Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Chomiś
puk puk (..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś
tak ale albo nie ma takiej możliwości..a ja pominę to wtedy nie chce wysłać formularza... :(( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś
http://www.moltonbrown.co.uk/uk/index.html tu jest link do jednej strony...którą znalazłam na poprzedniej stronie.czy to też są darmowe próbki..?jesli tak może podaice mi ionstrukcję jak sie poruszać po tej stronie bo biedna sie gubie..bo wg mnei to poprstu wejśc na Contact Us i maila im trzeskać tak..? :PP Dzięki za rady...buziaki-misiaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś
oj tam męczysz od razu..przeoczyłam!posprawdzam w takim razie co było na poprzednich stronkach,powysyłam troche i idę śpiulkać.niedługo sie pojawię! Zakochanaaaaaaaa->dzięki za pomoc! ;) sweet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię ;-). ALe chyba mi odbiło bo weszłam na topic o tym ile szkodliwej chemii jest w kosmtykach ;-(. Chyba się przerzucę na kosmetyki dla niemowląt brrrrrr. Jak człowiek poczyta to się niedobrze robi-wystarczy spojrzeć na skład i tyle tam tego ,że heh he........... zaraz lećę spać-całuski dziewczynki młodsze i starsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że Ivy Queen coraz póżniej do domku wraca;-).Oj chyba się zaraz ślubisko będziej szykować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
zamykam dzień doobramoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!🌼 mam do was male pytanko, moja kolezanka sciagnela sobie juz wojne swiatow na kompa przez net, a dopiero do kin wchodzi.... jak mozna sciagac filmy z neta?? te stare i te nowe?? czy jest jakas stronka do tego?? prosze o pomoc i bardzo dziekuje.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atnasa
http://pliczek.glt.pl To jest strona do forum jest tam wszystko tylko trzeba sie zarejestrować nawet wojna światów w razie pytań pisz atnasa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roussi
no i w jakim dziale siedzicie na pliczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou > :) thx poszlo jeszcze chcialam spytac superastolatki, czy te linki ktore podawala pare stron wstecz są na pewno darmowe i czy Wy dziewczyny wyslalyscie tzn skorzystalyscie z tych inków, bo sama sie boję ;) prosze powiedzcie, moge bez obaw pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papaja: ja wysyłałam do nich juz dawno. były one podawane na tamtym forum więc zebrałam pare i po wklejałam więc mysle że duzo osób wysłałąo tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten nie za piekny poranek ;) ja popijam kawke i licze na to ze dzis tesh wpadnie do mnie listonosh, czego wam takze zycze ;););) milego weekendu dziewczynki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już narobił ktos z ulotkami nadzieję krzycząc do domofonu: poczta! :) myślałam, że jakaś polecona że tak z rana mnie napada ;) u mnie już się słońce przebija :D za kilka dni na plażę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, to jednak był listonosz ;););) Przyniósł mi wielgachną kopertę z Inteligo info@inteligo.pl a w niej..... notes , długopis i ulotki informacyjne ;) oprócz katalogu ATW to mój pierwszy prezent od firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś
A ja wysłałam już do wielu firm no i coś słabo z wysyłaniem..choć odpowiadają,że przyślą...założe się,ze to te babki na poczcie :> coś mi się nawet śniło z tym związane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie tesh nic jeszce nie dostalam cyba listek nie przychodzil jeszcze a co do tych bab z poczty z gadzam sie z toba ja tesh maialam takie przypadki ze koprty byly cale poozrywanie.A z sie kiedys zezloszcze to pojde i im cos nagadam.To jest poprostu chamskie i karalne.Jak mozne zaczladac a gorzekkrasc cos z xzyjes korespondencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, jedna dziwczyna na poprzednim forum pisała, że zadzwoniła na swoją [pocztę z ochrzanem i od tej pory dostaje normalne koperty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...a u mnie byl listonosz:) nigdy nie chodzil w soboty u Nas:P chyba sie zdenerwowal,ze przeze mnie musial do roboty isc przyniosl mi karte czlonkowska Tołpy i rpobke kremiku na odwodniona skore...fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja znowu mam dzisiaj tyle energi jakbym jakas naspeedowana była:) polozylam sie spac o 4 juz sie widno robiło wstałam o 9 cały dom wysprzatałam bo sama jestem i biore sie za szukanie linków. chciałabym coś rzucić \"na ruszt\" ale mam juz spore problemy ze znalezieniem jakiegokolwiek sznura do gratisów :(. pozdroofki i do wystukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×