najlepszego chyba forum Internecie ,,Gimbla” i jakoś nie zauważyłam aby coś o kimś źle pisał. Co prawda bierze udział w zażartych dyskusjach ale też udziela wiele cennych dla innych rad. Jeśli ktoś się z jego radami nie zgadza to nie musi ich stosować, to chyba oczywiste, każdy ma prawo wyboru. Nie da się nie zauważyć, że ten wpis,,obserwatora” to konkurencja. Pewnie, że wszyscy stosują tryki w necie, ale te, co są w ramach przyzwoitości i nikomu nie szkodzą są dozwolone. Jednak zniesławianie innych powinno mieć koniec w sądzie prawda panowie z Foto-VIDEO ST……… (pełnej nazwy nie podaję) Obserwatorze pewnie znasz przysłowie o kiju, co ma dwa końce….. Znam też ANIĘ I TOMKA, bo biorą udział w sobotnich dyskusjach z fotografami na komunikatorze tlen. Adres pocztowy ladnydzen@interia.pl jest dostępny dla wszystkich osób biorących udział w dyskusjach na komunikatorze tlen. Ania i Tomek po prostu zadali pytanie i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę
Szanowny "ANONIMOWICZU"... "PRZEPRASZAM" Zacznę może od straszenia sądem.... opanuj się z takimi wpisami i oszczerstwami! Niby siwy włos na skroniach, a taka dziecinada! Po drugie nie jestem konkurencją i to nie ze mną korespondowaliście dzięki jakiejś topliście!!! Po trzecie to prawda, że kij ma dwa końce więc proszę wsadź go do ziemi i przestań podszywać się pod innych bo to się już nadaje do TV, ale tej kryminalnej... ;/) Żegnam Panie Marku! PS - napisał Pan gdzieś kiedyś, że nikt nie jest anonimowy w internecie... Chciałbym, aby admin tego forum zadał sobie trud i w końcu Pana zdemaskował! Mam nadzieję, że to wsytarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Ale ubawiłam się do łez. Racja chodzi o top listę, ale ja nic takiego w poście powyższym nie pisałam, to w takim wypadku, jakim cudem o tym wiesz??????? Racja przedstawiciel Gliwickiej firmy Foto VIDEO ST……… zaczął manipulować jedną z top list poświęconych usługom ślubnym. W ciągu kilku godzin ta firma zdobyła ponad 200 odwiedzin sowiej strony gdzie z jednego IP komputera można tylko raz dodać jedno wejście. Po prostu było to włamanie na ranking. O tej sprawie jest już głośno, jakimi metodami inni się posługują. I nie mieszaj pana Marka, choć też zabrał w tej sprawie swój głos. To ja napisałam do administratora i administrator szybko zadziałał. Ja też zajmuje się branżą ślubną i jestem na tej Top liście, choć aktualnie bardzo daleko. Zadaje pytanie jeszcze raz? Skąd OBSERWATOR mógł wiedzieć o tej sprawie, poruszana była podczas sobotniej dyskusji na chacie a jego tam nie było. Wniosek jest tylko jeden OBSERWATOR to Gliwicka firma, która zmanipulowała top listą. Dla zainteresowanych podaje dres Top Listy http://wesele.top-100.pl/?we=fotgraf&kod=677707 Można coś na niej ciekawego znaleźć dla siebie. Obserwatorze co do sadu to nie przesadzam, właśnie w gdańskim sądzie mam sprawę o zniesławienie. Jeszcze z trzy lata i może sprawa wejdzie na wokandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żegnam
Ufff... na szczęście nikogo nie zniesławiłem więc nie będę miał za trzy lata sprawy! Chyba, że Pan będzie miał za podszywania się pod inne osoby, ale to nie mój problem. Aby zakończyć tą wątpliwej jakości wymianę opinii dodam tylko, że jestem właścicielem firmy video z opolszczyzny i jestem kolegą firmy z Gliwic szanowny panie. Rankingi są darmowe i wystarczy zaglądnąć do regulaminu, aby stwierdzić, że nie ma tutaj żadnej komercji i jest dobrowolność wpisu. Firmy niejednokrotnie stosują tzw. umowy barterowe, które umożliwiają im pozycjonowanie. Są też portale weselne gdzie oprócz tego trzeba jeszcsze płacić, a tutaj przypominam NIE. Oprócz tego wystarczy szanowny Panie mieć np. neostradę i za każdym razem zmieniać IP i w ciągu krótkiego wieczoru zrobić sobie np. 200 wejść. Wiem coś o tym bo widzę jak postępują inni i nikt na forum, ani do admina na ten temat nie pisze. Uważam sprawę za zakończoną i więcej nie odpiszę, a Panu szczerze życzę mniej stresu i spraw sądowych bo szkoda zdrowia i nerwów! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam
Po pierwsze nie panie a pani a po drugie też poniekąd jestem z branży, bo zajmuję się wizualizacją wszelkiego rodzaju uroczystości. Dzięki za wyjaśnienie jak się robić poprzez neostradę ludzi w przysłowiowego konia a raczej kobyłkę. Dzięki za przyznanie się do znajomości z kolegą, który tak paskudnie postąpił wobec wszystkich ludzi z branży i nie tylko. Muszę przyznać, że ma pan odwagę a to świadczy, że może być pan profesjonalistą w swoim zawodzie. A co do kolegi to fama o nim już poszła w świat. Znajomości to on raczej chyba już nie będzie miał. Co do pana Marka to chyba dzięki nam dobrze się bawi choć wątpię aby tu zaglądał. Jedynie gdzie tak naprawdę bywa to na tlenie, ale nicka jego nie podam. Dzięki za martwienie się moimi stresami, ale ja już tak w naturze mam ze wszystkim się przejmuję a najbardziej przejawami ludzkiej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę nie podawać
Stkrotko26 i jak wyszły te wasze zdjęcia?? Jestem bardzo ciekawa , napisz coś, plis. Ten fotograf ogłasza się że robi teraz darmowe plenery ale jakoś w to nie wierzę. to chyba jakaś popelina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe dobre, gość od tylu lat na forum i ciągle pisze to samo i tak samo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×