Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość maluteczka
czy ktoś ma może linka do HP?? można było sobnie kiedyś coś zamówić na ich stronce...czy któraś z Was to dostała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przeglądam to stare forum i znalazłam parę sprawdzonych adresów jesli się któreś powtarzają to sorki, ale nie chce mi się sprawdzać. evera@evera.pl, soraya@soraya.com.pl, biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, evera@evera.pl, if@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, office@farouk.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, idea25@idea25.com.pl, dermika@dermika.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@farouk.pl, info@annalotan.pl, celia@it.com.pl, info@janssen-beauty.pl, efektima@efektima.pl, biuro@bandi.com.pl, biuro@floslek.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl, jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, dax@dax.com.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, serwis@eris.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, norel@norel.pl, ziaja@ziaja.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, heger@heger.pl, jadwiga-jk@wp.pl, mincer-mona-liza@kosmetyka.com, dermika@dermika.com.pl, soraya@soraya.com.pl, office@hean.pl, netpol@wp.pl, f itomed@fitomed.pl, efektima@efektima.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, serwis@eris.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, norel@norel.pl, ziaja@ziaja.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteczka
dostałam dzisiaj w sumie 15 przesyłek, korzystałam z adresów podanych tutaj na forum pozdrawiam, Pani listonosz miała ponoć aż całe czerwone ramie od próbek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteczka
-----> papaja wszytskie lniki zoastały podane na tym forum, wiec chyba nie ma sensu podawać tego jeszcze raz, tym bardziej że prawie wszytskie przesyłki były z polskich firm, poza tym Ty jesteś od dawna na tym forum wieć pewnie do większości z nich zdązyłaś juz napisać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluteczka >>> prosze... nie bede sie kłócić, ale wczesniej tu nie pisałas... wiesz jak to wygląda... zbierałaś nasze adresy... i teraz nawet nie chce Ci sie podac nazw... juz nie mowie o adrsachg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
witam mam okolo 150 polskich adresów mailowych z probkami i gadzetami jesli ktos chce to to moj mail dasia_22@wp.pl mam jeszcze pytanko co przysylaja z naturell czy cos takiego. http://www.sunsilk.pl/user/77/motylek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteczka
ja jestem na tym forum od dawna .... o ile dobrze pamiętam to mija już drugi rok, jestem praktycznie od samego poczatku istnienia poprzedniego forum i czasami się udzielałam tylko, że pod róźnymi nickami bo moje byly zajmowane, tylko nie wiem w jakim celu....\ ....nie widzę sensu podawać po raz kolejny tych samych adresów, bo na pewno napisałaś już do tych firm i też to otrzymasz... ....ja z nikogo adresów nie korzystam, większość z bezpłatnych rzeczy znalazłam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, maluteczka podaj te firmy okej najlepiej wprost powiedziec :) nazwy firm... co Ci szkodzi... jesli Cie urazilam to sorry... nie wiedzialam ze jestes od dwana:) mozesz podac te NAZWY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
jezeli chcecie to ja moge podac wam adersy ktore mam. nawet alfabetycznie je ulozylam ;o). wiem ze niktorzy sa przeciwni podawania adresów na forum. raz podalam na pewnym forum podalam i admin je wyrzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - probowalas napisac do MON-u?? bo mi maile wracaja a stronka nie chodzi :-( Czyzby przewidzieli nasz atak i sie zamaskowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie przyda >>> :D mi też wraca maile... na te oba podane tu adresy... :( ale już sie pogodziłam z tym:D są inne stronki:) to znaczy inne instytucje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasia23 - tutaj nikt nie wyrzuci tych adresow, wprost przeciwnie wszyscy sie uciesza wiec mozesz je smialo napisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r ok ja poczekam o ile chce Ci sie szukac bo ja przeszukałam poczatek i nie znalazłam:( widocznie to jest gdzies bardzeij po srodku:) a ja dzis dostałam mnustwo kopert naliczyłam 17 ale wiekszosc jest z samymi ulotkami buu tylko natulreli i netia przesłaly mi gadzety a no i prezydium w zielonej gorze ale tylko taki znaczek zielonej gory +płytki z przewodnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja nie ma sensu jeśli nie chce to jej nie zmusisz, żeby podała. Może po prostu nie chce się jej wypisywać tych wszystkich adresów. W miarę możliwości będę odświeżać stare adresy, bo może akurat któryś się przeoczyło. Traz podaję tą firmę, którą obiecałam Szarlotce22 Green Planet to ta firma. Teraz parę satrych, ale jarych adresów ze starego forum: Pharma cf Smooth Herbapol-lublin@herbapol.com.pl (dostałam z tąd \"tonę\"próbek) IF-if@i-f.com Carlobossi-biuro@carlobossi.com.pl Belnatur-belnatur@belnatur.pl Wszystkie adresy są 100%-towe. Osobiście dostałam próbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r >>> wiem, nie zmusze... ale cholera mnie bierze jak taka pisze ze dostala i z tej radosci nawet jej sie nie chce podać skąd... brrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
