Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gram od może 2 miesięcy? Nie pamiętam dokładnie. Jak wygrywam. Po prostu mam już wprawę i wiem co i jak zrobić, żeby zgarnąć kasę i bonusy. W żabie jest możliwość zebrania kasy za strącone kwiatki, a jak dojdziecie na górę zanim znikną kreseczki to dostaniecie bonusa. W króliczku ze strzałkami też jest w sumie prosta sprawa. To jest gra logiczna i trzeba szybko myśleć. Macie króliczka i macie strzałki. Musicie tak ułozyć te strzałki, żeby króliczek zebrał wszystkie marchewki i pieniążki. Oczywiście leci przy tym czas, więc trochę się zestresujecie. Ja zawsze sobie obliczam wszystko jak pokazują się te churki. Jak już sobie w myślach ułoże strzałki to klikam, żeby chmurki zniknęły i wtedy już leci. Oczywiście później jest trudniej, bo nie zawsze są te chmurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słuchajcie czy te wygrane sąąpewne jaak juz mam te 7 czegos tam to moge sobie kupic cos i to cos naapewno dostane? na 100%? prosze na tej odp. mi zalezy najbaardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. mamy zajączka i mamy marchewki. jest okreslony czas na rozstawienie strzałek, bo jak nie zdazymy to zajączek ruszy sam. strzałki musimy stawiac centralnie na skrzyzowaniu drogi zajączka i marchewek!!!:D marchewka < ----- | zajączek itd. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Ci nie pomogę, bo ja jeszcze niczego nie zamówiłam. Któraś z dziewczyn pisała, że czeka na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rozleciało sie, chciałam schematem pokazac. dziewczyny trening czyni mistrza:) kasy tez nie potrafie sobie wziąśc :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba Was opuszczę, bo oczy same mi się zamykają. Widzę, ze PrincetonGirl świetnie sobie radzi z tłumaczeniem, więc ja dodatkowo nie będę Wam mieszać w głowach. Niech jedna osoba tłumaczy:) Ja tymczasem się pożegnam i do jutra. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje po polnocy z kroliczkiem a mam tylko jedno pytanie ktore nurtuje mnie od poczatku.chce koloejnego max packa i mam wpisac jakis kod,jak mam go zdobyc?dodam jeszcze,ze cos tam znalazlam w necie i zarejestrowalam sie na podobnej stronie z grami bo z tego co przeczytalam wynikalo,ze na innych stronach mogfe zdobyc te kody ale nie za bardzo wiem jak ,poza tym wszystkie pozostale sa po francusku,ktorego nei znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Martuś fajnie ze znalazłas instrukcje obsługi :) przyda się , thx. tez nie łapie sie w max packu , spróbuję jak tylko gry mi sie zazielenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ichnym forum wyczytałam, ze max packi są płatne:( trzeba się gdzies tam zalogowac i normalnie wykupić... kartą, kontem, jakośtak... co do języka- polecam przełączenie się na angielski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze z enie ma już ahti tak wogóle to jeszce nigdy nie dostąłam bana zostaję z WAMI:) Pozdro dla wsyzstkich! kto chce jescze do wiedziec więcej jak grąc w prizee to tu jest łądnie opisane: http://www.prizee.of.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka istota=>w prizee jest opcja zmiany na ang.ale w innych grach tego typu nie znalazlam,wszystkie sa tylko po francusku,bynajmniej nie znalazlam zadnej innej po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do prizee
to zapraszam Was dziewczyny na jedyne polskie forum o tej stronce, znajdziecie tam na pewno wiele odpowiedzi na nurtujace Was pytania, sa informacje na temat stron na ktorych mozna zdobyc max packi i ogolnie bardzo mila atmosfera tam panuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do prizee
