Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ambasadorka
mam pytanko do izy 22. czy te folderki przewodniki co dostałas są w języku polskim? ja znalazłam sobie meile do wszystkich ambasad w Warszawie i niedługo będe wysyłać do nich meile z prośbą o przewodniki a jest tego sporo bo około 40 ambasad. może cos przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to ostatni topic na który
wchodzisz... uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam już dosyć tych wszystkich podszywaczek!!!Niech one już skończą!Dziewczątka:D mam do Was pytanie, na jaki e-mail pisayście do bielandy. Gdy ja napisałam na :bielanda@bielanda.com.pl był zły:(:(. Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ambasadorka --------> Nie wszystkie są po polsku. Dużo jest po angielsku, niemiecku. Z Ambasady Hiszpanii dostałam w języklu hiszpańskim. Dla mnie to nie stanowi problemu, bo te języki dobrze znam, ale jeśli chcesz przewodniki tylko po polsku, to zaznacz to w liście, być może takie własnie Ci wyslą :) Jeśli coś chcesz po polsku, to jeszcze ci wklejam dwal linki. Można zamówić przewodniki po Austrii, Szwajcarii i Wegrzech w języku polskim: http://www.austriainfo.pl/ AUSTRIA http://www.hungary.com/servlet/page?_pageid=6213,6177&_dad=portal30&_schema=PORTAL30&p_menuitem=4831931064 WĘGRY http://www.mojaszwajcaria.pl/broszury.php SZWAJCARIA Pozdrawiam, Izka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
do ludzka_istota www.konkursy.wsieci.ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też w sobote nie chodzi
listonosz:-(Trzeba czekac do poniedziałku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a umnie chodzi w soboty ale nawet niepatrzylam czy cos przyniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolszki wrocilam po 2 tygodniowej przerwie dzieki sliczne dla Nice Girl ktora dala mi cynka o przeniesieniu topicu. Wiec na obozie bylo zajefajniutko swietie sie bawilam i w ogole. Przyjezdzam do domu a tu przyszly katyalogi w 3 jezykach o Walii dziekiza adres Iza konffeti probka z issey miyake list od biomaris ale byla otwarta koperta i po probkach ani sladu jestem tym zbulwersowana :{ i jesczze gadzet z oleju kujawskiego taka smycz. wrocilam wypoczeta w pelni sil i zaczynam nowy polow :P hehe stesknilam sie za Wami calyuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe napisałam w poprzednim temacie o próbkach prze pomyłke a wiec kopiuje :P Witam dziewczyny! Postanowiłam zawitac na ten topik ponownie, kiedyś coś tam mailem wysłam i z paru firm kosmetycznych przyszły próbki, ale nic szczególnego i dużo było przeciwzmarszczkowych produktów, całkowice mi nieprzydatnych. Dzisiaj rano powysyłałm troche maili to znanych firm (bielenda, dax cosmetic, dermika, iwostin, eris itp.) może coś przyślą Mam takie pytanka: Jak wynajdujecie różne inne firmy? Gdzie teraz wysyłacie maile? Czy do firmy, która wam coś przesłała piszecie ponownie? jak to jest? Licze na jakies "wprowadzenie i rady". Wy jestescie juz w tym zaawansowane, ja dopiero zaczynam. Licze na Was i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj hekatesk
:-) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo laski :* U mnie dzisiaj TYLKO pocztówka z wakacji hehe :D:D Już powoli muszę się zacząć zbierać. Ubrania już pokupowane ale nie wiem czy nie za mało ich wezmę i zastanawiam się czy nie wziąć więcej . Biore: -11 bluzek z krótkim rekawkiem, -7 na ramiączkach, -3 pary rybaczek dźinsowych, -3 pary krótkich spodenek, --5 par bluz - 1 katana dżinsowa (może być ZIMNOOO :D:D) - 2 stroje - 2 spódniczki krótkike dżinsowe i wiadomo (PIŻAKI I CAŁA RESZTA :D:D:D) noi podstawa RAKIETA DO TENISA :):) nie za mało?! bo nie wiem czy mi na 2 tygodnie wystarczy hmmmm ..:( może więcej kupić?! hekatesk nie ma sprawy :* POZDROWIONKA LASKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wynajdujemy firmy
??To proste:-)Po prostu wchodzimy na stonkę danej firmy kosmetycznej np.Ziaji.Nastepnie klikamy na KONTAKT i pod adres meilowy danej firmy wysyłamy prośbe o próbki;)I to wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za ZGUBIENIE NIEKTÓRYCH LITER :D:D i przekształcenie \"ż\" na \"ź\" w słowie dżinsowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nice Girk
