Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

🌼👄🌼👄🌼 Cześć Dziewczyny :D Ja też przyszłam się pożegnać,bo jutro rano wyjeżdżam na 2 tyg. i mam nadzieje że jak wróce to forum będzie nadal istniało :) a jak je gdzięs przeniesiecie to poproszę o jakis kontakt na maila,a tak to proszę się nie kłócić ...a poza tym nie było mnie od wczoraj a tu tyle stron do czytania :) przeczytałam tę modlitwę - boziu jaka smutna :(;(;(;(:(:(:( ...a dziś kurde jest dziwny day po połowie się cieszę po połowie smuce. Przyszła dziś listonoszka i dostałam : - katalog domow - probki z bionica - probki z francuskiej firmy Narciso Rodriquez :D bardzo się ciesze przyszedl mi balsam do ciala(20 ml0 i 2 probki perfum (boskie:D) oczywiscie pisalam po francusku, a tak to dostałam jeszcze odpowiedzi z : - gerber ->tak -hipp ->tak -carlsberg ->nie - tvp -> nie(dopiero cos wysla jak zrecenzuje) -interia ->nie - eska ->nie - beauty_cosmetics ->tak - tui -> tak - bio-kosmetyka ->nie - sopot ->nie łojojoj ale się rozpisałam ide się zaraz pakować i jeszcze na małe zakupy,a więc dowidzenia :) i zycze Wam pełniuśkich po brzegi skrzynek :D i udanych wakacji :D 🌼jeszcze pozdrowionka(jak kogoś pominę to przepraszam) a wiec 🌼Pozdrowienia dla : - assssiek , PrincetonGIRL, AnDziaAaAa, sabiku, papaja, limba, Papierowe_Nozyczki, Moniaraczek, jok3r, ludzka_istota, Lola.., Brawurka_00, nooika, kaczulka, basiulka, Pantera20, Sybillin, magdzik, lawia, emi_troll, Kleopatra306, xyzgirl, madleni, super-nastolatka, weronix, hekatesk, qwertka, Judka, Lady_stokrotka21, ivy_queen, Kattarina, Nelsza007, Elcik, MonitekS, Nice_Girl, ambasadorka, adwokatka, T_I_N_K_A no i to chyba tyle 🌼👄🌼 Ciao :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
Podsumujmy Do tej pory dostałam: -probki iwostin -probki kolastyna probki caudalie probki ziaja probki eris probki karmy royal gadzety TVP probki z niteczki długopis notes katalog naturell herbapol ulotki probki, magnes, ksiązeczke i katalog Nutrica Finish to chyba wsztstko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam tylko 3 koperty: 1. z pety naklejki 2. przewodniki po danii po polsku śliczne 3. zestaw przewodników o każdym kontynecie (prześliczne, chyba sie zakochałam . najpiękniejsze z tego wszystkiego co do tej pory dostałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
własnie Co wpisałysciw w google bo mi tez nic konkretnego nie chce znalezc (chodzi o Issy mike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papaja
Twoja odpowiedź na zarzuty jest bardzo dziecinna cytuje : ........ "jeszcze odpowiem tylko na zarzut ze gdzie byl mój kodeks jak bralam te adresy od zakochanej... poszedł sobie na spacer"....... Dziwni mnie takie Twoje zachowanie, bo sama jesteś jedym z większych sępów na kafeterii i mogłabym przytoczyć wiele postów, w których wrecz błagasz o adresy (ale Ty pewnie zaraz napiszesz że nie błagasz tylko prosisz o nazwy firm, żebyś sama moga sobie znaleźć ich maile- dla mnie to jedno i to sama). No ale nie ma sie co dziwić jesteś nastolatką, a nastolatki są....i tutaj każdy sam moze sobie dopisać jakie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do papaja\" : nie wszystkie nastolatki są ..... ja jestem normalna i dużo moich koleżanek tez więc nie wiem czemu rzucasz bezpodstawnie takie słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do super nastolatki
Przepraszam "super-nastolatka", ale to co ona robi na kafeteri jest poniźej godności, jej prośby o próbki i teksty typu (proszę podaj, nie bede sie kłóciła).....w sumie miałam na myśli tylko papaje , tylko ze źle to ujełam. prepraszam arz jeszcze Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaa
Super_Nastolatka długo czekałaś na przewodniki Danii i czy odpisali ci na maila że wyślą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do super nastolatki----> z jakiej stronki dostałaś te przewodniki po każdym kontynencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄🌼👄🌼 Cześć Dziewczyny :D:D:D Ja też przyszłam się pożegnać,bo jutro rano wyjeżdżam na 2 tyg. i mam nadzieje że jak wróce to forum będzie nadal istniało :D a jak je gdzies przeniesiecie to poproszę o jakis kontakt na maila,a tak to proszę się nie kłócić ...a poza tym nie było mnie od wczoraj a tu tyle stron do czytania :) przeczytałam tę modlitwę - boziu jaka smutna :(:(:( ...a dziś kurde jest dziwny day po połowie się cieszę po połowie smuce. Przyszła dziś listonoszka i dostałam : - katalog domow - probki z bionica - probki z francuskiej firmy Narciso Rodriquez :D:D:Dbardzo się ciesze przyszedl mi balsam do ciala(20 ml) i 2 probki perfum (boskie:D) oczywiscie pisalam po francusku, a tak to dostałam jeszcze odpowiedzi z : - gerber ->tak -hipp ->tak -carlsberg ->nie - tvp -> nie(dopiero cos wysla jak zrecenzuje) -interia ->nie - eska ->nie - beauty_cosmetics ->tak - tui -> tak - bio-kosmetyka ->nie - sopot ->nie łojojoj ale się rozpisałam ide się zaraz pakować i jeszcze na małe zakupy,a więc dowidzenia :D:(:(:( i zycze Wam pełniuśkich po brzegi skrzynek :D i udanych wakacji ;D 🌼Jeszcze pozdrowionka(jak kogoś pominę to przepraszam) a wiec... 