Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Oj dziewczynki, ale się tu stron narobiło. Dziś tylko czytałam, jutro wam napiszę co dostałam. A o mnie to już zapomniałyście? Spójrzcie na nick i sprawdźcie kalendarz. Idę, bo zmęczona jestm po podróży. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie tak ciągle pytać o te maile, bo to jest smieszne. Naprawdę nie możecie znaleźć same ?? tak naprawde to wam się nie chce, tylko chciałybyście wszystko mieć na tacy podane..wstyd mi za was :/ Sama mam zasadę, że nie daje żadnych maili. Każdy może znaleźć sam. Linki dale tylko stałym bywalczyniom, wiem że one nie są sempami, które tylko biorą i nic nie dają. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha kobitki!! Kurcze, ja myślałam, że w Polsce to ludzie zawsze kombinują, a tu okazuje sie, że nie wszycy... Nowe dziołchy: pytania o strony firm najbardziej znannych wydają mi się nie na miejscu, bo wystarczy trochę poczytać by od razu je zauważyć :D A chyba szukać każdy umie w google... choć i ja czasem mam problemy ...to fakt ...;/ Ale nic metodą prób i błędów szybko sie można nauczyć :) Ja dziś jestem kurna zła...bo nic nie było w skrzynce ...;/ będę cierpliwa jutro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro for all... Niech Wam listonosz dużo paczek jutro przyniesie :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju zznowu kłótnie.....ja też się wypowiem na ten temat, jak mogę miec swoje zdanie, to każdy ma trochę racji i Martuś22121231 i Nice_girl i reszta stałych.Te które są w temacie od kilku la,t od początku, napewno denerwuje jak teraz ktoś wchodzi na temat i zadaje pytania o podstawowe rzeczy,ale z drugiej strony nawet jeżeli to nie musicie od razu kurwowac,chujowac,,wyzywac od pizd,cip i głupich suk itp.,wystarczy powiedziec żeby sobie laski przeczytały początkowe posty,albio trochę ze starego tematu,albo żeby poszukały w google itp.albo jak mamy czas to odpowiedzmy,ale trzeba od razu klnąc,trzeba się zniżac do poziomu podszywaczek których tak nie lubimy.Wiem jedno może te dziewczyny które się pytają mają pierwszy raz doczynienie z próbkami i tego typu zajęciem,może w ogóle są pierwszy raz na intrnecie,ja często na innych topikach na tematach których się nie znam,a chcę poznac, zadaje głupie pytania,które pomagają mi się czegoś dowiedziec mimo że dla innych jest to oczywiste dla mnie nie..rozumiecie o co mi chodzi?a forum chyba jest po to żeby sobie pomagac. Ktoś kiedyś powiedział że nie ma głupich pytań i ja uważam że miał racje,jeżeli nie chce Wam się odpowiadac na pytanie to nic nie piszcie może ktoś inny odpowie, ktoś kogo takie pytania nie denerwują.Owszem niektórzy to pasożyty które czekają na gotowe,a same nic nie wnoszą,ale na to nic nie poradzimy,musiałybyśmy w ogóle nie podawac adresów...a to mija się z celem tego forum. To jest moje zdanie,nie musicie go popierac czy przekonywac mnie do swoich racji ja Was wszystkie badzo lubię i chcę by tu była przyjazna atmosfra jak w południe na przykład,zeby sobie doradzac nie tylko w sprawie gratisów i próbek,ale na przykład ciasta na pierogi,albo pisac co się właśnie robi to stwarza miły klimat,a te nowe dziewczyny może po 20 zadanym pytaniu rozkręcą się i same będa wyszukiwac bardzo ciekawe linki nie sądzicie? Uff ale się nagadałam,ale jakoś tak wyszło...i tak Was wszystkie mocno ściskam i spadam na razie,buziaki for stałe i nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczulka BROŃ BOŻE nie wyzywam nikogo od pizd i innych brzydkich epitetów. A tak w ogóle to ja nie wiem o co poszło bo to był spór między Martusią a inna stałą (nie pamiętam którą) a ja próbowałam konflikt załagodzić. JA SIĘ W TO NIE MIESZŁAM, LE TEŻ UWAŻAM, ZE NIEKTÓRE PYTANIA SĄ NIE NA MIEJSCU. TO TAK JKA JA BYM ZAPYTAŁA O EMAIL ZIAJI. A PRZECIEZ WIADOMO,ZE WYSTARCZY WPISAC W WYSZUKIWARE.. tylko to się nazywa leń....i denerwuje nas jak dziewczyny mówią, ze nie potrafia na ten przykład znaleźć maila do Sax Cosmetics jak ja wpiszę w google i widzę, ze pierwsza stronka już jest ich...TO MNIE TYLKO DENERWUJE.. Będę jutro może POZDROWIONKA DLA STAŁYCH :*:*🌼 i kiss for ALL :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być Dax Cosmetics ..i sorki za inne \"zgubione\"literki ,alepisałam szybko :D papa ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI, JESTEM JUZ TROCHE ZABALOWAŁAM :D MAM NADZIEJE ZE WYBACZYCIE. TAK DLA