Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej dziewczynki :) ja wlasnie zaczynam brac sie za zrobienie tej pasty do depilacji ktara NiCe_GiRl podala na samym poczatku :):):) zyczcie mi szczescia, mam nadzieje ze cos mi z tego wyjdzie :D:D:D tak pozatym to dostalam dzis smycz i koszulke z danona ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dwa katalogi... jeden o Mauritiusie:D jaju rozmarzyłąm sie i zapomnialam nazwy drugiego... boskie to :P mam nadzieje ze sie kiedys wybiore... jak obrabuje bank chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA ŻABY KOCHANE :* Because z tym ANNIOŁKIEM to trochę przesada hehehe :D:D Nie zebym była niegrzeczna (bo grzeczna jestem bardzo) tylko latać nie umiem heheh :D Zakochanaaa ja już próbowałam tą pstrę robić..wszytsko pięknie , łasdnie ale rozprowadzic tego nie dałam rady ...Więc pozostane przy plastrach Veet niby ok 35zł , ale nie ma tyle paprania niż przy tej paście hehehe :D Ja dzisiaj tylko podkładka z Hella (fajna :D:D) POZDROWIONKA DLA STAŁYCH ;) i dla OSÓB, KTÓRE MAJĄ DZISIAJ URODZINKI 🌼🌼 -ki / kiss :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale dziś miałam zabiegany dzień,cały czas na mieście,no ale już jestem z Wami i nadrabiam zaległości w czytaniu. W skrzynce miałam bardzo wypaśną paczkę z ambasady Finlandii,a także płyte o pielegnacji trawników,jeszcze jej nie włączałam-włanczałam?jak się mówi? A co do oceanica októrym dziś duzo było mowy,to u mnie było tak,wysłąłam do nich prośbę w styczniu,w lutym dostałąm ankietę do wypełnienia za którą mam dostac próbki,wysłałam od razu,i cisza w marcu wysłąłam meila z ponagleniem pani odpisała że przeprasza i już wysyłają przyszło w....lipcu! to się nazywa JUŻ,chyba paczka szła przez Indonezję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno,wczoraj prosiłam o jaieś fajne tytuły lajcikowych książek,wiem że to nie na temat,ale jak ktoś coś zna zapodajcie pliss...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozwiązuje konkursik: Jak fachowo nazywa się \"zabieg\" mocnego skręcenia włosów za pomocą klipsów fryzjerskich? Chodzi o trwałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczulka polecam ksiazke Janusza Wiśniewskiego \"Samotność w sieci\" naprawde dobra ksiazka:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze adresy do : MENARD z Japonii Steffle Hubba Bubba bo ja nie moge sobie znalezdz w google a czytałam ze któraś z waś z nich dostała jakies gadzety kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI! znowu wygrałam z Prizee! heh male przenosne radyjko:) polecajaca:monika34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia999
Witajcie dziewczynki. Ja narazie mam przerwę w próbkomani ;) Szukam jakichś adresików dla was, ale kiepsko mi to idzie niestety :( kaczulka prosze, podaj mi adres mailowy do ambasady Finlandii! Znalazłam dwa, wysłałam prośbę o katalogi itd, ale przychodzi mi odpowiedź, że nieprawidłowy adres mail. Próbowałam wiele razy! Prosze, podaj adresik. Będe bardzo wdzięczna :* I love Suomi :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam do Was malutkie pytanko. Gdy wypełniam te zagraniczne formularze to zastanawiam się czy w nazwie miejsowości używać polskich znaków np: ś czy s, ć czy c. Moja miejscowość jak na złość ma ę, ś i ć. Jak myślicie czy dojdzie przesyłka jeżeli nie ma tych znaków. Bardzo Wam dziękuję za adresy. Jak coś znajdę to zaraz podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia999 kurcze zabij mnie,ale nie pamiętam,napewno wysyłałam z któragoś podawanego na forum spisu ambasad,ale z którego,akurat do Finlandii??Może spróbuj takie:sanomat.var@formin.fi lub info@ftc.com.pl,a jak nie to ja w tych informatorach znalazłam taki adres htpp:/virtual.finland.fi,a jak nie to spróbuj w poszukac meili do biur informacji turystycznej Finlandii,może tam,bo różne kraje często mnie do takich biur odsyłały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wiecie czy ten adres e-meil do Caudalie jest dobry? info@caudalie.com.pl czy może Wy wysyłałyście pod inny.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem odpowiedzi z kilku MZK na terenie kraju . niestety wszystkie negatywne , nie mają gadżetów do podarowania :(. Do nich nie warto pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawalyscie kiedys stronke gdzie maszynke przesylaja do golenia,ja ja dostalam ale nie pamietam jaka to stronka mozecie napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×