Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ahtuma
pozdrow Tomka i Agę :> coooo za szkoooda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
jaki miałaś nick na poprzednim forum,kim byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak typowe usuwanie się w cień osób, którym zabrakło przysłowiowego języka w gębie. Chcesz zachować twarz i starasz się wmówić, że Twoje żenujące wypowiedzi były prowokacją? Czyli teraz już piszesz normalnie? Hmm więc dalej uważam, że powinnaś popracować nad pisownią:) Rezygnuj z forum, bo już jesteś chyba spalona w oczach dziewczyn, więc nic tu po Tobie. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja dziś tylko na chwilkę ... Wyruszam na Pielgrzymkę i musze się jeszcze spakować :)) Wczoraj przyszła do mnie gazetka \"Kobiece dni bez bólu\", a dziś z GE Money Banku: 7 balonów, 3 ołówki, 3 śliczne niebieskie długopisy, smycz też fajną i suuper notatnik A4...podoba mnie się to :)) To tyle... Pozdrófki... kurna, abym doszła do tej Cz-wy :)))) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny idę sobie do znajomych na filmik. Wieczorkiem podam Wam kolejne ardesiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r - prowokacja jest w 100% udana moja droga bo nadal mi wtorujesz - to mnie bawi bardzo bawi - spalona - wybacz ale \"spalenie\" przed gromada smarkul mnie nie bawi i nie kompromituje - bawi po prostu bawi haha a ty prowadz dalej swoj dziecinny teatrzyk - haha i prosze cie - wszystkie zarzuty jakie mi stawisz - charakteryzuja mnie nie ciebie - sluchaj powiem jeszcze raz - nie piszemy o tobie !!!!!!!!!!! bardzo mi przykro ze zabraklo ci argumnetow i od jakiegos czasu piszesz to samo..szkoda a tak dobrze sie zapowiadalo...buuuuu a co do usuwania - to wlasnie madrzy wiedza kiedy maja to zrobic i robia :) reasumujac - zycze ci wiecej madrosci, mnie glupoty - to tozsame, zycze ci zeby w koncu ktos dal ci dobroc i milosc - zycze ci bys juz nie byla sama w koncu kazda potwora ...hahah a jestes nia - wypowiedzi lustrem twym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahti rusz dupe z krzesła i idx przewietrzyc swój pusty chamski łeb a po drodzę wpadnij do apteki po Dianę która przyda się Ci bardzo bo ze stylu w jaki się wypowiadasz marna chamko wynika, że powinnaść jeszcze siedząc na dupie zajrzeć sobie w majtki a wtedy dowiesz się, przedzierając się przez gąszcz nadmiernego owłosienia ze zaczął kiełkowac Ci prócz zarostu na twarzy jeszcze penis. tak, tak takie są efekty nie regulowania poziomu testosteronu u kobiet oczywiście w twoim marnym przypadku pseudokobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to dalas czadu
Cytuje: wybacz ale "spalenie" przed gromada smarkul mnie nie bawi i nie kompromituje - bawi po prostu bawi haha ... ale brednie!!! a jaka kompromitacja!!! kon by sie usmial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wytrwałe w pracy dziewczyny. Nie piszę już ale Was czytam i niestety i stwierdzam,że nie ma takiego klimatu jak na tamtym topicu.Tu już nie chodzi o tego \"wynaturzeńca\" ale o totalny brak pomysłu na ciąg dalszy.Gadżety,to już jest sprawa zamknięta bo same widzicie jak firmy reagują na kolejne prośby.Pozostają jedynie kłótnie i wzajemne obrazy a chyba nie o to chodzi.Niestety dziewczyny bardziej obrotne i doświadczone w szukaniu stronek wyprowadziły się chyba na dobre a większość z tu obecnych nie znalazła nic ciekawego.Kopiowanie z poprzedniego topicu nie ma sensu bo większość jest nieaktualna.Serdecznie Was pozdrawiam i życzę takiej atmosfery jak na wcześniejszym forum,by nie było kłótni i panowała atmosfera sprzyjająca dalszemu rozwojowi tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to dalas czadu
Patio - dobre a jakie sluszne! wszak w mitologi skandynawskiej Ahti = Lemminkejnen to bóg wód, dobrych połowów i lekkomyślny bohater - facet a nie kobieta!!!!! hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to już nie tylko mnie, ale i resztę dziewczyn obrażasz. Tak trzymaj, pewnie w Twoim światku w ten sposób zdobywa się popularność. Wiesz, nie chce mi sie z Tobą gadać, bo widzę, że do Ciebie nic nie dociera. Nie potrafisz sklecić zdania, żeby przy tym kogoś nie obrazić. Skoro to jest Twój sposób na budowanie autorytetu to brak mi słów. Nie jesteś dla mnie żadnym wyzwaniem, ani kompanem do przeprowadzania takich rozmówek. Więc idź lepiej popracować nad składnią i słownikiem. Jak sama zauważyłaś nikt Cię tu już nie chce, więc zrób wszystkim przysługe, grzecznie się pożegnaj i narka. Kończę z Tobą, bo mi Ciebie żal. Dostajesz odemnie wielkiego ignora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Do mnei dzisiaj ic nie przyszło:( macie może jakiś sprytny sposobik na szybkie zdobycie kasy(chce sobie dlugopisik za 10, 90 kupic, a mam dopiero ok. 6:()? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... dodam, ze to dotyczy prizze(zapomnialam o dopisku:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jok3r
