Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

no coś Ty żadnych problemów ani kłopotów nie będzie , ja też tak miałam kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r -dzieki :-) to suuuuuuuuper ze sprawdzone! Jak juz ktoras z dziewczyn pisala - niezly z Ciebie gornik!!! hahaha ;-) Dzieki, wielkie dzieki Lovvely - bo ja zajrzalam na te stronke itv i tam sa same konkursy smsowe wiec myslalam ze w takich bralas udzial - stad moje pytanie, ale dzieki - i mowisz ze sa tam tez takie konkursy, ze maile sie wysyla? na tej stronce itv? A co do tego ze nie ma tutaj za wiele osob z tamtego forum - coz... moge Ci tylko powiedziec ze nowe osoby tez sa fajne ;-) ;-) 🌼 Ja mam dzisiaj bezowocny dzien - nic nie podalam, ale dzieki jok3r chyba mi ujdzie to na sucho ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę powoli spadać, bo cały dzień siedzę przy kompie i już mnie głowa zaczyna boleć. Jutro jeśli nie pojadę na plażę to na pewno podam znowu lawinę linków:). Do jutra laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja, Wasza kochana papaja idzie się kumpu lumpu :D mam dziś doibry humorek bo biurko cale zawalone katalogami, przewodnikami i tym podobne... jutro ide jupic z 20 teczek i to opisze flamastrami i nic sie nie zgubi:) chyba ze mama wczesniej zrobi z tym porządek...:( ale jej nie dam tego dotknąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa uznania. No mam nadzieję, że na trochę zajęłam dziewczyny, więc na pewno Ci wybaczą dzisiejszą niedyspozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam tylko stopke:) jak Wam sie podoba:) ide juz ale piszcie:) a moze jeszcze troche bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - najpierw nie zauwazylam - sorki - a potem nie moglam odpisac bo kulalam sie ze smiechu, dobre... az mnie brzucg boli hahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojojoj..Dziewczyny,ale dalyscie czadu.....pare godzinek mnie na chacie nie bylo,a tu sie zaroilo od nowych stronek..hehehe...wczoraj byl zastoj,a dzis nadrabiacie z nawiazka...suuuuper....dzieki za wszystkie linki...i dzieki tym, ktore stare linki przypominaja...bo nie wszyscy maja czas zeby przegladac stare forum albo strony wstecz...:) te Dziolszki, ktore wyszukuja nowe linki powinny dostac medal...hehehe...bo to jest mega sztuka teraz... ...a tak poza tym to dzis u mnie w skrzyneczce przesylka od netii....znowu tylko notesik:( probeczki od stiefela....dostalam drugi raz, bo ostatnio dotarly do mnie rozlane i wyslalam do firmy maila,ze przyslali mi plywajaca koperte..hehe...to przyslali z przeprosinami drugi raz...i przesylka mod Mincera....takze jestem nawet zadowolona :) ... pozdrofffki for @ll 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę usnąć.Właśnie włączam TV a Wam zycz kolorków.Wy już napewno macie słodkie senki i bujacie w obłokach sobie żebym ja tak mogła szybko zasnąć to by było good. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o kurna... niebylo mnie przez tydzien (skonczylam na 28 stronie,a tu juz 88). pozniej napisze co dostałam bo dopiero niedawno wróciłam i ide to rozpakowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
Witam :) witam:) ciekawe czy dziś cus dostana wczoraj: Długopis (w kawałkach) z naturell i notes Ulotka z pollenyaroma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczoraj dostałam wizytówki z wilkinsona to jest stronka www.wilkinson-intuition.de oraz Twój wirtualny fryzjer z sunsilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllcia_troll
Mam pytanie do was;] Jak wypełniacie jakieś amerykańskie formularze do co to jest adres1 i adress2? A jeśli chodzi o adresy to wysyłałam do prawie wszystkich firm które są tu na forum ale na razie cisza. Jedyna sprawdzona strona to http://194.246.124.154/knorr/index.php wypełniłam to i co kwartał wysyłają mi gazetke i probki kosetyków takich jak: dove, rexona, knorr, lipton, rama, cif, domestos, flora. Naprawde zachącam do tej gazetki i prosze o odpowiedz na moje pytanko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera20