SPROSTOWANIA: TEMAT TOPIKU BRZMI : Próbki, gadżety, free PART 2 , TAK WIEC SERWUJEMY TUTAJ WSZYSTKIM LINKI DO STRON ZAWIERAJĄCYCH BEZPŁATNE PRÓBKI I.T.P.:) BEZPŁATNE TO ZNACZY ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI WYNOSI 0 ZŁ,PLN,EURO,$ :d KOSZT PRZESYŁKI RÓWNIEZ WYNOSI 0ZŁ,PLN,EURO,$. CIESZE SIE ZE TOPIK SIE ROZWIJA. ZYCZE WSZYSTKIM SWEET DREAMS, PEŁNYCH SKRZYNEK I MNÓSTWO NOWYCH LINKÓW. DOBRASNOC :d 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobiety,proponuje nie odpowiadac na wszelkie zapytania,\"plisy\" ity.Niech dana osoba sama sie pofatyguje i sobie dana informacje odszuka.Jezeli zawsze znajdzie sie dobra duszyczka,ktora wskaze droge zabłakanej owieczce to bedzie ich coraz wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCe_GiRL sorki że powiedziałam że to ty przeklinasz,nie bądż zła. Chyba już wszystkie poszłyście spac,bo cich tak,ale ja też zmykam,jeszcze muszę umyc włski bo rano wcześnie wychodzę i nie będzie mi się chciało,ale teraz już też mi się nie chce:(...a jeszcze bym poczytała bo mam fajną ksiąkę Chmielewsiej: Romans wszechczasów,a tak nota bene znacie jakieś fajne,lekkie wakacyjne książeczki w stylu Grocholi albo Musierowicz itp. to napiszcie dziś albo rano jak wstaniecie cio? Miłych snów próbkogadżetogratisomanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleopatra 307 masz rację ale z drugiej strony istnieje natręctwo polegające na powtarzaniu pytań po 500 razy,co jeszcze bardziej denerwuje.gdy w kółko pojawia się to samo..przynajmniej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
hej! pisalam już wcześniej ale żadna z Was mi niestety nie odpowiedziała :( szkoda.. dziś cały dzień czytam to forum i muszę z przykrością zauważyć że to stare(w początkowej fazie rozwoju) było świetne-wszystkie pomagałyście sobie nawzajem, a teraz to jest jakiś wyścig szczurów..Bez sensu..niektóre dziewczyny rzeczywiście przesadzają pytając o adres Kolastyny chociażby!! można to wyszukać-nie jest to trudne ponieważ jest to polska firma kosmetyczna. Ale rozumiem te, które mają problem z zagranicznymi stronami i tu zwracam się z wielką prośbą żebyście troszkę naprowadziły na temat te, które niestety się w nim nie orientują tak dobrze jak Wy... Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
kaczulko może Ty napiszesz mi w jaki sposób zdobyć testery Diora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
nie rozumiem dlaczego nie chcecie mi pomóc.. :( czy to aż tak ciężko..?? Bardzo mi zależy na tych próbkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior już nie wysyła próbek
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! wczoraj znalazłam Wasz topic, troche poczytałam, dziś może zaczne zamawiać jakieś próbki :) zazwyczaj zamawiałam tylko z Niemiec (wczoraj dostałam wkładki, OB i H&S) 3majcie się! i nie denerwujcie się tak \"pomarańczowymi\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
Może czasami jestem jakby ciężko kapująca ale też mogę zaświadczyć że czasami zaczaje coś.Dziękuje PrincetonGIRL , która odpowiedziała wkońcu czy płaci sie za przesyłke z zagranicy itp...Teraz rozumiem.Aaa i nie jestem bezmózgowiedz... Przepraszam jak kogoś swoimi pytaniami uraziłam... Nie ide na łatwizne bo szukam na niektórych stronkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiecie, że DIOR już nie wysya. Jeżeli ktoś w ostatnich dniach wypełnił i wysłał ankietę niech nie liczy, że od razu dostanie próbki. Ja po wypełnieniu ankiety czekałam miesiąc ale dostałam. No chyba, że ktoś wysłał ponad miesiąc temu to pewnie już małe szanse na próbeczki ale warto się przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
czekam na listonosza..................Ziaja sie nie odzywa a chyba ze 100 razy sie im przypominałam. mowiłyście ze często wysyła ale nie odpowiada na maile ale ja juz 1.5 tygodnia czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
A!!!!!! CZy wam też spodobał sie krem do rąk Iwostinu 9dla mnie jest świetny, chyba go kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kaczulka, aleś się rozpisała :):):) ale prawdę mówisz :) net mi zamulił dopiero dziś mi się udało cudem wejść obudził mnie listonosz :D zaproszenia ślubne z Cartalii i przewodnik :P fajnie, tylko że jeszcze żadnych próbek ile czekałyście na Oceanic, ja czekam od 15 lipca na próbki obiecane i nic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×