Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ale Ty jestes uparta... brrr... ale moze nie do wszystkich napisałam... dlatego zamiast pisać te posty nic by sie nie stalo gdybyś w jednym z nich podała ich (firm) nazwy? wreszcie skonczyla by sie ta bezsensowna dyskusja miedzy nami... a zreszta jest tu pewna zasada ze jak ktos cos dostanie to pisze skąd i ja sie do tego stosuje... juz raz ktos powiedzial ze zaraz zamieni sie to forum w cos typu hehe ja dostalam ale nie powiem skąd reszte dziewczyn przepraszam,,, mielismy sie nie wciągac w kłotnie ale ja po prostu nie mam co robić... nudzi mi sie cholernie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis otrzymałam: -próbki 13 szt w tym cos dla mnie,dla mojego faceta i dla dzieci--LAVERA--jest to firma z Niemiec,dosc długo czekałam bo wysłałam 22.06 prosbe ,ale się opłacało czekac, -gosh--2 próbki kremu, -katalog domów [wersja ksiązkowa], -katalog domów na płycie cd, -próbki caudalie, -gadzety z Naturell --notes,długopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluteczka.papaji pewnie chodzi o to, że adresy tych firm może i są podane na forum, ale na pewno nie na jednej stronie i nie po kolei. Miedzy nimi mogą być firmy, które nie wysyłają, więc, żeby innym zaoszczędzić niepotrzebnego wysyłania to podajemy adresy nawet jeśli były one już podane. Tzw wymiana pewniaków. Jesteś starą forumowiczką więc pewnie pamietasz jak to było na starym forum. Nie ważne, że adresy były podane. Dziewczyny zawsze i tak je podawały z czystej uprzejmości i sympatii:) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
dostałam dzis ankiete z oceanica i dermiki Przesadzają sczególnie Dermika po co im czyjś dochód???? Za chwile kaza sobie tyłki podcierac za łaskawe nadesłanie kilku próbek ( zreszta dbanie o klijenta powinno być w ich interesie a nie klijanta) Przepraszam, ale troche mnie wkurzyli, czy nie uważacie ze przesadzają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r >>> dokładnie o to mi chodziło:) tylko jestem wkurzona (te dni... :( ) i dlkatego tak reaguje:):):) pozdro nie umialam teego ubrać w słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam: -płyta cd(przewodnik), jakiś znaczek Zielonej Góry -Marinex ulotki.....co to ma być??? skąd---> Basia3 masz te cd o domach???? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
z dermiki dostalam rowno 20 probek tylko ze wiekszosc byla dziurawych i kremy sie porozlewaly w kopercie. moze tylko tylko z 10 nadaje sie do uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
sorki za powtarzajace sie wyrazy ale literki mi sie merdaja ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r Herbapol nie chce mi nic przesłac,moze im sie juz skonczylo,albo takie próbkomaniaczki jak ja ich ciagle atakują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą płytę zamawiałam niedawno,ktoś podał tutaj adres.Nazwa tej firmy to LIPIŃSCY---www.ciepledomy.pl--ten adres spisałam z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe:), bo jak już napisałam wzięłam te adresy ze starego forum, więc troszkę minęło czasu:), ale czasami się trafi i akurat coś wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nio ja dostałam dzis z Ziajki 11 próbek,jest lux....niewysyłałam z iwostina przysłali zaledwie 3;/ ziakja dziś i dermika ma wysłać ale to za..same wiecie ile sie czeka:P Napisałam też(jakieś 3 tyg temu)do kolastyny i nieodpisała na maila;/ Do nikogo wiecej niepisałam z braku wiary że wyślą................................. Do jakiej firmy kosmetycznej opłaca sie jeszcze napisac?? ?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-). U mnie ostatnio nie było próbek ale zaglądam tu co raz może coś Wy znajdziecie to skorzystam ;-).Jak dostanę to napiszę. Ostatnio przez te upały to mi się na kompa nie chce wchodzić......uff.Widzę,że Jo3er się udziela ostatnio dużo :-).Fajnie,że są tu jeszcze stare forumowiczki,choć parę pojechało na wakacje j nie jade nigdzie w tym roku na żadne super wakacje.Ale wszystko przede mną ;-).Dziewczynki bez kłotni w zgodzie żyjmy tu .:-)Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpańska_Inkwizycja