jest tam kontakt ale nie moge wejsc w to;/jak mozesz to podaj e-maila bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r - haha alez mnie przejal ten ignor/ czy ban rany boskie haha widze ze cie znajomi nie chcieli - mialas isc na film a nadal tu tkwisz...latwo budowac przez internet rozchwytywana i wielbiona przez innych istote - szkoda ze twoim domem samotnosc ...- nie chce ci sie gadac? gadasz do kompa? to juz za ostre? to jest choroba? ja do ciebie pisze - i ty mi mowisz ze ja nie znam polskiego slownictwa, ze moj slownik jest malo wysublimowany??? to ty nie masz pojecia o elokwencji i sposobach wypowiedzi ba - nie masz nawet na tyle rozumu by porownywac czy przyrownywac wypowiedzi - nie odrozniasz prowokacji i cynicznej zabawy od realnego zycia; dajesz sie wciagac i ciagac po gierkach ...dzieki temu dajesz mi uba po pachy - dzieki nalezysz do osob wzdrygajacych sie przed najmniejsza krytyka - do tego przypisujesz sobie boskie prawo osobowych ocen - w sumie spoczko - w koncu nauczylas sie tego od boga haha znawca mitologii - haha skandynawskiej najpierw sprawdz co piszesz bo swiat walkirii i Lokiego jest daleko daleko od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka:) nic sie nie zmienilo:) kłótnie:) athi, weź już przestań :) wrzuć na luz:) jok3r trzymaj sie:) ja jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to dalas czadu
Ahti - to bohater Kalaveli - finskiego eposu narodowego, a Finlandia - bo pewnie tego nie wiesz - jest jednym z krajow skandynawskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w morde,nie bylo mnie tu kilka dni( bo prad mi odcieli :) ) a tu znowu jazdy a ile nowych stron!!!chyba chwilke mi zajmie przeczytanie tego wszystkiego.jak narazie przejrzalam ostatnie strony i jestem pelna podziwu dla jok3r.ahti nie skomentuje bo szkoda gadac.lepiej zeby nie bylo juz co komentowac bo w koncu zbaczamy z tematu.biore sie za szukanie linkow i postaram sie niedlugo cos wkleic.jak narazie nic do mnie nie przyszlo :( ale moze jak wroce z londka zastane pelna skrzynke kopert.juz za 3 dni jade,wiec pliska trzymajcie kciuki zeby mnie tam nie wysadzili bo chce jeszcze doczekac probek :) zachecam do odwiedzenia www.prizee.com mnie strasznie wciagnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto lista co dzisiaj dostałam: campina - 2 długopisy kartka Lacosta Caymon Islands- przewodniki i płyta dvd netia- notesik Fiji- przewodniki Duwop- 4 próbki błyszczyków i szamponu Montana\'s Missouri River Country- przewodniki Bermudy- śliczne przewodniki w pieknej teczuszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka26
co ostatno dostała : -podkładka pod myszke z Heel -fajny przewodnik po Wes Virginii -przewodnik po San Antoinio -zesrwa gazetek i broszukek o Austrii (fajny po bo polsku) - z ambasady Argentyny (zbytnio sie nie wysilili) ciekawa mapka po Buenos Aires z zaznaczenie barów i restauracji... mapa tras konnych, i dwie ulotki...o łowieniu ryb ...i ogólnie o turystyce w Argentnie...wszystko po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka26
sorki za literówki...klawiatura mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje tak widze ze niektóre z nas nie mogą się skumać ze nowymi próbkomaniaczkami ahti załoze nowe forum dla starych i po problemie one tu my tam, tak pozatym co do kłotni to mnie najbardziej denerwuje to ze ktos specjalnie namawia do udziałau w prizze i wpisywania monika34! to jest oburzajace ! ktos tylko zbija kase i wykorzystuje tych którzy jeszcze nie wiedza o co chodzi! bezczelność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce niech podaje meila podam adres forum ale te stare próbkomaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×