Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania i Tomek

FOTOGRAF CZY KTOS GO ZNA?

Polecane posty

Gość Ania i Tomek

Witamy Czy ktoś miał już robione lub będzie miał robione zdjęcia przez fotografa ogłaszającego się na stronie www.fotoslub.pl. Zdjęcia bardzo nam się podobają ale chcemy przed rozmową z fotografem czegoś więcej się o nim dowiedzieć. Lepiej w dzisiejszych czasach być wcześniej przygotowanym do rozmowy. Dzięki za ewentualną pomoc. Kontakt: ladnydzien@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnie
Zdięcia są cukierkowe i kiczowate... ale to normalne przy ślubnych fotkach;) Mam też pewne zastrzeżenia co do samego rzemiosła fotofraficznego, widzialem tam kilka błędów technicznych. Ale skoro sie Wam podobają... to nie ma sie nad czym zastanawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Tomek
Dzięki Nie sądziłam że to tak szybko działa i będzie jakaś odpowiedź. A jakie to są błędy?????? lub co masz na myśli??????? A czy są cukierkowe?. Może i masz rację, ale oglądaliśmy inne zdjęcia i też były cukierkowate, ale tak się nam nie podobały jak te na tej stronie. Może i nasze wspólne życie też będzie takie cukierkowate. Pomyśl gdyby zamówić zdjęcia w rękawicach bokserskich lub na gruzowisku i to przeniosłoby się na nasze wspólne rzycie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim
mieście dziłą ten fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEETAM
wg mnie nie sa cukierkowate-kazde zdjęcie ślubne jest troche przesłodzone,ale w tym jego urok.Slub to dzień jak z bajki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET28 po slubie
Facet jest bardziej znany z robienia zdjęć we Włoszech czy Francji. W Polsce chyba od roku coś usiłuje robić, ale nie wróżę mu powodzenia. Wątpię, aby znalazł tu klientów, nie ta półka cenowa i nie te oczekiwania. Ktoś napisał, że zdjęcia jego autorstwa są cukierkowe, no może i są, ale nam się takie podobają i bardzo klimatem pasują do fotografii ślubnej. Wolimy takie niż chodzenie po torach, machanie rękami na samochód, walenie się rękawicami bokserskimi czy skakaniem jak idioci i jeszcze zdjęcia czarno kolorowe kompletny kicz. Co to wszystko ma wspólnego z dniem ślubu? Zdjęcia są ok. i zawsze konkurencja je skrytykuje. Z tego co zaciągnąłem języka facet jest też znany że robi sporo zdjęć reklamowych w świecie motoryzacyjnym i obraca się wśród projektantów mody. Gdyby tak połączyć te zdjęcia samochodowe ze ślubnymi to dopiero byłyby zdjęcia. My zdjęć z naszego ślubu nie mamy, bo zaraz po ich otrzymaniu znalazły dla siebie godne miejsce w koszu a że fotograf wyszedł bez podbitego oka to tylko zasługa mojej teściowej wrrrrrrrrrrrrrrrrrr że stanęła w jego obronie, głupi palant. Mąż i aktualnie słomiany kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Panie MArku, aż tu Pan zawędrował??? Niestety, poklask dla własnych prac znajdzie Pan jedynie... u siebie samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
do FACET28 - jeśli chodzenie po torach i takie inne nie maja nic wspólnego ze ślubem, to co ma motoryzacja, w której podobno Pan Marek bryluje, jak twierdzisz, wspólnego ze ślubem??? Tyle co tory i rękawice boks. - zastanów sie najpierw co krytykujesz a co chwalisz, bo głupoty niespójne piszesz. Francja, Włochy... modelki... chętnie zobacze te miedzynarodowe zdjęcia... Bo te na www.fotoslub.pl są absolutnie przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia
