Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

co do naszego kandydata na prezydenta pana Borowskiego i jego reklamy to wczoraj u ans w elblagu odbylsie koncert meza i oczywiscie za jego plecami wisiala olbrzymia reklama tego polityka =] koncert byl fajniutki szkoda tylko ze taki krotki i o dziwo malo osob przyszlo moze dlatego ze bylo widno. Pozdroo dla stalych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little girl
jokr3 -______gdzie mozna zamowic kulke lady s.s.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom =] hehe meiszkam niedaleko depresji najnizszego poziomu w Polsce bodajze z 3 4 metry poniezej poziomu morza =] do morza mam niedaleko =] ja tam lube swoje miasto :* pzodroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mi moze nikt nie umarl....ale moi rodzice sie rozeszli, mieszkam tylko z mama a moj brat z moim tata wiec ja tez cos o tym wiem...watek o ojcu w miom przypadku byl podobny..wiec ja pusto o tym nie mowie i nie oplywam u luksusach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mi moze nikt nie umarl....ale moi rodzice sie rozeszli, mieszkam tylko z mama a moj brat z moim tata wiec ja tez cos o tym wiem...watek o ojcu w miom przypadku byl podobny..wiec ja pusto o tym nie mowie i nie oplywam u luksusach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka istoto mam pomysla chetnie pogadalam bym na prive =] a wiec jesli tez jesli masz taka ochote to napisz do mnie maila ze sowim numerem gg o ile posiadasz i ja do ciebie zagadam pozdroo :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że jak czytam takie tematy to wszystko staje mi przed oczami, a to nie jest miłe uczucie. To wszystko. Lawia buźka:) I koniec tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little girl
dziekuje uprzejmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
Cześć dziewczyny pomyślałam że można pisać po angielsku po gadżety.jak jest po angielsku gadżety? Bo naprawdę w słowniku nie mam translator nie tłumaczy mi:-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMS
do qrwetka : pisze free samples ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do firmy Unilever, ale oni nie rozdają próbek. Kazali mi szukać w gazetach, lub promocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też namiar na pewną znaną firmę, która produkuje kosmetyki kolorowe, ale podam ją dopiero jak dostanę potwierdzenie. Chociaż odpisali, że zmienili adres i mam jeszcze raz napisać, więc czekam. Jak tylko będzie pozytyw to zaraz Wam podam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu mam straszne problemy z wysłaniem wiadomości. Muszę się nieźle naprodukować, żeby coś wysłać i wrócić na forum. Może to przez te wszystkie \"udoskonalenia\" stron jakie nam fundują :) moderatorzy itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi słońce:), więc imprezka na plaży uratowana. Super, bo nie uśmiechało mi się siedzieć w deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WIECIE JAK MOZNA USUNAC TEMAT NAPISANY OCZYWISCIE PRZEZ SIEBIE?? NAPISAC DO MODERATORA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki. Ja się powoli zaczynam szykować, bo jeszcze mam coś w domu do zrobienia. Trzymajcie się. Może jeszcze tu wpadnę przed wyjściem, ale nie obiecuję. Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, bylam na zakupach i dlatego tak późno sie odzywam dzis przyszlo: neckermann katalogi turystyczne z ambasady Grecji przesylka i próbki issy mike czy cos takiego, jeszcze nie wąchałam ale mama ogląda wiec juz pewno do mnie nic nie zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, wtedy ialam malo czasu ale teraz mogepisać:) wiec... jak wspominala, bylam na zakupach... powiem nieskromnie ze jestem zadowolona z rezultatów wyprwy:D jeszcze odpowiem tylko na zarzut ze gdzie byl mój kodeks jak bralam te adresy od zakochanej... poszedł sobie na spacer :P nie no, myslalam ze zakocjhanej chodfzilo tylko o to, zeby osoba ktora chce adresy, postarala sie ,musiala cos zrobic by je dostac , wyslac meila, poczekac na odp. a nie tylko wejsc na forum a to ze nie kazdy je dostal to juz nie oja wina... zresztą niczyja wina, po prostu stalo sie... wyslalam, dostalam i kropka! ludzie dajcie spokój i nie szanr\\tażujcie ze nie podacie teraz Wy czegos bo ja nie podałam... nie podacie to trudno co zrobie... nie powiesze sie z tego powodu... pozdro for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja---->>> ile czekalas na te probki?? od issy mike??co wpisalas w google bo mi nic nie wychdzi, ile ich dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Stokrotka21 - tak myslalam dziekuje bardzo!!! a do bardzo prosze: napisali, ze z powodow technicznych nie obsluguja naszego kraju i pytaja, czy nie znasz nikogo z Niemiec lub Francji, kto moglby posredniczyc, tyo tak mniej wiecej, z tego co zapamietalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę. Lawia ja czekałam na te próbki ok tygodnia zdaję się i dostałam tak ja reszta 2. Jedynie każda dostała inny zestaw. Perfumik to standardowo, ale ja np sól do kąpieli, a ktoś inny balsam, albo żel pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×