Hej dziewczyny, jestem nowa i pewnie nie będę często pisać więc nie rejestruję nicka na razie - informuję tylko że nie warto pisać do Motoroli i do National Geographic - odpisali że nie przysyłają gadżetów reklamowych. Jeżeli dostanę odpowiedzi od innych firm to poinformuję o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam powsze pytanie i mam nowe(poniewaz też nie jestem tu czesto) więc...... chciałabym dostać jakis breloczek na klucze,gdyż łatwo je gubie..... z jakiej firmy mogliby mi przysłac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Hey Dziewczynki :D:D:D zabieram sie za szukanie jakis adresow i jak cosik tylko bedem miec to Wam tu zapodam :) a u mnie byla dzis Pani listonoszka i sie baaardzo ucieszylam bo dostalam nagrode z Filipinki:D:D:D zel(200 ml) krem(40 ml) i tonic(200 ml) ,a tak to jeszcze firma Naturell obiecala ze posla mi swoje gażdżety :D ale byly tez odmowy :( od thalgo ,evera,bell,dela,fenice,herbapol i nestle ...dobra zmykam pozdrawiam wszystkie dziewczynky paps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! widze ze tu dużo nowych:) ale mam nadzieje ze jeszcze niektórzy mnie pamietają te stale bywalczynie:D na początku lipca wyjechałam do egiptu i dlatego mnie nie było teraz wrocilam ale tylko na pare dni bo w piatek jade nad nasze polskie morze na 2 tygodnie a w tym czasie do mnie przyszło: ziaja 12 kolastyna 6 oceanic 10 + notes caudalie kolo 20 ale w dwoch kopertach molton brown szok!! wszytko w super buteleczkach takich ładnych zel pod prysznic 50 ml zel pod prysznic 30 ml balsam do ciala 30 ml i peeling do twarzy 10 ml DuWop - 2 razy po 5 taki małych pudełeczek cos jak jednorazowe krople do oka i w tym blyszczyk, podkład i jakies kremiki ale takie male ze nie wiem czy na 1 raz starczy issey miyake- zel pod prysznic i perfumka i moze cos tam jeszcze ale nie pamietam i przyszła jeszcze nagroda która wygrałam w konkursie zel pod prysznic do depilacji nóg i balsam osłabiajacy odrastajace wloski po goleniu i otwieram poczte a tam mi przyszła wiadomosc ze wygralam zestaw kosmetyków veet do golenia hehe ja mam szczescie do depilacji.. i ten konkusik na stronie: female.pl są czesto rozne fajne konkursiki wiec dziewczynki bierzcie udzial no to tyle pozdrawiam!! aha mam jeszcze pytanie, przyszło wam cos z tego japonskiego czy chinskiego MENARD czy jakos tak?? prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Dzisiaj dostałam 4 koperty no i kartkę od chłopaka,chociaż już wrócił:] Pierwsza koperta to - firma Mincer Mona Liza - dużo próbek różnych kremów itp. Druga- DUWOP - próbki błyszczyków(4), podkładu(1) i jakiejś odżywki do włosów(1) Trzecia- PharmaCF - dużo próbk balsmów i próbki perfum Czwarta- nagroda z Prizee- bajerancki długopis świecąc się na kilka kolorów. Teraz czekam jeszcze na radyjko od nich:] To dla zainteresowanych(polecam!): www.prizee.com Gdy znajdziesz się już na stronie Prizee.com wybierz przycisk: Register now Pojawi się przed Tobą formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić: Choose your User Name: Nazwa użytkownika (Twój login) Choose your Password: Hasło Confirm your Password:Powtórz hasło Your E-mail address:Twój adres e-mail Your Country:Kraj (Poland) If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: monika34 Gdy wypełnisz wszystkie pola, wciśnij przycisk OK. Proces rejestracji dobiegł końca. Teraz już możesz zacząć przygodę z Prizee.com PODRO FOR ALL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
a ja ciagle cos wygrywam, chyba z 30 nagrod wygralam w ciagu niecalego roku. ostarnio z telewizji itv wygralam zestaw eveline : krem do twarzy, mleczko do demakijazu i zel do mycia twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikt nieodpowiada na moje 2 wyższe pytania:( co??:( czy to ten adres maila do oceanika?? hcce ich prosic o próbki marketing@oceanic.com.pl, ??? na stronie patrzyłam czy by nienapisac do działu obsługi klienta???? handel@oceanic.com.pl??????????? pleas odpowiedxcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za firma DUWOP???bardzo mnie to zainteresowało jak napisałas o tych błyszczykach!!!!!??kochana...to jest firma polska??jak nie to hcyba nie dam rady tam napisac i prosić o próbki a bardzo bym chciała jakis błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×