>Facet jest bardziej znany z robienia zdjęć we Włoszech czy Francji. W Polsce >chyba od roku coś usiłuje robić, ale nie wróżę mu powodzenia. Ja też na dłuższą metę powodzenia mu nie życzę. Zdjęcia robi takie sobie, za to dużo sobie za nie potem życzy. Poza tym, ze światem mody ma tyle wspólnego co ja z Grenlandią ;) za to, jak jeden ze znajomych mi powiedział, od kilkudziesięciu lat stara sie coś dłubać w Bektronim, czy jakoś tak - czyli firmą łupiącą większość ślubów w stolicy :-) Jedyne co ma wspólnego z włochami to ta jego czarująca uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra piłą mechaniczną
te zdjecia sa naprawde masakrycznie zle. Zla jekosc, zero wyczucia i pomyslu, polotu tyle co w nazwisku fotografa - pana marka Marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Tomku jakoś mnie nie bardzo przekonują .Nawet nie bardzo zacgeciła mnie ta stronka do oglądania.Sorry:o Ja kiedyś znalazłam na tym forum adres fotografa który zrobił na mnie ogromne jednak wrazenie www.darekstawski.com nie jest to jakas reklama dla niego z mojej strony.Nigdy nie korzystałam z Jego usług ale mozecie porównać te dwie oferty.Niestety nie pamietam tematu topiku na jakim znalazłam ten adres.Zapisałam go jednak bo uważam ,ze warto:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres jest na bank prawidowy ale niestey nie wyświetla sie nic:( Nie wiem dla czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje ze ten marek
stawski jest zadufany w sobie (to zdjecie na wejsciu takie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Tomek
Witam Dawno tu nie zaglądałam, bo bardziej związałam się z forum ślubnym Gimbla, które zresztą bardzo wszystkim zainteresowanym tematyką ślubną polecam. Zresztą i tam jest wielu oszołomów i oszołomek. Napisałam pytanie o pomoc a zamiast tego otrzymałam pomyje. Beniu, kotopulo, Sylwusiu, znajomku zastanówcie się lub zastanów się jak się błaźnisz. No może pomijając Sylwusie, bo jest to nie ta sama osoba, co trzy wymienione, ale jakaś tam znajoma. Przypomina mi to styl pisania jednej pani fotograf usilnie wszędzie się ogłaszającej i tępiącej i szykanującej fotografa, o którego się pytałam. Można pisać o jakiejś osobie pomyje, ale jestem na tyle poważna osobą, że jednak to ja decyduję a nie ktoś podszywający się pod innych. Dla Ciekawości zdjęcia będzie jednak robił nam pan Marek, choć też zastanawialiśmy się nad propozycjami p. Stawskiego, który w sposób bardzo logiczny pisze na gimbli. Gdybym to ja była na miejscu pana Marka to już dawno bym przynajmniej dwie osoby z Internetu podała do sądu o zniesławienie. Odnalezienie tych wszystkich ktosiów nie jest przecież problemem a takich spraw jest coraz więcej. Wiem jak jest, bo sama w tym siedzę po uszy. Nie można tak bezkarnie opluwać i w innych rzucać brudami myśląc, że się jest w internecie anonimowo i nie poniesie się tego powodu konsekwencji. Już nie długo to się zmieni i będzie tak jak w krajach Unii Europejskiej gdzie nikt się by nie odważył pisać o innych takich bredni i pomyj. Podpowiedziałam p Markowi, aby wszystkie takie teksty kopiował i przetrzymywał, bo nie wiadomo czy się jeszcze mu nie przydadzą. Aha zapomniałam napisać, że jestem prawnikiem i jako takie mam o tym wszystkim pojęcie. A teraz wszyscy Benie, kotopule, znajomki marsz do pisania głupot. I jeszcze jedno. To, że nie ma tu w kafeterii podawanego IP komputerów to nie znaczy, że jesteście a raczej jesteś anonimowo. Uffffffffff ale ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Tomek
