Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jak wysyłałyście od Ziaji to na jaki adres? Bo jak dam kontakt to wyskakuje takie coś : http://www.ziaja.com/pl/srodekMailForm.html?noleft=1 I co mam dać w temecie wiadomości? I gdzie wpisać adres (w treści)? A do kolastyny? Jak nacisnę kontakt i wpisze wiadomość to nie da się wysłać:( Pomużcie plisek Papa Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do San_g
Czy z Mincer Mona Lisa pisali maila, ze cos przyślą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- z ONETU odmowa -Johnson&Johnson rowniez to sam z JUTRZENKA - odmowa z INTELIGO -odmowa z NETII Otrzymałam: - katalogi z Nevady -koszulke z Reddsa - probki kosmetykow z Oriona -probki kosmetykow z DAXa -próbki z Caudalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie niedawno wysłałam do Jutrzenki... i już odebrałaś mi radość... też pewno dostane odmowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jojex
W temacie wiadomości napisz prośbę o próbki oraz sój adres pod który maja wysłać próbki.Wypełnij tez inne pola czyli imię,nazwisko,miejscowość itd.Ja właśnie z tej stronki pisąłm prośbę o próbki i przysłali mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek!dzień w którym u mnie zawsze jest najwięcej paczek: dostałam dziś prawie same przewodniki,ale niektóre bardzo ładne,wszystko z ambasad: -portugalia -chile -nowa zelandia -grecja -irlandia(same płytki cd) -RPA -palestyna -słowacja i katalog bon prix buziaki for all i pochwalcie się co wam postman dziś przytachał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!:D U mnie już był dzisiaj listonsz ( a raczej listonszka:)), a więc tak przyniosła 2 paczuszki:) z HIPP i z gosha ( ale tylko 1 próbkę:(, a wy ile dostałyście??, napiszcie jak najszybciej:D Czekam:) Pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Jutrzenka odmowiła: Dziękujemy za kontakt, ale gadżety promocyjne są ściśle związane z promocjami i tylko na tej zasadzie można je uzyskać; informacje o akcjach promocyjnych dostępne są na naszej stronie internetowej Dostałyscie cos z TVNu? i czy potwierdzili meilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis mało, ale za to wypaśnie :) - gadżety związene z siatkówką - próbki Head & Shoulders (30ml w sumie) - Przewodniki (Malediwy, Calgary, Karlskrona, Texas) TINKA mja pisałam do Gosha już chyba z miesiąc temu i nawet mi odpowiedzi na wysłali. A ty kiedy pisałaś? Pozdrówki, Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka_22 - ja mam pytanko: skąd masz te gadżety związane z siatkówką?? z jakiej stronki... Plosze podaj mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Mincer Monaliza nie odpisali na maila ale wyslali probki a to sie liczy..ciekawe czy cos jutro dostane:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... dziś mi się posypało- chyba przed imieninami;))) dostałam: - Australia in brief (miniprzewodnik) - Łódź: koszulka, długopis, ołówek, podkładka pod mysz (www.uml.lodz.pl) - Inteligo: dwa długopisy, notatnik (www.inteligo.pl) - Gosh: dwie próbki kremu (www.brodr-jorgensen.pl) - Heel podkładka pod mysz, trójwymiarowa (www.leczsiezdrowo.pl) - beauty form (magazyn 5/2005) a jeszcze paczkowóz nie chodził;) może tez coś przybędzie... A może nie pozdrowionka dla wszystkich poszukiwaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Nie pisalam do was ale sledze i wysylam prosby.Juz dawno dostalam rozne kosmetyczne probki od firm w polsce(kolastyna,ziaja,itp.)A dzis normalnie szok.Dostalam maszynke do golenia damska quattro,i podkladki na stol,obydwie paczki ze stanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam do gosha z jakiś tydzień temu, 2 lub 3 dni później mi odpisali, że się postarają wysłać i chcieli mój adres, a wysłali paczkę 22.07 dostałam kilka godzin temu:). Może jeszcze przyślą Ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatajcie znowu:) odmowna odpowiedź z Inteligo:( buuuuuuuuu a wiecie co, do tych co tak na nas nalatują... przeciez to wysyłanie próbek, katalogów firmom sie tez oplaca... np. przyszedl mi katalog WISAN (firany) no i cala rodzina go rozchwytuje i kazdy ma ochote na jakąś firane, bo naprawde fajne wzory tam są:) z jakich frm jeszcze dostałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek to nie jest mój najlepszy dzień... zawsze dostaję coś w wtorek, ewentualnie środę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....a u mnie w skrzynce nic nie ma..buuuu;( ale dostalam mailaod netii, dermiki, naturelli i physiogela,ze mi wysla albo juz wyslalilllwiec pozopstaje czekanie:) a z mincer mona lizy nie odzywaja sie na maila...wazne,ze przysylaja probki.....mi juz 3 razy przyslalill..i do w odstepie 2-3 dni:P hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasadorka
a ja dziś dostałam odpowiedż z ambasady australii ze nie mają żadnych przewodników i jedynie mogę taki kupić w księgarni, szkoda bo o Australii nie mam żadnych folderów do poczytania a nie bedę przecież o każdym regionie który mnie interesuje kupować przewodnika bo mnie na to niestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Złapałam przed chwilą zdyszaną listonoszkę: - Brio- wieśniacki breloczek, informacje o zabawkach - katalog podróży Horyzonty (nic specjalnego) - Naturell- długopis, noresik i oferta - Gotowe projekty domów z www.kbprojekt.pl - zapalniczkę z Viceroy (ale to w konkursie) :) w końcu coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzyłam w sklepie na taki mały przewodnik wczoraj! Ogladnełam sobie i myslałam że sobie kupie. Zakładałam że on kosztuje góra 20 zł. Odwracam książkę a tak 100zł. Myślałam że mi oczy wyjda z orbity! Okropnie drogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super-nastolatka >>> ja też ostatnio w Empiku, oglądałam taki przewodnik po Francji, na okładce wieża Eiflaa, czy jak sie to tak pisze :P nie pamietam ile kosztował, ale też mi oczy wyszły z orbit:D jak zobaczyłam cene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale jestem zła.....kolastyna mi nie odpisała na meila a w topicu darmowe próbki z neta czytałam że wielu dziewczyną przyszło i to po 15 próbek :( za to..odpisał mi iwostin,dziś dostałam próbki,3,2 kremy i krem do rąk......i co sie okazało.zamówilam do cery trądzikowej a przysłali do wrażliwej :[ wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chciała do australii nie do austri :P a ta podkładka to skąd? bo ten co myśle to wyśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...Kattarina nie denerwuj sie...mi z kolastyny tez maila nie napisali,ale za to przyslali 2 probki...tyle to se moga:P a jeszcze mi przyslali peeling do ciala,a ja prosilam o jakies kremy i balsamy..oni wrzucaja do kopert to co maja na magazynie czy gdzies indziej....i daja nam to czego pakujace babki same juz nie chca...:/ taka jest prawda...bo juz bylo duzo opinii,ze ktos prosil o kremy do cery mlodej i tlustej,a dostal do suchej dojrzalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
w końcu!! dzis dostałam 7 z Kolastyna( 3 na zmarszczki) i # z Iwostin(2 kremy i krem do rak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×