Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość mimaczka
zakochana mozesz mi wysłac adres z tymi pudramii próbkami z zagranicy??/ marta.wielicka@wp.pl please ja tez ci moge podac ale mam tylko dwie ale ich na forum nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ZAKOCHANEJ
zakochana mozesz mi wysłac adres z tymi pudramii próbkami z zagranicy??/ marta.wielicka@wp.pl please ja tez ci moge podac ale mam tylko dwie ale ich na forum nie było ........................................................................................... mimaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia lunie
kalaakakaa powiem jedno - ciezko u ciebie z czytaniem i mysleniem. napisałam ten post z prośbą o sprawdzenie, nic wiecej. gdybym dostała probki od tej firmy to z przujemnoscią dalabym wam namairy na nią. jesli dostałabym odmowe powiedzialabym gdzie szkoda fatygowac sie z mailem. ale widze ,ze dla ciebie to jest bradzo trudne do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
jejku.. ale ten topik sie rozrasta.... wczoraj dostalam probki z wisotinu - stala klientka..... moze w pon. cosik dostane. Mam pytanko.. czy 'miasta' (urzedy, czy cos) tez wysylaja?? Bo pewna girl napisala ze z Wawy dostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PRZESTANCIE TOCZYC WOJNE . A CO DO TOPIKU TO JA NIGDZIE SIE Z TAD NIE RUSZAM, A OSOBY KTÓRE TU WPADAJĄ Z NAS POZARTOWAĆ ALBO ZBLUZGAĆ MNIE NIE INTERESUJĄ. IGNORUJE JE PO PROSTU I NIE KOMENTUJE. 3MAJMY SIE RAMY TO SIE NIE POS***MY :) POZDRAWIAM 🌼 NARKI DZIOŁCHY LECE ŚLEDZIC QMPELE BO UMOWIŁA SIE Z FACETEM Z NETU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikek_S wysyłają:) polecam: www.zielonagora.pl www.wroclaw.pl www.uml.lodz.pl www.umelblag.pl na inne czekam, czekam;) i doczekac się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia lunie
ponawiam prośbę : hej dziewczyny! Czy mozecie sprawdzić mi list i powiedzieć czy nie odstraszy on producenta? Good Moring, I heard very enthusiastic opinions about ****. - nazwa firmy Would you mind give me some free samples? My adress : Imie i nazwisko ***** street number 27 kod i miasto Poland. Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Tak Twój list jest bardzo dobry i nikogo nie odstraszy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie mam pieska ale nie załapałam się na Pegigree !!!czy są jakieś darmowe rzeczy dla psiaków obecnie??? dzięki za jakieś namiary!!W końcu mojemu psiakowi też się należy :) Pytanie2. Są jakieś darmowe rzeczy dla maluchów (8 mc-y)???Z góry dziękuję za jakiekolwiek namiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia lunie
dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRDE DZIEWCZYNY JA IDE IDE I WYJSC NIE MOGE BO CIAGNIE MNIE DO FORUM. ZARAZ SERIO IDE BO OBOWIĄZEK WZYWA, TYLKO JESZCZE MAM COŚ DO NAPISANIA:D xyzgirl----> info@royal-canin.pl mail do firmy z jedzonkiem dla zwierzaków. w mailu napisz dokładnie jakiego masz zwierzaka, waga, rasa, wiek a firma dobierze cos najbardziej odpowiadającego dla Twojego pupilka. Ja jak do nich pisałam wysłałam im też fotke mojego Bulinka i dzisiaj dostał on 2 paczuszki karmy dla małych dorosłych psów. bardzo mu smakowała :) NO TERAZ MOGE SOBIE ISC. DO ZKLIKANIA DZIEWCZYNY. PAPATKI 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenne
niunia lunie: żeby wszystko było w porządku, zamień "would you mind give.." na GIVING :) taka mała uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślicie że www.trojmiasto.pl przyślą jakieś gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynia moje miasto-czapka TVP-czapka Jan 3 Sobieski-koszulka Iglo DuPont-czapeczka Milka-czapeczka Finlandia-ręcznik Elektrolux-kubek Mirinda-plecak Algida-torba Real-brelok Gingers-otwieracz Fanta-brelok Pudzian Team-brelok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki ja równiez uważam, że wszystkie linki powinny być podawan tylko i wyłącznie na forum, a nie poprzez e-maile i gg. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o niedopuszczenie \"niewidzialnych\" dziewcząt(sępów) do nich. \"Stałe\" dziewczyny chyba już wszystkie dostały te linki na e-maile?:). Prawda? Chętnie bym podała je \"stałym\" na forum, ale zwalczamy \"sepiostwo\":), a poza tym ja ich nie znalazłam. Istnieją \"prawa autorskie\":). Nie obrażajcie się:). Uważam, że zakochanaaaa nie obrazi się, jeśli podamy te linki na e-maile dziewczynom znanym:), więc jesli chcecie podajcie e-maila. Chyba wszystkie pamiętacie, jaka była afera z DIOR-em? Jak ktos rozsyłał ankiety na e-maile to nagle tyle nowych nicków się pojawiło, że pierwszy raz tyle widziałysmy na raz z pytaniem \"kto mi prześle ankietę diora. Mój adres :.........\". Chcemy uniknąć, aby te \"sępy\" skorzystały z tych linków:). Myślę, że w przyszłości one i tak zostaną tutaj ujawnione:).Bez obrazy:D. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia lunie
Yenne oj juz za poźno :( Ale chyba sie domyślą co? :) Na przyszłość zapamietam. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam... ja nie mam szczęścia... :( ale dziś znowu pare katalogów...Zielona Księgha Urody i z ambasady o Potrugalii wypasiona paczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r >>> ja juz dawno pisalam do ALGIDY... nie wiem czy na ich stronie był formularz czy ppisałam maila ale cóż... moze masz date kiedy pisałaś??? bo ja nic jeszcze od nich nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jaki jest mail do mirindy? bo na ich stronie jest tylko muzyka./.. bynajmniej u mnie prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mirindy nie wiem bo nie pisałam:). Jak by ktos jeszcze nie wiedział lub nie miał próbek zaprozeń słubnych to cartalia wysyła:). Wystarczy w googleach wpisać \"cartalia\" i już... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na stronie milki znalazlam cos takiego W jaki sposób mogę otrzymać materiały reklamowe? Odpowiedź: Wielu wielbicieli marki Milka nie tylko przepada za czekoladą Milka, ale także chętnie kolekcjonuje długopisy czy inne materiały reklamowe i często zwraca się do nas z prośbą o przesłanie takich artykułów. Każdego dnia otrzymujemy na ten temat wiele zapytań, jednakże nie możemy, niestety, spełnić wszystkich życzeń naszych konsumentów. Artykuły, których dotyczą prośby, są najczęściej produkowane wyłącznie na potrzeby określonych przedsięwzięć reklamowych i nie prowadzimy ich dystrybucji i sprzedaży w żadnej formie poza oficjalnymi zasadami ww. aktywności reklamowych i promocji. Warto wysylac prosbe jak cos takiego napisali?Na niemieckiej jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r ... no wlasnie... ja tez znalazlam cos takiego... kurcze nie chce zebys to odebrala ze Ci nie wierze... ale... hmmmm... podałabyś mi maila do mirindy? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ta mapa samochodowa to jakaś duża czy malutk ai cieniutka. I najwazniejsze czy jest dokładna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam jakiś czas temu gadżety od pewnej odzieżowej fimry. A była to siateczka, długopis, breloczek, katalog, jaks taśma klejąca z logo. Było to od firmy,która używa skrótu RE. Powinnyście się domyśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×