Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Kamiluśka
ja znam tą firmę, mają świetne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleopatrycja
no już napisałam. ciekawe czy coś dostanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiii dostalam 6 przesylek:) 6 kopert :):):) nawet nie wiecie jak sie ciesze... a najbardziej z NESTLE:) dostalam napisali ze w drodze wyjątku:) bo naprawde napisałam im, tak jaak jest:) ze prawie codziennie jem coś z NESTLE, mojemu chrześniaczkowi kupuje tylko ich kaszki i w ogole, napisalam im taki mily list to nie jest tak ze wprowadziłąm ich w pole i teraz mam radoche, tylko naprawde jakoś wyjątkowo lubie ich firme, nie bylo czegos co by mi z nestle nie smakowało :) dostalam tez z Naturell, jakies 2 katalogi z biur podróży, płytke z projektami domów i jakąś płytke o samozatrudnieniu... przyda sie staruszkom:) no pozdrówki a co taam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolytka
ładnie to tak kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,ale tu sie stron narobilo.U mnie tez jest super pogoda w sam raz na opalanie a ja siedze w domu przed komputerem.Straszne! nie wiem czy to bylo ale moze ktos skorzysta http://www.expo-systems.co.uk/britney/samples.html perfumy http://www.yveschantre.com/uk_cart/home.htm http://www.ahava.de/Kontakt.htm http://www.calgon.de/contactform_water_test.cont http://www.milupa.de/mlp/milupa/eltern/eltern/probeninfos/index.php http://www.synchroline.de/sunwards/index.html http://www.maybelline.de/l341l342l343.aspx?goto=%2fl341l513.aspx szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> ja bym poszła na poczte i powiedziala ze spodziewasz sie kilku przesyłek i na pewno odbierzesz je po powrocie, żeby je zatrzymali i dopilnowali ich:) uśmiecnij sie i z góry dziękujh wylewnie to moze sie zgodzą ;) nie no, nie mogą przepaść, co Ty, choć znająć naszą poczte to... nie bede konczyć :( listonosz podjechał samochodem bo był jeden polecony i jak mi to dawał to był tak zdziwiony... ale największą wartosc ma dla mnie przesyłka z NESTLE... najmniej spodziewana a tyle mi sprawiuła radości... nawet sobie nie wyobrażacie... :) jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANGUREK HIP HOP
DO PAPAJA A CO DOSTAŁAŚ Z NESTLEE JAKIES GADZETY CZY CO NAPISZ PLISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja.
a co cie to obchodzi. ja dostałam a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANGUREK HIP HOP
NIE ODZYWAJ SIE PODSZYWACZKO BO NIE MOWIE DO CIEBIE TYLKO DO PRAWDZIWEJ PAPAJI :):p MATKA KUPIŁA CIE GRATIS Z PALUSZKAMI I SIE CIESZYSZ. PAPAJA JAK MOZESZ TO NAPISZ CO DOSTAŁAŚ EHHHH. DZIEWCZYNKI JAKIE TO LUDZIE SĄ DENNNE NIE NO WIDAĆ W DZIECINSTWIE PIEFROUN PIERDOLNĄŁ W KOŁYSKE MASAKRA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dostałam przesyłkę z kolastyny ale rozerwaną z napisem uszkodzona itp ale nie ma próbek jakmyślicie czy mogę napisać do kolastyny z prośbą o nowe bo mi pustą koperte dostarczono???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pisze do moderatora wredny podszywaczu i usunie Cie po IP a nie po nicku :P z Nestle dostalam 4 takie klamerki do przypiecia zeby mi płatki (ktore spożywam hurtowo) nie wyschły chyba zeby je zabezpieczyć :) superową linijke 20cm 3 16-k. zeszyty (ciniminis, cheerios, chocapic) 2 książeczki z bajkami czerwony Kapturek i Kot w butach JESTEM P[RZESZCZĘŚLIWA, juz wysłałam podziękowanie do NESTLE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pliska :P nie piszcie mi ze po co mi zeszyty, moze zostawie temu chrzesniaczkowi co mu kupuje kaszki Nestle :) bedzie mial jak znalazł jak tylko bedzie umiał utrzymac kredki w dłoniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANGUREK HIP HOP