juz podaje. poczekajcie ;0) te adresy w miare mozliwosci sa sprawdzone. jak firmy odmawiaja mi probek lub gazdetów bo im. np sie skonczyly wysylam porosby az do skutku. dobra podaje juz. pewnie wszystkie juz macie: ados@ados.pl agasiejewska@oceanic.com.pl amichon@loccitane.com.pl arctic@hoop.com.pl aroma@pollenaaroma.com.pl beauty_cosmetics@vp.pl bell@bell.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl bielenda@bielenda.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl biuro.vp@vp.pl biuro@bandi.com.pl, biuro@bio-active.pl biuro@domherbaty.com.pl biuro@farmona.com.pl biuro@floslek.com.pl, biuro@grotex.com.pl biuro@jelp.pl biuro@kobiety.pl biuro@lakshmi.pl biuro@margocosmetics.com.pl biuro@naturella.com.pl biuro@pierrerene.pl biuro@premuimfoods.com.pl biuro@progrescosmetics.pl biuro@sadrena.com.pl brevoxyl@stiefel.com.pl browar@bosman.pl carum@carum.pl celia@it.com.pl, celiadh\@celia.pl centrala@zielonabudka.pl cykoria@cykoria.com.pl dax@dax.com.pl, dermika@dermika.com.pl, dmk@i-f.com.pl efektima@efektima.pl elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, eveline@eveline.com.pl evera@evera.pl, ewa.paluszkiewicz@oxalis.pl fitomed@fitomed.pl flooring@lentex.com.pl geleo@geleo.pl gellwe@gellwe.pl gerards@gerards.pl handel@koral.com.pl handel@terravita.com.pl handel@terravita.com.pl idea25@idea25.com.pl, if@i-f.com.pl, info.pl@kotanyi.com info.polska@tetley.pl info@annalotan.pl, info@bcosmetics.com info@carlsberg.pl info@cocacola.pl info@doppio.com.pl info@f.c.solidarnosc.pl info@inteligo.pl info@jabushe.pl info@janssen-beauty.pl info@moda.net.pl info@monami.pl info@naturell.pl info@netia.pl info@piwoharnas.pl info@sunsetlifestyle.pl info@svr.pl info@wasa.pl info-france@puma.com info-polska@puma.com internet@adriatyk.com.pl itv@itv.net.pl jaskiewicz@bingo.net.pl joanna@joanna.pl kamis@kamis.pl karmi@karmi.pl kolastyna@kolastyna.com.pl kontakt@citroen.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl kontakt@pl.mcd.com kontakt@tymbark.com.pl kontakt@tymbark.com.pl langner@binar.com.pl lilianna.kaczmarkowska@rieberson.no lublin@herbapol.com.pl marketing@atw.com.pl marketing@barwa.com.pl marketing@cloettafazer.pl marketing@miraculum.com.pl marketing@oceanic.com.pl marketing@svr.pl marketing@tcm.com.pl marketing@telepizza.pl mastry@ice-mastry.pl mcr@kosmetyka.com mcr@kosmetyka.pl mincer-mona-liza@kosmetyka.com mlekpol@mlekpol.com.pl mokate@mokate.com.pl ms@aci.pl mydla@mydla.pl nfo@astra-slodycze.pl nfo@jabushe.pl, norel@norel.pl oetker@oetker.pl office@farouk.pl, office@headlines.com.pl office@hean.pl opinie@hochland.com pollena@pollenaewa.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, redakcja.tvnturbo@tvn.pl schwarzkopf.pl@henkel.at sekretariat@biomlek.pl sekretariat@browarkasztelan.pl sekretariat@tv4.pl serwis@eris.pl, serwis_konsumenta@morliny.pl smooth@smooth.pl, soraya@soraya.com.pl soraya@soraya.com.pl stapiz@stapiz.waw.pl szopink@aktivist.pl thalgo@thalgo.com.pl unicolor@unicolor.com.pl widzowie@tvn.pl widzowie@tvp.pl wirtuella.pussions@wp.pl zarzad@gravita.pl zas-pol@zas-herbaty.com.pl zbyszko@zbyszko.com.pl ziaja@ziaja.com.pl zory@mokate.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteczka
nie widzę sensu podawać adresów tych firm, które były podane 5-6 stron temu...poza tym (bez obrazy) ale papaja Ty wszytskich prosisz o podanie adresów z ktorych dostali, czyż nie łatwiej jest cofnąc sie o kilka stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się uda => dzięki :) Ja jak dotad nie dostalam nic. Jedynie odmowy z Netii, Inteligo i czegostam jeszcze. Tylko Naturella chce mi coś zapodać :) Nie mogę sie doczekac POzdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
ja z kamis dostalam odmowe. wiecie zawsze jak nie chcecie jakies wypowiedzi to mozla usunac. ja osobiscie wole jak wszystkie maile sa w jednym miejscu anie tak porozrzucane. bo szukajac szalu mozna dostac ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluteczka >>> co? że co? słucham? ja jestem PRZECIWNICZKĄ podawania gotowych maili... pytalam tylko o firmy, nazwy... ale dla niektórych to problem podać nazwe np. NATURLL, NETIA... no cóż... ja pytam tylko skąd dostałaś... skąd to znaczy ze chcialabym nazwe firmy ktorą sobie wrzuce do google i znajde ale jak sie tak upierasz to bez łaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteczka
ja się nie upieram ...nie musisz szukać żadnych maili, bo adresy tych firm są podane na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×