Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość NOWEe FORUM
http://free4web.pl/3/0,113871,default.html;jsessionid=A6A07DEB9F31E371305E2470AEDDE14A hasło PACZUSZKA zapraszam na forum dla probomaniaczek.Panuje tam zdrowa atmosfera,nie ma sprzeczek itp.Wszyskie uzytkowniczki sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moniaraczek
Moniaraczek-ale jesteś naiwna . masz się z czegoś cieszyć-czuj się, że dostaniesz te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kaczke raz wygrałam 0,20 :) a w max packu wczoraj wytrzaskałam az 3,15 euro :P aha i sama siebie sponsoruje ;) mam 2 konta pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, cieszę się. To że mam szczęście, nie oznacza, że jestem naiwna. Tak samo to, że wygrałam, również tego nie oznacza. Proponuję trochę zastanowić się, zanim coś się napisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokrzywka
Mam pytanko do osób które wysyłają emaile do firm itp. z prośbą o przesłanie jakiś gażetów : Czy od razu podajecie swoje dane, czy dopiero wtedy. gdy otrzymacie pozytywną odpowiedź że wyślą ? AAA ... I co najlepiej napisać prosząc o gażety, aby brzmiało wiarygodnie?? Chciałabym spróbowć ... jak mi się coś uda podrzuce wam tu adresiki na forum... Pozdroffionka. SUPER FORUM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moniaraczek
przeczytaj regulamin kretynko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele
morele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sponsorujesz siebie- zakładasz drugie konto, a jako osobe polecająca podajesz swój pierwszy nick:) od tego, co zarobisz drugiem kontem jakiś procent idzie na to pierwsze:) (np- na pierwszym masz 3 euro, na drugim masz 1euro- to 25 centów idzie ci na 1 konto, przy czym, na tym drugim nic nie ubywa:) a ktrym zwierzakiem zdobywacie tyle kaczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniareczek ---> załozyłam jedno konto o nazwie olivia 19 gdzie w \"If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name\" nie wpisałam nic :) pozniej załozyłam drugie konto o nazwie princetongirl 19 i w : \" If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name\" wpisałam olivia 19 czyli sama siebie :) gram sobie dla przyjemnosci bo super gierki są. wciągające :) Pokrzywka ---> w mailach nalezy wykazac zainteresowanie produktami firmy, lub chwalić ją , można być wiernym klientem proszącym o gadżety :P Ja na przykład po wybadaniu autentyczności firmy podaję dane od razu. kiedy jednak nie jestem pewna proszę o odpowieć mailową w celu ustalenia odbiorcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh! Jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie na tym forum, aby ktos brudzil sobie jezyk wyzywajac mnie. Ale dziekuje za uwage i zycze milego dnia! Have a nice day :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa
ale z was dzieciaki-macie po 13 lat pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa
macie się czym pasjonować-jakimiś gierkami. weźcie się lepiej do roboty pasożyty jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... To ja mam drugie konto zalozone, ze polecam siebie :) To teraz przesiadam sie na to drugie :) Dziękuję, że ktoś mi odpowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRWA -----> WSZYSTKIE PORTALE MAJĄ WIĘCEJ POZYTKU Z NAS NIZ MY Z NICH !!!!!!!!!!!!!!! A TERAZ SPRAWDŹ W SŁOWNIKU CO OZNACZA SŁOWO PASOŻYT! ZABIERAM SIE ZA MOJE PRIZEE BO MAM JESZCZE 3 GIERKI ZIELONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem, mam moje kosmetyki:) wiec odpowiadam na jakis pytanko, ten katalog o Austrii ma tytuł ruch. państwa osobisty przewodnik po świecie sportu i rekreacji w austrii i na dole taki napis nareszcie austria a jest podany link do www.austria.info wiec oze, moze...ta stronka:) ale nie sprawdzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie zwracam się do Was:) na tej stronie www.austria.info są znowu jakies inne katalogi, piszecie? bo to chyba nie to samo co było... mnie tak zafascynowały tamte ze chyba sie skusze... a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papaja ---> ja napisałam i poprosilam o wszystkie (4 razy chyba pisalam), ale pisalam rozne nazwiska i imiona i maile (np. Gosia Trampek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do qrwa
wiesh odpierdol się od normamlnych ludzi...Zazdrościsz że ty taka jak my nie jesteś i dlatego tymbardziej mash taki nick... Tym nickiem pokazujesz nam swoje ja...Czyli w tym momencie Cię popieram... Pozdro dla normalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj dziewczynki 🌼 pozwolicie że się przyłącze :) lookam na wasze forum od ok tygodnia i jush są rezultaty ... tz. - próbeczki z Mincer - próbeczki z Ziaji - gadżecik z Naturell no i kilka przewodników mam nadzieję że mnie przyjmiecie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeszów : webadmin@prz.rzeszow.pl Częstochowa : info@czestochowa.um.gov.pl Lublin : webadm@www.lublin.pl Bielsko-biała : info@bielsko.biala.pl narazie to jakoś kiepściutko mi idzie.... kobietki moje drogie a na jaki adrseik pisałyście do W-wy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×