wzięłaś masę rzeczy jak nawet na te 2 tygodnie:-)Na pewnoe nie będzie za mało;)Ja kiedys jak jechałam na wakacje tez na 2 tyg.to też wzięłam mnóstwo rzeczy a potem okazło się,ze nie mieszczaś mi się w plecaku i walizce:-oTyle rzeczy co Ty wzięłaś na pewno nie będzie za mało;) Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THX ZA RADE ;):) TAK MYŚLAŁAM CZY NIE ZA DUŻO , A MAMA MI MÓWI, Że jak wezme dużo to nawet połowy z nich nie ubiore. No ale ja lubie miec wszystkie swoie ubrania TAK NA WSZELKI WYPADEK ale wrtedy bym musiała wziąć chyba z 6 walizek :D:D to nie będę przesadzać :D:D JESZCZERAZTHX :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:) to jak ty bys z nami pojechala nad jezioro jak my bierzemy tylko gatki skarpetuchy i cyckonoszki (chlopy chyba nie w sumie tyle ich znam a nie wiem moze maja jakies zboczenia:P ) spodnie na tylek i spodnie w plecak bluze katane i jakies ze 2 bluzczyny oprocz tego co na sobie mamy:P reszte miejsca w samochodach zajmuje alkohol:P hehe no i troche jedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nice_girl powinno starczyc ci ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCE GIRL ---> a ja Ci trochę jak mama potruję ;) hehe mam nadzieję że nie masz mi tego za złe?? A spodnie długie masz? bo te sierpniowe noce zimne są... A o klapkach pod prysznic pamiętasz? ja zawsze zapominam... Pozatym, nie przejmuj się, i tak zawsze sie na miejscu okazuje, że czegoś nie mamy :D hehe Miłego wyjazdu i uważaj na siebie! Pozdro, Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zboczylismy z tematu :) dostalam odmowną odpowiedź z Eurobanku :( czy znacie te strone gdzie są e-maile do wszystkich ambasad? jakąś inną niż ta którą podałam pare stron wczesniej... przypominam, moja to : eee nie wiem gdzie jest ale podawałam :) na prwno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja wam znowu nie na temat:P 1.. Meski atrybut jest jak pies: - placze sie miedzy nogami - lubi jak sie go glaszcze cieszy sie razem z panem 2. Dlaczego mezczyzni pragna ozenic sie z dziewicami? - Aby uniknac krytyki. 3. Jak nazywa sie mezczyzna, który utracil 90% swej inteligencji? - Wdowiec. 4. Jak wygladalby swiat bez mezczyzn? - Bylby pelen szczesliwych, grubych kobiet. 5. Co wspólnego maja chmury i mezczyzni? - Jak znikaja za horyzontem - nastaje piekny dzien. 6. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekac na kilka sekund przyjemnosci. 7. Jaka jest róznica pomiedzy mezczyzna, a E.T.? - E.T. dzwonil do domu... 8. Co dla mezczyzny oznacza posilek z 7 dan? - Hot-dog i szesciopak... 9. Jak nalezy rozumiec zachowanie mezczyzny, który kaze Ci przestac odkurzac i troche odpoczac? - Prawdopodobnie przez odkurzacz nie slyszy telewizora... 10. Nagi mezczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja meskosc: - Dwa centymetry wiecej i bylbym królem... Na to jego zona zwraca mu uwage: - Dwa centymetry mniej i bylbys królowa... 11. Dlaczego mezczyzni tak lubia kawaly o blondynkach? - Bo moga je zrozumiec... 12. Czym rózni sie mezczyzna od komputera? - W komputerze wystarczy wydac JEDNO polecenie.... 13. Dlaczego psychoanaliza mezczyzn zabiera mniej czasu niz psychoanaliza kobiet? - Kiedy trzeba sie cofnac do dziecinstwa oni juz tam są... 14. Dlaczego mezczyzni nigdy nie pokazuja prawdziwych uczuc? - Nie mozna pokazac czegos, czego sie nie ma... 15. Kobieta: - Czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój ojciec zostawil mi fortune? Mezczyzna: - Alez skad Skarbie, kochalbym Cie tak samo, bez wzgledu na to, kto zostawilby Ci fortune... 16. Co to oznacza, gdy jestes w domu, a mezczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatie? - Pomylilas domy... 17. Jaka jest róznica pomiedzy mezczyzna, a wielbladem? - Wielblad moze pracowac 8 dni bez picia, podczas gdy mezczyzna moze pic 8 dni nie pracujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ivy ..o zgrozo! ja mu8sze mieć full opcję jeśli chodzi o ubrania itp. IZKA PEWNIE ŻE NIE chociaz mama tez mi \"truje\" także zdążyłam się przyzwyczaić :D:D:D Klapki mam 3 pary , 2 do chodzenia w Diverse fajne kupiłam ( oczywiście w promocji :D:D:D 48zł) i jedne pod prysznic :] DZIEWCZYNKI WSZYTSKI DZIEKI ZA RADE ;):) IVY hehehehe CAŁA PRAWDA O SPOŁECZNOŚCI CHYBA WRÓŻKĄ ZOSTNIESZ :D:D:D:D BĘDĘ PÓŹNIEJ papaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka 19
Cześć nie wiem czy mnie pamiętacie z poprzedniego topiku, ale wiecie co coś ze mna nie tak widze pełno adresów do firm i mnie nie ruszają po prostu nie chce mi sie wysyłać:( Ostatnio dostałam paczke z Diora(byłam mile zaskoczona) i nic wiecej myśle że o mnie zapomnieli;( A i dostałam emaila z preety, że przyślą czekam i nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam Cię Olivka 19
i witamy na naszym nowym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka 19 jak dostaniesz jakąś super przesyłke od listonosza to Cie zmotywuje do działania, a przynajmniej ja tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×