i z tego się tak cieszysz????? nie chcieli wyrzucać do kosza to i ci przysłali. beznadzieja kompletna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANGUREK HIP HOP- hahah dobry ten tekst o paluszkach :D:D:D:D:D mnie dzisiaj brzuch boli, wczoraj kolega miał urodzinki :D co za życie ja już więcej nie piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANGUREK HIP HOP
JESTEŚCIE BEZNADZIEJNE IDĘ STĄD BO NIE MOGĘ WAS SŁUCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka żabki ;) Powędrowałam do skrzynki wkońcu a tam 2 paczuszki + pocztówka od kumpla z wakacji. Dostałam od Kolastyny: -Serum redukujące zmarszczki mimiczne (dam mamie), -krem rozświetlająco-energizujący o działaniu nawilżającym, -krem odżywczy Piękno Urody, -krem nawilżająco-antystresowy z kuracji rewitalizującej, -krem nawilżająco-regenerujący z serii dotleniającej, -peeling do ciała z serii special body (10 ml!), -krem antycellulitowy (10ml!) (nie mam cellulitu to mi się nie przyda hehe:D) Iwostin już 3 paczka (ze względu na to, ze jestem stałą klientką Iwosinu) -ELIXINE krem na dzien SPF15 przeciwzmarszczowy(dam mamie) -Purritin krem na noc dla skóry wrażliwej , tłustej i skłonnych do powstawania trądziku (tez nie mam tradziku , ale przyda się jako nawilżenie :) ) -krem do rąk pielęgnacyjny, -krem półtłusty dla skóry wrażliwej, żel pod oczy redukujący cienie i worki pod oczami (też się nie przyda :D) CIEKAWE JEST TO, ŻE ZA KAŻDYM RAZEM PRZYCHODZI COŚ NOWEGO CZEGO JESZCEZ NIE MIAŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candys
cześć dziewczyny. mogłybyście podać z jakich krajów dostałyście przewodniki z naklejonymi znaczkami pocztowymi? ja zbieram znaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Confetti z anglii np. (tam są przyklejone 2 znaczki na tym ) a inne dostałam ale znaczków nie było tylko takie pieczątki specjalne...a reszta z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candys
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kangurek, ale jesteś wredny... kurcze, jakie masz kompleksy ze jestes az tak zazdrsny o moją paczke z NESTLE? pozdro dla pozostałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problem ;) ja akurat nie wysyłam o przewodniki (bo mi nie są potrzebne a po co mam wysyłać, niech inne laski, które tym się interesują wysyłają) ale dużo lasek tutakj jest tu obeznanych to one Ci udziela odpowidzi ;) BĘDE PÓŹNIEJ POZDRÓWKA DLA STAŁYCH 🌼 i reszty normalnych lasek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE JA NAPRAWDE !!! TO TA PODSZYWACZKA !!! WYKORZYSTAŁA TO ZE NIE ZAREJESTROWALAM SOBIE NICKU !! I SPECJALNIE CHCE NAS SKŁOCIC !! ALE MY SIE NIE DAMY DIZEWCZYNKI PAPAPAJA GRATULUJE ŁOWÓW. A TA PODSZYWACZKA NIECH LEPIEJ SIE ZAMKNIE BO ZARAZ BEDZIE ZĘBY PO ŚCIANACH ZBIERAĆ :):p POZDRAWIAM DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
NiEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Znowu nic nie dostałam Czekam na Eris i NAturell!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candys
kurcze ale znowu burza u mnie. nic a nic nie było dziś słońca. naprawdę nie wiem gdzie wy mieszkacie , że mówicie , że jest taka ładna pogoda??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gorąco, GORĄCO!! Mój mózg się już zagotował, wykorzystałam już wszystkie próbki mleczka po opalaniu ziaji i zaraz lece po całe opakowanie :P Z moim komputerkiem też cosik nie tego bo zaczyna wolniej chodzić :) Nic dziwnego- u mnie w mieszkanku 31,5 C... Ratunku!!! PS. To jest już koniec, ja już nie moge występować :D PS2. Do Candys: Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis dostałam próbki MOLTON BROWN: 1 buteleczkai 3 tubki po 20ml, -katalog z projektami domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×