Witam.Właśnie dostałam list z Pollena-Aroma.Niestety tylko ulotki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie. Ja tylko na chwilę, bo jest zbyt ładna pogoda, zeby siedzieć w domu:) Odpowiadam na pytania. becaseiloveyou podaję i nowe i stare linki. Dlaczego stare?, bo nie wszystkim się chce przewalać ponad 400 stron starego forum, a są tam ciekawe i sprawdzone adresy. Nawet ja niektórych nie zauważyłam wcześniej i np wczoraj sobie wysłałam. Więc wyluzuj, bo może nie wszyscy są tak świetnie zorganizowani i chętni do przeczytania 400 stron w poszukiwaniu adresów. Nie zauważyłam, żeby zalewały nas nowe linki, więc, żeby topik nie padł to chociaż przypominam stare. Nie musisz na nie pisać, mogłabyś nawet poszukać nowych, ale nie krytykuj mnie za to, że podtrzymuję forum i sprawiam dziewczynom radochę. Teraz emilllcia_troll słońce Adress 1 to ulica, adress 2 to numer domu:) Nie każda firma, zwłaszcza zagraniczna przysyła potwierdzenie. Musisz cierpliwie czekać na przesyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko wlasnie wstałam i zastanawiam sie co dzis zasnane w skrzynbce:) ale obawiam sie ze to juz koniec... dwa dni z rzedu bylo po 7 przesylek wiec... chcialabym byc mile zaskoczona:) ale chyba dzis juz nic nie bedzie :( byloby zbyt dobrze... wiecie co ja zrobilam... nie wiedzialam ze adress 2 to numer i pisalam wszystko w adress 1 - i ulice i numer a adress2 zostawialam puste... myslicie ze to przejdzie? ide teraz na sniadanko ale bede potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie wyskoczył komunikat, że źle wypełniłaś ankietę to dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany....
emilllcia_troll ---> "co kwartał wysyłają mi probki kosmetyków takich jak: knorr, lipton, rama, cif, domestos" ha ha ha, co za tępa i bezmyślna istota, jak większość osób z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r >>> :) mam nadzieje ze to wypelnianie nie poszlo na marne:( tak to jest jak sie nie zna angielskiego... wlasnie siedze na prizee :) mam juz 0,01 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........
❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany zanim zaczniesz wyzywać nas od tępych i bezmyślnych, najpierw zapoznaj się porządnie z tekstem. O ile wiem to rexona i dove zaliczają się do kosmetyków. Cify i te inne w niektórych sklepach również nazywane są kosmetykami, ale przemysłowymi ( więc nie czepiając się szczegułów wychodzi na to samo) natomiast jesli chodzi o knorra itd to po prostu dziewczyna nie chciała się rozpisywać na kategorie i wymieniła te artykuły razem z kosmetycznymi. Więc zastanów się co piszesz, bo z Twoich słów wynika raczej, że to Ty jesteś bezmyślna i tępa:) Zresztą osoby, które piszą tu anonimowo uważam za tchórzliwe skoro krytykując innych boją sie podać swojego nika .Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Witojcie rzeczywiscie nie ma tu juz zadnych \"starych\" hehe i sie nie dziwie ja tez odpadam i tak sobie mysle - zostac sepem hehehe nie zostac... pozdrowka dla Wszystkich ktorzy mnie pamietaja i znali he :) aaa jor3r - czy jak Ci tam - zamiast zbierac laury i owacje od tych mlodych dam - po prostu pokaz dume i honor - przyznaj sie ze po prostu sklonowalas te wszystkie adresy z naszego starego forum !!! a nie - kurna zbieraj pochwaly - super szukaczki buahahaha sorki - ale nienawidze komunistycznego systemu pracy - MY SIE NAPRACOWALYSMY JAK CIEBIE JESZCZE NIE BYLO!!! a Ty wrednie tylko przeklejasz adresy sygnujac je niby soba feeeeeeeeeeee szkoda slow ... przykre jest to co zrobilas... niemniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzgirlvp.pl
Dziś listowy odwiedziła mnie w DOMU -przesyłka z BRIO wkońcu breloczek -przesyłka z Naturell -katalog Kobiece dni bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorki musze stanąć w obronie jok3r!!! ona napisała wyraźnie ze te adresy sąą ze starego forum i w dodatku są sprawdzone czyli ktos cos dostal z tych adresów:) wiec róbcie co chcecie ale ja dziekuje jok3r:D mnie by sie nie chcialo przeszukiwać tych 480stron tamtego topicu a jok3r wlasnie to robi i ja dziekuje... :):):) a wy mozecie byc niewdzięcznymi sępami.... ja dostalam ale innym wara od tego... byle ja dostalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×