Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

no witajcie, pogralam i mam juz 0,39 za jeden dzień to nie tak mało chyba:) najchetniej bym juz sobie cos kupila:D pozdro, zaraz lece obadać czy cos jest w skrzynce, z dnia na dzien przesuwam te godzinesprawdzania o jakis kwadrans:D ale cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ktos tu pisał ze dostal maskotke z heel... a długo czekaałaś? bo ja tez wysłałam i jestem ciekawa:) jak wygląda ta maskotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Kochaniutkie! Widze ze sie topik juz obudzil, w przeciwienstwie do mnie ;-) ale o maskotce udalo mi sie wyczytac ;-) to za ankiete? tak jak podkladka? czy cos innego? Bo jak ankieta to ja juz wykorzystalam swoja szanse i nie dostane maskotki bo ankiete mozna wypelnic tylko raz z danego kompa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam nadzieje ze juz listonosz dzis byl wiec lece do skrzynki... powinnam byc za jakies 10 min i napisze:D albo jade na rowerku bedzie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Dziewczyny o słonecznym poranku :D hehe ,a u mnie juz byl dzis listonosz i dostalam przewodnik i ulotki po Londynie :D i odp. mi ambasada RPA ze mi posla :D ...pozniej sie odezwe ide poszukac jakis adresikow :) paps 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostalam katalog MK TRAMPING taka jakby teczka i w środku masa kartek a4 z ofertą wyjazdów:) świetne:) podobają mi sie takie klimaty... ja to chyba jakas pecowa jestem... żadna firma mi ne odpisuje... na maile, ani pozytywnie ani nawet odmów nie wysyłają do mnie:( no nie wiem juz:( z ambsada tylkko Portugalia odpowiedziala - wysłała a tak to cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 papaja -> nie smuc sie niektóre firmy nie odpisuja na maile czy przysla czy nie tylko od razu posylaja , u mnie tak pare razy bylo ze od razu poczta dostalam przesylke np. o d mincer mona liza ,takze glowa do gory :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek >>> no:) zamartwiaanie w takim wypoadku jest nie na miejscu... juz i tak duzo dostalam... niektorzy w ogole nie wpadli na te pomysl wysyłania próśb o gadżety czy próbki:) ciesze sie, ale np. ktos dostal torbe z Algidy a ja juz tak dawno wysłałam i nic... a jesli te z poczty mi ukradły te torbe... buuuu czasem mam takie głupie mysli :( pozdro:) moze mi dają do skrzynki tylko te katalogi a te fajniejsze rzeczy sobie zostawiają... głupie, wiem ale nie moge sie uwlonić od tych myśli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeest! dostane probencje z duwopcia... i love duwop;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 papaja -> heh nie tylko Ty masz takie myśli,bo ja czasem też myśle sobie czy mi ktos czegos na poczcie nie ukradl ,a wszystko zaczelo sie od tego ze tu dziewczyny napisaly od tych kradziezach ,no wprawdzie do mnie jeszcze zadna rozdarta przesylka nie dotarla ale i takie mysli sa ,a z Algidy tez poslalam i na razie cisza ...a dostalas cos moze i jakiegos radia ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a radia? jeszcze nie, wysłałam do Radia Zet tylko:) ale te mysli nie mogą jakos odejsc ode mnie:P z Zott nic, Danone - nic, a to raczej jak pisły dziewczyny pewniaki, Campina - nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema 😘 LIMBA - tak właśnie za ankietę dostałam Jenny_Aniołek - nie, nie jestem z Rybnika :) po prostu najwięcej mi przysłali :P Pozdrówka dla pań i tak wogóle dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Judka -> no to Ci pozazdroszczę :P ale ja mam nadzieje ze cosik mi przysla tez :) papaja -> ja posłalam do Radia Zet - cisza jak na razie i do Radia Eska - to mi Pan odp ze nie posla nic ale tak to milo napisal ze sie na nich nie gniewam hehe a moglbyscie mi podac maila doLlacosty i Zott polskiego tu albo na maila Ładnie Proszę :D ...a teraz jak sprawdzilam skrzynke kolejna odmowna z fimt Scananida :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Stokrotka21 - dziekuje za info 🌼 Ankieta o dziwo mi sie otworzyla - ale juz nie ma maskotek tylko kolorowanki i naklejki wiec sie nie skusze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Lady_Stokrotka21 -> spoko tak pytalam hehe no to moge byc dumna ze Ci tyle poslali :P i tak wogole Witam :) a za jaka ankiete cos dostalas ?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odbiegając od tematu... robie właśnie porządek w mojej skrzynce mailowej:) mialam 150 wiadomosci z tego 3/4 to jakies beznadziejne reklamy z Interii ktorych nawet nie czytam... i teraz to usuwam... bo sobie pomyslalam ze moze te odp. firm nie przychodząą bo maam tak na maxa skrzynke zawaloną:) na razi zostalo mi 80 wiadomosci z tych 150 a to sdopiero początek usuwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podajcie adres do tej ankiety z heel pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 papaja -> no tez tak mzoe byc ze masz zawalonego maila i bez to Ci nic nie przychodzi :P no to mielgo czyszczenia a ja chyba pojde szykowac powoli rzeczy na wyjazd ...a wie ktos moze jaka jest teraz pogoda w Zakopcu ?? :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 papaja -> no tez tak mzoe byc ze masz zawalonego maila i bez to Ci nic nie przychodzi :P no to mielgo czyszczenia a ja chyba pojde szykowac powoli rzeczy na wyjazd ...a wie ktos moze jaka jest teraz pogoda w Zakopcu ?? :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
podajcie adres do tej ankiety z heel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×