Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hEJ! wIDZE, ŻE ZNÓW SPORO SIĘ TU DZIEJE ... Ja przez ostatnie dni byłam poza m iastem i opaliłam się na śliczny czekoladowy kolorek!! strasznie mi się podoba :)) Teraz o tym cco do mnie przyszło...A więc: - 2 wielkie koperty z Ambasady Hiszpańskiej z różnymi katalogami ich kraju... normalnie z 5 kg ...ale spoko są :)) ...strony nie pamiętam, ale w googlach od rqazu wyskoczyła jak wpisalam ambasada Hiszpani ... - po raz drugi próbki z Iwostinu ..(6), - oraz coś z czego najbardziej się ciesze... Od miasta Warszawa koszulke - czarna, dobrej jakości z fajnymi kolorowymymi napisami, smych, dwa długopisy, i dwa fajne albumy promujące Wa-we, adres: www.um.warszawa.pl wchodzicie w kontakt i piszecie :)) :)) A! i jeszcze napisali mi z Leady Spics Stic, że zostałam wybrana do testowania ich nowej \" kulki\" antyprespirantowej ... :)) spokoo - pierwszy raz gdzieś mnie do czegoś wybrali Więc pozdro i udanych łowów P.S. i co nie macie jakiegoś adresu związanego z siatkówką, by przesłali jakieś gadżety?? Jak tak to dajcie znac.... Plosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzgirl
na jaki mail pisałaś do Interii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dpobra widze ze ktos cos do mnie ma... ze dostalam na maila dwa linki... śmieszne... pierwszy raz ktos mi cos na maila podesłał i pierwszy i ostatni raz skorzystalam... a jesli ktos sie chce wynisic z tego powodu z forum to ... nie bede tu niecenzuralnych słów używać... prosze Was... róbcie co chcecie ale nie róbcie afery o dwa linki ktore zdarzyly sie pierwszy raz i na pewno ostatni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze mnie oskarżacie, podałam firmy ktore znam pare stron wstecz, taka długa lista ten kto bedzie chcial znaleźc, nie przoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
Myślę że to bardzo dobry pomysł z tym forum na hasło..nie będzie sępów i kłótni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Kod pocztowy bez kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kuzyn właśnie mi napisał, że dostał z Citroena zestaw gadżetów rajdowych ( czapeczka, zegarek, torba i ręcznik) Napisał jakiś czas temu ot tak sobie i nawet nie przypuszczał, że coś dostanie, a jeśli nawet to nie coś takiego. I dostał jeszcze klubowe pierdoły z Manchester United (koszulka, czapeczka i cos tam jeszcze). Ucieszył się jak gwizdek, bo jest maniakiem sportu. Niestety nie ma on żadnych adresów, bo jak już napisałam pisał dawno i ot tak sobie, więc nie zanotował niczego. Zresztą faceci nie przykładają takiej wagi do drobiazgów więc się mu nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co stałe bywalczynie, odchodzicie do elitarnego forum na haasło, tak? prosze bardzo... i nie bedzie mi przykro wiecie, skoro są takie osoby ktore są zazdrosne o 2 linki=2 adresy mailowe... śmieszne to jest... no ale cóż... są ludzie i \"ludzie\" dzięki za miłe potraktowanie mnie :) dzięki serdeczne papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zakochanaaaa to mój email:) martens90@interia.pl. Z góry bardzo Ci dziękuję:) i poczekam troszkę:). A tak na marginesie ile czekałaś na przesyłkę? I czy jedna firma przysłała ci te rzeczy? Bo mi naj.... zależy na pudrze, balsamikach i czyms tam jeszcze:D. Próbuje wszystkie kosmetyki:) i po jakiem pisalas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia lunie
hej dziewczyny! Czy mozecie sprawdzić mi list i powiedzieć czy nie odstraszy on producenta? Good Moring, I heard very enthusiastic opinions about ****. - nazwa firmy Would you mind give me some free samples? My adress : Imie i nazwisko ***** street number 27 kod i miasto Poland. Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
papaja widze ze gryzie Cie sumienie, bo juz ktorys raz powtarzasz to samo!!! :p :p :p i ciagle powtarzasz ze to tylko dwa linki: jesli tylko dwa to je podaj albo juz przestan o tym mowic - bylo, minelo - koniec! a co do tego ze Cie tak potraktowano - coz... co Ty bys sobie o takich osobach pomyslala??????? :p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie ze macie mi byc wdzięczne za te paare firm ktore podalam w dodatku bez adresu ich strony i maila ale sorry... straszyć że doejdziecie bo jesteśmy beeee bo przyjęliśmy maila od zakochanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przyda >>> wyobraź sobie ze nie:P ja nie mam sobie nic do zarzucenia... a może Ty masz bo atakujesz ludzi? co? ile masz pomarańczowych i czarnych nicków? ale spox taki zarzut można postawić każdemu... ja do nikogo nic nie mam ale nie pozwole sie obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
co sie tak oburzasz!!! ja Cie nie obrazam - tylko stwierdzam fakt! A nick mam jeden - pomaranczowy i tez podaje linki - bez oczekiwania na wdziecznosc!!! ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przyda >>> odpowiadam na pytanie... co bym sobie pomyslała... odpowiadam szczerze... najpierw poczułabym sie hmmm, zrobiło by mi sie przykro, jednak po chwili stwierdzilam ze podejście zakochanej jest właściwe... podaje na maila zainteresowanym , a nie żeby każdy kto tu wejdzie mial jak na dłoni... nie, zeby dostac trzeba sie troche wysilić... i jest okej według mnie :) trzeba napisać maila do zakochanej, poczekac na odpowiedz potem samemu sklecić po angieslku maila... troche roboty ;) a to że zakochana nie podała wszystkim to juz nie jest mja wina... ja yślałam ze poda wszytki ktorzy napiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
mnie nie chodzi o cala te sytuacje - bo juz wszystko zostalo powiedziane i ocenione chodzi mi o to ze juz czas najwyzszy zakonczyc dyskusje na ten temat i wrocic do sedna topiku - kto mi pomoze szukac linkow? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaakakaa
Hej! Niunia lunia chce abyśmy jej sprawdziły danego emaila, my jej pomogły, ale jelsi chodzi o nazwę firmy to nie poda...:(. My jej mamy pomagać, ale ona zatja przed nami pewien fakt, uważam, że to nie fair. Nie wymagam od Ciebie żeby ś podawała nam wszytskie adresy, ale jesli chcesz naszej pomocy, my chcemy twoejj:PKto się ze mną zgadza???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalaakakaa
ale ona daje tylko szablon wiadomości, który ma zamiar wysyłać do różnych firm a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×