mozna zalozyc wiecej niz jedno konto z jednego konta pod warunkiem - kazde musi byc z innego @ i na inna osobe, czyli np na mame i tate ;) jezeli zalozy sie 2 razy na siebie to potem moga wam usunac oba konta. Co do nagrod to problem jest taki, gdy sie korzysta z gift shopu, to na jedna rzecz jest napisane ile sie osob zglosilo, tam wszystko jest napisane, czasami jest po kilka egzemplarzy jednej rzeczy a czasami tylko jedna a osob chetnych nawet po 100, wiec odbywa sie potem losowanie :( wiadomo jaki jest procent szans na otrzymanie tego, ale pieniadze zostaja zwrocone gdy sie nie zostanie wylosowanym jeszcze raz zapraszam na to forum - masa informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia_troll
Mam prośbe. Jesli zna ktoś płynnie stąd angielski to prosze bardzo (;]) aby zamieścił tutaj przykładowy list. Np Prosze o probki i gadzety z tej firmy. Z góry pozdrawiam. BYŁABYM WDZIĘCZNA;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty piszecie
totalna żenada,do szkółki wracać i języka się uczyć i wy zamawiacie próbki z zagranicznych stronek oj biedne to forum,wypełnione takimi osóbkami ...wstydzior za piątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaa mam ta strone z wizytowkami ale nie wiem czy jeszcze sa w ogole:) www.wilkinson-intuition.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ojj nie kłóćcie się. Po to zostało założone nowe forum, aby już sie takie sytuacje nie powtarzały. Ja ostatnio dostałam (może komuś się przydadzą adresy): - maskotka (hell) - smycz (Gdynia, Jurajska, Scholl, Agro Zaopatrzenie, Kielce, Zott, BOT) - dlugopisy ( Kostrzyn, Nałęczowianka, PZU, Lublin, Stihl, Kreisel, Gdynia, Inowrocław, Rybnik) - bryloczek (Kostrzyn, Dębica) - podkładki do herbaty (Rybnik) - przypinki (Rybnik, Zielona Góra, Inowrocław, Lublin, Pruszków) - ołówek (Pruszków) - naklejki (Lublin, Gdynia, Opole, Kielce) - kosmetyki (Cztery Pory Roku, Sopot) - piękna torebka (Kostrzyn) - podkładki pod mysz (BOT, Łódź, Hell, Netia) No to tyle :) może komuś się przydadzą adresy 🌼 miłej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak wróciłam od cioci to dostałam -duwop -gosh -hipp -brio i jeszcze 2 listy i jedną pocztowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 🌼 🌼 🌼 Dawno mnie tu nie było bo... korzystam z pięknej pogody:). Dowiedziałam się, że poczta mnie okrada systematycznie i regularnie:(:(. To jest nie fair!!!!Dawno listonoszki u mnie nie było bo nie ma co mi dać, jak wszystko poczta zwinęła:(:(. Pisałam z tymi firmami, dawno powysyłali a ja nic nie dostałam:(:(, jedna koperta była cała rozerqana:(:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roussi
moje forum o próbkach i bezpłątnych gadżetach hasło: paczuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaraz spadam na opalanko. Dzięki laski za te strony o Prizzee, wiele spraw sie wyjaśniło:) Miłego dzionka. Ja będę po południu. Buźka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Przyszła do mnie dziś pierwsza paczka=> ŚLINIAKI DENTYSTYCZNE!!! :P:P:P heh... weber@weber.com.pl http//weber.com.pl POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wlasnie wstalam:) no wiec najpierw dzieki za wyjaśnienie wiadomości o tej grze... wszysrtkim razem i kazdemu z osobna :D pozdro:) druga sprawa: ide grac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie;) ja dzis od siódmej na nogach... jakoś dospac nie mogłam. zaraz spadam do przedstawiciela firmy kurierskiej- napisalam maila, a miła pani odpisała i powiedziała, że mogę dostać drobiazgi, ale musze je sama odebrac w filii firmy:) ciekawe, co to będzie? zaraz idę sparwdzić:) Pozdrawiam wszystkie:) a firma- SIÓDEMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×