Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

elo laseczki:* Paulinka * ja też NIBY WYGRAŁAM ale nie $100 tylko $1002 dlatego top bujda... i jeż niby jestem 1000,000 osobą ... Dziewczynki dziaj niczego nie szukam (też dopiero wróciłam 0jestem padnięta. moderatorko rozumiemy (przynajmniej ja) o co chodzi. Mamy nie dć się bluzgatorkom sprowokować i traktować je jak powietrze , bo inaczej się wkurzymy i będziemy ją wyzywac i wtedy wylecimy razem z nią ;) DZIEWCZYNKI SPADAM JUŻ :* pozdro dla tych nożej wypisanych :*;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie dzisiaj pusto.moze listek jutro cos przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :-D I znoff ten podszywacz podaje się za mnie wrrr... ciekawe dlaczego tylko to robi jak mnir nie ma na forum.. strach mu chyba nie pozwala Xtina oczywiście że to nie ja pisałam, z resztą kliknij na mój nick i zobaczysz że pięćset coś postów napisałam a tamten głąb z 14 może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na waszego maila tez ktos bral udzial w konkursie paklanki???? bo mi wlasnie przyszlo ze mam potwierdzic oddanie glosu hmm tylko ze ja nie glosowalam na nic :/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos chyba naszym kosztem probuje wygrac :/ nieladnie... hihi dziewczynki trzymajcie kciuki bo moja siostra jutro bierze udzial mistrzostwach polski w jedzie figurowej na nartach wodnych :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ale tak nawiasem mówiąc to pierwszy raz słyszę o takiej konkurencji..jazda figurowa na nartach wodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to widzę że też całiem niedawno, ciekawe czy oni na tych nartach piruety robią hahah dżołk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurko tak się zastanawiam czy nie miałabyś ochoty zmienić sobie nicku tak dla własnego spokoju, moze wtedy podszywaczka się odlepi od topiku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiecie ten adres co wam podalam to wzielam z etykiety tych probek a teraz tak patrze na poczcie ten koles mi z takiego adresu odpisal MBBMInhouse@moltonbrown.com a najlepsze jest to ze odpisal mi 19 czyli probki dotarly w 3 dni :):):)::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka nie daj się!!! Mnie na innym forum jakaś panna brzydko nazwała i mnie ja Xtinę powiosło. Mam nadzieję,że ,mnie nie wywalą z kafeterii ;-( bo zostałąm jako 1 zwyzywana. To bez sensu kto zaczyna tego wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam pisze,że mnie jak Xtinę poniosło ;-) bo ile można tych bałwanów tolerować! Nie dajmy się panny. Zresztą Brawurka każdy zauważa tę podszywkę i każdy wie,że Ty z zerem a ona z o literką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naCiaa
hej dziewczyny ;) Mam pytanie, prosze bardzo o adresik mapy samochodowej...;) a sa moze cos typu przewodniki po Angli? :D hehe..piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) dzis wyjatkowo o w miare normalnej porze wrocilam do domu:* buzka :) brawurka olej no to cos:) xtinka zabko kochana:) i w ogole laski niebieskie:) buzzzzzzzzzzzka:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naCiaa
To powie mi ktos jaki jest adresik na mapke samochodowa?? :> BD wdzieczna....;* PozDro...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapka samochoda była na stronie www.k2 ale końcówki nie pamiętam, metodą prób i błędów dojdziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już spię hehe :-D a tak na poważnie to sobie obejrzę jakiegoś filma na kompie i potem lulu.Dobranoc dziewczynki 🌼 do jutra, udanych łowów i pełnych skrzyneczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś chomioo2.pl-Ona
witam nie lubię byc nowa,ale chcialam zapytać o jedną sprawe..od dawna czytam wasze forum no i zastanawia mnei to po co wpisujecie linki do stron zagranicznych form skoro tam nie mozna w miejssu "kraj"wpisać Polski,bo jest już uzupełnione "USA" no i trzeba wybrac stan.czy w takim razie udaje wam się jakimś cudem i tak wysyłac zgłoszenia o próbki czy rezygnujecie?prosze o odpowiedź kogokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiś
do zakochanaaaaaa-witaj,w takim razie może podzielisz się jakimiś nowymi adresami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie da się wpisać kraju to czasami mozna wpisac koło nazwy miejscowosci POLAND. Z niektórych stron zagranicznych dostajemy przesyłki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawurko polecam ci Wojne swiatow ;) moze masz na serwerze u mnie juz jest i pare dni temu ogladalam :):):) Chomiś chomioo2.pl-Ona ----> skoro czytasz forum od dawna to niewiem jak moglas pominac to czesto jak zauwazylam zadawane pytanie ;););) jesli nie ma opcji wyboru klaju to kolo miasta wpish Poland ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×