Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość rozalinda
he he. też wczoraj dostałam paczuszkę od pasty ELMEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL >>> ja spytałam o gadżety:) a jak myslisz z tym przedstawicielem Naturell na forum to prawda? ja mysle ze to lipa:) ale... jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nas o tym informujesz ale forum nie jest o tym... przenies sie na życie erotyczne tam na pewno Twój post zainteresuje niektórych obecnych nsa forum:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie często przychodzą do Was uszkodzone przesyłki??? -papaja co dostałaś z brio???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak: PrincetonGIRL >> ja wysłałam maila do Naturell i czekam na odp... prosić to nie przestępstwo... też uważam że to pic na wode:) xyzgirl >>> Ty mnie nawet nie denerwuj! wcvzoraj dostalam z Ambasady Potrugalii uszkodzona cała była... potargana, tak samo z ERISa próbki, były 3 nie wiem czy mi 3 wysłali ale były same z Under Twenty a ja prosiłam też do opaalania ale okej... w ogole 3/4 tego co do mnie trafia jest naderwane i dziura akurat taka żeby łapsko włożyć... brrrrrrr....... jak ja bym ich dorwała tych z poczty, ale to moze nie z mojej poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na BRIO wciąż czekam :) zaś te przeklęte 60s czekać... blebleble musze zabic czas i pisać tu pierdoły bo musze czekac... już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka
:-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza napisz po prostu tak: \"Czy mogłabym dostac od was jakieś bezpłatne próbki (np. kremów)? Bardzo podoba mi się wasza firma i chciałabym wypróbowac wasze kosmetyki czy są dobre dla mojej cery. I tu podajesz adres..................\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem zainteresowana produktami firmy ........., czy jest możliwość otrzymania bezpłatnych próbek? Mój adres ..................... ........ ...................... . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wykarczowałam ogródek... jestem posiniaczona i podrapana- te cholerne jezyny są wszędzie, chce któraś? ;) jest gorąco, upalnie, duszno i burzowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolydka
no jak się mieszka na zabitej wiosce wśród chaszczy to się nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał jest niemiłosierny. a w moich stronach nawet na burze się nie zanosi :-0 JA CHCĘ ZEBY SPADŁ DESZCZ!!!!!!!!!!!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka
nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sobie mówisz!!!!!!!!!!!!!kogo to obchodzi...się myje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×