Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

papaja chamstwo??? my jestes troszke inne pokolenie i wiemy jak było kiedyś uszanuj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - pytasz stare czy ogolnie? ja zostaje 🌼 no ale ja stosunkowo nowa jestem i nie mam wyjscia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak odpowiada wam taki styl i poziom jaki reprezentuje athi - mialam okazje poczytac pare jej poostów ... to rzeczywiscie, nie dla mnie towrzystwo... ja nie lubie wulgaryzmów, chamstwa, egoizmu... rzeczywiscie... to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2632368 :p :p jeszcze moze zacznijcie po angielsku pisac posty - ale ostrzegam, choc dzieckiem nie jestem, teraz dzieci juz w przedszkolu ucza sie obcych jezykow - nie tak jak za moich czasow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovvely - nie mam nic przeciwko temu ze odchodzisz, masz prawo ale Twoj pierwszy wpis na nowym topiku jest rzeczywiscie zalosny no i jakos malo pomyslowa jestes - spodziewalam sie jakiejs konspiracji, no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia999
Hey :) U mnie dzisiaj tylko Nivea, próbki delikatynych kosmetyków dla bobasków :) A DuWop wam odpowiedział, że wyślą?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro ze takie * zaczeły rządzic i sie madrzyc cóz trudno ja stad spadam moze bede na starym forum bo jak tu wchodze i patrze na niektóre nicki to mi sie niedobrze robi pozdrawiam tych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) przenosicie sie naprawde?? ale pomyslcie co z tego ze temat jest napisany po angielsku jak i takz z tekstu wszystko wynika...moim zdabien nie da zalozyc idealnego forum bo zawsze ktos bedzie glupoty pisal...przemyslcie to jeszcze raz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka próbeczka
Kinderia łatwo pisać,że tu nie ma kreatywnych osób teraz. A ty sama piszesz ze czytasz ale nic też nie podajesz! Jak tak można kogoś krytykować skoro samemu się tylko czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie musszi tłumaczyc.... ok ja spadam juz nie wroce wiec macie szczescie papaje etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super nastolatko-kochana nie przejmuj sie!! zlosc pieknosci szkodzi:) pozatym dlaczeho mamy sie przenosic masowo tylko dlatego ze jedna osokba tego che??//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeehe
buhahaha :D puknijcie sie w te puste łebki jaka wyszukiwarka ? wystarczy wleźć na dział zakupy i od razu widac te wasze free samples - buhahah wysylanie linka mailem, dobreeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh ja to juz jestem i tak jestem cała znerwicowana bo ostatnio wszyscy mnie denerwują nawet moja rodzina.... echh.... już sięnawet martwie że wakacje sie niedługo skończą i znowu bedzie trzeba isc do budy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia
Witam , muszę przyznać że niesamowite ile jest tych linków z darmówkami, siedzę i czytam wasze forum od poćzatku przez jakieś 2 godziny i już oczopląsu dostałam:) mam nadzieję że i mi uda się znaleźć coś ciekawego, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie,napisałam do tvp z prośba o jakies gażeyety odpisali tak: Uprzejmie informujemy, że Zespół ds. Kontaktów z Widzami dysponuje pewną pulą gadżetów z logo TVP S.A. Gadżety są losowane raz w tygodniu wśród internautów, będących naszymi widzami. Warunkiem udziału w losowaniu jest nadesłanie recenzji dowolnie wybranej audycji Telewizji Polskiej S.A. na adres: widzowie@tvp.pl pod hasłem Gadżety. ------------------------------------ I co ja mam zrecenzować??:>Nie mam pojęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisała mi własnie anturell wyslą gadżety:P jupi i kolastyna tez odpisała,a napsiałam wczoraj:) co wam przyszłoz koalstyny coś ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×