Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

mam nadzieje ze to ten adres mail tak?? e-mail: info@naturell.pl oki napsize ale czy to właściwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattarina proszę:) Dostałaś stronkę, więc nie musimy Ci chyba potwierdzać skoro masz tego maila z ich strony. Pewnie jesteś nowa, ale czasami jeśli nie chcesz nadziać się na kogoś komu całkiem puszczą nerwy przez takie właśnie pytania to postaraj się najpierw sama troszkę popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis duzo lektury produkujecie ;-) Lovvely - ja mam pytanie o te konkursy smsowe: czy w takim smsie od razu podajesz swoje dane czy nie i dopiero jak wygrasz to oni oddzwaniaja i pytaja o adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok sorki sorki dzięki zastanawiam sie tez czy by nienapsiac do bielendy..no niewiem?pisałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaa
nie wiecie jaka firma wysyła jakieś maseczki do twarzy?? ale do młodej cery, takiej na 15-16 latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
Witam wszystkie forumowiczki:)Słyszałam,ze któraś z pań otrzymała próbki z firmy CAUDALIE.Czy mogłabys mi powiedziec co mam napisać(nie znam angielskiego zbyt dobrze)Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, to trudno powiedzieć, bo w sumie każda firma ma na pewno kosmetyki dla nastolatek, ale mało kiedy się zdarza, że takie wysyłają. Dziewczyny wielokrotnie pisały, że prosiły o próbki dla młodej cery, a i tak dostawały dla dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być chyba, a nie chuba:)Ja na Wase czekam już ponad miesiąc i nic. Nawet odpowiedzi nie dostałam. Podobno teraz to już nawet mniej tych gadżetów czy próbek przysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 PROCTER & GAMBLE -> warconsumer.im@pg.com CAMPINA -> http://www.campina.pl ZOTT -> www.zott.de PUDLISZKI -> www.pudliszki.pl DANONE -> www.danone.pl ARLA -> konsument@arlafoods.com www.arla.pl GERBER -> centrum.informacji@gerber.com CAPRIO -> info@caprio.pl PAOLA -> www.paola.pl paola@paola.pl DELECTA -> dorota.wojtkiewicz@rieberson.no , lilianna.kaczmarkowska@rieberson.no LAJKONIK -> www.lajkonik.pl HIPP -> www.hipp.pl 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
Dziewczyny prosze powiedzcie co mam napisac do Caudalie,zeby dostac probki:(nie znam angielskiego:((Proszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
kociak444@interia.pl a na ktory adres od nich mam wysłac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Jenny_Aniołek - czy mogłabyś również mi wysłać... ? ? ja nie znam ani francuskiego ani anglika . Plis hermiona133@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
Jenny_Aniołek dzięki wielkie:):):)a fajne te próbeczki i darmowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne przypomnienie adresów evera@evera.pl, soraya@soraya.com.pl, biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, evera@evera.pl, if@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, office@farouk.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, idea25@idea25.com.pl, dermika@dermika.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@farouk.pl, info@annalotan.pl, celia@it.com.pl, info@janssen-beauty.pl, efektima@efektima.pl, biuro@bandi.com.pl, biuro@floslek.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl, jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, dax@dax.com.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, serwis@eris.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, norel@norel.pl, ziaja@ziaja.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, heger@heger.pl, jadwiga-jk@wp.pl, mincer-mona-liza@kosmetyka.com, dermika@dermika.com.pl, soraya@soraya.com.pl, office@hean.pl, netpol@wp.pl, f itomed@fitomed.pl, efektima@efektima.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, serwis@eris.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera -> no darmowe :) i probki mi sie podobaly :) nawet takie male 3 tubeczki z kremem dostalam ale tez pare probek dalam mamie :) a mail masz juz wyslany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z was podała tutaj, że dostała z firmy Reserved reklamówkę, breloczek itp. Ja wysyłałam wcześniej, bo kilka dni przed tym jak napisała to na forum i dostałam tylko katalog. Poleconym.Widać że listonosz nie był zachwycony, ciekawe dlaczego :D co do gier Prizee: Co wy robicie że tak szybko zdobywacie \"pieniadze\" ?? ja gram już w to chyba z półtora tygodnia, nazbierałam 0,17 i gdzieś mi przepadło, a teraz mam 0.22 :0 Dostaję za 1 grę 0.01, a grać mogę zaledwie 2 razy dziennie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
Jenny_Aniołek dziekie:):)juz do nich napisałam:)ciekawe czy cos przysla:)dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*A* amichon@loccitane.com.pl *B* biuro@somar.poznan.pl bielenda@bielenda.com.pl biuro@bandi.com.pl biuro@floslek.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl biuro@pierrerene.pl bionatura@poczta.wp.pl biuro@lakshmi.pl biuro@pierrearthes.com biuro@farmona.pl bell@bell.com.pl betuland@betuland.com.pl *C* celia@it.com.pl chmurka@chmurka.pl channoine@channoine.pl celia@celia.pl cosmetics@antom.pl *D* dax@dax.com.pl dermika@dermika.com.pl dmk@i-f.com.pl *E* elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl efektima@efektima.pl evera@evera.pl eveline@eveline.com.pl efektima@efektima.pl *F* fitomed@fitomed.pl florina@florina.com.p *G* goldenrose@goldenrose.pl *H* heno@heno.com.p *I* idea25@idea25.com.pl info@annalotan.pl info@janssen-beauty.pl if@i-f.com.pl info@vikar.org iwostin@iwostin.pl internet@stives.pl nfo@drnona.com.pl info@scandiacosmetics.com.pl instytut@polon.pl *J* jadwiga-jk@wp.pl joanna@joanna.pl *K* kolastyna@kolastyna.com.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl *L* lenscy@interia.pl lodz@erispartner.pl *M* marketing@oceanic.com.pl marketing@miraculum.com.pl marketing@svr.pl mcr@kosmetyka.pl marketing@barwa.com.pl mincer-mona-liza@kosmetyka.com *N* norel@norel.pl netpol@wp.pl *O* office@farouk.pl office@hean.pl *P* pytania@ciao.pl pollena@pollenaewa.com.pl pulanna@pulanna.com.pl *R* regional@regional.pl *S* serwis@eris.pl soraya@soraya.com.pl smooth@smooth.pl solkos@solkos.pl sekretariat@vipera.com.pl *T* thalgo@thalgo.com.pl *U* unicolor@unicolor.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prizee---> ja gram juz2 miesiace i mam dpiero 5.90 :(:(:(:(:( chyba kupie ten dlugopisik zmieniajacy kolorki... ale jak narazie mnie nie stac, bo kosztuje 10,90 moze macie jakis sposobik na \"duza kase\"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×