🌼Pozdrowienia dla : - assssiek , PrincetonGIRL, AnDziaAaAa, sabiku, papaja, limba, Papierowe_Nozyczki, Moniaraczek, jok3r, ludzka_istota, Lola.., Brawurka_00, nooika, kaczulka, basiulka, Pantera20, Sybillin, magdzik, lawia, emi_troll, Kleopatra306, xyzgirl, madleni, super-nastolatka, weronix, hekatesk, qwertka, Judka, Lady_stokrotka21, ivy_queen, Kattarina, Nelsza007, Elcik, MonitekS, Nice_Girl, ambasadorka, adwokatka, T_I_N_K_A no i to chyba tyle🌼👄🌼 Ciao :D👄:D:D👄:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała łyżwiareczkaaaa
co to za firma beauty_cosmetics o której pisał Jenny_Aniołek, bo wpisuję w wyszukiwarce, ale nic nie wyskakuję? Dziewczynki wiecie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderN --> :) dziewczynki kochane ide się zdrzemnąć może mi przyjdzie do głowy jakaś firma ;) pozdrowki for alll i do kliknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba szczescie mnie nie opuscilo =] wlasnie weszlam s ena maila bo mialam nadzieje ze kolega wyslal mi zdjecia patrze a tu mail od SDPL zebym podala adres na jaki maja przyslac gadzety =] mila niespodzianka staraja sie hehe. Ale drugi mail ucieszyl mnie jesczze bardzioej wygralam zestaw kosmetykow sunsilk w ich konkursie. Jejkus nawet nie bardzo pamietam zebym tam cos wysylala ale sie ciesze. Odeslalam im maila zwrotnego ze swoimi danymi. Kurcze farciara ze mnie hehe pzodrooo dla wiadmoo kogo Jenny Aniolku zycze milego wyjazdu buska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;-), Dostałam dziś mini pilniczki z Mavala z USA. Więcej nic........ Jenny Aniołek super wakacji życzę,wracaj do nas opalona i ............napalona na próbki ;-) p.s. Papaja sory ale uważam Cię za Osobę chytrą na głupie linki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Hej! 🌼 Troche tu mnie nie było:). Pszepraszam, ale raczej nie doczytam tych kilku stronek:)Strasznie oczy mnie bolą:(:(. Dostałam dzisiaj przepiękny daszek taki ciemnozielony:) oczywiście z piw:). Przeczytałam Wasze opinie na temat tej kłótni o linki. jok3r naprawdę przekonałaś mnie:) info@tana-cosmetics.de,www.gtl.com.pl , fakt . To powinno Was zadowolić:). Nie kłócmy się już. :) 🌼. Pszepraszam, zę je podałam:). Zakochanaa nie gniewaj się na mnie:). Być może naprawde już do nas nie wrócisz:(. Jesteś i tak świetna:). Postanowiłam się podzielić tymi linkami mimo, to że sama ich nie znalazłam:). Dziewczęta nieg niewajcie się już. Myślę, że te któe chciały tam wysłać to to zrobiły:). 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się już nie wypowiadać na ten temat, ale męczy mnie on straszliwie. Papaju czy nie ruszają Cię kompletnie te wszystkie wypowiedzi? Zauważ, że dziewczyny już nie wierzą w ten Twój \"kodeks\", bo po Twojej ostatniej wypowiedzi na ten temat wynika, że nie masz żadnego kodeksu. Mi by było głupio wogóle się tu udzielać. Naprawdę sądziłam, że jesteś wporzo dziewucha, ale widzę, że Ty po prostu nie chcesz podać tych linków i tyle. To starsznie denerwujące jak się tak czyta te Twoje odpoweidzi na zarzuty, w których dajesz do zrozumienia, że choćby tu miały dziewczyny paść na kolana i prosić to Ty i tak ich nie podasz. To dla mnie głupota, sorry, ale to zachowanie jest poniżej godności i wszelkiej krytyki. Jesteś po prostu samolubna i tyle. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Dzięk iza pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adwokatko wkońcu zanalazła się mądra dziewczyna. Papaja mogłabyś wziąć przykład z koleżanki. Może podała dla świętego spokoju, może faktycznie ją przekonałam z czego byłabym dumna, a może po prostu zależy jej na sympatii dziewczyn, ale jest godna naśladowania przynajmniej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka
Co do tej sprawy i ja jeszcze raz powrócę:). Przedtem broniłam papaji teraz jestem przeciwko niej. Chyba wszyscy wiedza dlaczego. Wypowiadać dłużej się na ten temat nie będę:). Widzę, że nikt nic narazie nie pisze bo wszyscy skrobią emaile do tych 2 firm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokatka i T_I_N_K_A
Czas najwyższy sie ujawnić:). Kiedyś byłam M_B_, teraz jestem T_I_N_K_A, a chwilowo byłam adwokatka:). Innych nicków już uzywać nie bedę:). Obiecuję!!!!:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×