Sylwusiu, co do tej urody włoskiej pana Marka to nawet nie wiesz jak tym stwierdzeniem jesteś bliska prawdy. Co zaś się tyczy wpisu osoby o ślicznym nicku ,,masakra piłą mechaniczną” to myślę że naśmiewając się z nazwiska innej osoby wystawił sam sobie odpowiednie świadectwo. Też mi to pewną osobę bardzo przypomina. No cóż myśląc, że się jest tu anonimowo wypływa cała kultura osobista pewnej grupy ludzi. Znowu mi ulżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błaźnię się, bo napisałam, co myślę o zdjęciach fotografa, o którego pytasz? Chyba masz coś z główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu --------->przepraszam ,że weszłam na Twój topik i chiałam pomóc.Wybacz,ze mam odmienne zdanie.Nie sadze jednak ,ze stwierdzenie ,iż stronka ze zdjeciami którą Wy zaproponowaliscie nie przekonała mnie ,to nie zanaczy ,ze kogoś krytykuję Sorry ale czytam mojego posta bardzo wnikliwie i nie doczytałam sie zadnego słowa krytyki pod adresem pana Marka.Myśle ,ze jestes bardzo przewrazliwiona osobą i dawno już zdecywaliście skorzystać z usług w/w p. Marka wiec nie widze podstaw do założenia poniższego topiku.Druga sprawa jeśli chodzi o anonimowość ,to jesli chcialabym tutaj kogos krytykować to na pewno nie wpisałabym się na stałym nicku,gdzie sa na mnie namiary.Z całym szacunkiem ale chyba zbyt pobierznie czytałaś to co mialam do powiedzenia.Bardzo mi przykro ,ze tak mnie potraktowałas.To ,ze Ty jestes prawniczką a ja zwykłą robotnica to, bardzo Cie proszę nie uzurpuj sobie prawa do oceniania innych z góry.Nie mów mi proszę ,ze się błaźnie.Każdy ma prawo do swojego zdania.Po to jest własnie forum a Ty chcesz narzucić własny tok myślowy.Mimo wszystko ...Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: po pierwsze sama robisz to, co wytykasz innym, czyli obrażasz; dwa, jako \"prawnik\" powinnaś wiedzieć, że groźby też są karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Pomyśl gdyby zamówić zdjęcia w rękawicach bokserskich lub na gruzowisku i to przeniosłoby się na nasze wspólne rzycie\" Jak skończyłaś prawo z taką ortografią, korespondencyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ania i Tomek
Ty jestes psychiczna!!! po co pytasz sie o zdanie a potem obrazasz tych co chcieli pomóc i sie wypowiedzieli... Ja też dodam swoje zdjecia te sa kiczowate i beznadziejne...no moze nie beznadziejne, ale takie zwykle i bez polotu... A bronisz tego pana Marka tak jakbys z nim sypiala i nie byl dla Ciebie tylko fotografem... I strasz sobie ludzi... wolnośc słowa jest dozwolona wiec... zastanów sie jaka ty smieszna jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ania i Tomek Jesteś dziwna dziewczyno !!! Ludzie wyrazili tylko swoje zdanie na temat zdjęć Marka Marchewki, a ty na nich naskakujesz. Szczerze mówiąc niczym mnie one nie urzekły ... Z pewnością wybrałabym ofertę Marka Wstawskiego. Zdjęcia są przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia
Gibonko, a może podasz namiary na Marka Wstawskiego, po googlach nie jestem w stanie niczego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumka
chyba Marek Stawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoooo
Ja go znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoooo
Właśnie w miniony weekend robił nam zdjęcia.Zobaczymy jak wyjdą.Dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama pytanko czy Wam otwiera sie stronka Darka Stawskiego ?:( Bo mnie nie i nie wiem dlaczego , perzekonałam sie dopiero jak wpisałam tego pierwszego posta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodnica
Mnie tam niespecjalnie się podobają , wolałabym coś mniej kiczowatego i przesłodzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia> spróbuj przeładować stronę, jak już tam wejdziesz a nic się nie pojawia - Ctrl R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×