Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie własnie był listonosz :D :D :D Pryniósł: - INTELIGO - notes - przewodniki po GRECJI - wkońcu! Czekałam juz miesiąc ;) 12 sztuk + ulotki + mapa - BRUSELA - 7 przewodników - Minnesota ---> www.exploreminnesota.com - Zagrzeb - CHORWACJA ---> www.zagreb-touristinfo.hr Tyle na dziś ;) Pozdrówki, miłego dnia dziołszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia749
przepraszam ze sie wtrace ale dzis odkrylam te forum......czy moglybyscie mnie upewnic ze te wszystkie probki sa napewno darmowe?? tzn zupelnie nic a nic nie placice za dostraczenie ich do domu?? koszt za doreczenie przesylki?? czy moze zdarzyly sie takie przypadki ze jednak musialyscie zaplacic? dziekuje za odp. i pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.evianaffinity.ca/en/essai.asp - cosik do oczyszczania twaarzy... To tyle na teraz...później też coś wkleje!! Pozdróweczki próbkomaniaczki :D P.S. a u mnie w soboty listonosz nie chodzi :/ ...kurcze, aż do pon. będę czekać :( papapapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna wasza pomoc
Potrzebna wasza pomoc !!!!!! -------------------------------------------------------------------------------- Kobietki kochane bardzo zależy mi na tym produkcie http://www.bielenda.com.pl/foto/0_292.jpg czy widziałyście go gdzieś u siebie w mieście ???? jeśli tak proszę o kontakt slomko20@tlen.pl z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
no wlaśnie może komuś zdarzyło sie kiedyś że musiał np zapłacić za przesyłkę? jak tak to napiszcie z jakiej firmy bo jestem ciekawa a co do tego produktu z bielendy to może napisz do nich meila i może ci wskażą gdzie można kupić ten produkt np przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaa
Co do tego pudrowego żelu matującego z Bielendy to radze nie kupować. Szajs, a wydacie niepotrzebnie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czy przychodzą Wam przesyłki z zagranicy>? Zauważyłam, że podajecie dużo zagranicznych linków, ale ja jeszcze z nich nie korzystałam. Rozesłałam mnóstwo maili, ale na razie mi tylko kilka firm odpisało. Pisałam do hoop, coca-cola, lay\'s, tetley... na razie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna wasza pomoc
Olciaa ale ja go juz miałam i jestem z nigo zadowolona :) moze zalezy od cery :) ale mi pasowal :) i niestety niemoge go znales w sklepach :/ heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaa
No możliwe ;] ale ja go częstwo idziałam w sklepach :) szukaj a zdajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseilovejou - ja kombinowalam też i mi poszlo jak skopiowalam ich kod z kontaktu... teraz nie pamiętam jaki to byl ...sprawdz w kontakcie. pa...lece na zakupy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia749
przepraszam ze sie wtrace ale dzis odkrylam te forum......czy moglybyscie mnie upewnic ze te wszystkie probki sa napewno darmowe?? tzn zupelnie nic a nic nie placice za dostraczenie ich do domu?? koszt za doreczenie przesylki?? czy moze zdarzyly sie takie przypadki ze jednak musialyscie zaplacic? dziekuje za odp. i pozdrawiam🌻 proszeeeee odpowiedzcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia749 - od kiedy wysyłam różne prośby o gadżety i próbki nie zdarzyło mi się nic takiego, aby to ja miala placic :)) wiec luz...spokojnie szalej :)) tylko pamiętaj...lepiej zawsze przeczytaj czy gdzies nie pisze cos o placeniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:* tak za darmo mi nie przyszlo nigdy nic za co mialabym placic wszystkie probki i przesylki sa za darmo te z zagranicy rowniez byly darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam sie dzis za porzadki w szufladach i hmmmmm cale biurko a tego ponad 2 metry jest w dlugosci zarzucone folderami i takimi tam innymi rzeczami:) sie nazbieralo tego niunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebna wasza pomoc
Zawsze mozna odmowic przyjecia przesylki :) i zrobic zwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivy ja już tych przewodników mam tyle, że są zapakowne w 15 grubych segregatorów ;) Z próbeczkami narazie pustki, chyba zacznę z gadżetami :D Zmykam sprzątać domek. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia749
Dziewczyn bardzoooooo dziekuje za odp...:) wybaczcie mi ale jestem zielona a nie chcialabym pozniej placic niewiadomo ile za kazda przesylke...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia749
przepraszam jeszcze jedno....co to jest Zip ? co mam tam wpisac? help :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wpisuj go bez kreski bo na tych amerykanskich stronach rzadko kiedy a nia wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
Cóz za pech.. nie spotkałam mojego listonosza.. moze w soboty nie chodzi? Jak ja wytrzymam do poniedziału?? :D:D Mam pytanie.. dlczego przy nazwie topiku pisze ost.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×